Umów wizytę 2681 odwiedzin w ciągu 30 dni

Starszy Asystent w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki USK we Wrocławiu . Ukończyłem kierunek fizjoterapeutyczny w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu uzyskując tytuł… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
119 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo miły i przyjazny lekarz - bez mrugnięcia okiem wybaczył spóźnienie i pomimo późnej godziny przyjął mnie i córkę na wizytę. Uspokoił i cierpliwie rozwiał wszelkie moje wątpliwości. Nie spieszył się, upewniał się, że wszystko zrozumiałam. Dodatkowo, pan doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Serdecznie polecam.

 • M
  Lokalizacja: MEDUS Strzelin ul. Brzegowa 18Usługa: Leczenie rany

  Lekarz profesjonalny, w warunkach domowych leczylem ranę na stopie ok roku, jestem po zespoleniu kości piętowych , a pan doktor dzieki swojej widzy wyleczyl mi ją za co jestem wdzieczny, mogę żyć jak dawniej, bez bólu i opatrunkow. Polecam!!!!!!! Bardzo życzliwy, sumienny z dużą wiedzą i doświadczeniem. Podejście do pacjenta cierpliwe, spokojne i życzliwe.!!!!!!!!!!!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed Rehabilitacja

  Bylam dziś na konsultacji u Pana doktora bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . Pierwszy raz spotkałam lekarza z powołania ktory, rzetelnie tłumaczy i potrafi wysłuchać. Bardzo polecam Pana doktora , bedę napewno kontynułować leczenie. Pozdrawiam Agnieszka

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Świetny specjalista, bardzo miły, wszytko objaśnia podczas trwania badania (miałem problem z kolanem, za bardzo obciążonym bieganiem w okresie przygotowawczym do zawodów), dziękuje bardzo, serdecznie polecam.

 • S
  Lokalizacja: MEDUS Strzelin ul. Brzegowa 18Usługa: bol kolanka u dziecka 3 letniego I pobolewanie pod kolanem u 6latka

  Pan Doktor to bardzo zyczliwy cierpliwy I z podejsciem do dzieci. Nie spieszy sie z badaniem I sprawdza dokladnie to z czym sie przyszlo

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz dokładnie zbadał część ciała z którą był problem, przeprowadził wywiad i postawił diagnoze oraz propozycje leczenia. Dostałem dokładnie to czego oczekiwałem. Polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: USG z konsultacją

  Bardzo dobry specjalista, rzetelnie przeprowadzony wywiad dokładne badanie oraz usg. Szybka diagnoza oraz bardzo dobrze wytłumaczone dalsze kroki leczenia. Bardzo Polecam !!!

 • A
  Lokalizacja: Lekarsko - Rehabilitacyjna Przychodnia Rodzinna Amicus Maria Kaczmarzyk i Wspólnicy. S.J.Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Juz po pierwszej wizycie szczerze mogę stwierdzić, że jest to lekarz godny polecenia. Fachowo ocenił stan zdrowia mojej córki, oraz szczegółowo objasnił na czym polega problem.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szybka i skuteczna diagnoza, USG wykonane od razu, mimo, że nie planowane. Dobry specjalista i bardzo życzliwy. Miało być 15 minut, ale Pan doktor zdecydowanie więcej czasu poświęcił mojej córce. Szczerze polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Salon Medyczny ARKMEDUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan doktor jest bardzo sumienny i dokładny w swojej pracy. Wyjaśnia ze szczegółami przyczyny dolegliwości, a potem etap leczenia. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i w jak najlepszy sposób stara się mu pomóc.

Pytania pacjentów (69)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Starszy Asystent w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki USK we Wrocławiu .
  Ukończyłem kierunek fizjoterapeutyczny w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu uzyskując tytuł fizjoterapeuty. Następnie studia medyczne na wydziale Lekarskim na Wrocławskiej Akademii Medycznej w latach 2001 – 2007. Od wczesnych lat sudenckich uczęszczałem jako wolontariusz na dyżury ortopedyczne w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu kierowanej wówczas przez Prof. Andrzeja Walla. Tam od 2001 r. rozpoczęła się moja przygoda z Ortopedią. Przez kolejne lata studiowałem i poszerzałem swą wiedzę teoretyczną i praktyczną pod okiem znakomitych specjalistów i starszych kolegów z Kliniki. Po ukończeniu studiów medycznych i stażu podyplomowego w 2008 r. rozpocząłem staż specjalizacyjny z Ortopedii w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Uniwersytyeckim Szpitalu Klinicznym, kierowanej przez Prof. Szymona Dragana. Tam rozwijałem swe umiejętności i wiedzę w zakresie szeroko pojętej patologii narządu ruchu, chirurgii urazowej oraz ortopedii dziecięcej co zaowocowało w 2015 roku pozytywnie zdanym egzaminem państwowym i uzyskaniem tytułu specjalisty w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii ( PTOiTR). Swoje doświadczenie zdobywałem dyżurując w Oddziałach Ortopedczynych i Poradniach Ortopedycznych na terenie Dolnego Śląska co wykonuję z pasją do dnia dzisiejszego. Stale poszerzam swoją wiedzę na kongresach kursach i szkoleniach specjalistycznych stosując najnowsze standardy diagnostyki l leczenia.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu wydział lekarski - rok ukończenia 2007
 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu - rok ukończnienia 2001

Znajomość języków

 • angielski