Piotr Chaniecki, okulista Kraków

dr n. med. Piotr Chaniecki

Okulista, Chirurg więcej

18 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Trynitarska 4, Stare Miasto, Kraków
Gabinet Okulistyczny ,Szpital Bonifratrów

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza

Konsultacja okulistyczna • 150 zł

Kwalifikacja do operacji • 200 zł

Operacja zaćmy • od 3 200 zł +1 więcej

Zamknięcie dróg łzowych zatyczkami - sucheoko.pl • 500 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi którą ukończyłem w 1996 roku.Od 2010 roku pracuję na stanowisku Ordynatora Oddziału Okulistycz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaćma
 • Jaskra
 • Zespół suchego oka
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Okulistyka

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Trynitarska 4, Kraków

150 zł

Gabinet Okulistyczny ,Szpital Bonifratrów

Pozostałe usługi


Trynitarska 4, Kraków

200 zł

Gabinet Okulistyczny ,Szpital BonifratrówTrynitarska 4, Kraków

od 3 200 zł

Gabinet Okulistyczny ,Szpital BonifratrówTrynitarska 4, Kraków

500 zł

Gabinet Okulistyczny ,Szpital Bonifratrów

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

bardzo dobry lekarz, bardzo dobry efekt leczenia zaćmy, lekarz kompetentny, jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu i opieki w trakcie leczenia.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Odbyłem 2 operacje usunięcia zaćmy i wszczepienia soczewki. Pan Doktor chciał mnie osobiście obejrzeć 2 tygodnie przed pierwszym zabiegiem.
Wszystko odbyło profesjonalnej i miłej atmosferze bez owijania w bawełnę.
Pan Doktor nie miał problemu po zabiegu odpowiedzieć na zadawane prze zemnie pytania.
Pozdrawiam i ze swojej strony polecam!


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Na skutek nieopatrznego zatarcia oka podwinęla mi się soczewka. Lekarz zgodzil się mnie przyjąć poza kolejnoscia. Bylem niezwykle wdzięczny. Po trwającym około 10 minut badaniu Pan Doktor stwierdził, że soczewki w oku nie ma, jest tylko stan zapalny powstały na skutek prob wyjecia przeze mnie soczewki i przepisal krople. Przyjemnosc kosztowala mnie 200 zl. Jakież bylo moje zdziwienie, kiedy wieczorem myjąc twarz zobaczyłem wystająca, z badanego przez lekarza oka, soczewke na ktorej byla warstwa ropy. Nie wiem jakim cudem okulista nie zauważył dosyć sporej soczewki w oku nie mniej w mojej ocenie jest to absolutnie dyskwalifikujace. Cale szczescie, ze soczewka wypadla, bo prawdopodobnie mogloby dojsc do komplikacji. Nie polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny ,Szpital Bonifratrów Inny

5 lat temu Pan doktor robił u mnie zabieg usunięcia gradówki. Za co wielkie dzięki. Natomiast w tym tygodniu byłem u Pana doktora wizycie kontrolnej. Polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Do Dr. Chanieckiego trafiłem z polecenia. Od dłuższego czasu miałem problemy z dobry widzeniem, zwłaszcza w czasie jazdy oraz o zmroku. Po dokładnym zbadaniu mojego wzroku przez Dr. Chanieckiego dowiedziałem się, że mam zaćme i stąd moje problemy z widzeniem. Dr Chaniecki dobrał mi odpowiednie soczewki Od tego czasu komfort mojego życia uległ zdecydowanej poprawie, za co chciałbym Panu doktorowi serdecznie podziękować. Wszystkim osobom, które szukają osoby, która z pasją wykonuje swoją profesje polecam Pana doktora Piotra Chanieckiego człowieka o złotych rękach! Jeśli miałbym iść jeszcze raz na jakąkolwiek operacje oczu, na pewno wybrałbym dr Chanieckiego i polecam go wszystkim których czeka operacja.


J
Użytkownik zweryfikowany

Kilka ciepłych słów dla doktora Piotra Chanieckiego
Pan doktor diagnozuje moje schorzenie od kilku miesięcy. Opracował harmonogram leczenia do którego się stosuję i przynosi to wymierne efekty. Niedawno przeszedłem zabieg usunięcia zaćmy i profilowania rogówki . Został on przeprowadzony przez doktora osobiście. Z wojskową precyzją , szybko , dokładnie i z przemyślaną taktyką doktor usunął zaćmę i wszczepił odpowiednio dobraną soczewkę. Jeszcze jestem w trakcie gojenia ale efekt już jest rewelacyjny. Bardzo słabo widziałem na prawe oko a tu nagle taka pozytywna zamiana. Jestem bardzo zadowolony i czekam na więcej. Bardzo polecam doktora za jego profesjonalizm ,za to ze się nie poddaje na starcie oraz za ciepłe i otwarte podejście do pac jęta.


A
Użytkownik zweryfikowany

Andrzej O.
Bardzo dobry lekarz. Miły, rzeczowy, skrupulatny. Jestem rok po zabiegu usunięcia błony siatkówkowej i zaćmy w prawym oku. I pomimo, iż jestem trudnym pacjentem ze względu na moje choroby przewlekłe to zabieg udany w 100%,. Naprawdę polecam wszystkim tego lekarza. To świetny fachowiec. Pacjentom poświęca tyle uwagi ile trzeba oraz naprawdę wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Oby takich specjalistów było jak najwięcej.


P
Użytkownik zweryfikowany

Do Dr. Chanieckiego trafiłem z polecenia. Od dłuższego czasu miałem problemy z dobry widzeniem, zwłaszcza pod koniec pracy oraz o zmroku. Pomimo, że regularnie chodziłem na wizyty kontrolne do ogólnopolskiej znanej sieci przychodni lekarskich gdzie miałem badany wzrok oraz dobierane okulary, mój dyskomfort widzenia był coraz większy. Dopiero po dokładnym zbadaniu mojego wzroku przez Dr. Chanieckiego dowiedziałem się, że poprzednie badania były wykonane na tyle nieprofesjonalnie, że moc dobranych okularów była aż o 4 dioptrie za mała. Stąd moje problemy z widzeniem pod koniec dnia oraz ogólnym rozdrażnieniem. Dr. Chaniecki jeszcze raz dobrał mi odpowiednią już moc szkieł korygujących wzrok. Od tego czasu komfort mojego życia uległ zdecydowanej poprawie, za co chciałbym Panu doktorowi serdecznie podziękować. Wszystkim osobom, które szukają osoby, która z pasją wykonuje swoją profesje polecam Pana doktora Piotra Chanieckiego!


M
Użytkownik zweryfikowany

W tym roku moja Mama była pacjentką Pan Doktora w Szpitalu Wojskowym. Operowane miała drugie oko z powodu zaćmy. Pierwszy zabieg przeprowadzony był przez innego lekarza w prywatnym ośrodku i okres rekonwalescencji trwał bardzo długo, stąd Mama była pełna obaw i niepokoju przed kolejnym zabiegiem. Dzięki profesjonalizmowi Pana Doktora zabieg przebiegł szybko i bez komplikacji, a podejście do Pacjenta jest godne pochwały. Nie miałam okazji podziękować Panu osobiście, więc pozwalam sobie pozostawić opinię i podziękowanie w tym miejscu. Bardzo dziękuję, że moja Mama po 3 tygodniach od zabiegu świetnie widzi, a wizyty kontrolne są czystą formalnością.


M
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Piotr Chaniecki dał mi nowe oczy, odbyłem u niego dwa zabiegi na usunięcie zaćmy obydwa zostały przeprowadzone szybko, bezboleśnie i perfekcyjnie, jest to fachowiec wysokiej klasy godny polecenia każdemu .Bardzo wielkie podziękowania dla Doktora


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi którą ukończyłem w 1996 roku.Od 2010 roku pracuję na stanowisku Ordynatora Oddziału Okulistycz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaćma
 • Jaskra
 • Zespół suchego oka
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Okulistyka

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania