lek.

Paweł Lisewski

Neurolog

67 opinii +dodaj

Umów wizytę 38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Już od września 2014 roku istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia) albo Cork. Doświadczenie zawodowe: od 2012 - Sue Ryder, Ce... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Już od września 2014 roku istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia) albo Cork.
Doświadczenie zawodowe:
od 2012 - Sue Ryder, Centrum Parkinsonowskie, Ul. Roentgena 3, 85-796 Bydgoszcz

od 2011 – Poradnia Neurologiczna „MEDICUS”; Ul. Sądowa 14; 89-100 Nakło nad Notecią

od 2005 – Hospicjum ks. Jerzego Popiełuszki; ul. Szpitalna 19/BC; 85-826 Bydgoszcz

od 2004 – Oddział Udarowy. Oddział Neurologii.; Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. Jana Biziela; Ul. Ujejskiego 75; 85-168 Bydgoszcz

09. 2003 – 09. 2011 – Nauczyciel akademicki – Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Ludwig Rydygier Collegium Medicum in Bydgoszcz; Ul. Jagiellońska 13-15; 85 – 067 Bydgoszcz

Od 2011 roku biorę udział w badaniach klinicznych dotyczących choroby Parkinsona I stardnienia rozsianego. Od kilku lat wykonuję badania EMG, ENG oraz USG tętnic szyjnych, USG nerwów, USG stawów. Ponadto rozpocząłem wykonywanie także badań EEG. Staram się pomagać pacjentom i leczyć ich zgodnie z najnowszą wiedzą. Dlatego aktywnie uczestniczę w międzynarodowych konferencjach i kongresach dotyczących chorób neurologicznych.
Moje motto:
“Postęp to … dodatek nowości do posiadanej wiedzy”
“Czasami wystarczy tylko nasza obecność, aby ukoić czyjeś cierpienie”

Specjalizacje

 • Neurologia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Dzisiaj odbył się moja pierwsza wizyta u doktora i jestem bardzo zadowolona, bardzo szybko stwierdził co mi dolega i dobral odpowiednie leki bym mogła zacząć normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Dodatkowo uzupełnił również diagnozę która wystawił mi kardiolog ( jeden lek pomorze mi zarówno neurologicznie jak i kardiologicznie) ponadto Pan Doktor by dokończyć diagnostykę i wykluczyć inne możliwe choroby zlecił mi tomografie, poinformowanie o kosztach jakie ponosi się robiąc takie badanie prywatnie. Koszta są duże jak dla mnie ale dla Pana Doktora to nie problem kazał mi iść ze skierowaniem do placówki w której przyjmuje na NFZ, zapisać się na wizytę gdzie zleci badanie oraz oceni czy leki które mam sa skuteczne. Super jak dla mnie, bo teraz mogę spokojnie i bez bólu poczekać na swoją kolejkę w przychodni NFZ.

 • bardzo dobry

  Jest to najlepszy lekarz jakiego spotkałam w moim życiu.rzetelny,miły,sympatyczny ,uśmiechniety.wszystko powoli wytłumaczy,wysłucha.poświęca pacjentowi wystarczającą ilość czasu bez rzadnego pośpiechu.wszystko tak jak powinno być.dziękuje bardzo.pacjentka z Dublina,Honorata Hyla.

 • bardzo dobry

  Najlepszy!!! Mogę śmiało dopisać się do wszystkich wcześniejszych pozytywnych opninii deklarowanych tutaj przez pacjentów pana doktora :)

 • bardzo dobry

  Dr Lisewski to bardzo dobry lekarz – fachowiec i uprzejmy człowiek, o każdej porze ma czas dla pacjenta i służy swoją pomocą, nawet telefonicznie. Dzięki niemu problemy zdrowotne mojego syna znacznie się zmniejszyły a zastosowane leki znacznie ograniczyły ataki epilepsji. Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Bardzo mily sympatyczny lekarz z profesjonalnym podejsciem do pacjenta. Pan doktor troszczy sie o pacjenta. W moim przypadku trafilam do Pana doktora po wizycie u innego neurologa i brak porownania. Pan doktor juz na pierwszej wizycie poinformowal mnie o mozliwej diagnozie skierowal na badania i przepisal leki. jestem bardzo zadowolona. Polecam Pana doktora!

 • bardzo dobry

  Znakomity fachowiec, komunikatywny, przesympatyczny, empatyczny, otwarty, uważny. Trudno wymienić tu wszystkie jego zalety. Pacjent czuje się przy nim jakby był najważniejszym pacjentem na świecie. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Pan Doktor rzeczywiście jest taki , jak o nim piszą pacjenci w opiniach. POLECAM!!!

 • bardzo dobry

  14.07 poraz pierwszy bylam u pana doktora i jestem mile zaskoczona. Byl bardzo mily , uprzejmy, wysluchal mnie do konca , wytlumaczyl co mi dolega, skierowal na rezonans magnetyczny, jednym slowem jestem zadowolona z wizyty. b

 • bardzo dobry

  Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, co w połączeniu z kompetencjami stawia go w czołówce Lekarzy swojej specjalizacji. Zdecydowanie polecam!!!

 • bardzo dobry

  Niezwykle miły, sympatyczny i kompetentny lekarz. Wszystko spokojnie wyjaśnił, wytłumaczył. Mam nadzieję, że zaproponowane leczenie przyniesie efekty.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny i ciepły człowiek. Wysłuchał, doradził i widać że do każdego pacjeta ma indywidualne podejście. Polecam!!

Najbliższe terminy:

kolejne dni