Adres


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Alergia
 • Alergia dróg oddechowych
 • Alergia na jady
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Choroby płuc

Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


al. Jerozolimskie 162, Warszawa

od 197 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162

Jeśli podejrzewasz zakażenie koronawirusem, skorzystaj z konsultacji telefonicznej.al. Jerozolimskie 162, Warszawa

od 209 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162

Jeśli podejrzewasz zakażenie koronawirusem, skorzystaj z konsultacji telefonicznej.

Pozostałe usługi


al. Jerozolimskie 162, Warszawa

od 149 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162

USŁUGA REALIZOWANA TELEFONICZNIE. Pacjencie po przyjęciu rezerwacji przez Grupę LUX MED otrzymasz maila z linkem do płatności. Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniual. Jerozolimskie 162, Warszawa

od 149 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162

USŁUGA REALIZOWANA TELEFONICZNIE. Pacjencie po przyjęciu rezerwacji przez Grupę LUX MED otrzymasz maila z linkem do płatności. Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu

Opinie

3

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162 Konsultacja telefoniczna - Pulmonolog

Brak wnikliwości lekarza, empatii i cierpliwości. Ta wizyta mnie bardzo zaskoczyła. Lekarz mało empatyczny, opinie innych lekarzy traktuje jako podważanie jego autorytetu. I autentycznie podnosil głos. Nie zapoznał się załączoną dokumentacją medyczną, ze względu na historię choroby płuc i astmy po przebytym covid-19 zalecone jest kierowanie pacjenta na tomograf komputerowy, ale Pan doktor nie wydał żadnego skierowania motywując swoją decyzję tym, że on nie będzie słuchał poleceń internisty . W moim przypadku - zgodnie z wypisem ze szpitala jest taka konieczność . Pan doktor wielokrotnie przyznał, ze nie może otworzyć wypisu ze szpitala z oddziału pulmonologicznego, natomiast uznał, mimo to, że nie będzie wystawiał skierowania.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162 konsultacja alergologiczna

Bardzo miły i rzetelny alergolog. Odpowiedział na wszystkie moje pytania i udzielił niezbędnej pomocy. Bardzo gorąco polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162 konsultacja pulmonologiczna, spirometria

Bardzo profesjonalny lekarz z dużą wiedzą. Sympatyczny i pomocny. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Godny polecenia.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162 podejrzenie zapalenia płuc

Po 2 miesiącach wizyt u internistów w sprawie głębokiego kaszlu i gorączki w końcu wysłano mnie do dr Droszcza i była to jedna z najgorszych wizyt jakie mnie spotkały. Pan doktor przerywał mi opis moich objawów bagatelizując je, osłuchał mnie jak większość internistów i po 5 minutach powiedizał, że jak mi dalej dalej nie przejdzie to żebym znowu udał się do pulmonologa ale "on ma dużo ludzi więc pewnie do niego się nie dostanę" (co za zaangażowanie...). Poprosił mnie tylko, żebym posiedział z nim chwilę "bo ludzie się czają przed gabinetem jak w boksach a jak ze mną wyjdzie to mu dadzą spokój". Tydzień później trafiłem na SOR. Diagnoza - atypowe zapalenie płuc i miesiąc w szpitalu, którego może dało się uniknąć, gdyby pan doktor chociaż przepisał mi skierowanie na rentgen (gdzie od razu było widać zmiany) i dostałbym leki wcześniej. Zerowe zaangażowanie, które kosztowało mnie dużo zdrowia.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162

Pan Doktor zignorował to, co miałam do powiedzenia; uznał, że jedynym powodem mojego 3- miesięcznego kaszlu jest smog i przepisał mi wziewne leki na astmę, mimo że nie postawił mi żadnej diagnozy.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162

Rzeczowy, konkretny i sympatyczny lekarz. Po 3 wizytach u 2 innych lekarzy dopiero on mi pomógł. W prosty sposób wyjaśnił co mi dolega i przepisał leki po których szybko się wyleczyłem z zapalenia oskrzeli. Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162 konsultacja alergologiczna

Poszłam do lekarza prywatnie, zapłaciłam prawie 200zl za to, żeby się dowiedzieć, że lek który mi przepisał nie jest dostępny w hurtowni, więc wróciłam do doktora mówię jak wygląda sytuacja, lekarz odsyła mnie za pośrednictwem recepcjonistki do konkretnej apteki, więc pojechalam tam pokazuje receptę, pani informuje mnie że jest opcja zamówienia, ale silniejszej dawki niż tą którą mam na recepcie. Musiała bym znowu wrócić do lekarza prosić o zmianę recepty i dodatkowo czekać około tygodnia z bólem skóry wywołanym atomowym zapaleniem, aż lek przyjdzie do apteki. Podziekuję za takie leczenie. Pieniądze wyrzucone w błoto. Jedyne co może się przydać to skierowanie na badania, które lekarz mi przepisał.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162 alergia, katar sienny

Wystawiam tą opinie dopiero po 6 latach od ostatniej wizyty u tego lekarza bo dopiero w tym sezonie się dowiedziałam, że moja alergia była do wyleczenia, a doktor Droszcz wprowadził mnie w błąd.

Od wielu lat miałam alergie na trawy i zboża czyli bardzo uciążliwy katar od czerwca do sierpnia.
Doktor Droszcz, gdy zobaczył odczyn jaki mi wystąpił w wyniku testów kontaktowych (panel wziewny) to kazał to szybko zmyć i powiedział, że on się nie podejmuje odczulania mnie bo przy tak silnej reakcji na taką niewielką ilość alergenu jaka jest podawana przy robieniu testu mogę nie wytrzymać odczulania bo mogę dostać zapaści, albo innych powikłań. Powiedział też, że trzeba by mnie położyć do szpitala, żeby zrobić takie odczulanie i dodał, że z alergią też da się żyć i przepisał mi bardzo drogi lek, który w ogóle mi nie pomagał. Tak się wystraszyłam tymi powikłaniami przy odczulaniu, że nawet mi nie przyszło do głowy, żeby to skonsultować z innym lekarzem. I tak przez kolejne lata szprycowałam się sterydowym lekiem, a katar miałam coraz większy.

Dopiero w zeszłym roku(za radą koleżanki) poszłam do innego alergologa (również z Luxmedu), aby powtórzyć testy bo moja alergia się nasilała. W testach odczyn wyszedł jeszcze gorszy, ale ten lekarz bynajmniej się tego nie wystraszył tylko powiedział, że jak najszybciej trzeba zacząć odczulanie bo taki przewlekły, nieleczony katar może prowadzić do powikłań nawet do astmy. Jeśli chodzi o skutki uboczne odczulania to owszem w Luxmedzie podpisuje się dużo oświadczeń z tym związanych, ale ten lekarz mnie uspokoił, że po pierwsze: skutki uboczne są bardzo rzadkie(jak po standardowym szczepieniu), a po drugie on jest w stanie mi udzielić pomocy na miejscu. Z duszą na ramieniu zaczęłam to odczulanie zeszłej jesieni i już w tym roku moja alergia była minimalna(mały, poranny katar przez kilka dni, zamiast kilku tygodni kapania z nosa i zapuchniętych oczu).

Reasumując, napisałam ten przydługi opis po tylu latach na przestrogę dla innych. Jeśli ktoś otrzymał od doktora Droszcza diagnozę, że odczulanie może go zabić to niech szuka sobie innego lekarza. Szkoda życia na użeranie się z alergią, którą można wyleczyć.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162 konsultacja pulmonologiczna

Bardzo konkretny, przesympatyczny, przyjazny, pełen wiedzy lekarz. Pierwsze wrażenie bywa mylne, gdyż lekarz wygląda bardzo poważnie. Mimo mojego spóźnienia lekarz bez problemu mnie przyjął i poświęcił mi bardzo dużo czasu. Choć mam nadzieję, że nie będę miała okazji to bardzo chętnie do Pana wrócę.


M
Użytkownik zweryfikowany

Miły, sympatyczny, konkretny i rzeczowy. Zna choroby swojej specjalizacji , sam jest chory na astmę i pewnie dlatego można spokojnie " pogadać" z doktorem. Kontaktowy i dowcipny lekarz. Polecam!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Alergia
 • Alergia dróg oddechowych
 • Alergia na jady
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Choroby płuc

Znajomość języków

Polski

Powiązane wyszukiwania