Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Kompetentny i profesjonalny Lekarz. Szybka i trafna diagnoza.
  Pan Doktor bardzo precyzyjnie wytłumaczył na czym polega moje schorzenie i wyczerpująco przedstawił możliwe opcje leczenia. Bardzo polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz konkretny,świetnie znający swój fach,potrafiący spokojnie wytłumaczyć pacjentowi wszystkie nurtujące pytania. Zdecydowanie polecam Pana Piotra Łatę.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan dr Piotr Łata bardzo kompetentny, dokładnie i cierpliwie wytłumaczył jaki jest stan mojego barku i objaśnił tok dalszego leczenia. Polecam !

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: bóle krękosłupa

  Pan doktor jest wybitnym specjalistą. Wyróżnia się nie tylko dużą wiedzą specjalistyczną ale i szacunkiem do pacjenta, co niestety w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Mogę z czystym sumieniem polecić dr Łatę, gdyż leczę się u niego już od 2011 roku i dzięki niemu mój stan zdrowia bardzo się poprawił.

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem 3 miesiące po wszczepieniu endo biodra przez Pana doktora Piotra Łatę .Do końca życia będę wdzięczna Panu doktorowi za nową jakość życia bez bólu.Pan doktor jest profesjonalistą ,osobą wykonującą swoją pracę z absolutnym powołaniem i ogromnym zrozumieniem oraz o wielkim sercu.Dziękuję serdecznie Panu doktorowi za wspaniałą opiekę i Zyczę Wszystkiego Najlepszego ,dalszych sukcesów w tej ciężkiej odpowiedzialnej pracy .Wielkie uznanie i szacunek dla Pana doktora .Dorota Ubysz

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja stawu biodrowego

  Wspaniały profesjonalista, dokładny, cierpliwy, bardzo rzetelny lekarz, jeden z najlepszych ortopedów z jakimi miałam przyjemność się widzieć. Gorąco polecam za poświęcony czas, bardzo dobry kontakt i wyjątkowe podejście do pacjenta.
  Panie Doktorze, bardzo serdecznie dziękuje za opiekę.
  Życzę samych sukcesów.
  Elżbieta Prażmowska

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: blokady przeciwbólowe

  Dzisiaj byłam drugi raz z wizytą u Pana doktora.Jestem pod olbrzymim wrażeniem co do kompetencji,wiedzy,trafnej i rzeczowej diagnozy.poza tym doktor Łata nie zbywa pacjenta!!Moja pierwsza wizyta była w C,M. Skopia,a dzisiaj w Szpitalu im.Dietla,gdzie właśnie pan doktor zrobił mi blokadę,cudowne ręce,nic nie bolało!Doktor Łata jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem.Dziękuję Panie Doktorze.Ewa Proń

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowy, konkretny, a przy tym miły i nastawiony na wyjaśnienie pacjentowi schorzenia, genezy i sposobu leczenia.

 • 10 kwietnia 2016 roku z powodu niefortunnego złamania kostek prawej nogi miałam przeprowadzony zabieg związany z nastawieniem złamania oraz jego ustabilizowaniem. Pan Doktor Piotr Łata jeszcze tego samego dnia zajął się doprowadzeniem nogi do ładu a następnie przez kolejne miesiące z OGROMNĄ WYROZUMIAŁOŚCIĄ i CIERPLIWOŚCIĄ tłumaczył i odpowiadał na wszystkie, nawet niezbyt mądre pytania.
  To fantastyczny lekarz i człowiek.
  Panie Doktorze, jeżeli kiedykolwiek powstanie Pana fanklub z pewnością się do niego zapiszę. Dziękuję. IK

 • W czerwcu 2015 roku miałam operację wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego, którą przeprowadził dr Piotr Łata. Nie było mi łatwo zdecydować się na tę operację, aż w końcu poddałam się jej, gdyż ból był nie do zniesienia. Muszę przyznać, że dr Łata jest świetnym specjalistą i bardzo dobrym człowiekiem, za co jestem mu ogromnie wdzięczna.

  Swoją wdzięczność pragnę również wyrazić dr. Pawłowi Wodzińskiemu, anestezjologowi, człowiekowi wysokiej kultury i profesjonalizmu zawodowego. Chcę również przekazać słowa podziękowania całemu personelowi pomocniczemu, paniom pielęgniarkom i salowym za troskliwą opiekę przez cały okres mojego pobytu w szpitalu.

  Wdzięczna pacjentka Barbara Kania

Doświadczenie i kwalifikacje