Adresy (3)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Domaniewska, Mokotów, Warszawa
Centrum Medyczne ENEL-MED

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach
Sarbiewskiego 2/1, Żoliborz, Warszawa
Gabinet lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • alergia
 • alergia dróg oddechowych
 • alergia na jady
Pokaż wszystkie leczone choroby

Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Konsultacja alergologiczna


al. Jerozolimskie 162, Warszawa

od 197 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162


Konsultacja internistyczna


al. Jerozolimskie 162, Warszawa

od 143 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162


Konsultacja pulmonologiczna


al. Jerozolimskie 162, Warszawa

od 164 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162 konsultacja pulmonologiczna, spirometria

Bardzo profesjonalny lekarz z dużą wiedzą. Sympatyczny i pomocny. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Godny polecenia.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162 podejrzenie zapalenia płuc

Po 2 miesiącach wizyt u internistów w sprawie głębokiego kaszlu i gorączki w końcu wysłano mnie do dr Droszcza i była to jedna z najgorszych wizyt jakie mnie spotkały. Pan doktor przerywał mi opis moich objawów bagatelizując je, osłuchał mnie jak większość internistów i po 5 minutach powiedizał, że jak mi dalej dalej nie przejdzie to żebym znowu udał się do pulmonologa ale "on ma dużo ludzi więc pewnie do niego się nie dostanę" (co za zaangażowanie...). Poprosił mnie tylko, żebym posiedział z nim chwilę "bo ludzie się czają przed gabinetem jak w boksach a jak ze mną wyjdzie to mu dadzą spokój". Tydzień później trafiłem na SOR. Diagnoza - atypowe zapalenie płuc i miesiąc w szpitalu, którego może dało się uniknąć, gdyby pan doktor chociaż przepisał mi skierowanie na rentgen (gdzie od razu było widać zmiany) i dostałbym leki wcześniej. Zerowe zaangażowanie, które kosztowało mnie dużo zdrowia.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162

Pan Doktor zignorował to, co miałam do powiedzenia; uznał, że jedynym powodem mojego 3- miesięcznego kaszlu jest smog i przepisał mi wziewne leki na astmę, mimo że nie postawił mi żadnej diagnozy.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162

Rzeczowy, konkretny i sympatyczny lekarz. Po 3 wizytach u 2 innych lekarzy dopiero on mi pomógł. W prosty sposób wyjaśnił co mi dolega i przepisał leki po których szybko się wyleczyłem z zapalenia oskrzeli. Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162 konsultacja alergologiczna

Poszłam do lekarza prywatnie, zapłaciłam prawie 200zl za to, żeby się dowiedzieć, że lek który mi przepisał nie jest dostępny w hurtowni, więc wróciłam do doktora mówię jak wygląda sytuacja, lekarz odsyła mnie za pośrednictwem recepcjonistki do konkretnej apteki, więc pojechalam tam pokazuje receptę, pani informuje mnie że jest opcja zamówienia, ale silniejszej dawki niż tą którą mam na recepcie. Musiała bym znowu wrócić do lekarza prosić o zmianę recepty i dodatkowo czekać około tygodnia z bólem skóry wywołanym atomowym zapaleniem, aż lek przyjdzie do apteki. Podziekuję za takie leczenie. Pieniądze wyrzucone w błoto. Jedyne co może się przydać to skierowanie na badania, które lekarz mi przepisał.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162 alergia, katar sienny

Wystawiam tą opinie dopiero po 6 latach od ostatniej wizyty u tego lekarza bo dopiero w tym sezonie się dowiedziałam, że moja alergia była do wyleczenia, a doktor Droszcz wprowadził mnie w błąd.

Od wielu lat miałam alergie na trawy i zboża czyli bardzo uciążliwy katar od czerwca do sierpnia.
Doktor Droszcz, gdy zobaczył odczyn jaki mi wystąpił w wyniku testów kontaktowych (panel wziewny) to kazał to szybko zmyć i powiedział, że on się nie podejmuje odczulania mnie bo przy tak silnej reakcji na taką niewielką ilość alergenu jaka jest podawana przy robieniu testu mogę nie wytrzymać odczulania bo mogę dostać zapaści, albo innych powikłań. Powiedział też, że trzeba by mnie położyć do szpitala, żeby zrobić takie odczulanie i dodał, że z alergią też da się żyć i przepisał mi bardzo drogi lek, który w ogóle mi nie pomagał. Tak się wystraszyłam tymi powikłaniami przy odczulaniu, że nawet mi nie przyszło do głowy, żeby to skonsultować z innym lekarzem. I tak przez kolejne lata szprycowałam się sterydowym lekiem, a katar miałam coraz większy.

Dopiero w zeszłym roku(za radą koleżanki) poszłam do innego alergologa (również z Luxmedu), aby powtórzyć testy bo moja alergia się nasilała. W testach odczyn wyszedł jeszcze gorszy, ale ten lekarz bynajmniej się tego nie wystraszył tylko powiedział, że jak najszybciej trzeba zacząć odczulanie bo taki przewlekły, nieleczony katar może prowadzić do powikłań nawet do astmy. Jeśli chodzi o skutki uboczne odczulania to owszem w Luxmedzie podpisuje się dużo oświadczeń z tym związanych, ale ten lekarz mnie uspokoił, że po pierwsze: skutki uboczne są bardzo rzadkie(jak po standardowym szczepieniu), a po drugie on jest w stanie mi udzielić pomocy na miejscu. Z duszą na ramieniu zaczęłam to odczulanie zeszłej jesieni i już w tym roku moja alergia była minimalna(mały, poranny katar przez kilka dni, zamiast kilku tygodni kapania z nosa i zapuchniętych oczu).

Reasumując, napisałam ten przydługi opis po tylu latach na przestrogę dla innych. Jeśli ktoś otrzymał od doktora Droszcza diagnozę, że odczulanie może go zabić to niech szuka sobie innego lekarza. Szkoda życia na użeranie się z alergią, którą można wyleczyć.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162 konsultacja pulmonologiczna

Bardzo konkretny, przesympatyczny, przyjazny, pełen wiedzy lekarz. Pierwsze wrażenie bywa mylne, gdyż lekarz wygląda bardzo poważnie. Mimo mojego spóźnienia lekarz bez problemu mnie przyjął i poświęcił mi bardzo dużo czasu. Choć mam nadzieję, że nie będę miała okazji to bardzo chętnie do Pana wrócę.


M
Użytkownik zweryfikowany

Miły, sympatyczny, konkretny i rzeczowy. Zna choroby swojej specjalizacji , sam jest chory na astmę i pewnie dlatego można spokojnie " pogadać" z doktorem. Kontaktowy i dowcipny lekarz. Polecam!!!


A

Zjawiłam się u dra Droszcza z alergią sezonową (silny katar, puchnięcie oczu) i rumieniem i świądem naskórka z nadzieją na testy, po których wreszcie się dowiem na co jestem uczulona. Testów oczywiście nie było, bo pan doktor uznał, że lepiej nafaszerować mnie drogimi lekami, a ewentualne testy to może za pół roku...(?). Na szczęście znalazłam innego lekarza, który od razu wykonał testy i zapisał mi leki tańsze o połowę.


Ż
Użytkownik zweryfikowany

Do pana doktora przyszłam z negatywnym nastawieniem (z jakim zwykle przychodzę do lekarzów - mężczyzn), które jednak już po pierwszej wizycie zmieniło się, na bardzo pozytywne. Dr Droszcz jest na prawdę fachowcem (bynajmniej jako alergolog), widać, że wykonuje swój zawód z powołania. Odpowiada na wszystkie pytania, nawet jeżeli wiąże się to z przedłużeniem czasu wizyty. Chętny do pomocy. Bardzo gorąco polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • alergia
 • alergia dróg oddechowych
 • alergia na jady
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Choroby płuc

Znajomość języków

Polski