lek.

Paweł Lisewski

Neurolog

65 opinii +dodaj

Umów wizytę 35 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Już od września 2014 roku istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia) albo Cork. Doświadczenie zawodowe: od 2012 - Sue Ryder, Ce... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Już od września 2014 roku istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia) albo Cork.
Doświadczenie zawodowe:
od 2012 - Sue Ryder, Centrum Parkinsonowskie, Ul. Roentgena 3, 85-796 Bydgoszcz

od 2011 – Poradnia Neurologiczna „MEDICUS”; Ul. Sądowa 14; 89-100 Nakło nad Notecią

od 2005 – Hospicjum ks. Jerzego Popiełuszki; ul. Szpitalna 19/BC; 85-826 Bydgoszcz

od 2004 – Oddział Udarowy. Oddział Neurologii.; Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. Jana Biziela; Ul. Ujejskiego 75; 85-168 Bydgoszcz

09. 2003 – 09. 2011 – Nauczyciel akademicki – Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Ludwig Rydygier Collegium Medicum in Bydgoszcz; Ul. Jagiellońska 13-15; 85 – 067 Bydgoszcz

Od 2011 roku biorę udział w badaniach klinicznych dotyczących choroby Parkinsona I stardnienia rozsianego. Od kilku lat wykonuję badania EMG, ENG oraz USG tętnic szyjnych, USG nerwów, USG stawów. Ponadto rozpocząłem wykonywanie także badań EEG. Staram się pomagać pacjentom i leczyć ich zgodnie z najnowszą wiedzą. Dlatego aktywnie uczestniczę w międzynarodowych konferencjach i kongresach dotyczących chorób neurologicznych.
Moje motto:
“Postęp to … dodatek nowości do posiadanej wiedzy”
“Czasami wystarczy tylko nasza obecność, aby ukoić czyjeś cierpienie”

Specjalizacje

 • Neurologia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Dzisiaj odbył się moja pierwsza wizyta u doktora i jestem bardzo zadowolona, bardzo szybko stwierdził co mi dolega i dobral odpowiednie leki bym mogła zacząć normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Dodatkowo uzupełnił również diagnozę która wystawił mi kardiolog ( jeden lek pomorze mi zarówno neurologicznie jak i kardiologicznie) ponadto Pan Doktor by dokończyć diagnostykę i wykluczyć inne możliwe choroby zlecił mi tomografie, poinformowanie o kosztach jakie ponosi się robiąc takie badanie prywatnie. Koszta są duże jak dla mnie ale dla Pana Doktora to nie problem kazał mi iść ze skierowaniem do placówki w której przyjmuje na NFZ, zapisać się na wizytę gdzie zleci badanie oraz oceni czy leki które mam sa skuteczne. Super jak dla mnie, bo teraz mogę spokojnie i bez bólu poczekać na swoją kolejkę w przychodni NFZ.

 • bardzo dobry

  Jest to najlepszy lekarz jakiego spotkałam w moim życiu.rzetelny,miły,sympatyczny ,uśmiechniety.wszystko powoli wytłumaczy,wysłucha.poświęca pacjentowi wystarczającą ilość czasu bez rzadnego pośpiechu.wszystko tak jak powinno być.dziękuje bardzo.pacjentka z Dublina,Honorata Hyla.

 • bardzo dobry

  Najlepszy!!! Mogę śmiało dopisać się do wszystkich wcześniejszych pozytywnych opninii deklarowanych tutaj przez pacjentów pana doktora :)

 • bardzo dobry

  Dr Lisewski to bardzo dobry lekarz – fachowiec i uprzejmy człowiek, o każdej porze ma czas dla pacjenta i służy swoją pomocą, nawet telefonicznie. Dzięki niemu problemy zdrowotne mojego syna znacznie się zmniejszyły a zastosowane leki znacznie ograniczyły ataki epilepsji. Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  14.07 poraz pierwszy bylam u pana doktora i jestem mile zaskoczona. Byl bardzo mily , uprzejmy, wysluchal mnie do konca , wytlumaczyl co mi dolega, skierowal na rezonans magnetyczny, jednym slowem jestem zadowolona z wizyty. b

 • bardzo dobry

  Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, co w połączeniu z kompetencjami stawia go w czołówce Lekarzy swojej specjalizacji. Zdecydowanie polecam!!!

 • bardzo dobry

  Niezwykle miły, sympatyczny i kompetentny lekarz. Wszystko spokojnie wyjaśnił, wytłumaczył. Mam nadzieję, że zaproponowane leczenie przyniesie efekty.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny i ciepły człowiek. Wysłuchał, doradził i widać że do każdego pacjeta ma indywidualne podejście. Polecam!!

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz u ,którego byłam w ciągu ostatnich lat. Konkretny ,spokojny ,uczciwy . Przez lata leczenie nie dowiedziałam się tyle o swojej chorobie ile w trakcie jednej wizyty. Naprawdę niesamowite podejście do pacjenta :) Z pewnością godny zaufania i polecenia . A ja w końcu znalazłam "prawdziwego" lekarza .

 • bardzo dobry

  Kompetentny, rzeczowy, a przy tym sympatyczny.Nie tworzy barier, daje możliwość swobodnej wypowiedzi, w pełni zainteresowany pacjentem i jego problemami. Szuka najlepszego rozwiązania, tłumaczy jasnym i zrozumiałym językiem, wzbudza duże zaufanie. Była to pierwsza wizyta, myślę że następne to potwierdzą.. Wizyta 12.05.2016 r. I.J. Nowakowie

Najbliższe terminy:

kolejne dni