Adres

Plac katedralny 3/2, Legnica
Medycyna Dalekowschodnie (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz

Akupresury

Masaż Dalekoowschodni • 50 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Mam na imię Oyunchimeg Servuu jestem specjalistą medycyny naturalnej wschodniej. Ukończyłam studia w Mongolskiej Akademii Nauk Medycznych. Mam dużo do...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Ogólnie wzmocnienie wydoloności organizmu

Usługi i ceny

Akupresury


Plac katedralny 3/2, Legnica

Brak informacji o cenie

Medycyna Dalekowschodnie


Masaż Dalekoowschodni


Plac katedralny 3/2, Legnica

50 zł

Medycyna Dalekowschodnie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu przepuklina kręgosłupa uciskająca nerw, rwa kulszowa promieniowanie do nogi, drętwienie stopy

Polecam każdemu, coś wspaniałego!
Pani Oyunchimeg pełen profesjonalizm + złote serce = niesamowite efekty.
Męczyłem się 5 miesięcy ledwo co się poruszałem, ból był nie do opisania.
Byłem u wielu lekarzy, neurochirurgów, fizjoterapełtów... strata czasu, pieniedzy (jeden mądrzejszy od drugiego, jeden gada na drugiego i każdy mówi co innego).
Pani Oyunchimeg zajęła się mną jak by była moją Mamą, czuć samo dobro od tej osoby.
Dobrała odpowiednie zioła, wszystko wytłumaczyła krok po kroku zaleciła mi 15 wizyt na których wykonywała masaże, stawiała bańki, nagrzewała węgielkiem, nakłówała (akupunktura). Jestem mężczyzną więc bardzo się bałem igieł ale naprawdę to nic strasznego, zabieg jest bezbolesny wręcz odprężający. Po pierwszych 3 wizytach ból lekko się nasila ale to normalne tak jak tłumaczyła Pani na początku, 6 wizyta i już wiedziałem, że trafiłem w odpowiednie miejsce do odpowiedniego specjalisty, 10 wizyta rewelacja ból ustał, 15 wizyta zapomniałem że bolały mnie kiedyś plecy że schodziłem z łóżka 30min a kolejne 30min wstawałem do pozycji prostej. Czuję się świetnie!!!
Pani Oyunchimeg zaleciła wykonywanie ćwiczeń do których się stosuje, jestem w stałym kontakcie z Panią Doktor i napewno będę korzystał z usług zapobiegawczo bo naprawdę warto!!! Polecam każdemu!!! Należy się złoty medal dla Doktor Oyunchimeg Servuu! Doświadczenie, Profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjeta, troska i zaangażowanie, chęć pomocy, złote serce to właśnie Pani Doktor Oyunchimeg Servuu.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medycyna Dalekowschodnie uszkodzony nerw piszczelowy

Piszę w imieniu mojej żony Marii .Moja żona jest po operacji endoprotezy kolana z powikłaniami :Uszkodzony nerw piszczelowy.Nie miała czucia w stopie.Była w 6 Szpitalach Rehabilitacyjnych ze słabym skutkiem.Jak Trafiłam do gabinetu Pani Doktor już po pierwszym zabiegu odczułam lekką poprawę ,z każdym zabiegiem jest odczuwalna poprawa.wraca czucie w stopie.Pani doktor podchodzi do pacjenta z sercem,jest bardzo miła.Leczy Akupunkturą Masażem i Bańkami.Poświęca Pacjentowi godzinę. czasu.Obecnie żona jest po 13 zabiegach i jest Bardzo Zadowolona.Polecam Pacjentom Panią Doktor z czystym Sumieniem.Dziękujemy.Maria i Stanisław .


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medycyna Dalekowschodnie

Po prostu ANIOŁ-tak mogę jednym słowem określić Panią Doktor. Nie ma na tym świecie słów, którymi mogłabym wyrazić moją przeogromną wdzięczność za wyciągnięcie mnie z choroby. 20 zabiegów akupunktury dało mi nowe życie i rozwiązało mój ogromny problem ze zdrowiem i samopoczuciem. Totalnie powaliły mnie komplikacje po wyrwaniu zęba- ósemki. Medycyna klasyczna machnęła na mnie ręką i nie miała mi nic do zaoferowania, a ja czułam się gorzej niż koszmarnie i nie nadawałam się do niczego. Akupunktura u Pani Doktor spowodowała, że odzyskałam zdrowie! Powtarzam-nie ma słów, którymi mogłabym opisać moją bezgraniczną wdzięczność. Pani Doktor jest naprawdę Aniołem. Ma w sobie cudowny spokój, ciepło, cudowną energię. Zabiegi u Niej są najwyższą formą relaksu w przemiłej atmosferze. A do tego działają naprawdę cuda. Ja nie wiem, jak ja się Jej odwdzięczę za to, co dla mnie zrobiła! Legnica ma prawdziwy skarb, jakim jest Pani Doktor. Wszystkim, którzy mają problemy zdrowotne gorąco radzę, żeby jak najszybciej wybrali się do tej niezwykłej, niesamowitej osoby po uzdrowienie! Wdzięczna pacjentka Agnieszka ze Lwówka Śląskiego.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Mam na imię Oyunchimeg Servuu jestem specjalistą medycyny naturalnej wschodniej. Ukończyłam studia w Mongolskiej Akademii Nauk Medycznych. Mam dużo do...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Ogólnie wzmocnienie wydoloności organizmu