Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Czackiego 7, Jasło
Prywatny Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Badania na broń

Diagnoza psychologiczna

Orzecznictwo psychologiczne +3 więcej

Psychoterapia dzieci

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia partnerska


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Zajmuję się diagnozą i terapią psychologiczną.

W swojej pracy terapeutycznej bazuję na teorii s...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

ul. Czackiego 7, Jasło

Prywatny Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutycznyul. Czackiego 7, Jasło

Prywatny Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutycznyul. Czackiego 7, Jasło

Prywatny Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutycznyul. Czackiego 7, Jasło

Prywatny Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutycznyul. Czackiego 7, Jasło

Prywatny Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutycznyul. Czackiego 7, Jasło

Prywatny Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny

15 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Świetny specjalista, pomógł mi przejść przez trudny okres mojego życia, bez wahania polecam, śmiało bez zastanowienia opowiedz o swoich problemach, a uzyskasz fachową pomoc!

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny psychoterapia indywidualna

Po przepracowaniu pewnych rzeczy na terapii i dzięki wskazówkom pana Pawła nauczyłam się radzić sobie z problemami i po wielu latach byłam wreszcie w stanie wziąć życie we własne ręce.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Miałem do czynienia z różnymi psychologami pracującymi na terenie Jasła. Moja nerwowa i skłonna do epizodów depresyjnych osobowość skłaniała mnie do korzystania z ich usług wielokrotnie, a powody tych konsultacji były różne. Jednak u niemal każdego z nich czułem się albo z lekka oceniany, albo traktowany dosyć ogólnikowo. Pan Paweł okazał się być najlepszym wyborem :)

Kilka lat temu skorzystałem z usług Pana Pawła z powodu lęku przed wizytą u ortopedy po trudnej i bolesnej w skutkach operacji. Odbyliśmy trzy spotkania z domu, z powodu mojego unieruchomienia i niemożności stawienia się w gabinecie. Pan Paweł już na wstępie jawił mi się jako najbardziej empatyczny z psychologów, z którymi do tej pory współpracowałem. Roztaczał wokół siebie atmosferę ciepła i zrozumienia. Nie stwarzał wokół siebie dystansu, wręcz przeciwnie - był bardzo życzliwy i otwarty, dał mi zrozumienie, którego tak bardzo wtedy potrzebowałem. Nie miałem poczucia, że rozmawiam z psychoterapeutą, a dobrym przyjacielem. Było to dla mnie bardzo cenne i pomocne. Naprawdę to doceniałem, nawet jeśli nie mówiłem wtedy zbyt wiele z powodu napięcia psychicznego wywołanego nadmiarem przeżyć. Polecam Wam Pana Pawła z całego serca. Takich psychoterapeutów potrzebujemy właśnie w tych czasach, kiedy choroby psychiczne stają się w dużej mierze chorobami cywilizacyjnymi. Zdrowie psychiczne jest jedną z najcenniejszych wartości, wartą każdych pieniędzy. Nie wmawiajcie sobie proszę, że inni o wiele bardziej zasługują na pomoc lub co mają powiedzieć dzieci w Afryce. Każdy zasługuje na pomoc, a jeśli masz jakiś problem, który Cię przerasta i czujesz, że nie możesz sobie z nim poradzić, to znaczy, że właśnie w tym momencie stajesz się właśnie tym przysłowiowym dzieckiem. Nie bój się prosić i sięgać po pomoc. Zasługujesz na pomoc, dobrego psychologa, który wyprowadzi Cię na prostą i pomoże odkryć bardziej szczęśliwe życie. Takim psychologiem na terenie Jasła jest właśnie Pan Paweł, a dbanie o zdrowie psychiczne to najlepsza inwestycja, jaką możemy podjąć w życiu.

Jeszcze raz Panu dziękuję :)

P
Użytkownik zweryfikowany

Jeżeli szukasz pomocy, trafisz w dobre ręce!
Ja szukałem jej długo, odwiedzając różnych specjalistów. Nie byłem do końca przekonany, czy mój problem może w ogóle zostać rozwiązany dzięki pomocy psychologa, dlatego dopiero kiedy znalazłem się w ślepym zaułku, zdecydowałem się na "ostateczny" krok. Wtedy tak to traktowałem, wizyta u psychologa poniekąd była dla mnie być albo nie być. Kiedy zawiodły wszystkie inne opcje, zgłosiłem się do Pana Pawła i to był punkt zwrotny mojej historii. Praca z Panem Pawłem z tygodnia na tydzień, miesiąca na miesiąc otwierała moje oczy, pokazywała wszystko bardziej wyraźnie, pozwalała dostrzec to, czego sam nigdy bym nie dostrzegł. Jego celne pytania, rzeczowe uwagi i umiejętność neutralnego spojrzenia były dla mnie kierunkowskazami i wyprowadzały mnie z tego ślepego zaułku. Pan Paweł to świetny specjalista, ma ogromne wyczucie i bardzo profesjonalne podejście. Pokazał mi, że mój problem ma zdecydowanie szerszy kontekst, niż początkowo mi się wydawało. Pozwolił zrozumieć, że zupełnie błędnie postrzegałem siebie i otaczający mnie świat. W pewnym sensie dzięki terapii przewartościowałem swoje spojrzenie na życie i wciąż, mimo iż nasza praca dobiegła końca, mam w pamięci nasze rozmowy i wnioski z nich płynące.
Jeżeli szukasz pomocy, zastanawiasz się nad wizytą u psychologa, to wystarczy odrobina odwagi. Ja decyzję o rozpoczęciu terapii u Pana Pawła Górniaka uważam za jedną z najlepszych w swoim życiu.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny

Polecam Pana Pawła Górniaka z całego serca.
Moja terapia była trudną i jednocześnie piękną drogą do poznania i akceptacji siebie. Przebyłam ją dzięki pomocy Pana Górniaka. Jego cierpliwość i łagodność w połączeniu z doświadczeniem i profesjonalizmem były dla mnie niezwykłym wsparciem.
Nie jest łatwo mierzyć się z własnymi emocjami, przekonaniami czy wspomnieniami - to chyba największe i najistotniejsze wyzwanie w życiu, jednak z pomocą uważnego i życzliwego przewodnika jest to możliwe i przynosi wspaniały efekt. Mam za to wdzięczność i polecam raz jeszcze terapię w gabinecie Pana Górniaka.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny psychoterapia

Gorąco polecam Pana Pawła. Jest człowiekiem godnym zaufania. Jest bardzo ciepłym i wrażliwym człowiekiem. Mimo że nasza terapia się zakończyła przedwczesnie nie uważam ze był to czas stracony, wręcz przeciwnie przebyłam długą i bardzo bolesna drogę. Pan Paweł jest profesjonalistą w 100%.

W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny psychoterapia

Polecam pana Pawła z czystym sumieniem, od wielu lat zmagam się z nerwicą lękową i atakami paniki. Robiłam już wcześniej podejścia do wizyty z innym psychologiem jednak kończyły się kilkoma spotkaniami, jednak u pana Pawła zrobiłam przełom i zaczęłam chodzić regularnie ( co prawda nie ukończyłam w pełni całej terapii z powodu wyjazdu, ale na pewno kiedyś do niej powrócę) . Muszę przyznać że rozmowy z panem psychologiem wiele mi pomogły, wiele zrozumiałam potrafię bardziej nad sobą pracować i neutralizować moje lęki... jest mi o wiele lepiej :) Pan Paweł potrafi słuchać i jest zaangażowany w każde spotkanie. Gdyby nie ta terapia pewnie nigdy nie odważyłabym się na wyjazd za granicę! :) Polecam! i każdemu kto się waha pójścia do psychologa/ psychoterapeuty mogę powiedzieć tylko tyle.... na prawdę nie warto się bać - warto dać sobie pomoc komuś innemu :)

B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Zdrowia Psychicznego NZOZ Gemini w Jaśle

polecam! córka po wypadku miała lęki bała się jeździć samochodem, nie mogła nawet na minute zostać sama żebym mogła choćby zawiesić pranie. wizyty bardzo pomogły choć córka jak się dowiedziała że będzie Pan to wolała wizyty u Pani psycholog:) ale po pierwszej wizycie nie mogła się doczekać kolejnej. jesteśmy bardzo zadowoleni a ja przy okazji dowiedziałam się też bardzo dużo jak rozmawiać i reagować na zachowania swojego dziecka :) pozdrawiam

L
Użytkownik zweryfikowany

Świetny psycholog, zawsze przygotowany. Terapia z Nim to naprawdę w pełni wykorzystany czas! Polecam z całego serca!

E
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Pana Górniaka, pomógł wydobyć mi się z depresji. Dzięki terapii zmieniłam pracę, zaczęłam wierzyć w siebie. Chyba najważniejsze - dowiedziałam się dużo o sobie. Spotkanie z tym, co było w przeszłości nie jest łatwe, ale warto. Terapia pomaga. Pan Górniak bardzo miły i kompetentny, nie bagatelizuje człowieka.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Potrzebuje pomocy ,kto mi pomoże rozmowy z psychologiem czy psychiatra?pomocy!!!!
A więc mam 36 lat jestem osobą nerwową czasem (tz że czasem wstaję i jestem poddenerwowana ale nie zawsze ogólnie odkąd pamiętam tak jest).W ciągu ostatnich 2-3 miesięcy miałam troche stresu komunia dziecka,starałaam sie o dofinansowanie -dostałam je a teraz niema we mnie żecia bo ciągle sie boje.Ale przejdę do rzeczy 1,5miesiąca temu leżałam i oglądałam komedię po czym na reklamie przełączyłam i leciał na jakimś kanale film "Kuba rozpruwacz" była scena krwawa bardzo i on sie tak perfidnie śmiał" i nagle coś mnie tak przelękło w środku i nagle myśl żeby zabić swoje dziecko -nie np męża obok tylko swoje jedyne dziecko i podarować je Bogu bo jest po komuni -wiem że to głupie ale tak to mną wstrząsneło że przyszło mi coś takiego do głowy że wpadłam w całodzienne lęki .Najgorsze jest to że wydaje mi sie że naprawdę mogłam to zrobić ehhhhh pociłam sie w łóżku i targały mną różne uczucia -nieżyczę tego wrogowi.Omijałam kuchnie żeby nie wejść bo wydawało mi sie że wezmę nóż .Miałam takie ciepłoty ,brak apetytu i myśli ze 3 dni potem powoli ustawało jednakże teraz zaś wróciły myśli żeby "to" zrobić jednak słabsze. Ogólnie zawsze byłam roześmiana ciągle żartowałam ,mogłam przeróżne filmy oglądać i ogólnie pełen pozytyw w pracy mówili że jak wchodzę to im sie humor poprawia,nigdddy żadne myśli samobójcze i ogólnie nic z tych rzeczy .Rodzicom niemogę opowiedzieć bo są po zawałach a mój mąż zapytał co mi jest ale niechciałam mu opowiedziec to sie roześmiał i powiedział "może bedziesz psychopatycznym zabójcą" ehhhh wiec mu też nie powiem Nikomu bo jak znajomemu powiedzieć o tym ,zresztą mieszkam na wsi i byłabym wytykana palcem.Byłam u lekarza rodzinnego dostałam Persen żeby sie uspokoić ale to mi nie pomoże .Ogólnie dziś 4 dzień z rana i jest w miarę ok .Przez te pierwsze 3-4 dni chodzę z małym do mamy na kawę pod pretekstem żeby z nim niezostać sama bo wtedy mam myśli nie mocne ale przewijają sie ,wtedy musze na komputer siąść .Mam 1oletnie cudowne dziecko i ostatnio mnie zapytał czy wszystko jest dobrze ehhhh płakac mi sie chce jak pomyśle co mi do głowy przyszło .Ostatnio jak mnie to męczyło całe 3 dni to nawet myśl samobójcza gdzieś przeleciała przez głowę. Wiem że może sie nakręcam ale po prostu boje się :(Przyszła mi nawet myśl zeby syna na noc przyprowadzać do rodziców :( żeby był bezpieczny .W dzień staram sie coś robić,ale i tak myśli przychodzą mam co ileś ciarki czuje lęk przed wejściem do pokoju syna ,ale jak już wejde to jest dobrze ,A jak sie zmęczę myślami to wtedy jest mi niedobrze i mija na krótki czas -częsty niepokój ,ale najgorszy wieczór jak sie kładę -zawsze kładłam się jako ostatnia lubiałam sobie posiedzieć do północy i później a teraz lecę przed dzieckiem i mężem ,żeby szybko zasnąć ,a zasypiając modlę sie żeby myśli zaś nie mieć w łóżku leżąć.Najbardziej napędzam sie i boję że wrócą te mocne myśli .I moje pytanie czy powinnam na jakieś sesje z psychologiem chodzić czy jednak psychiatra?Bardzo proszę o pomoc jakąkolwiek z góry dziękuję Mariola

Myślę, że koniecznie powinna Pani udać się na konsultację do specjalisty. Może to być psychiatra lub psycholog. Obie te osoby posiadają odpowiednie kompetencje, aby zdiagnozować Pani problemy i udzielić pomocy. Jeśli zdarzy się, że konieczna będzie dodatkowa konsultacja u innego specjalisty, z pewnością na taką Panią skierują.

mgr Paweł Górniak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Zajmuję się diagnozą i terapią psychologiczną.

W swojej pracy terapeutycznej bazuję na teorii s...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Psychoterapia