Umów wizytę 2615 odwiedzin w ciągu 30 dni

Starszy Asystent w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki USK we Wrocławiu . Ukończyłem kierunek fizjoterapeutyczny w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu uzyskując tytuł… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (69)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Starszy Asystent w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki USK we Wrocławiu .
  Ukończyłem kierunek fizjoterapeutyczny w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu uzyskując tytuł fizjoterapeuty. Następnie studia medyczne na wydziale Lekarskim na Wrocławskiej Akademii Medycznej w latach 2001 – 2007. Od wczesnych lat sudenckich uczęszczałem jako wolontariusz na dyżury ortopedyczne w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu kierowanej wówczas przez Prof. Andrzeja Walla. Tam od 2001 r. rozpoczęła się moja przygoda z Ortopedią. Przez kolejne lata studiowałem i poszerzałem swą wiedzę teoretyczną i praktyczną pod okiem znakomitych specjalistów i starszych kolegów z Kliniki. Po ukończeniu studiów medycznych i stażu podyplomowego w 2008 r. rozpocząłem staż specjalizacyjny z Ortopedii w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Uniwersytyeckim Szpitalu Klinicznym, kierowanej przez Prof. Szymona Dragana. Tam rozwijałem swe umiejętności i wiedzę w zakresie szeroko pojętej patologii narządu ruchu, chirurgii urazowej oraz ortopedii dziecięcej co zaowocowało w 2015 roku pozytywnie zdanym egzaminem państwowym i uzyskaniem tytułu specjalisty w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii ( PTOiTR). Swoje doświadczenie zdobywałem dyżurując w Oddziałach Ortopedczynych i Poradniach Ortopedycznych na terenie Dolnego Śląska co wykonuję z pasją do dnia dzisiejszego. Stale poszerzam swoją wiedzę na kongresach kursach i szkoleniach specjalistycznych stosując najnowsze standardy diagnostyki l leczenia.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu wydział lekarski - rok ukończenia 2007
 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu - rok ukończnienia 2001

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
114 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz dokładnie zbadał część ciała z którą był problem, przeprowadził wywiad i postawił diagnoze oraz propozycje leczenia. Dostałem dokładnie to czego oczekiwałem. Polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: USG z konsultacją

  Bardzo dobry specjalista, rzetelnie przeprowadzony wywiad dokładne badanie oraz usg. Szybka diagnoza oraz bardzo dobrze wytłumaczone dalsze kroki leczenia. Bardzo Polecam !!!

 • A
  Lokalizacja: Lekarsko - Rehabilitacyjna Przychodnia Rodzinna Amicus Maria Kaczmarzyk i Wspólnicy. S.J.Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Juz po pierwszej wizycie szczerze mogę stwierdzić, że jest to lekarz godny polecenia. Fachowo ocenił stan zdrowia mojej córki, oraz szczegółowo objasnił na czym polega problem.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szybka i skuteczna diagnoza, USG wykonane od razu, mimo, że nie planowane. Dobry specjalista i bardzo życzliwy. Miało być 15 minut, ale Pan doktor zdecydowanie więcej czasu poświęcił mojej córce. Szczerze polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Salon Medyczny ARKMEDUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan doktor jest bardzo sumienny i dokładny w swojej pracy. Wyjaśnia ze szczegółami przyczyny dolegliwości, a potem etap leczenia. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i w jak najlepszy sposób stara się mu pomóc.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Po pierwszej wizycie mogę stwierdzić, że jest to bardzo kompetentny lekarz. Po uważnym zbadaniu jasno i przejżyście wytłumaczył przebieg dalszego leczenia. Jest szczery, konkretny i zaangażowany w swoją pracę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: USG z konsultacją

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Syn został bardzo dokładnie przebadany. W trakcie usg lekarz wszystko dokładnie pokazywał i w sposób zrozumiały tłumaczył. Z czystym sumieniem mogę polecić.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, duża wiedza a poza tym to Pan doktor jest przemiłym i bardzo kontaktowym człowiekiem.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Już po pierwszej wizycie mogę stwierdzić, że trafiłam pod właściwy adres. Bardzo miła atmosfera w gabinecie i fachowa pomoc ze strony specjalisty. Na koniec wizyty otrzymałam wydruk z notatką, gdyby któraś z uwag umknęła mojej pamięci. Mam nadzieję, że wprowadzenie w życie zaleceń Pana doktora da pozytywny skutek w leczeniu mojego urazu. Jak najbardziej polecam!

 • B
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: kontrola postawy dziecka

  Znakomite podejście do dzieci, szybkie przeprowadzenie kontroli w celu uniknięcia płaczu mojej 16 miesiecznej córki, a następnie spokojne wyjaśnienie omówienie wszystkich tematów. Bardzo polecam