lek.

Paweł Lisewski

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

112 opinii +dodaj

W chwili obecnej kieruję badaniami klinicznymi dotyczącymi choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, padaczki lekoopornej, stwardnienia rozsianego, bólami kręgosłupa oraz stwardnienia… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
112 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NeuroMedUsługa: konsultacje neurologiczne

  Kompetencja i profesjonalizm. Polecam, trafna, szybka diagnoza poparta wynikami badań, właściwie dobrane leczenie( duża poprawa)- choroba Parkinsona.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NeuroMedUsługa: bóle kręgosłupa

  Bardzo sympatyczny oraz rzetelny specjalista.
  Pan Doktor rozwiał wszelkie wątpliwości udzielając kompletnych odpowiedzi na zadane pytania.
  Byłem wcześniej u innego „specjalisty” - do Pana Pawła poszedłem, gdyż nie byłem zadowolony z wyników i zaangażowania innego lekarza.
  Z czystym sumieniem polecam każdemu.

 • T
  Lokalizacja: NeuroMed

  Bardzo trafna diagnoza i przewidzenie następstw. Sugestia szybkiej reakcji w postaci rezonansu i potwierdzenie diagnozy. Absolutnie polecam jako specjalistę.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo zaangażowany. Umiejętność słuchania jest niestety coraz większą rzadkością u lekarzy. Ale Pan doktor jest na szczescie wyjątkiem. Kultura i ogromna wiedza. Gorąco polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NeuroMed

  Bardzo konkretny lekarz, super podejscie do pacjenta, kompetentny i z dużą wiedzą. Najważniejszy dla niego jest pacjent. Cieszymy sie, że akurat do doktora trafiliśmy.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: zawroty glowy

  Już na pierwszej wizycie Pan Doktor trafnie określił przyczynę moich zawrotow głowy których inni specjaliści nie mogli zdiagnozować przez miesiąc. Po wykonaniu zaleceń i odpowiednim leczeniu dziś po moich problemach nie ma śladu. Polecam z całego serca.

 • K
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: drętwienie kończyn,osłabienie mieśni

  Jestem pod wrażeniem, widać ze wie co robi!!!! Bardzo empatyczny.Nie zapisuje leków byle cos zapisac.Najpierw diagnoza a poźniej leczenie.Polecam

 • H
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: badanie EMG

  Zostałam przyjęta na badanie EMG dosłownie z dnia na dzień, co było bardzo zaskakujące, zważywszy długi okres oczekiwania na każdą wizytę, o czym wie każdy z nas. Pan Doktor jest niezwykle miłym człowiekiem. Potrafi tak podejść do pacjenta, że badanie, którego się bałam, okazało się całkiem znośne. Poza tym dzwoniłam wcześniej do Pana Doktora i, chociaż byłam marudna i wypytywałam o szczegóły, Pan Doktor nie wykazał zniecierpliwienia. Wyjaśnił i rozwiał wszystkie niejasności.
  Bardzo dziękuję!

 • K
  Lokalizacja: Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy

  Cudowny lekarz! Początek wizyty to szczegółowe pytania o rodzinę, wszystkie dolegliwości Dokładnie wytłumaczy, zleci konkretne badania,. Polecam z czystym sumieniem!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-Med

  Wspaniały lekarz z dużą empatia bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Pan doktor dokladnie wysłuchał na wizycie moich problemów a co najważniejsze poświęcił tyle czasu ile potrzeba na zbadanie i wyjaśnienie choroby.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W chwili obecnej kieruję badaniami klinicznymi dotyczącymi choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, padaczki lekoopornej, stwardnienia rozsianego, bólami kręgosłupa oraz stwardnienia guzowatego.

  Już od września 2014 roku istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia) albo Cork.
  Doświadczenie zawodowe:

  od 2011 – Poradnia Neurologiczna „MEDICUS”; Ul. Sądowa 14; 89-100 Nakło nad Notecią

  od 2005 do 2014 – Hospicjum ks. Jerzego Popiełuszki; ul. Szpitalna 19/BC; 85-826 Bydgoszcz

  od 2004 – Oddział Udarowy. Oddział Neurologii.; Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. Jana Biziela; Ul. Ujejskiego 75; 85-168 Bydgoszcz

  09. 2003 – 09. 2011 – Nauczyciel akademicki – Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Ludwig Rydygier Collegium Medicum in Bydgoszcz; Ul. Jagiellońska 13-15; 85 – 067 Bydgoszcz

  Od 2011 roku biorę udział w badaniach klinicznych dotyczących choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, padaczki lekoopornej, stwardnienia rozsianego, bólami kręgosłupa oraz stwardnienia guzowatego. Od kilku lat wykonuję badania EMG, ENG oraz USG tętnic szyjnych, USG nerwów, USG stawów, a także badań EEG. Staram się pomagać pacjentom i leczyć ich zgodnie z najnowszą wiedzą. Dlatego aktywnie uczestniczę w międzynarodowych konferencjach i kongresach dotyczących chorób neurologicznych.
  Moje motto:
  “Postęp to … dodatek nowości do posiadanej wiedzy”
  “Czasami wystarczy tylko nasza obecność, aby ukoić czyjeś cierpienie”

Specjalizacje

 • Neurologia