Plac Powstańców Śląskich 16-18, 53-314 Wrocław
Zapraszam na wizyty stacjonarne w Na Lepsze.
Dowiedz się więcej14/04/2026
Ukończyłem studia na kierunku lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii dorosłych zrealizowałem w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując i dyżurując w ramach oddziałów całodobowych, dziennych, leczenia zaburzeń nerwicowych, detoksykacyjnych oraz konsultując w izbie przyjęć szpitala psychiatrycznego. Poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w wykładach, szkoleniach i konferencjach oraz poprzez czytanie aktualnej literatury specjalistycznej. W relacji z pacjentem kluczowe znaczenie mają dla mnie szacunek, zaufanie i współpraca w procesie leczenia. Szczególną uwagę przykładam do tego, aby proponowana przeze mnie farmakoterapia była dobrze tolerowana przez pacjenta. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Konsultuję pacjentów dorosłych. Nie prowadzę leczenia substytucyjnego.
Plac Powstańców Śląskich 16-18, 53-314 Wrocław
Zapraszam na wizyty stacjonarne w Na Lepsze.
Dowiedz się więcej14/04/2026
Wyrażenie zgody jest niezbędne do umówienia wizyty z wykorzystaniem telerejestracji. Wymagają tego przepisy Ogólnego Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - tzw. RODO. Informujemy, że zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak uniemożliwi umówienie wizyty. Informujemy rówież, że zgoda może zostać w każdym momencie zostać wycofana. W tym celu wystarczy się skontaktować z nami przez formularz
Do przetwarzania Twoich danych osobowych dojdzie podczas rozmowy telefonicznej z naszym centrum telerejestracji, ale jednak wyłącznie w sytuacji gdy tej rozmowy podasz nam swoje dane osobowe. Przetwarzanie danych osobowych dokonywane jest w celu umówienia wizyty i przekazania danych osobowych wybranemu Profesjonaliście.
Tak. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje i dane osobowe które nam przekazałeś podczas rozmowy telefonicznej oraz przekażemy te informacje Profesjonaliście. Dzięki temu Profesjonalista będzie mógł przygotować się na Twoją wizytę.
Administratorem danych osobowych jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 5/7. Informujemy, że po przekazaniu przez nas Twoich danych osobowych wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście, staje się on również administratorem Twoich danych osobowych i przetwarza je w celach związanych ze świadczeniem usług medycznych lub innych podobnych.
Wyrażenie zgody jest niezbędne do umówienia wizyty z wykorzystaniem telerejestracji. Wymagają tego przepisy Ogólnego Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - tzw. RODO. Informujemy, że zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak uniemożliwi umówienie wizyty. Informujemy rówież, że zgoda może zostać w każdym momencie zostać wycofana. W tym celu wystarczy się skontaktować z nami przez formularz
Do przetwarzania Twoich danych osobowych dojdzie podczas rozmowy telefonicznej z naszym centrum telerejestracji, ale jednak wyłącznie w sytuacji gdy tej rozmowy podasz nam swoje dane osobowe. Przetwarzanie danych osobowych dokonywane jest w celu umówienia wizyty i przekazania danych osobowych wybranemu Profesjonaliście.
Tak. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje i dane osobowe które nam przekazałeś podczas rozmowy telefonicznej oraz przekażemy te informacje Profesjonaliście. Dzięki temu Profesjonalista będzie mógł przygotować się na Twoją wizytę.
Administratorem danych osobowych jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 5/7. Informujemy, że po przekazaniu przez nas Twoich danych osobowych wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście, staje się on również administratorem Twoich danych osobowych i przetwarza je w celach związanych ze świadczeniem usług medycznych lub innych podobnych.
42 opinie
Najczęściej wymieniane przez pacjentów
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Bardzo przyjemny Pan doktor, empatyczny, zaangażowany, szczegółowo omawiający temat. Trafiłam do doktora podczas nieobecności mojej poprzedniej lekarki i już zostałam
Na lepsze Poradnia Zdrowia Psychicznego
Dziękujemy za miłe słowa :)
Moje doświadczenie było mieszane.Na początku doceniłam zaangażowanie,dokładne zbieranie wywiadu i ostrożne podejście do diagnozy.Miałam poczucie,że moja sytuacja jest analizowana szczegółowo, a decyzje nie są podejmowane pochopnie.
Jednak z czasem, gdy kolejne linie leczenia nie przynosiły efektów, zaczęło mi brakować bardziej konkretnego planu działania i jasnego omówienia możliwych scenariuszy.Miałam wrażenie,że odpowiedzialność za ocenę mojego stanu i podejmowanie decyzji była w dużej mierze przerzucana na mnie,mimo że zgłaszałam duże zmęczenie przedłużającą się niepewnością diagnostyczną.
Szczególnie zabrakło mi wsparcia emocjonalnego i empatii.
Po konsultacjach u innego specjalisty nadal nie otrzymałam jednoznacznych odpowiedzi,ale dostałam bardziej przejrzyste wyjaśnienie możliwych kierunków diagnostycznych,oraz informacje,na jakie objawy zwracać uwagę.Dzięki temu czułam się lepiej zaopiekowana i spokojniejsza,czego niestety nie mogę powiedzieć o współpracy z tym lekarzem.
Na lepsze Poradnia Zdrowia Psychicznego
Dziękujemy za poświęcony czas i podzielenie się swoimi doświadczeniami. Jest nam przykro, że współpraca nie spełniła w pełni Pani oczekiwań – przekazane uwagi są dla nas cenne i pomagają nam stale podnosić jakość opieki oraz komunikacji z pacjentami.
Ogromna wiedza lekarza i skuteczna pomoc z jego strony. Jestem bardzo zadowolony z każdego spotkania, ponieważ do każdej wizyty lekarz podchodzi z ogromnym zaangażowaniem i szczegółowo wyjaśnia wszystkie aspekty mojego leczenia.
Na lepsze Poradnia Zdrowia Psychicznego
Bardzo dziękujemy za tak ciepłe słowa i zaufanie!
Wspaniale podejscie do pacjenta, pelen profesjonalizm I wzorowa empatia.
To była moja pierwsza wizyta, ale poczułam się bardzo bezpiecznie, już od początku. Pan doktor ma w sobie masę empatii, zadaje dodatkowe pytania, patrzy holistycznie na cały organizm i daje nadzieję, że będzie jeszcze dobrze.
Na lepsze Poradnia Zdrowia Psychicznego
Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Życzymy wszystkiego dobrego. :)
Bardzo merytoryczna i pogłębiona konsultacja. Lekarz był niezwykle dociekliwy, analizował każdy wątek z dużą dokładnością, nie ograniczając się wyłącznie do objawów. Momentami miałem poczucie, że to wizyta na poziomie dobrej konsultacji psychologicznej z realnym zrozumieniem kontekstu i emocji. Duże zaangażowanie i profesjonalizm.
Na lepsze Poradnia Zdrowia Psychicznego
Dziękujemy za zaufanie i pozytywną opinię. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.
Zawsze myślałem, że psychiatra tylko wypisuje leki. W tym wypadku byłem zaskoczony dużym zaangażowaniem lekarza. Szczegółowy wywiad ukierunkowany na optymalny kierunek i dalsze prowadzenie leczenia. Także wiedza z innych dziedzin medycyny. Polecam.
Na lepsze Poradnia Zdrowia Psychicznego
Uprzejmie dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy :)
Pan Paweł podchodzi bardzo metodycznie do pacjenta. Świadomie analizuje możliwości farmakoterapii. Wydaje mi się, że nie szablonuje przypadków pacjentów, raczej podejście indywidualne.
Na lepsze Poradnia Zdrowia Psychicznego
Dziękujemy za dobre słowo! Życzymy wszystkiego dobrego :)
Moja pierwsza wizyta i oceniam bardzo pozytywnie. Pełne zrozumienie i skupienie sie na moich problemach.
Na lepsze Poradnia Zdrowia Psychicznego
Dziękujemy za dobre słowo! Życzymy wszystkiego dobrego :)
Bardzo dobry i doświadczony lekarz byłam na wizycie i mój lęk Minoł miałam setki pytan które chciałam zadać i na wszystkie dostałam odpowiedzi poczułam się spokojna i wychodząc odrazu poczułam się lepiej lekarz zalecił leki bardzo polecam
Na lepsze Poradnia Zdrowia Psychicznego
Uprzejmie dziękujemy za opinię, życzymy wszystkiego dobrego!