lek.

Paweł Lisewski

Neurolog

107 opinii +dodaj

Umów wizytę
10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W chwili obecnej kieruję badaniami klinicznymi dotyczącymi choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, padaczki lekoopornej, stwardnienia rozsianego, bólami kręgosłupa oraz stwardnienia… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
107 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: zawroty glowy

  Już na pierwszej wizycie Pan Doktor trafnie określił przyczynę moich zawrotow głowy których inni specjaliści nie mogli zdiagnozować przez miesiąc. Po wykonaniu zaleceń i odpowiednim leczeniu dziś po moich problemach nie ma śladu. Polecam z całego serca.

 • K
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: drętwienie kończyn,osłabienie mieśni

  Jestem pod wrażeniem, widać ze wie co robi!!!! Bardzo empatyczny.Nie zapisuje leków byle cos zapisac.Najpierw diagnoza a poźniej leczenie.Polecam

 • H
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: badanie EMG

  Zostałam przyjęta na badanie EMG dosłownie z dnia na dzień, co było bardzo zaskakujące, zważywszy długi okres oczekiwania na każdą wizytę, o czym wie każdy z nas. Pan Doktor jest niezwykle miłym człowiekiem. Potrafi tak podejść do pacjenta, że badanie, którego się bałam, okazało się całkiem znośne. Poza tym dzwoniłam wcześniej do Pana Doktora i, chociaż byłam marudna i wypytywałam o szczegóły, Pan Doktor nie wykazał zniecierpliwienia. Wyjaśnił i rozwiał wszystkie niejasności.
  Bardzo dziękuję!

 • K
  Lokalizacja: Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy

  Cudowny lekarz! Początek wizyty to szczegółowe pytania o rodzinę, wszystkie dolegliwości Dokładnie wytłumaczy, zleci konkretne badania,. Polecam z czystym sumieniem!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-Med

  Wspaniały lekarz z dużą empatia bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Pan doktor dokladnie wysłuchał na wizycie moich problemów a co najważniejsze poświęcił tyle czasu ile potrzeba na zbadanie i wyjaśnienie choroby.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-Med

  Pan Doktor to doskonały specjalista.Od lat leczy skutecznie moje różne schorzenia. Podczas wizyty słucha pacjenta, analizuje i proponuje rozwiązania. Ponadto, jest osobą o wysokiej kulturze osobistej z bardzo przyjaznym podejściem.Polecam gorąco i dziękuję za doskonałą opiekę.

 • T
  Lokalizacja: Alfa-Med

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana doktora, z jego skierowań na różne badania.Jest bardzo konkretny, rzeczowy. Poprzez szczegółowy wywiad stara się dokładnie zdiagnozować chorobę. Jest uprzejmy, kontaktowy. Gorąco polecam.
  Teresa

 • G

  Doktor Lisewski ma bardzo profesjonalne jak i empatyczne podejście do pacjenta. Już od progu drzwi czuć ze skupia na Tobie 100 procent swojej uwagi. Pan doktor wysłuchał mnie przeprowadził badanie, wytłumaczył jakie są opcje dalszego postępowania i wypisał niezbędne skierowania. Nie dziwie się temu ze nie ma ani jednej negatywnej opini. Fachowiec, jednocześnie po prostu jest ludzki!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest bardzo rzeczowy. Zdecydowanie słucha i obserwuje pacjenta. Wyjaśnij i zalecił dalsze postępowanie.
  Polecam serdecznie Pana doctora. Jego profesionalny i empatyczny stosunek do pacjęta jest naprawdę super.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: drętwienie nóg

  Bardzo rzeczowe i spokojne podejście do pacjenta , konkretna diagnoza i jasno określone poszczególne kroki terapii

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W chwili obecnej kieruję badaniami klinicznymi dotyczącymi choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, padaczki lekoopornej, stwardnienia rozsianego, bólami kręgosłupa oraz stwardnienia guzowatego.

  Już od września 2014 roku istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia) albo Cork.
  Doświadczenie zawodowe:

  od 2011 – Poradnia Neurologiczna „MEDICUS”; Ul. Sądowa 14; 89-100 Nakło nad Notecią

  od 2005 do 2014 – Hospicjum ks. Jerzego Popiełuszki; ul. Szpitalna 19/BC; 85-826 Bydgoszcz

  od 2004 – Oddział Udarowy. Oddział Neurologii.; Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. Jana Biziela; Ul. Ujejskiego 75; 85-168 Bydgoszcz

  09. 2003 – 09. 2011 – Nauczyciel akademicki – Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Ludwig Rydygier Collegium Medicum in Bydgoszcz; Ul. Jagiellońska 13-15; 85 – 067 Bydgoszcz

  Od 2011 roku biorę udział w badaniach klinicznych dotyczących choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, padaczki lekoopornej, stwardnienia rozsianego, bólami kręgosłupa oraz stwardnienia guzowatego. Od kilku lat wykonuję badania EMG, ENG oraz USG tętnic szyjnych, USG nerwów, USG stawów, a także badań EEG. Staram się pomagać pacjentom i leczyć ich zgodnie z najnowszą wiedzą. Dlatego aktywnie uczestniczę w międzynarodowych konferencjach i kongresach dotyczących chorób neurologicznych.
  Moje motto:
  “Postęp to … dodatek nowości do posiadanej wiedzy”
  “Czasami wystarczy tylko nasza obecność, aby ukoić czyjeś cierpienie”

Specjalizacje

 • Neurologia