lek.

Paweł Lisewski

Neurolog

70 opinii +dodaj

Umów wizytę 35 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Już od września 2014 roku istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia) albo Cork. Doświadczenie zawodowe: od 2012 - Sue Ryder, Ce... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Już od września 2014 roku istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia) albo Cork.
  Doświadczenie zawodowe:
  od 2012 - Sue Ryder, Centrum Parkinsonowskie, Ul. Roentgena 3, 85-796 Bydgoszcz

  od 2011 – Poradnia Neurologiczna „MEDICUS”; Ul. Sądowa 14; 89-100 Nakło nad Notecią

  od 2005 – Hospicjum ks. Jerzego Popiełuszki; ul. Szpitalna 19/BC; 85-826 Bydgoszcz

  od 2004 – Oddział Udarowy. Oddział Neurologii.; Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. Jana Biziela; Ul. Ujejskiego 75; 85-168 Bydgoszcz

  09. 2003 – 09. 2011 – Nauczyciel akademicki – Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Ludwig Rydygier Collegium Medicum in Bydgoszcz; Ul. Jagiellońska 13-15; 85 – 067 Bydgoszcz

  Od 2011 roku biorę udział w badaniach klinicznych dotyczących choroby Parkinsona I stardnienia rozsianego. Od kilku lat wykonuję badania EMG, ENG oraz USG tętnic szyjnych, USG nerwów, USG stawów. Ponadto rozpocząłem wykonywanie także badań EEG. Staram się pomagać pacjentom i leczyć ich zgodnie z najnowszą wiedzą. Dlatego aktywnie uczestniczę w międzynarodowych konferencjach i kongresach dotyczących chorób neurologicznych.
  Moje motto:
  “Postęp to … dodatek nowości do posiadanej wiedzy”
  “Czasami wystarczy tylko nasza obecność, aby ukoić czyjeś cierpienie”

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Prawdziwy lekarz z powołania. Traktuje pacjenta z szacunkiem i poświęca maxel uwagi na wizycie. Można zawsze liczyć na jego pomoc.

 • bardzo dobry

  Polecam - Pan doktor bardzo miły, sympatyczny. Wysłuchał, zbadał i postawił wstępną diagnozę. Dokładnie wytłumaczył jaka jest przyczyna problemów z kręgosłupem. Skierował na dodatkowe badanie. Potwierdzam wszystkie wcześniejsze pozytywne komentarze.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor Paweł Lisewski jest lekarzem nie do ocenienia.Od 3 miesięcy biorę udział w badaniu klinicznym leczenia padaczki które przeprowadza.Zawsze uśmiechnięty,kulturalny,pomocny,przede wszystkim otwarty na wszystkich pacjentów.U nas w Polsce jest zbyt mało tak dobrych specjalistów podchodzących do pacjentów z sercem.Jestem naprawdę szczęśliwa że trafiłam właśnie do Pana Pawła.

 • bardzo dobry

  Bardzo mily sympatyczny lekarz z profesjonalnym podejsciem do pacjenta. Pan doktor troszczy sie o pacjenta. W moim przypadku trafilam do Pana doktora po wizycie u innego neurologa i brak porownania. Pan doktor juz na pierwszej wizycie poinformowal mnie o mozliwej diagnozie skierowal na badania i przepisal leki. jestem bardzo zadowolona. Polecam Pana doktora!

 • bardzo dobry

  Znakomity fachowiec, komunikatywny, przesympatyczny, empatyczny, otwarty, uważny. Trudno wymienić tu wszystkie jego zalety. Pacjent czuje się przy nim jakby był najważniejszym pacjentem na świecie. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Pan Doktor rzeczywiście jest taki , jak o nim piszą pacjenci w opiniach. POLECAM!!!

 • bardzo dobry

  14.07 poraz pierwszy bylam u pana doktora i jestem mile zaskoczona. Byl bardzo mily , uprzejmy, wysluchal mnie do konca , wytlumaczyl co mi dolega, skierowal na rezonans magnetyczny, jednym slowem jestem zadowolona z wizyty. b

 • bardzo dobry

  Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, co w połączeniu z kompetencjami stawia go w czołówce Lekarzy swojej specjalizacji. Zdecydowanie polecam!!!

 • bardzo dobry

  Niezwykle miły, sympatyczny i kompetentny lekarz. Wszystko spokojnie wyjaśnił, wytłumaczył. Mam nadzieję, że zaproponowane leczenie przyniesie efekty.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny i ciepły człowiek. Wysłuchał, doradził i widać że do każdego pacjeta ma indywidualne podejście. Polecam!!

 • bardzo dobry

  Dzisiaj odbył się moja pierwsza wizyta u doktora i jestem bardzo zadowolona, bardzo szybko stwierdził co mi dolega i dobral odpowiednie leki bym mogła zacząć normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Dodatkowo uzupełnił również diagnozę która wystawił mi kardiolog ( jeden lek pomorze mi zarówno neurologicznie jak i kardiologicznie) ponadto Pan Doktor by dokończyć diagnostykę i wykluczyć inne możliwe choroby zlecił mi tomografie, poinformowanie o kosztach jakie ponosi się robiąc takie badanie prywatnie. Koszta są duże jak dla mnie ale dla Pana Doktora to nie problem kazał mi iść ze skierowaniem do placówki w której przyjmuje na NFZ, zapisać się na wizytę gdzie zleci badanie oraz oceni czy leki które mam sa skuteczne. Super jak dla mnie, bo teraz mogę spokojnie i bez bólu poczekać na swoją kolejkę w przychodni NFZ.

Najbliższe terminy:

kolejne dni