Prof. dr hab. n. med.

Piotr Chłosta

Urolog, Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • G
  Lokalizacja: Klinika Urologii CM UJ

  Wspaniały lekarz i człowiek ! Dziękuję Profesorze, żeś tak bezpośrednio ze mną rozmawiał, wysłuchał, pocieszył. Na operację szłam bez lęku, całkiem spokojna. Nie ważne ile mam lat. Wiem, że w walce z chorobą nie jestem sama. Z wyrazami ogromnej wdzięczności
  Zośka lat 86

 • Szukasz urologa? Pacjenci polecają:

  Witold Smoleński
  Witold Smoleński
  Urolog
  Grzegórzecka 67C/U3, Kraków
  Bardzo udana wizyta - Pan doktor szczegółowo przedstawił mi moj stan zdrowia oraz w jaki sposób będziemy leczyć… więcej

  Janusz Sulisławski
  Janusz Sulisławski
  Chirurg dziecięcy, Urolog
  Grzegórzecka 67C/U3, Kraków
  Z całą odpowiedzialnością polecam Pana doktora. Jego wiedza,doświadczenie oraz profesjonalizm pozwalają na pełne… więcej

  Sebastian Gibała
  Sebastian Gibała
  Urolog
  Aleja Pokoju 5, Kraków
  Jestem zadowolony z wizyty. Pan doktor odpowiedział wyczerpująco na moje pytania. Szczegółowo wyjaśnił aspekty… więcej

  Jakub Szmer
  Jakub Szmer
  Urolog
  Aleja Pokoju 5, Kraków
  Bardzo zaangażowany, a przy tym spokojny i rzeczowy lekarz. Pełen taktu. Świetnie się z nim rozmawia, jestem bardzo… więcej

  Ireneusz Honkisz
  Ireneusz Honkisz
  Urolog, Chirurg dziecięcy
  Aleja Pokoju 5, Kraków
  Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora, to byla nasza 1 wizyta . N wszystkie pytania dostawalisy wyczerpujace… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Urologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  47 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • G
   Lokalizacja: Klinika Urologii CM UJ

   Wspaniały lekarz i człowiek ! Dziękuję Profesorze, żeś tak bezpośrednio ze mną rozmawiał, wysłuchał, pocieszył. Na operację szłam bez lęku, całkiem spokojna. Nie ważne ile mam lat. Wiem, że w walce z chorobą nie jestem sama. Z wyrazami ogromnej wdzięczności
   Zośka lat 86

  • J
   Lokalizacja: Klinika Urologii CM UJUsługa: groźna choroba

   Pan Profesor to wyjątkowa osoba. Taki powinien być każdy lekarz.Powinno się uczyć lekarzy takiego podejścia do pacjenta. Trafiłem do Pana Profesora załamany z zupełnie niespodziewaną diagnozą.Wysłuchał pocieszył wytłumaczył i zaproponował dalszą walkę z chorobą. Równy gość który darzy pacjentów empatią i potrafi rozmawiać z pacjentami bo psychologia w medycynie jest równie ważna jak samo leczenie, to część terapii. Dziękuje Profesorze, że są jeszcze tacy ludzie jak Pan. Wiem że w mojej walce z chorobą nie jestem sam. Dziękuje

  • P

   Pan profesor Chłosta to bez wątpienia wspaniały lekarz fachowiec i świetny człowiek. Fantastyczne podejście do pacjenta, zawsze z wielkim wsparciem. Zresztą cały zespół lekarzy i pielęgniarek któremu przewodniczy profesor na Klinice Urologii w Krakowie to majstersztyk. Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo dziękuję Panu profesorowi za swój wkład w to abym znowu mógł żyć i być zdrowym.
   Chapeau bas!!

  • P

   Pan Profesor Piotr Chłosta jest świetnym lekarzem, wybitnym w swojej dziedzinie specjalistą i do tego bezpośrednim, bardzo konkretnym fajnym człowiekiem. Odnalazłem go po wielu tygodniach bezowocnego poszukiwania specjalisty, który usunął by zmienione nowotworowo węzły zaotrzewnowe w moim brzuchu, konieczna była szybka ( limfadenektomia zaotrzewnowa), bardzo to trudna i obarczona sporym ryzykiem operacja trwająca w normalnych warunkach nawet do kilkunastu godzin. Byłem przerażony i załamany.
   Dowiedziałem się w internecie że Pan Profesor operuje takie trudne przypadki techniką laparoskopową , do tego jest w tym jednym z najlepszych na świecie. Myślałem pesymistycznie - pewnie nie uda mi się dostać do tak renomowanej placówki jaką jest szpital na Grzegórzeckiej w Krakowie, można powiedzieć że się poddałem. Znajomy lekarz opowiedział że zawiózł teścia z rakiem prostaty do Pana Profesora, usłyszałem że to wyjątkowo miły i bardzo normalny człowiek i że śmiało mam tam pojechać !
   Rozmowa z Panem Profesorem trwała może pięć minut, była niesamowicie konkretna,....pytanie o stan zdrowia ,przegląd wyników , potem pytanie czy chcę być leczony w Krakowie...wreszcie uśmiech na mojej twarzy:)!!. Nazajutrz był telefon z Kliniki i wszystko potoczyło się szybko.
   Zaopiekowała się mną cudowna, bardzo utalentowana dr. Gronostaj :). W każdym razie dzisiaj jestem człowiekiem zdrowym, kilka miesięcy po zabiegu , pracuję i nie mam słów wdzięczności dla Pana Profesora i całego wspaniałego zespołu ludzi który skupił wokół siebie i co by nie powiedzieć misji której się podjął z sukcesem. Teoretycznie po tego rodzaju zabiegu raczej nie powinienem mieć wytrysku, powiem tylko że wszystko funkcjonuje normalnie:)
   Będę zawsze wdzięczny Panu Profesorowi za wszystko co dla mnie zrobił:)))))!!!!

  • Pan Prof. Piotr Chłosta jest doskonałym lekarzem, wspaniałym, perfekcyjnym chirurgiem a także wrażliwym i dobrym człowiekiem o ogromnej kulturze osobistej. Do tego jest człowiekiem bardzo skromnym, co czyni z niego WIELKIEGO CZŁOWIEKA. W Krakowie , na Grzegórzeckiej 18 stworzył doskonały zespół lekarzy, pielęgniarek . Ale nie tylko.. tam każda pracująca w Klinice Urologii osoba budzi ogromne zaufanie ciężko chorego człowieka. Serdecznie dziękujemy Panu Profesorowi i całemu Jego zespołowi za operację, opiekę pooperacyjną,poświęcony czas i odpowiedź na każde nurtujące nas pytania. Mąż jest po operacji prostaty. Z Kliniki wyszliśmy wczoraj uleczeni nie tylko fizycznie ale i psychicznie. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za powrót radości z życia...
   Władysław i Ewa z Katowic

  • S

   Serdecznie dziękuję panu profesorowi P. Chłoście za utwierdzenie mnie w przekonaniu ze potrzebuję leczyć nowotwór prostaty operacyjnie . Serdecznie dziękuję także za przyjęcie mnie do kliniki , wykonanie operacji przez doktora Ł. Curyło. Serdecznie dziękuję doktor K. Gronostaj za prowadzenie mnie po operacji . Lekarzom anestezjologom za bezbolesne leczenie. Dziękuję wszystkim pracownikom zespołu za bardzo miłe i fachowe podejście do mnie jako pacjenta . Wszystkim panią pielęgniarką za troskę i opiekę . Panie profesorze ... świetny zespół . Dziękuję i pozdrawiam serdecznie . Sławek 40 letni warszawiak :)

  • G

   Pan Profesor Piotr Chłosta jest nieocenionym znawcą swojego fachu,znakomity urolog, niezmiernie wrażliwy na ludzkie cierpienia,budzi zaufanie pacjenta już przy pierwszej rozmowie, kryształowy , swoją dobrocią i ciepłem emanuje w 100 % , pacjent odczuwa silne wsparcie.Panie Profesorze, uzdrawia Pan pacjenta na wielu płaszczyznach, tej ważnej psychicznej także, a to pierwszy ważny krok do dalszego innego leczenia, jest Pan wielkim człowiekiem oceniając Pana umiejętności i podejście do pacjenta, gratulacje i podziękowania dla Pana Profesora !

  • O

   Pan prof.Piotr Chłosta jest bez wątpienia doskonałym fachowcem i ciepłym, miłym człowiekiem. Rozmowa z Profesorem może być lecznicza . Z własnych obserwacji w czasie 3 tygodniowego leczenia, wnioskuję, że Pan Profesor okazuje niesamowite zaufanie do pozostałego personelu. Jest niezmiernie zajętym człowiekiem, uważam jednak, że za mało czasu poświęca dla pacjenta na wizytach lekarskich, a przynajmniej dla tych po ciężkich operacjach. Bardzo żle się stało, że Pan Profesor nie spojrzał na mój brzuch, na pewno nie doszłoby do takich problemów jakie mam teraz. Reasumując , Pan Profesor potrafi nie tylko wykonywać swój zawód, ale ma nieoceniony dar "podniesienia" na duchu ciężko chorego pacjenta. Po rozmowie najbardziej załamany pacjent, wychodzi uśmiechnięty z wiarą, że wszystko będzie dobrze.

  • K

   Jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Mistrz laparoskopu. Nie ważne ile pacjent ma lat, zawsze to samo podejście. Bardzo sie cieszę ze teraz przyjmuje w klinice w Krakowie. Bardzo gorąco polecam.