Patrycja Pokorska, logopeda Łódź

mgr Patrycja Pokorska

Logopeda więcej

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Kopernika, Łódź
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 5 w Łodzi

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych logopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Pięcioletnie studia stacjonarne z zakresu logopedii na Uniwersytecie Łódzkim wzbogaciły mnie nie tylko w niezbędną wiedzę, ale także wzbudziły we mnie...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Neurologopedia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

Jesteś po wizycie u tego specjalisty?

Podziel się wrażeniami! Przyszli pacjenci pewnie tu zajrzą i będą Ci wdzięczni.

Dodaj

Odpowiedzi na pytania

9 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czy w wieku 46 lat da się jeszcze usunąć wadę wymowy,nie prawidłowe wymowa s,c,z,dz czyli seplenienie.
Co prawda przyzwyczaiłem się do tego ,i w życiu tak bardzo mi to nie przeszkadza.Ale wiadomo jakieś ograniczenia z tym się wiążą ,dlatego pytam, czy jest sens w tym wieku podejmować leczenie,bo czytałem opinie że u dorosłych jest to bardzo trudne do skorygowania.

Oczywiście w każdym wieku, jeśli nie istnieją inne przeszkody (np. nieprawidłowości w obrębie zgryzu), można poprawić artykulację. Wszystko zależy od determinacji pacjenta, a nie od jego wieku. Zachęcam do wizyty u logopedy, który oceni warunki anatomiczne oraz zaprogramuje terapię.
Życzę wytrwałości oraz powodzenia w terapii.

mgr Patrycja Pokorska

Moj 3 letni synek ma problemy z mową. Mowi jedynie okolo 30-40 słow, jednak nie wszystkie slowa są dobrze zrozumiałe. Buduje proste 2-3 wyrazowe słowa ze słow ktore potrafi wypowiedziec. Nie mowi liter "ć" "ś" dź" "dż".Rozumie polecenia, wskazuje przedmioty. Wie co to jest, ale nie chce nazwać tej rzeczy. Nazywa rzeczy "po swojemu". Dodam, że jest bardzo wstydliwym dzieckiem i nie chce się ze mną rozstawać. Nie wiem co robic. Chcialam isc z nim do lekarza, ale przez jego wstydliwy charakter raczej nie nawiąże kontaktu z lekarzem. Pracowac z nim sam na sam, czy jednak isc do lekarza ?

Sytuacja wymaga konsultacji logopedy. Proszę nie czekać tylko już w tym wieku udać się z dzieckiem na wizytę. Dobry specjalista nawiąże kontakt i rozwieje wszelkie wątpliwości, a przede wszystkim wskaże zalecenia do wcześniej stymulacji językowej.

mgr Patrycja Pokorska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Pięcioletnie studia stacjonarne z zakresu logopedii na Uniwersytecie Łódzkim wzbogaciły mnie nie tylko w niezbędną wiedzę, ale także wzbudziły we mnie...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Neurologopedia

Powiązane wyszukiwania