dr n. med.

Patrycja Wręczycka-Cegielny

Ginekolog

67 opinii +dodaj

Umów wizytę 1 612 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizację z położnictwa i ginekologii odbyłam w Oddziale Ginekologii i Położnictwa… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
67 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Lokalizacja: 3 Bell Opławski KrakówUsługa: prowadzenie ciąży

  Pani Doktor to profesjonalista w każdym calu. Kompetentna, rzeczowa a przede wszystkim konkretna. Prowadziła od początku do końca moje dwie ciąże. Zawsze życzliwa i bardzo zaangażowana. Bardzo dobre podejście do pacjenta w razie pytań czy wątpliwości zawsze wszystko wytłumaczyła. Serdecznie polecam

 • M
  Lokalizacja: 3 Bell Opławski Kraków

  Pani doktor jest bardzo konkretną osobą. W jasny sposób wszystko wyjaśnia i cierpliwie odpowiada na pytania. Po 4 letniej tułaczce po ginekologach zostałam wreszcie właściwie zdiagnozowana i leczona. Dodatkowo pani doktor jest bardzo miłą osobą.Gorąco polecam.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: 3 Bell Opławski KrakówUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Jestem szczęśliwa, że udało mi się spotkać tak wspaniałą Panią Doktor. Jest profesjonalistką w każdym calu, a do tego cudowną, ciepłą osobą. Czego chcieć więcej... Polecam z całego serca.

 • M
  Lokalizacja: KOBAMED S.C. Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Pani Doktor jest osobą bardzo kompetentną, rzeczową, miłą i życzliwą. Poświęca pacjentce dużo czasu, wszystko szczegółowo wyjaśnia, jest cierpliwa i wyrozumiała. Wizyta przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze. Jak najbardziej polecam!!! Widać że Pani Doktor bardzo angażuje się w swoją pracę to jest jej prawdziwa pasja. Dla mnie dr Patrycja to dosłownie "lekarz ANIOŁ"!!!❤???????????????? Magdalena S.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: 3 Bell Opławski KrakówUsługa: prowadzenie ciąży

  Do Pani Doktor poszłam nie wiedząc o niej nic. Czytałam tylko opinie na Internecie. Opinie te byly w 100% trafne. Pani Doktor ma wspaniale podejscie do pacjenta, słucha uważnie, doradza a przede wszystkim profesjonalnie leczy.od wejścia do gabinetu jest uśmiechnięta i rozpromieniona i ta pozytywna energia zaraża ludzi.
  Prowadziłam u niej ciaze i jestem bardzo zadowolona, bylam pod profesjonalna opieka. Druga ciaze na pewno bede prowadzila u tego samego lekarza. Polecam Panią Doktor z całego serca!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: 3 Bell Opławski KrakówUsługa: leczenie

  Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Doktor. Ogromny profesjonalizm i rewelacyjne podejście do pacjentki. Badania bezbolesne. Trafiłam do Pani Doktor z polecenia i ja sama polecam, bo naprawdę warto, o czym można przekonać się już po pierwszej wizycie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: 3 Bell Opławski KrakówUsługa: problemy z jajnikami

  Dziękuję pani doktor za pomoc .Jest sympatyczna a co najważniejsze ma ogromna wiedzę .Pomogła mi w problemach z jajnikami .Polecam

 • H
  Lokalizacja: KOBAMED S.C. Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: leczenie

  Lekarz rzeczowy, działa zdecydowanie, szybko i profesjonalnie, a przede wszystkim skutecznie. Posiada wiedzę w swojej dziedzinie ale i znaczne doświadczenie praktyczne co jest, w mojej ocenie, istotne w pracy ginekologii onkologicznej. Polecam korzystanie z praktyki Pani doktor.

 • J
  Lokalizacja: 3 Bell Opławski KrakówUsługa: prowadzenie ciąży

  Zakres wiedzy Pani Doktor jest ogromny za co szczerze ją podziwiam! Jeszcze nie spotkałam ginekologa z tak świetnym podejściem do pacjentek. Pani Doktor jest osobą konkretną, rzeczową, potrafi szybko i trafnie postawić diagnozę a przy tym jest taką ciepłą osobą z poczuciem humoru. Pani Doktor odbierała mój poród i czułam się jakbym była jej przyjaciółką - była troskliwa, opowiadała o przebiegu, rozwiewała wątpliwości, a w dodatku odwiedziła mnie po porodzie zapytać o samopoczucie moje i syna. Dziękuję!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: 3 Bell Opławski Kraków

  Świetny specjalista! Pani Doktor jest niesamowicie zaangażowanym w jak najlepszą diagnostykę i leczenie profesjonalistą. W czasie wywiadu zadaje bardzo szczegółowe pytania, bierze pod uwage rózne możliwości w czasie diagnostyki, zleca wiele badań i sama badania wykonuje w wyjątkowo dokładny sposób. Przy tym jest bardzo taktywnym i życzliwym człowiekiem.
  Serdecznie polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizację z położnictwa i ginekologii odbyłam w Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. G. Narutowicza w Krakowie i w 2014r. złożyłam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny. Równolegle ze specjalizacją realizowałam studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim CM UJ, co zaowocowało obroną doktoratu pt."Ciężkie powikłania popromienne u pacjentek leczonych radioterapią z powodu raka szyjki macicy i ich wpływ na funkcje anorektum" w kwietniu 2013r.
  W maju 2015r. rozpoczęłam kolejną specjalizację - z ginekologii onkologicznej w krakowskim oddziale Centrum Onkologii- Instytucie Marii Skłodowskiej-Curie.
  Obecnie jestem ponadto pracownikiem dydaktyczno-naukowym Zakładu Dydaktyki Medycznej Wydziału Lekarskiego CM UJ, gdzie prowadzę zajęcia z młodymi adeptami sztuki lekarskiej.
  Aktualnie pracuję także w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym z Ginekologią Onkologiczną Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie.
  Jestem autorką prac naukowych publikowanych w czasopismach polsko- i anglojęzycznych , a także laureatką nagród na konferencjach medycznych. Brałam udział w licznych kursach, szkoleniach, kongresach i warsztatach tak w zakresie teorii, jak i praktyki. Stale dbam o poszerzanie mojej wiedzy i doskonalenie umiejętności.
  Moim Pacjentkom oferuję szeroki zakres procedur diagnostycznych, terapeutycznych i opiekę szpitalną związaną z prowadzeniem i rozwiązaniem ciąży, także patologicznej, położnictwem, ginekologią , w tym onkologiczną, zabiegi operacyjne, także minimalnie inwazyjne, jak laparoskopia,czy histeroskopia.
  W spektrum moich zainteresowań zawodowych leży przede wszystkim ginekologia operacyjna szczególnie związana z nowotworami narządu rodnego kobiety.
  W pracy stawiam na profesjonalizm i wdrażam obowiązujące aktualnie zasady Evidence-based medicine ( tzn. medycyny opartej na faktach). Bardzo ważne są dla mnie nie tylko optymalny wynik procesu diagnostyczno-terapeutycznego, ale także zapewnienie komfortu i poczucia bezpieczeństwa każdej Pacjentce.

  Uwaga:
  Przewidywane godziny wizyt sa jedynie orientacyjne. W związku ze specyfika specjalizacji i w zależności od sytuacji medycznej np. stwierdzenie podejrzenia nowotworu czy ciąży obumarłej czas wizyty może ulec wydłużeniu i spowodować przesunięcia w grafiku wizyt. Staram sie poświecić każdej Pacjentce tyle czasu, ile potrzebuje i w związku z tym prosze o wyrozumiałość.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków
 • Studia Doktoranckie, WL CM UJ, Kraków

Publikacje

 • Choroby proktologiczne u kobiet w ciąży i połogu. P.Wałęga,M. Romaniszyn,P.Wręczycka-Cegielny. MP Gastrologia , luty 2014
 • Chirurgia kolorektalna – postępy 2010. Roman M. Herman., Patrycja Wręczycka-Cegielny, Michał Nowakowski, Jakub Kucharz, Medycyna Praktyczna 2(96) 2011
 • Ocena funkcji zwieracza odbytu u pacjentek z przetoką odbytniczo-pochwową po radioterapii z powodu raka szyjki macicy. Patrycja Wręczycka-Cegielny. Roman M. Herman, K.Urbański, J. Mituś, Proktologia supl.1/2010
 • Przetoki odbytniczo-pochwowe ze szczególnym uwzględnieniem przetok powstałych po radioterapii nowotworów narządów miednicy mniejszej. Patrycja Wręczycka-Cegielny, Roman M. Herman. Curr. Gynecol. Oncol. 2010, 8 (4), p. 256-264, 284
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej za wynik Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego (Kraków, 2014r.)
 • Nagroda za projekt doktoratu - I Konferencja Doktorantów ( Kraków, 2012r.)

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

 • Patrycja Wręczycka-Cegielny, ginekolog w mieście Kraków - Certyfikaty