dr n. med.

Paweł Orłowski

verifiedCreated with Sketch.

Urolog

5 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
394 odwiedziny w ciągu 30 dni

W celu umówienia się na wizytę prosimy o bezpośredni kontakt z placówką. Dr n. med. Paweł Orłowski, FEBU ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w 2001 roku.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Urologiczna Uromedyk w KielcachUsługa: konsultacje urologiczne

  Przemiły otwarty człowiek gotowy w każdej chwili nieść pomoc pacjentom.Potrafi tak prowadzić rozmowę,że rozwieje wszystkie wątpliwości związane z chorobą,a choremu chce się żyć.

 • Opinia z dnia 11.07.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Urologiczna Uromedyk w KielcachUsługa: konsultacje urologiczne

  Bardzo polecam. Miły i konkretny fachowiec. Bardzo rzeczowy i spokojny człowiek. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Polecam .

 • P

  Bardzo polecam. Miły i konkretny fachowiec. Bardzo rzeczowy i spokojny człowiek. Fantastyczny lekarz.

 • B

  Bardzo dobry lekarz znający się na rzeczy, bardzo ciepły i sympatyczny z ludzkim podejściem do pacjenta. Czuć w nim autentyczną troskę o pacjenta. Do tego duża fachowość. Bardzo polecam.

 • R

  Pan dr zaskoczył mnie spokojem i fachowym podejściem do pacjenta ,bardzo konkretny i rzeczowy lekarz a zarazem ciepły i sympatyczny człowiek jak najbardziej polecam!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W celu umówienia się na wizytę prosimy o bezpośredni kontakt z placówką. Dr n. med. Paweł Orłowski, FEBU ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w 2001 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach od 2002 roku rozpoczął pracę w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Klinice Urologii, gdzie pod kierunkiem Profesora Piotra Chłosty odbył szkolenie specjalizacyjne. W roku 2010 dr Paweł Orłowski zdał europejski egzamin specjalizacyjny z urologii EBU - European Board of Urology i uzyskał tytuł specjalisty urologa. W roku 2017 w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie uzyskał stopień doktora nauk medycznych.
  Nadal pracując w Klinice Urologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii Dr Paweł Orłowski zajmuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem nowotworów układu moczowego, jak również kamicy, chorób stercza (prostaty) oraz urologią czynnościową. Specjalizuje się on w minimalnie inwazyjnych technikach operacyjnego leczenia schorzeń urologicznych w tym laparoskopii i endoskopii. Zajmuje się również diagnostyką oraz leczeniem niepłodności w mężczyzn.

Znajomość języków

 • angielski