Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: blokady przeciwbólowe

  Dzisiaj byłam drugi raz z wizytą u Pana doktora.Jestem pod olbrzymim wrażeniem co do kompetencji,wiedzy,trafnej i rzeczowej diagnozy.poza tym doktor Łata nie zbywa pacjenta!!Moja pierwsza wizyta była w C,M. Skopia,a dzisiaj w Szpitalu im.Dietla,gdzie właśnie pan doktor zrobił mi blokadę,cudowne ręce,nic nie bolało!Doktor Łata jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem.Dziękuję Panie Doktorze.Ewa Proń

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowy, konkretny, a przy tym miły i nastawiony na wyjaśnienie pacjentowi schorzenia, genezy i sposobu leczenia.

 • 10 kwietnia 2016 roku z powodu niefortunnego złamania kostek prawej nogi miałam przeprowadzony zabieg związany z nastawieniem złamania oraz jego ustabilizowaniem. Pan Doktor Piotr Łata jeszcze tego samego dnia zajął się doprowadzeniem nogi do ładu a następnie przez kolejne miesiące z OGROMNĄ WYROZUMIAŁOŚCIĄ i CIERPLIWOŚCIĄ tłumaczył i odpowiadał na wszystkie, nawet niezbyt mądre pytania.
  To fantastyczny lekarz i człowiek.
  Panie Doktorze, jeżeli kiedykolwiek powstanie Pana fanklub z pewnością się do niego zapiszę. Dziękuję. IK

 • W czerwcu 2015 roku miałam operację wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego, którą przeprowadził dr Piotr Łata. Nie było mi łatwo zdecydować się na tę operację, aż w końcu poddałam się jej, gdyż ból był nie do zniesienia. Muszę przyznać, że dr Łata jest świetnym specjalistą i bardzo dobrym człowiekiem, za co jestem mu ogromnie wdzięczna.

  Swoją wdzięczność pragnę również wyrazić dr. Pawłowi Wodzińskiemu, anestezjologowi, człowiekowi wysokiej kultury i profesjonalizmu zawodowego. Chcę również przekazać słowa podziękowania całemu personelowi pomocniczemu, paniom pielęgniarkom i salowym za troskliwą opiekę przez cały okres mojego pobytu w szpitalu.

  Wdzięczna pacjentka Barbara Kania

 • M

  Niesamowity lekarz. Nadzwyczajny. Moj stan zdrowia nagle sie pogorszyl i praktycznie przestałam chodzic. Pan doktor bardzo wnikliwie zapoznał sie z historią choroby. Dokładnie bada. Konkretny, rzeczowy doskonale zna się na tym co robi. Wybitny fachowiec i bardzo serdeczny i empatyczny człowiek. Złote ręce. Dla Pana Doktora ważne jest przede wszystkim dobro pacjenta . Dziekuję Bardzo Panie Doktorze.

 • I

  Mimo iż przypadek moich kolan ostatecznie okazał się być przypadkiem neurologicznym, nie potrafię wspominać pana dra Łaty inaczej niż miło. Od pierwszej wizyty (na nfz) zszokował mnie swoim profesjonalizmem, sympatycznym sposobem bycia, dokładnością wywiadu i badania oraz po prostu sercem i troską, jakie okazuje pacjentom. Widocznie żeby w polskich warunkach być takim lekarzem, trzeba najpierw odbyć kilkuletnią praktykę w Londynie. :) Zgadzam się ze wszystkimi superlatywami napisanymi tu pod jego adresem.

 • Dr Piotr Łata jest wyjątkowo profesjonalnym, życzliwym pacjentowi lekarzem, a do tego ciepłym, miłym człowiekiem. Poświęca pacjentowi dużo czasu, dokładnie i przystępnie tłumaczy. Mam problemy z kolanem ( i nie tylko) i mam zamiar być pod opieką właśnie tego ortopedy.

 • W 12 06 2013r.przeszedłem operację biodra:alloplastyka lewego stawu biodrowego w szpitalu Ortopedicum w Krakowie ul.Koło Strzelnicy 3,choroba stawu biodrowego trwała 5 lat,szukałem wszędzie pomocy jednak nie wiele to dało,w końcu trafiłem do szpitala Ortopedicum Kraków do Dr.Piotra Łaty,Pan doktor po zbadaniu i zobaczeniu zdjęć postawił bardzo szubką i trafną diagnozę : staw biodrowy lewy nadaje się do wymiany i trzeba operować natychmiast niewiele myśląć zgodziłem się.Dzisiaj jestem blisko 3-miesiące po zabiegu i czuję się bardzo dobrze kończyna operowana nie boli,chodzę wyprostowany nie utykam,zacząłem żyć na nowo i bez bólu,chciałbym każdemu kto potrzebuje pomocy ortopedycznej polecić Szpital Ortopedicum cały personel szpitala, Dr.Marcina Kasprzyka a w szczegolności Pana Doktora Piotra Łatę bardzo dobrego lekarza ortopedę który jest młodym ale znającym się na swoim fachu do perfekcji,to lekarz który jak na swój młody wiek wykazuje się taką ogromną wiedzą medyczną i takim profesjonalizmem.Bardzo dziękuję Panie Piotrze!!!

 • Podziekowania i wyrazy uznawania dla dr Piotra Laty

  W dniu 27 wrzesnia 2013 roku, poddalam sie operacji dloni w Waszej klinice "Ortopedicum"
  Dr Lata zalozyl mi ortrodeze stawu srodreczno- nadgarstkowego kciuka prawego i odbarczyl nerw posrodkowy w kanale nadgarska prawego. Anastazjologiem byl dr Pawel Wodzinski lekarz z wielkim urokiem osobistym i duzych fachowych kompetencjach.
  Chcialabym goraco podziekowac doktorowi Lacie za wspaniala opieke nade mna , chce mocno podkreslic wysoka kulture osobista pana doktora, jego uprzejmosc , grzecznosc. Reka pieknie sie zagoila i z kazdym dniem wraca wiecej funkcji.
  Warunki w klinice wspaniale- czystosc! caly personel pielegniarski niezwykle grzeczny, serdeczny.
  Jestem bardzo bardzo zadowlona za opieke w Waszej Klinice - jestescie godni polecenia ! , a zwlaszcza doktor Piotr !! Bardzo wdzieczna pacjentka
  Teresa Podstawska

 • M

  Witam, mam 23 lata i wszczepioną endoprotezę stawu biodrowego przez doktora Łatę, inni lekarze mówili ze na ten zabieg mogę iść jak już ukończę 50 lat ale ból nie ustępował ( zwyrodnienie stawu po chorobie Peerthesa i ketonal juz nie pomagał zacząłem szukać pomocy u innych lekarzy i trafiłem na doktora Piotra Łatę, który po ocenie moich zjdęć RTG zdecdował - operujemy i tak po wizycie 30.11.2012 zostałem skierowany na zabieg z dopiskiem pilne na skierowaniu i 19.06.2013 doktor Łata zakończył moje bóle:) dziś mija 7 tydzień po operacji a ja nie czuję żadnego bólu, chodzę prosto bez utykania ( miałem 5 cm krótszą nogę), jeżdżę normalnie samochodem i nie czuje żadnego dyskomfortu. Doktor zawsze odpowiadał na każde moje pytanie z uprzejmością i nie na odczep się tylko dokładnie wszystko tłumaczył, na odziale często przychodził, pytał jak się czuje, interesował się pacjentem. Doktor Piotr Łata jest według mnie najlepszym lekarzem na jakiego trafiłem i który mi skutecznie pomógł. Oby więcej takich lekarzy!! Dziękuje panie Piotrze.