Paweł Sochaczewski

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

 • Słowackiego 87/89
  97-300 Piotrków Trybunalski, łódzkie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Nie polecam tego lekarza!!! trafiłam w 9 tyg,ciąży do szpitala w Krotoszynie (plamienia i krwawienie),niestety był weekend i tylko i wyłącznie był tylko ten 1 lekarz. Jest arogancki, nie miły, szczyci się 30 letnią praktyką, a podejście do pacjenta okropne!!!!! Poroniłam i niestety o 1 w nocy pielęgniarka musiała dobudzić lekarza ze snu aby dokonał zabiegu bo bym się wykrwawiła!myślę że moja wypowiedź nie jest zdawkowa tylko konkretna i rzeczowa. dziewczyny zastanówcie się nad wyborem tego lekarza.Uważam że doktor nie jest osobą konkretną, gdyż każdego dnia mówi inne informacje(jeśli w ogóle raczy je powiedzieć).Pacjent musi sam się dowiadywać co mu się dzieje, co jest przyczyną i co trzeba będzie zrobić .

 • M

  Umówilam się na wizytę, ponieważ mojego ginekologa nie było a miałam pilną sprawę.. i co? Przychodzę na wyznaczoną godzinę i dowiaduję się, że pan Sochaczewski sobie poszedł. Zero profesjonalizmu, na pierwszej wizycie niemiły, arogancki..

 • Gorszego lekarza nie spotkałam. Słowa, które przychodzą mi na myśl opisując tego lekarza nie nadają się do publikacji. Był niemiły, ordynarny i nie profesjonalny. Wygląd zewnętrzny odrzucający.
  Trafiłam do niego ponieważ mój lekarz prowadzący ciążę zachorował. Wizyta ta wywołała u mnie silny stres i złe samopoczucie.
  Nie polecam.

 • Nie polecam tego lekarza!!!!!
  Jest niemiły, niedelikatny. Jest szowinistycznie nastawiony do kobiet! Wizyta, która odbyła się dobre 5 lat temu przebiegła nieprzyjemnie,a pan doktor traktował mnie lekceważąco. Wszystkie ginekolożki,według niego nie dorastają mu do pięt! I wcale nie ma poczucia humoru, to tylko jego wybujałe EGO. Do dziś mam niesmak tej wizyty!

 • trafiłam do niego będąc w 3ciąży, gdyż szukałam dobrego lekarza, który jednocześnie pracowałby w szpitalu w Piotrkowie. 2 wcześniejsze porody z Pabianic przeżyłam traumatycznie. dr Sochaczewski rewelacyjnie poprowadził ciążę. rzeczowy, konkretny. może nie ma poczucia humory i nie zawsze wydaje się miły, ale jako lekarz jest naprawdę super. 2 moje kuzynki też do niego chodzą i również są zadowolone. podoba mi się szczególnie to, że jak bywało coś nie tak w trakcie ciąży, to nie lekceważył tego i od razu działał.

 • swietny lekarz z podejsciem potrawi zagadac ze niewiadomo kiedy i po sprawie suuper

 • Pierwszy raz byłam u tego pana i ostatni. Nieprzyjemne podejście do pacjentki to bym jeszcze zrozumiała ale to że cała wizyta łącznie z wywiadem ,badaniem ginekologicznym,pobraniem cytologi i USG trwało 5 minut to jest nie do pomyślenia. USG to było wsadzenie głowicy i jej wyciągnięcie i stwierdzenie że wszystko dobrze. Badanie gin. to koszmar. Byłam na wizycie po @ i jak powiedziałam że bardzo bolał mnie cały dół brzucha i plamiłam w poprzednim cyklu to stwierdzenie że "to już przeszłość" rozwaliło mnie do końca !

 • Specjalista najwyższej klasy. Doskonały lekarz i specjalista. W szpitalu zawsze zajmuje się swoimi pacjentkami i zagląda do nich od razu po przyjściu. Bez najmniejszej wątpliwości mogę polecać każdemu. Chciałam zaznaczyć,że chodzę do sieradzkiej przychodni i nigdy nie płaciłam za wizyty a opieka idealna. Synek zdrowy i cudowny-co jest dowodem opieki prenatalnej.

 • Najlepszy lekarz na świecie!!! Nie wyobrażam sobie iść do innego, a byłam u niejednego. Można śmiało z nim rozmawiać bez żadnego skrępowania, konkretny, rzeczowy, delikatny. Nigdy nie pójdę już do innego lekarza. Nie powiem złego słowa na niego bo jest świetny!!!

 • bardzo slaby - to za malo ....
  niegrzeczny nieprofesjonalny niekuturalny
  nie na temat kompletnie , jestem w szoku!!! jak mozna wykonywac zawod lekarza z takim podejsciem. z pewnoscia bylam u niego ostatni raz