Adresy (2)

ul. Kartaginy 1/9, Mokotów , Warszawa
Wzorowa Wymowa


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 1 lat
Gotówka, Przelew na konto
22 273..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 180 zł


Płatność przelewem po konsultacji logopedycznej.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Logopeda, coach, terapeuta PECS i SSP, a przede wszystkim człowiek. Dlatego też tak bardzo interesuje mnie praca z ludźmi i praca dla ludzi.
L...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • 2011 - 2014 - Uniwersytet Warszawski we współpracy z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym - Logopedia Ogólna i Kliniczna - Stopień licencjacki
 • 2014 - 2016 - Uniwersytet Warszawski - Logopedia Ogólna i Kliniczna - Stopień magisterski
 • 2017 - Szkoła Coachów Meritum - Mistrz Coachingu ACTP ICF - Coach ACC
Zobacz więcej


Znajomość języków

 • Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


180 zł

Konsultacje online

Pozostałe usługi


ul. Kartaginy 1/9, Warszawa

180 zł

Wzorowa Wymowa

Diagnoza logopedyczna jest zawsze pierwszym spotkaniem przed rozpoczęciem terapii. Obejmuje określenie problemu, zaplanowanie terapii logopedycznej i udzielenie wskazówek do pracy w domu.ul. Kartaginy 1/9, Warszawa

180 zł

Wzorowa Wymowaul. Kartaginy 1/9, Warszawa

150 zł

Wzorowa Wymowa

Spotkania mają na celu naprawienie wszelkich wad wymowy u dzieci i dorosłych.ul. Kartaginy 1/9, Warszawa

150 zł

Wzorowa Wymowa

Są to spotkania dla osób, które utraciły zdolność mówienia i rozumienia na skutek różnych chorób i wypadków.ul. Kartaginy 1/9, Warszawa

150 zł

Wzorowa Wymowa

Są to spotkania mające na celu stymulowanie rozwoju mowy u dzieci, które rozwijają mowę z opóźnieniem.ul. Kartaginy 1/9, Warszawa

150 zł

Wzorowa Wymowaul. Kartaginy 1/9, Warszawa

150 zł

Wzorowa Wymowa

Spotkania obejmują ćwiczenia oddechowe, fonacyjne oraz/lub ćwiczenia poprawiające jakość wymowy.

27 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wzorowa Wymowa korekcja wad wymowy

Nasza córka uczęszczała do Pani Pauliny przez ponad 2 lata, a każda wizyta niezmiernie ją cieszyła - sama często pytała kiedy następne zajęcia. Pani Paulina bardzo Nas zaskoczyła świetnym podejściem i pełnym zaangażowaniem. Ponadto Pani Paulina jest w 100% zaangażowana w swoją pracę. Serdecznie dziękujemy za ten wspólny czas i owocną współpracę!

O
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Wzorowa Wymowa korekcja wad wymowy

Do Pani Pauliny trafiłam po rozpoczętej (i szybko zakończonej) terapii u innego logopedy, gdzie zraziłam się złymi metodami terapii. Pani Paulina uwzględniła wszystkie moje prośby i uwagi, dopasowywała tempo i metody terapii do moich możliwości i preferencji, zachowując przy tym wysoki poziom wiedzy i zaangażowania. W nieco ponad pół roku osiągnęłam swój logopedyczny cel w 100% :)

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wzorowa Wymowa terapia logopedyczna

Polecam! Pani Paulina pracuje również z dorosłymi. Po 30-stce, musiałem znaleźć logopedę ze względu na ponowne leczenie ortodontyczne. Okazało się, że mam wiele problemów, które Pani Paulina natychmiast wykryła. Przerobiłem wszystkie głoski (m.in. wywołanie "r", którego miałem ledwo zalążki) i, co najważniejsze dla mnie, wiem dokładnie jak powinien układać się język podczas mowy dzięki czemu mogę samodzielnie się kontrolować.
Zajęcia były przyjemnością i mijały za szybko :D . Gabinet wyposażony jest w duże lustro dzięki czemu można kontrolować swoje ćwiczenia. Dużą zaletą Pani Pauliny jest komunikatywność i przyjazna atmosfera. Na ogromny plus zasługuje również elastyczność. Czasem musiałem przekładać wizyty lub zrobić chwilę przerwy w terapii a czasem chciałem siebie przycisnąć i mieć częstsze wizyty. Niezależnie od sytuacji Pani Paulina zawsze znajdywała rozwiązanie.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wzorowa Wymowa korekcja wad wymowy

Pani Paulina pracowała przez niepełny rok szkolny z moim 7-letnim synem a efekty pracy były bardzo szybko widoczne. Pani Paulina jest profesjonalistką w pełni zaangażowaną w swoją pracę. Ma cudowne podejście do dzieci, z którymi buduje ciepłą i przyjazną relację, co jest niezwykle cenne. Po zajęciach zawsze dostawaliśmy pomocne wskazówki i ćwiczenia do pracy w domu. Bardzo dziękujemy za tak owocną i przyjemną współpracę!

mgr Paulina Popłonikowska

Bardzo dziękuję za wspaniałą opinię :)
Trzymam kciuki za Stasia i jego dalsze sukcesy!
Pozdrawiam!

S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wzorowa Wymowa korekcja wad wymowy

Po ponad 2 latach udało nam się zniwelować moją wadę wymowy. Będąc przed 30-stką "przerobiłam" już kilku specjalistów, kilkukrotnie podejmowałam to wyzwanie, ale efektu nie było. Miałam już niewielką nadzieję, że kiedykolwiek moja wymowa ulegnie zmianie, ale postanowiłam spróbować znowu. Po długiej i ciężkiej przeprawie z pomocą Pauliny moja wada wymowy została zniwelowana.
Podczas trwania terapii często zdarzają się lepsze i słabsze momenty. Od Pauliny zawsze można liczyć na wsparcie i przyjazną atmosferę zajęć, co uważam za ważną i motywującą część terapii.
Bardzo polecam.

mgr Paulina Popłonikowska

Bardzo się cieszę, że mogłam Ci pomóc. Domyślam się jak Twoja długa droga do pięknej wymowy mogła być frustrująca. Ale udało się! Dziękuję, że mogłam Ci w tej drodze towarzyszyć i dać Ci wsparcie :)
Pozdrawiam!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wzorowa Wymowa ćwiczenia emisji głosu i dykcji

Polecam współpracę z panią Pauliną! Do każdego z pacjentów podchodzi profesjonalnie oraz indywidualnie. Szybko i precyzyjnie diagnozuje podstawowe problemy i potrafi im zaradzić. A w dodatku to bardzo miła i sympatyczna osoba, co sprawa, że lekcje są przyjemnością samą w sobie. Jeszcze raz polecam! Zadowolony pacjent :)

mgr Paulina Popłonikowska

Panie Bartku, bardzo dziękuję!
Zadowolony pacjent to dla mnie priorytet! :)
Pozdrawiam!

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wzorowa Wymowa ćwiczenia emisji głosu i dykcji

Pani Paulina to niezwykle ciepła i otwarta osoba :) Na zajęciach wprowadza pogodną i swobodną atmosferę, dzięki czemu można bez skrępowania o wszystko pytać i na spokojnie próbować nowych ćwiczeń. Wszystkie jej wskazówki są przydatne i nie ma w nich cienia krytyki – czuć, że kieruje nią szczera chęć pomocy pacjentowi i że jest specjalistką z powołania. Jest wyrozumiała, ale nie znaczy to, że nie zadaje odpowiedniej ilości pracy domowej :) Dopasowuje ją jednak do indywidualnych potrzeb, zarówno jeśli chodzi o formę jak i treść ćwiczeń. W gabinecie znajduje się duże lustro, co dla mnie było bardzo pomocne, bo mogłam lepiej zrozumieć jak np. zmodyfikować ułożenie warg czy otwarcie buzi. Domyślam się, że zajęcia z panią Pauliną muszą sprawiać dużą radość dzieciom, bo co chwilę widziałam w gabinecie nowe zabawki i pomoce do pracy, a wystrój gabinetu zmieniał się adekwatnie do pory roku i aktualnych świąt :)
Z każdych zajęć z panią Pauliną wychodziłam z uśmiechem i wiem już jak pracować głosem, by go nie nadwerężać i żeby mówić wyraźniej. Dziękuję i z całego serca polecam! :)

mgr Paulina Popłonikowska

Pani Kasiu, bardzo dziękuję za tak wspaniałe słowa i wnikliwość opinii. Bardzo się cieszę, że mogłam Pani pomóc. Do tej pory bardzo miło wspominam nasze spotkania. :)
Pozdrawiam serdecznie!

E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wzorowa Wymowa terapia logopedyczna

Po ponad dwuletniej współpracy, serdecznie polecamy panią Paulinę!
Pani Paulina prowadziła terapię u starszej córki, która miała problemy z dźwięcznością oraz wymawianiem r., obecnie na zajęcia uczęszcza młodszy syn. Pani Paulina posiada ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną, dzięki której potrafi zainteresować dziecko zadaniem, a także skutecznie wyegzekwować od leniucha jego wykonanie Duża ilość dodatkowych materiałów ułatwia ćwiczenia w domu Jej serdeczność i otwartość sprawiają, że dzieci chętnie chodzą na zajęcia i robią duże postępy.
Podobnie jak inne osoby – gorąco polecamy zajęcia z Panią Paulinką, dzięki którym mamy wzorową wymowę!!!

mgr Paulina Popłonikowska

Pani Ewelinko, pięknie dziękuję za tak miłą opinię :)
Cieszę się, że udało nam się wyprowadzić dwójkę dzieci z wszelkich problemów z wymową :)
Pozdrawiam serdecznie!

B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wzorowa Wymowa korekcja wad wymowy

Czy w wieku 30 lat można zniwelować, a nawet całkowicie pozbyć się wady wymowy? Jeszcze półtora roku temu myślałem, że to niemożliwe, że już dla mnie za późno - przecież takie rzeczy koryguje się u dzieci. Nic bardziej mylnego! Kiedy zaczynałem zajęcia u Pani Pauliny, nie spodziewałem się, że efekty przyjdą tak szybko. Jej pasja, zaangażowanie, nieustanne wsparcie sprawiają, że żadna przeszkoda nie wydaje się niemożliwa do pokonania.

Kiedyś nie wymawiałem w ogóle "R", a teraz chcę profesjonalnie pracować głosem - to chyba najlepsza ocena pracy Pani Pauliny. Jak najwięcej takich specjalistów w naszym kraju!

mgr Paulina Popłonikowska

Bartku, bardzo Ci dziękuję za tę piękną opinię. Cieszę się, że mogłam Ci pomóc. Zawsze wierzę w to, że dla chcącego nic trudnego! :) Ty jesteś tego wspaniałym przykładem :)

G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wzorowa Wymowa terapia logopedyczna

Pani Paulina przeprowadziła pełna terapię mojej 5-letniej córki. Zachęcała do ćwiczeń w domu, które córka bardzo lubiła. Po kilku miesiącach jej mowa znacznie się poprawiła, pojawiła się litera R. Jesteśmy bardzo zadowolone. Dziękujemy

mgr Paulina Popłonikowska

Pani Małgosiu, tak się cieszę, że mogłam Wam pomóc :)
Pięknie dziękuję za dobrą opinię i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś mnie odwiedzicie :)

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

13 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Od dziecka mam problem z wymową niektórych spółgłosek. Czy zajmuje się Pani terapią osób dorosłych z wadami wymowy?

Oczywiście :) Już za ok. 2 tygodnie uruchomię kalendarz wizyt i będzie można zapisać się na konsultację logopedyczną.

mgr Paulina Popłonikowska

Dzień dobry. Mam takie pytania ,jestem z Ukrainy. Mieszkam w Polsce 2 lata.Niestety mam duzy akcent, czy w takim przypadku pomoże mnie logopeda nauczyć się prawidłowej wymowie polskiego?

Dzień dobry. Jak najbardziej, ćwiczenia dykcji z logopedą mogą pomóc znacząco poprawić polską wymowę.

mgr Paulina Popłonikowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Logopeda, coach, terapeuta PECS i SSP, a przede wszystkim człowiek. Dlatego też tak bardzo interesuje mnie praca z ludźmi i praca dla ludzi.
L...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • 2011 - 2014 - Uniwersytet Warszawski we współpracy z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym - Logopedia Ogólna i Kliniczna - Stopień licencjacki
 • 2014 - 2016 - Uniwersytet Warszawski - Logopedia Ogólna i Kliniczna - Stopień magisterski
 • 2017 - Szkoła Coachów Meritum - Mistrz Coachingu ACTP ICF - Coach ACC
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Doświadczenie

 • Szpital Grochowski w Warszawie - Oddział neurologiczny
 • Instytut Psychiatrii i Neurologii Warszawie - Oddział neurologiczny
 • Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny przy ul. Banacha w Warszawie - Oddział neurologiczny
Zobacz więcejZnajomość języków

 • Angielski

Powiązane wyszukiwania