lek.

Paweł Radziejewski

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

3 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Doktor Radziejewski to była ostatnia deska ratunku dla mojej syna. Przez dwa lata diagnozowałam syna na Sułkowskiego i żadnej decyzji nie potrafili podjąć. Doktor miał dla nas dużo czasu rozmawiał ze mna i z synem. Odrazu poznał sie na chorobie syna i podjął takie decyzje na których mi najbardziej zależało. Polecam bardzo.

 • W

  Trafiłam z córką do dr Radziejewskiego po konsultacjach u innych lekarzy. Prawdę mówiąc miała już skierowanie w trybie pilnym na oddział. Ale podjęliśmy jeszcze ostatnią próbę poszukania możliwości leczenia w domu. Pan dr przeprowadził bardzo wnikliwy wywiad z nami a następnie z córką. W trakcie rozmowy tak formułował pytania, że córka bez oporów szczerze na nie odpowiadała. Wydaje mi się, że zaufała mu ( a wiem jakie to jest trudne w jej przypadku) Dopuścił możliwość leczenia w warunkach domowych, zasugerował działania jakie mamy podjąć, żeby to było bezpieczne dla córki. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy takiego specjalisty to szczerze polecam

 • K

  Wczoraj byłam z 7-letnim synkiem u pana doktora. Cierpliwie wysłuchał z jakim problemem przyszliśmy z dzieckiem, przeprowadził dokładny wywiad, zlecił dodatkowe badania. Używał zwrotów zrozumiałych dla "laika", takiego jak ja. Był miły, sympatyczny i uśmiechnięty - co zachęciło synka do szczerych odpowiedzi na zadawane mu przez doktora pytania, potrzebne przy postawieniu diagnozy. Proszę mi wierzyć-mieliśmy już wątpliwą "przyjemność" być na prywatnych wizytach u innych lekarzy tej profesji. Każdy miał dla nas 10 -góra 15 minut, zero zainteresowania, po prostu kolejny przypadek. A tu taka niespodzianka. Jeżeli ktoś ma problemy i waha się, jakiego lekarza wybrać dla swojego dziecka lub dla siebie - ja szczerze polecam pana doktora Radziejewskiego.

  Paweł Radziejewski2014-12-16

  Bardzo dziękuję za zaufanie.pozdrawiam.P.R.

Doświadczenie i kwalifikacje