Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Poradnia Psychologiczna Paulina Wilczewska
Garbarska 20, Lublin

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online


Przyjmuję: dorosłych

Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Poradnia Psychologiczna Paulina Wilczewska

Moje doświadczenie

O mnie

Na codzień pracuję w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Lublinie, na Oddziale Dziennym oraz w Poradni jako psy...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia uzależnień
  • Psychoterapia
  • Psychologia społeczna

Znajomość języków

  • Angielski

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem bardzo zadowolony że trafiłem do Pani Pauliny na terapię. Dzięki temu dowiedziałem się o mojej chorobie bardzo dużo z którą borykam się sporo lat. Dzięki Pani Paulinie zrozumiałem co to nałóg i jak sobie z nim radzić. Podejście Pani Pauliny do osoby z uzależnieniem jest w 100% profesjonalne, jako psychologa polecam w 100%

T
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Paulina Wilczewska Inny

Pani Paulina była dla mnie strzałem w dziesiątkę, pod kątem walki z moim nałogiem. Było to moje kolejne podejście do terapii, które zawsze kończyło się tym samym. Dopiero przy Pani Paulinie czuje, że jestem na dobrej drodze i buduje właściwe mechanizmy obronne, umożliwiające mi trwanie w trzeźwości. Zdaje sobie sprawę, że na skuteczność mojego leczenia, wpłynęła obecnie - moja dojrzałość w podejściu do mojej choroby, ale dopiero przy Pani Paulinie uświadomiłem sobie wiele kwestii, z których wcześniej sobie nie zdawałem, które postrzegałem w zupełnie innej perspektywie. Bardzo mi się podoba, że jej podejście nie skupia się tylko na destrukcyjnym aspekcie tej choroby ( choć również poruszamy tą materię), ale również na tym, jak wspaniałą rzeczywistość, można wokół siebie kształtować na trzeźwo. Przede wszystkim polubiłem siebie jako człowieka. Pani Paulino bardzo dziękuje - za zaangażowanie, ciepło, wsparcie. Wiem, że walka jest moja, ale miło mieć takie wsparcie jak Pani. Polecam !!!

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Paulina jest bardzo dobrym Psychologiem. Potrafi znaleźć u pacjenta przestrzeń nad którą należy pracować, a co ważniejsze wie jak to zrobić by terapia nie była męcząca i przynosiła efekty. Pani Paulina poprzez terapię pomogła mi wrócić na właściwe tory życiowe i pomogła spojrzeć na nowo na życie. Wizyta u Pani Psycholog jest bardzo przyjemna prowadzona z wykorzystaniem przejrzystych metod terapeutycznych.
Bardzo polecam.
Jeszcze raz dziękuję Pani Paulino za pomoc:)


N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Paulina Wilczewska Inny

Pani Paulina jest wspaniałym terapeutą o bardzo dużej wiedzy. Jestem wdzięczna losowi, że spotkałam Panią na swojej drodze. Dzięki sesjom z Panią Pauliną, w końcu udało mi się zmienić podejście do mojego życia, bardzo dużo zrozumiałam w kwestii dręczącego mnie problemu i jestem w końcu gotowa przeciwstawić się problemom dnia codziennego.
Pani Paulino z szczerego serca dziękuję!!!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo empatyczna i skuteczna pani psycholog. Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania