Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 5 lat
Gotówka, Karta płatnicza
71 738..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu - kierunek Dietetyka i Żywienie, prelegent wielu szkoleń i warsztatów dietetycznych i treningowych,...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Zakres porad

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk sportowy
 • Psychodietetyk
Zobacz więcej


Filmy


Znajomość języków

 • Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Kamiennogórska 10, Wrocław

200 zł

Centrum Medyczne Zdrowa KobietaKamiennogórska 10, Wrocław

200 zł

Centrum Medyczne Zdrowa Kobieta

41 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do Piotra Oblickiego trafiłem z polecenia znajomej. Uprzedziła mnie, że łatwo nie będzie, bo jest on osobą, która wymaga zarówno od siebie, jak i swoich pacjentów. Przy pierwszym kontakcie ankieta, omówienie dotychczasowych nawyków, zdjęcia, wymiary, propozycja wykonania badań laboratoryjnych. W oparciu o wszystkie wyniki została ułożona dieta, suplementacja, zalecenia dotyczące zmiany stylu życia. Stosowanie się do zaleceń gwarantuje efekty. I te efekty są naprawdę zdumiewające. Ze swojej strony mogę dodać, że współpraca z Piotrem Oblickim wymaga zaangażowania ze strony pacjenta. Jest on bardzo oddany, potrafi docenić i pochwalić efekty, ale jest też bardzo szczery w ocenie porażek. Komunikacja i profesjonalizm również na najwyższym poziomie. Piotr Oblicki nie traktuje pacjenta szablonowo, ale potrafi bardzo precyzyjnie i obrazowo wyjaśnić wszystkie najważniejsze aspekty fizjologii, endokrynologii i dietetyki leżące u podstaw problemu zdrowotnego. Szczerze polecam!

P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Medyczne Zdrowa Kobieta konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Powtórzę za innymi, pan Piotr to skarbnica wiedzy i co ważne chce się tą wiedzą dzielić dla dobra klientów. Wizyta była bardzo owocna, wyszedłem z niej zmotywowany, gotowy do działania. Kontakt z panem Piotrem jest bezproblemowy. Wytyczne co do sposobu żywienia otrzymałem chyba następnego dnia po wysłaniu niezbednych zdjęć sylwetki. Szanując czas pana Piotra staram się nie meczyc pytaniami, ale odpowiedź na moje zapytanie trzymałem poprzez e-mail niezwykle szybko. Jestem bardzo zadowolony, z całego serca polecam.

mgr Piotr Oblicki

Dziękuje bardzo i prosze teraz ładnie działac wg tych wytycznych i czekam na pytania i na kontrole :)

M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Medyczne Zdrowa Kobieta konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Szybko, zwięźle i na temat. już na pierwszym spotkaniu padło wiele cennych wskazówek dot.vodsiennych nawyków żywieniowych. Polecam konsultację u p.Piotra.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Zdrowa Kobieta konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Na Pana Piotra trafiłam przez przypadek, ale oby więcej takich przypadków w moim życiu! Niestety od kilku lat leczę się na niedoczynność tarczycy, po raz pierwszy jednak spotkałam się z tak całościowym podejściem do pacjenta. Pan Piotr ma ogromną wiedzę nie tylko z dietetyki, ale także medycyny i psychologii, układając dietę uwzględnia najrozmaitsze aspekty, bardzo profesjonalnie analizuje morfologię, pierwszy wywiad przeprowadził tak szczegółowo, że od razu wiedziałam, że mam do czynienia z osobą rzetelną, profesjonalną, a przede wszystkim bardzo zaangażowaną! Oprócz tego przemiła i bardzo inteligentna osoba. POLECAM.

mgr Piotr Oblicki

Dziękuję bardzo!

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Zdrowa Kobieta konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Polecam z całego serca. Pan Piotr jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Charakteryzuje go ogromne zaangażowanie, imponująca wiedza i indywidualne podejście. Przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, dokładnie przeanalizował wyniki badań i zasygnalizował jakie dodatkowo należy wykonać. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i umiejętności jej przekazania. Z wielką cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania. Rozpisana dieta jest elastyczna, dzięki pokazanym zamiennikom każdy może skomponować takie posiłki jakie lubi a dieta będzie spełniać założenia. Po miesiącu moje wyniki poprawiły się niesamowicie. Nie byłam w stanie tego dokonać przez kilka lat. Pan Piotr pozostaje do dyspozycji zarówno telefonicznie jak i poprzez e-mail. Odpowiada w bardzo krótkim czasie. Po 4 tygodniach przeprowadza kontrolę postępów. Dodatkowo udostępnia kilkadziesiąt darmowych poradników, które sam napisał. To skarbnica wiedzy. Z pełnym przekonaniem polecam pana Piotra. Najlepszy dietetyk.

mgr Piotr Oblicki

Dziękuję bardzo i cieszę się, że elastyczna dieta się tak spodobała :)


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Zdrowa Kobieta konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Jak dla mnie nr 1. Zaangazowany i dokladny. Tu nie dostaniesz rozpiski jak leci. Zauwazyl z wynikow badan to czego nie widzieli lekarze i nie widzieli wskazan do dalszej diagnostyki, bo wyniki przeciez "w normie" Po zrobieniu ich prywatnie nagle stal sie cud i potwierdzila sie diagnoza Pana Piotra !!! Bardzo polecam wspolprace. Mam nadzieje niedlugo cieszyc sie taka metamorfoza jak inni podopieczni.

mgr Piotr Oblicki

Dziękuje bardzo! Wszystko bedzie dobrze, damy rade na pewno, już teraz tylko bedzie z górki! :)

Z
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Zgłosiłam się on-line do Pana Piotra po dietę redukcyjną. Po wstępnej ankiecie stwierdził, że powinnam się przebadać gastrologiczne co zamierzałam więc zrobić. Później jednak słyszę, że jednak nie ma takiej potrzeby na tym etapie. Z dietą przepisane jest m.in. lekarstwo,którego dostępność jest praktycznie zerowa. Pan Piotr nie widzi w tym problemu. Pełny zamiennik wymaga tylko prywatnej wizyty u gastrologa. Zalecone inne lekarstwo z listy zostało podważone przez dwóch niezależnych gastrologów i nakazane przerwanie przyjmowania. Dodatkowo opóźniło ono diagnostykę. Zwrócenie uwagi na temat bezsensowności zalecenia niedostępnego lekarstwa jak i zastrzeżenie do pozycji w rozpisce dietetycznej spowodowało otrzymanie zwrotnej informacji, że mogę sobie poszukać kogoś innego i że powinnam docenić poświęcony czas prywatny Pana Piotra, gdzie współpraca odbywała się w dni robocze. Koszt konsultacji 450 zł.
Nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta i nie polecam.

mgr Piotr Oblicki

Na szczęście powyższy komentarz jest w całości nieprawdziwy. Pani zgłosiła się do mnie z poważnymi problemami psychicznymi jako do kolejnego z wielu dietetyka (teraz już niestety wiem dlaczego) i wynikającymi z nich objawami gastrycznymi. Odpisałem, że wg mnie właściwym specjalistą od opisanych problemów będzie bardziej psycholog, niż dietetyk. Ponieważ Pani zapłaciła jednak za rozpisanie diety na odchudzanie, ułożyłem i wysłałem wszystko, co może zrobić dietetyk - dietę, rozpiskę aktywności fizycznych, zalecenia żywieniowe, instrukcje i po tygodniu Pani napisała, że wszystko działa i schudła już -1,4kg. Niestety zacząłem dostawać długie, dziwne e-maile z niedorzecznymi pretensjami - a to, że nie było w sklepie chudego twarogu tylko tłusty, a to że w aptece nie było kropel ziołowych na wzdęcia itd, że powinienem to przewidzieć i nie zalecać ich stosowania. Nieprawdą jest, że zaleciłem jakiekolwiek leki, bo dietetyk nie może wystawiać recept ani leków, zaleciłem krople ziołowe Iberogast + IPP, bo każdy farmaceuta w aptece, dietetyk, gastrolog, internista zaleca je (i słusznie!) jako pierwsze w przypadku objawów jak wzdęcia, zaparcia, ba, nawet w reklamach w TV są one polecane wszystkim i są dostępne dla każdego bez recepty. Nieprawdą jest, że jakikolwiek gastrolog mógł odradzić ich stosowania, tak samo nieprawdą jest, że konsultacja u mnie kosztuje 450zł, ponieważ jak jest napisane na mojej stronie jest ona DARMOWA, zawsze była, jest i będzie dla każdego. Wspomniany koszt 450zł to wybrany przez Panią pakiet, który otrzymała, zawierający: Wywiad - ankieta ponad 50 pytań odnośnie zdrowia, obecnego trybu życia i żywienia, Zlecenie i analiza odpowiednich badań, o ile będą potrzebne, naprawa znalezionych nieprawidłowości, ustalenie celów, Rozpiska ogólnych wytycznych i zaleceń co do żywienia i ogólnie zdrowego stylu życia, Rozpisanie optymalnej diety i suplementacji (jeśli potrzebna), Rozpisanie planu aktywności fizycznych (kroki dzienne, ruch, cardio) niezbędnych do osiągnięcia celu - ilości, częstotliwości, tętno, ze szczegółami, Pełna opieka i prowadzenie przez miesiąc, Pełna kontrola efektów po 4 tygodniach współpracy. Jedyną prawdą w komentarzu jest fakt, że chcąc zakończyć ten delikatnie mówiąc dziwny kontakt i zalew dziwnych e-maili, zaproponowałem całkowity zwrot kosztów, mimo iż już poświęciłem dużo czasu i wykonałem dla Pani wszystko, co należało i co mógł zrobić dietetyk. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia!

N
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Medyczne Zdrowa Kobieta konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Zaangażowanie, wiedza i kompleksowe podejście do tematu na najwyższym poziomie

mgr Piotr Oblicki

dziękuję bardzo i bierzemy się do pracy! :)

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Zdrowa Kobieta konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

W godzinę dowiedziałem się więcej niż przez 10 lat chodząc po lekarzach innych specjalizacji ! Jeśli ktoś chce zmienić swoje życie na leprze nie ma doskonalszej osoby niż pan Piotr ! Polecam i dziękuje za pomoc

mgr Piotr Oblicki

dziękuje, miło mi i zabieramy sie do pracy! :)

M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Medyczne Zdrowa Kobieta konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Jestem zadowolona z wizyty, lekarz szczegółowo i kompleksowo zajął sie moim zdrowiem, a właśnie o to mi chodziło:)Pozdrawiam

mgr Piotr Oblicki

Bardzo dziękuję i teraz zaczynamy działać! :) Pozdrawiam

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące Badanie cukru we krwi

Proszę o interpretację glukozy 75 g. Na czczo 69mg po godz 107 mg po 2 godz 73

Niestety wyniki wyglądają na hipoglikemię, warto sprawdzić krzywą insulinową zalecam dla pełnego obrazu glikemii.

mgr Piotr Oblicki

Mam ostre zapalenie żołądka i helikobakter. Pani Doktor kazala mi odstawić laktoze. Chcialam sie dowiedzieć na jak dlugo, czy całkowicie z niej zrezygnować, czy tylko na czas leczenia. Mam dodatkowo nietolerancje glutenu,

Dieta bezglutenowa jest jednocześnie dietą przeciwzapalną, więc to dobra rada. Natomiast na helico musisz udać się do gastrologa po zestaw: inhibitor pompy protonowej (lek) + odpowiednio dobrane antybiotyki, do tego zastosować dietę Low Fodmap, odpowiedni probiotyk i maślan sodu, to wszystko razem taka kuracja ugasi zapalenie, zazwyczaj udaje mi się to z podopiecznymi uzyskać w 6-8 tygodni, aczkolwiek odbudowanie flory jelitowej będzie trwać potem jeszcze dłuższy czas.

mgr Piotr Oblicki

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu - kierunek Dietetyka i Żywienie, prelegent wielu szkoleń i warsztatów dietetycznych i treningowych,...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Zakres porad

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk sportowy
 • Psychodietetyk
Zobacz więcej

Doświadczenie

 • od 10 lat opiekuje się podopiecznymi z całej Polski i z całego świata online - zdalnie oraz na żywo we Wrocławiu

CertyfikatyFilmy


Znajomość języków

 • Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Prelegent wielku szkoleń i warsztatów dietetycznych i treningowych

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Najczęściej zadawane pytania