Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
59 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany

z calego serca polecam doktora Lewandowskiego para,ktore zmagaja sie z nieplodnoscia. Jedyny doktor, ktory podczas pierwszego badania stwierdzil przyczyne nieplodnosci,gdzie inni lekarze rozkladali rece. Niezwykly umysl, podejscie, zaangazowanie i wiedza. Mam 27lat i stwierdzona endometrioze, miesiac czasu zajelo mi spelnienie najwiekszego marzenia dzieki doktorowi - 11tc ktora rozwija sie prawidlowo. Przy pierwszym podejsciu udalo sie, dobrze dobrana stymulacja. Warto przejechac kazdy kilometr na spotkanie. Nie poddawajcie sie jedzcie po marzenia


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum

Do Doktora Lewandowskiego i kliniki Novum trafiliśmy po 7 latach leczenia i starań o dziecko. Była to dla nas ostatnia szansa. Mieliśmy za sobą 4 inseminacje i 2 in vitro w innej warszawskiej klinice. Przy pierwszym in vitro - 2 zarodki niestety nieudane, przy drugim in vitro - 3 zarodki w tym 2 poronienia (5 i 10 tydzień ciąży). Przy drugim in vitro aby zwiększyć szansę leczyłam się dodatkowo imunologicznie w Łodzi (szczepionki lifocytami męża, wlew z intralipidu, sterydy). Niestety nie pomogło, pomimo dobrych wyników badań. Miałam zrobione wszystkie możliwe badania również genetyczne, niestety nadal nie byłam zdiagnozowano, dodam że u męża wyniki były bardzo dobre.
Powoli traciłam nadzieję, wtedy zdecydowaliśmy się na kolejne, ostatnie in vitro u Doktora Lewandowskiego. Podczas pierwszej wizyty zdiagnozował u mnie endometrioze i zastosował leczenie żeby przygotować się do in vitro (histeroskopia, dieta, euthyrox, glucophage). Po 3 miesiącach nastąpiła stymulacja, pobrano 7 komórek, zapłodniły się 3. Pierwszy transfer okazał się sukcesem. Jestem w 7 miesiącu ciąży i oczekuję upragnionego synka. Jesteśmy bardzo wdzięczni Doktorowi Lewandowskiemu, od pierwszej wizyty wzbudził u nas zaufanie, poświęcił nam tyle czasu ile trzeba. Nie obyło się bez problemów. W trakcie ciąży byłam operowania ze względu na skrecony jajnik i straszny ból. Doktor interesował się sytuacją, dzwonił do mnie pytał o zdrowie. Uważam że jest świetnym specjalistom, godnym zaufania.
Wszystkim parom w podobnej sytuacji życzę wytrwałości, nigdy nie wolno tracić nadziei!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum bezpłodność

Do Pana doktora Piotra Lewandowskiego trafiliśmy po ciazy pozamacicznej oraz po 4 latach walki o dziecko.Nikt nie dawał nam szans, a odwiedzilismy z 10 ginekologow, wydaliśmy ogromne sumy pieniędzy i nic się nie udawało. Doktor Lewandowski bardzo dokładnie przejrzał badania, zlecił histeroskopie- było zapalenie i polipy, potem stymulacja i in vitro. Obecnie 13 tydzień ciąży, w ciągu 3 miesięcy doktor Lewandowski zrobił więcej niż inni lekarze i ma się poczucie,że "Twój problem" jest dla nich ogromnie ważny. Nie da się opisać tej wdzięczności. Bardzo polecam klinikę ludziom którzy powoli tracą nadzieję. Warto czekać na wizytę ❤


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum

Do doktora trafiliśmy po leczeniu w dwóch warszawskich klinikach niepłodności. W jednej z klinik z tzw. kameralną atmosfera podeszliśmy do pierwszego nieudanego in vitro. Z 6 pobranych komórek zapłodniły się 4 a do 6 doby przetrwała tylko jedna słaba blastocysta.. Oczywiście transfer się nie udał..
Załamana informacja, że mam pcos i inne choroby z tym powiązane i moje komórki są bardzo słabej jakości trafiłam do doktora Lewandowskiego.. Doktor przejrzał badania, zlecił zrobienie histeroskopii, wysłał do endokrynologa żeby sprawdzić czy hormony są uregulowane i zaczęliśmy procedurę. W Novum z 6 pobranych komórek zapłodniły się wszystkie 6. Jeden zarodek został podany w trzeciej dobie, a 5 zostało zamrożonych. Z tego podanego zarodka jest ciąża - 12 tydzień.
Nie ma słów jakimi jesteśmy w stanie wyrazić naszą wdzięczność doktorowi.. Nie ma ich i raczej ich nie znajdę.. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że świat potrzebuje takich lekarzy.
Doktor ma ogromna wiedzę, jest świetnym specjalista od tzw. trudnych przypadków.. Daje nadzieje i pomaga do końca..
Fakt, doktor na samym początku może się wydawać typem szalonego naukowca , taki już jego urok ale wierzcie mi że lepszego fachowca od trudnych przypadków nie znajdziecie nigdzie. Przy bliższym poznaniu doktor ukazuje się jako człowiek bardzo pomocny, troskliwy i pełny empatii.
Po każdej wizycie z doktorem jest rozmowa z położnymi które pomagają w wyjaśnieniu jeśli coś podczas wizyty było niezrozumiale.
Jedyne czego żałuje to to, że nie trafiłam do doktora kilka lat wcześniej.. ale cóż, widocznie tak musiało być..

Wdzięczni A & J


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum

Pan doktor jest trochę jak szalony naukowiec - wpatruje się intensywnie w wyniki badań i w historię leczenia, żeby w końcu w żołnierskich słowach przejść do konkretów. Od pierwszych słów zaufałam doktorowi i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Doktor Lewandowski jest niezwykle zaangażowany w leczenie pacjentek (szczególnie tych wyjątkowo trudnych przypadków), a jego fachowe opinie, szeroka diagnostyka i eksperckie podejście (wspólnie ze wspaniałą dr Kozioł) zaowocowały sukcesem - jestem przekonana, że dr Lewandowski może pomóc każdej dziewczynie z problemami niepłodności! Super lekarz pod każdym względem.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum diagnostyka niepłodności

Do dr Lewandowskiego trafiliśmy po dwóch nieudanych stymulacjach do in vitro w Poznaniu. Nie udało uzyskać się blastocyst, klinika w której podchodziliśmy do IVF rozkładała ręce, zaproponowali nam "alternatywną" metodę, jednak ona do nas nie przemówiła. Zaczęłam szukać w całym kraju lekarza, który może się nami zaopiekować. Po kilku tygodniach szukania lekarza miałam przeczucie iż dr Lewandowski to właśnie "ten" lekarz. Wizyta odbyła się w czerwcu 2018 roku, pan doktor po analizie naszego przypadku stwierdził iż łatwo nie będzie,ale postaramy się. Po tych słowach uśmiechnął się, co spowodowało u mnie ulgę, że widać chociaż cień szansy u nas. Musiałam przeleczyć endometriozę, mąż podreperować się zdrowotnie i w maju 2019 roku zaczęliśmy stymulację. Udało uzyskać się zarodki, i w końcu doczekałam się transferu, pierwszego w życiu. Szczęśliwy transfer odbył się w Dzień Dziecka. Robił jego sam dr Lewandowski, po 10 dniach beta była pozytywna. Jestem już po 2 USG w Klinice. Ciąża przebiega prawidłowo. Obecnie jestem w 8 tygodniu ciąży.
Opisuję moją historię tym parom, które zaczynają tracić wiarę, że jest w Polsce lekarz cudotwórca, który swoim doświadczeniem, wiedzą i zaangażowaniem jest w stanie pomóc tym, u których inni lekarze poddali się.
Dziękuję Panie Doktorze za pomoc, żądne słowa nie są w stanie opisać mojej wdzięczności za opiekę i pomoc w tym trudnym dla nas czasie.
Jeszcze raz dziękuję.
Asia


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum

Pierwszy kontakt z Doktorem Piotrem Lewandowskim mieliśmy w maju 2018 r. Z dużą rezerwą podeszłam do tego spotkania, ponieważ wiedziałam, że w naszym przypadku szanse na zajście w ciąże są znikome. Byłam już grubo po czterdziestce. Na pierwszej wizycie Doktor Lewandowski bardzo konkretnie, fachowo i jasno przedstawił nam naszą sytuacje, wprost powiedział że mamy kilka procent szans na powodzenie, ale ona jest. Postanowiliśmy nie zaprzepaścić tej szansy, bo oboje czuliśmy że jesteśmy w najlepszych rękach specjalisty, który podchodzi do swojej pracy z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Jest bardzo ciepłym, otwartym i wrażliwym człowiekiem. Na każdej kolejnej wizycie dawał nam wsparcie i nadzieję. Zaufaliśmy Doktorowi od pierwszej wizyty i nie żałujemy. Dzisiaj rozpoczynamy 15 tc., jesteśmy szczęśliwi i nie możemy doczekać się naszego pierwszego dziecka.
Polecamy doktora Lewandowskiego wszystkim parom, które starają się o swoje maleństwo, szczególnie tym które robią to już od lat. Ważne jest aby trafić do właściwego lekarza, takiego jak Doktor Lewandowski.

Wdzięczni Panu Doktorowi E&A


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum niepłodność

Do doktora Lewandowskiego trafiliśmy po tułaniu się na ślepo szukając pomocy aby w końcu zostać rodzicami.
Po wielu wizytach u innych ginekologów, którym kompletnie nie mogłam zaufać, on okazał się pierwszym lekarzem, któremu poddałam się w 100%. Jesteśmy beznadziejnym przypadkiem, który nawet przez dr Lewandowskiego został skomentowany: Postaram się, ale cudotwórcą nie jestem.
Długi protokół; przedłużona stymulacja, żeby zbombardować straszną chorobę zwaną endometriozą.
Dzięki doktorowi dzisiaj jestem wyedukowaną, spokojną przyszłą mamą.
Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem, który chętnie tłumaczy co i jak. Nie denerwuje się jak zadaje mu się mnóstwo pytań.
Jego doświadczenie, spokój, merytoryczne i przede wszystkim indywidualne podejście do danego przypadku sprawiło że poddałam się w 100% i nie miałam nawet potrzeby sprawdzania w internecie co i jak, a wiem że wiele kobiet mimo wszystko sprawdza decyzje lekarza, a co gorsza podważa je.
U doktora Lewandowskiego nawet do głowy by mi to nie przyszło.
Pełen profesjonalizm!

Polecam z całego serca.
A w klinice, dzięki wszystkim pracownikom, czuję się jak w domu!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum

Jestem chora na endometriozę. W wyniku choroby lekarze musieli wyciąć mi oba jajowody, lewy jajnik, został mi kawałek prawego jajnika. Po wielu latach leczenia w innych przychodniach, niezliczonej ilości przyjętych zastrzyków, zaczeliśmy z mężem tracić nadzieję. Byliśmy już bliscy poddania się.
Do Dr Lewandowskiego trafiliśmy z polecenia koleżanki. Doktor Lewandowski jest znakomitym specjalistą, który podchodzi do swojej pracy z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Już po pierwszej wizycie, wiedzieliśmy że jesteśmy w dobrych rękach. Z jego pomocą udało mi się zajść w ciąże. Gorąco polecam dr Lewandowskiego wszystkim parom zmagającym się problemem niepłodności.
Niezmiernie ważne jest aby trafić do właściwego lekarza. My swojego czasu już nie cofniemy, ale wiem że, gdybyśmy trafili do doktora od razu zaoszczędzilibyśmy wielu niepotrzebnych łez i stresu.
Polecamy z całego serca i bardzo dziękujemy.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum Bezpłodność

Po wielu latach starań od 2004 roku Zmianie wielu klinik lekarzy i 11 invitro. Lekarze nie dawali nam szans, robili kolejne badania i proby invitro (nie udane). Byliśmy załamani do głowy przychodziły mi okropne myśli. Koleżanką podpowiedział mi że jest lekarz z którym warto porozmawiać. Mówiła o doktorze Lewandowskim z tak ogromną sympatią i wiara że ten lekarz czyni cuda. Umówiłam się na wizytę, konkretne pytania konkretne badania i próba in vitro niestety nie udane. Zlecenie badań zmiana leków podziałały na stan mojego zdrowia jajeczkowania co sprawiło że tak uzbrojona podeszłam do invitro. O4.05.2019 test i to ogrom szczęścia łzy kiedy okazało się że jesteśmy w ciazy. Zadzwoniłam do doktora Lewandowskiego z płaczem o przekazałem cudowna wiadomość, doktor z ogromnym uśmiechem powiedział-wygralismy- dbaj o siebie, i kolejne badanie krwi hcg bety. Panie doktorze dziękujemy jest Pan wspaniałym lekarzem. Dziewczyny nie poddawajcie się walczcie tak jak my a przy pomocy doktora Lewandowskiego osiągnięcie szczęście.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional