Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan dr Piotr Łata bardzo kompetentny, dokładnie i cierpliwie wytłumaczył jaki jest stan mojego barku i objaśnił tok dalszego leczenia. Polecam !

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: bóle krękosłupa

  Pan doktor jest wybitnym specjalistą. Wyróżnia się nie tylko dużą wiedzą specjalistyczną ale i szacunkiem do pacjenta, co niestety w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Mogę z czystym sumieniem polecić dr Łatę, gdyż leczę się u niego już od 2011 roku i dzięki niemu mój stan zdrowia bardzo się poprawił.

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem 3 miesiące po wszczepieniu endo biodra przez Pana doktora Piotra Łatę .Do końca życia będę wdzięczna Panu doktorowi za nową jakość życia bez bólu.Pan doktor jest profesjonalistą ,osobą wykonującą swoją pracę z absolutnym powołaniem i ogromnym zrozumieniem oraz o wielkim sercu.Dziękuję serdecznie Panu doktorowi za wspaniałą opiekę i Zyczę Wszystkiego Najlepszego ,dalszych sukcesów w tej ciężkiej odpowiedzialnej pracy .Wielkie uznanie i szacunek dla Pana doktora .Dorota Ubysz

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja stawu biodrowego

  Wspaniały profesjonalista, dokładny, cierpliwy, bardzo rzetelny lekarz, jeden z najlepszych ortopedów z jakimi miałam przyjemność się widzieć. Gorąco polecam za poświęcony czas, bardzo dobry kontakt i wyjątkowe podejście do pacjenta.
  Panie Doktorze, bardzo serdecznie dziękuje za opiekę.
  Życzę samych sukcesów.
  Elżbieta Prażmowska

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: blokady przeciwbólowe

  Dzisiaj byłam drugi raz z wizytą u Pana doktora.Jestem pod olbrzymim wrażeniem co do kompetencji,wiedzy,trafnej i rzeczowej diagnozy.poza tym doktor Łata nie zbywa pacjenta!!Moja pierwsza wizyta była w C,M. Skopia,a dzisiaj w Szpitalu im.Dietla,gdzie właśnie pan doktor zrobił mi blokadę,cudowne ręce,nic nie bolało!Doktor Łata jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem.Dziękuję Panie Doktorze.Ewa Proń

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowy, konkretny, a przy tym miły i nastawiony na wyjaśnienie pacjentowi schorzenia, genezy i sposobu leczenia.

 • 10 kwietnia 2016 roku z powodu niefortunnego złamania kostek prawej nogi miałam przeprowadzony zabieg związany z nastawieniem złamania oraz jego ustabilizowaniem. Pan Doktor Piotr Łata jeszcze tego samego dnia zajął się doprowadzeniem nogi do ładu a następnie przez kolejne miesiące z OGROMNĄ WYROZUMIAŁOŚCIĄ i CIERPLIWOŚCIĄ tłumaczył i odpowiadał na wszystkie, nawet niezbyt mądre pytania.
  To fantastyczny lekarz i człowiek.
  Panie Doktorze, jeżeli kiedykolwiek powstanie Pana fanklub z pewnością się do niego zapiszę. Dziękuję. IK

 • W czerwcu 2015 roku miałam operację wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego, którą przeprowadził dr Piotr Łata. Nie było mi łatwo zdecydować się na tę operację, aż w końcu poddałam się jej, gdyż ból był nie do zniesienia. Muszę przyznać, że dr Łata jest świetnym specjalistą i bardzo dobrym człowiekiem, za co jestem mu ogromnie wdzięczna.

  Swoją wdzięczność pragnę również wyrazić dr. Pawłowi Wodzińskiemu, anestezjologowi, człowiekowi wysokiej kultury i profesjonalizmu zawodowego. Chcę również przekazać słowa podziękowania całemu personelowi pomocniczemu, paniom pielęgniarkom i salowym za troskliwą opiekę przez cały okres mojego pobytu w szpitalu.

  Wdzięczna pacjentka Barbara Kania

 • M

  Niesamowity lekarz. Nadzwyczajny. Moj stan zdrowia nagle sie pogorszyl i praktycznie przestałam chodzic. Pan doktor bardzo wnikliwie zapoznał sie z historią choroby. Dokładnie bada. Konkretny, rzeczowy doskonale zna się na tym co robi. Wybitny fachowiec i bardzo serdeczny i empatyczny człowiek. Złote ręce. Dla Pana Doktora ważne jest przede wszystkim dobro pacjenta . Dziekuję Bardzo Panie Doktorze.

 • I

  Mimo iż przypadek moich kolan ostatecznie okazał się być przypadkiem neurologicznym, nie potrafię wspominać pana dra Łaty inaczej niż miło. Od pierwszej wizyty (na nfz) zszokował mnie swoim profesjonalizmem, sympatycznym sposobem bycia, dokładnością wywiadu i badania oraz po prostu sercem i troską, jakie okazuje pacjentom. Widocznie żeby w polskich warunkach być takim lekarzem, trzeba najpierw odbyć kilkuletnią praktykę w Londynie. :) Zgadzam się ze wszystkimi superlatywami napisanymi tu pod jego adresem.

Doświadczenie i kwalifikacje