Prof. dr hab. n. med.

Piotr Chłosta

Urolog, Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • G
  Lokalizacja: Klinika Urologii CM UJ

  Wspaniały lekarz i człowiek ! Dziękuję Profesorze, żeś tak bezpośrednio ze mną rozmawiał, wysłuchał, pocieszył. Na operację szłam bez lęku, całkiem spokojna. Nie ważne ile mam lat. Wiem, że w walce z chorobą nie jestem sama. Z wyrazami ogromnej wdzięczności
  Zośka lat 86

 • Szukasz urologa? Pacjenci polecają:

  Witold Smoleński
  Witold Smoleński
  Urolog
  Grzegórzecka 67C/U3, Kraków
  Wizyta po ataku kolki nerkowej. Konkretny lekarz, wnikliwy wywiad, podał konkretne zalecenia po wizycie uwzględniające… więcej

  Janusz Sulisławski
  Janusz Sulisławski
  Chirurg dziecięcy, Urolog
  Grzegórzecka 67C/U3, Kraków
  Wizyta sprawna; pan doktor rzetelny, fachowy, konkretny, a do tego miły i spokojny, co w przypadku wizyty z dzieckiem… więcej

  Jakub Szmer
  Jakub Szmer
  Urolog
  Aleja Pokoju 5, Kraków
  Bardzo zaangażowany, a przy tym spokojny i rzeczowy lekarz. Pełen taktu. Świetnie się z nim rozmawia, jestem bardzo… więcej

  Ireneusz Honkisz
  Ireneusz Honkisz
  Urolog, Chirurg dziecięcy
  Aleja Pokoju 5, Kraków
  Bardzo rzeczowy specjalista z dobrym i ciepłym podejściem do dzieci. Doktor odpowiedział na wszystkie pytania i… więcej

  Rafał Chrzan
  Rafał Chrzan
  Urolog, Chirurg dziecięcy
  Aleja Pokoju 5, Kraków
  Zdecydowanie polecam. Pan profesor jest bardzo cierpliwy i miły - dla syna i dla matki. Wzbudza zaufanie, jest… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Urologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  47 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • G
   Lokalizacja: Klinika Urologii CM UJ

   Wspaniały lekarz i człowiek ! Dziękuję Profesorze, żeś tak bezpośrednio ze mną rozmawiał, wysłuchał, pocieszył. Na operację szłam bez lęku, całkiem spokojna. Nie ważne ile mam lat. Wiem, że w walce z chorobą nie jestem sama. Z wyrazami ogromnej wdzięczności
   Zośka lat 86

  • J
   Lokalizacja: Klinika Urologii CM UJUsługa: groźna choroba

   Pan Profesor to wyjątkowa osoba. Taki powinien być każdy lekarz.Powinno się uczyć lekarzy takiego podejścia do pacjenta. Trafiłem do Pana Profesora załamany z zupełnie niespodziewaną diagnozą.Wysłuchał pocieszył wytłumaczył i zaproponował dalszą walkę z chorobą. Równy gość który darzy pacjentów empatią i potrafi rozmawiać z pacjentami bo psychologia w medycynie jest równie ważna jak samo leczenie, to część terapii. Dziękuje Profesorze, że są jeszcze tacy ludzie jak Pan. Wiem że w mojej walce z chorobą nie jestem sam. Dziękuje

  • P

   Pan profesor Chłosta to bez wątpienia wspaniały lekarz fachowiec i świetny człowiek. Fantastyczne podejście do pacjenta, zawsze z wielkim wsparciem. Zresztą cały zespół lekarzy i pielęgniarek któremu przewodniczy profesor na Klinice Urologii w Krakowie to majstersztyk. Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo dziękuję Panu profesorowi za swój wkład w to abym znowu mógł żyć i być zdrowym.
   Chapeau bas!!

  • P

   Pan Profesor Piotr Chłosta jest świetnym lekarzem, wybitnym w swojej dziedzinie specjalistą i do tego bezpośrednim, bardzo konkretnym fajnym człowiekiem. Odnalazłem go po wielu tygodniach bezowocnego poszukiwania specjalisty, który usunął by zmienione nowotworowo węzły zaotrzewnowe w moim brzuchu, konieczna była szybka ( limfadenektomia zaotrzewnowa), bardzo to trudna i obarczona sporym ryzykiem operacja trwająca w normalnych warunkach nawet do kilkunastu godzin. Byłem przerażony i załamany.
   Dowiedziałem się w internecie że Pan Profesor operuje takie trudne przypadki techniką laparoskopową , do tego jest w tym jednym z najlepszych na świecie. Myślałem pesymistycznie - pewnie nie uda mi się dostać do tak renomowanej placówki jaką jest szpital na Grzegórzeckiej w Krakowie, można powiedzieć że się poddałem. Znajomy lekarz opowiedział że zawiózł teścia z rakiem prostaty do Pana Profesora, usłyszałem że to wyjątkowo miły i bardzo normalny człowiek i że śmiało mam tam pojechać !
   Rozmowa z Panem Profesorem trwała może pięć minut, była niesamowicie konkretna,....pytanie o stan zdrowia ,przegląd wyników , potem pytanie czy chcę być leczony w Krakowie...wreszcie uśmiech na mojej twarzy:)!!. Nazajutrz był telefon z Kliniki i wszystko potoczyło się szybko.
   Zaopiekowała się mną cudowna, bardzo utalentowana dr. Gronostaj :). W każdym razie dzisiaj jestem człowiekiem zdrowym, kilka miesięcy po zabiegu , pracuję i nie mam słów wdzięczności dla Pana Profesora i całego wspaniałego zespołu ludzi który skupił wokół siebie i co by nie powiedzieć misji której się podjął z sukcesem. Teoretycznie po tego rodzaju zabiegu raczej nie powinienem mieć wytrysku, powiem tylko że wszystko funkcjonuje normalnie:)
   Będę zawsze wdzięczny Panu Profesorowi za wszystko co dla mnie zrobił:)))))!!!!

  • Pan Prof. Piotr Chłosta jest doskonałym lekarzem, wspaniałym, perfekcyjnym chirurgiem a także wrażliwym i dobrym człowiekiem o ogromnej kulturze osobistej. Do tego jest człowiekiem bardzo skromnym, co czyni z niego WIELKIEGO CZŁOWIEKA. W Krakowie , na Grzegórzeckiej 18 stworzył doskonały zespół lekarzy, pielęgniarek . Ale nie tylko.. tam każda pracująca w Klinice Urologii osoba budzi ogromne zaufanie ciężko chorego człowieka. Serdecznie dziękujemy Panu Profesorowi i całemu Jego zespołowi za operację, opiekę pooperacyjną,poświęcony czas i odpowiedź na każde nurtujące nas pytania. Mąż jest po operacji prostaty. Z Kliniki wyszliśmy wczoraj uleczeni nie tylko fizycznie ale i psychicznie. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za powrót radości z życia...
   Władysław i Ewa z Katowic

  • S

   Serdecznie dziękuję panu profesorowi P. Chłoście za utwierdzenie mnie w przekonaniu ze potrzebuję leczyć nowotwór prostaty operacyjnie . Serdecznie dziękuję także za przyjęcie mnie do kliniki , wykonanie operacji przez doktora Ł. Curyło. Serdecznie dziękuję doktor K. Gronostaj za prowadzenie mnie po operacji . Lekarzom anestezjologom za bezbolesne leczenie. Dziękuję wszystkim pracownikom zespołu za bardzo miłe i fachowe podejście do mnie jako pacjenta . Wszystkim panią pielęgniarką za troskę i opiekę . Panie profesorze ... świetny zespół . Dziękuję i pozdrawiam serdecznie . Sławek 40 letni warszawiak :)

  • G

   Pan Profesor Piotr Chłosta jest nieocenionym znawcą swojego fachu,znakomity urolog, niezmiernie wrażliwy na ludzkie cierpienia,budzi zaufanie pacjenta już przy pierwszej rozmowie, kryształowy , swoją dobrocią i ciepłem emanuje w 100 % , pacjent odczuwa silne wsparcie.Panie Profesorze, uzdrawia Pan pacjenta na wielu płaszczyznach, tej ważnej psychicznej także, a to pierwszy ważny krok do dalszego innego leczenia, jest Pan wielkim człowiekiem oceniając Pana umiejętności i podejście do pacjenta, gratulacje i podziękowania dla Pana Profesora !

  • O

   Pan prof.Piotr Chłosta jest bez wątpienia doskonałym fachowcem i ciepłym, miłym człowiekiem. Rozmowa z Profesorem może być lecznicza . Z własnych obserwacji w czasie 3 tygodniowego leczenia, wnioskuję, że Pan Profesor okazuje niesamowite zaufanie do pozostałego personelu. Jest niezmiernie zajętym człowiekiem, uważam jednak, że za mało czasu poświęca dla pacjenta na wizytach lekarskich, a przynajmniej dla tych po ciężkich operacjach. Bardzo żle się stało, że Pan Profesor nie spojrzał na mój brzuch, na pewno nie doszłoby do takich problemów jakie mam teraz. Reasumując , Pan Profesor potrafi nie tylko wykonywać swój zawód, ale ma nieoceniony dar "podniesienia" na duchu ciężko chorego pacjenta. Po rozmowie najbardziej załamany pacjent, wychodzi uśmiechnięty z wiarą, że wszystko będzie dobrze.

  • K

   Jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Mistrz laparoskopu. Nie ważne ile pacjent ma lat, zawsze to samo podejście. Bardzo sie cieszę ze teraz przyjmuje w klinice w Krakowie. Bardzo gorąco polecam.

  • J

   Pan doktor Piotr Chłosta to prawdziwy mistrz! To chirurg-wirtuoz!
   W 2009 r miałam usuniętą laparoskopowo nerkę z powodu raka. Po dwóch dniach chodziłam samodzielnie, a po tygodniu prawie normalnie funkcjonowałam (nie wolno mi było tylko robić zbyt dużego wysiłku). Dziś po operacji zostały na brzuchu tylko trzy prawie niewidoczne punkciki.
   Gdyby nie Pan Doktor Piotr Chłosta, to dziś nie mogłabym najprawdopodobniej zrobić tego wpisu.
   Z wyrazami ogromnej wdzięczności -
   Jagoda

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG