Adres

GINEMEDICA


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychologiczna online (opis) • 200 zł

Diagnoza ADHD dla dorosłych (opis) • 420 zł

Interwencja kryzysowa online (opis) • 200 zł +3 więcej

Konsultacja psychologiczna dla rodziców online (opis) • 200 zł

Konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży online (opis) • 200 zł

Wsparcie psychologiczne dla dzieci (opis) • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

8992850874

Adres firmy

Podwale 83 (budynek Ovo) 3, Wrocław

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


200 zł

GINEMEDICA

Wizytę należy opłacić do godziny od czasu rezerwacji, na maila podanego przy rezerwacji zostanie przesłany link do płatności. W przypadku nie opłacenia w czasie, wizyta zostanie automatycznie usunięta

Pozostałe usługi


420 zł

GINEMEDICA

Diagnoza ADHD dla dorosłych online// Wizytę należy opłacić do godziny od czasu rezerwacji, na maila podanego przy rezerwacji zostanie przesłany link do płatności. W przypadku nie opłacenia w czasie, wizyta zostanie automatycznie usunięta200 zł

GINEMEDICA

Wizytę należy opłacić do godziny od czasu rezerwacji, na maila podanego przy rezerwacji zostanie przesłany link do płatności. W przypadku nie opłacenia w czasie, wizyta zostanie automatycznie usunięta200 zł

GINEMEDICA

Wizytę należy opłacić do godziny od czasu rezerwacji, na maila podanego przy rezerwacji zostanie przesłany link do płatności. W przypadku nie opłacenia w czasie, wizyta zostanie automatycznie usunięta200 zł

GINEMEDICA

Wizytę należy opłacić do godziny od czasu rezerwacji, na maila podanego przy rezerwacji zostanie przesłany link do płatności. W przypadku nie opłacenia w czasie, wizyta zostanie automatycznie usunięta200 zł

GINEMEDICA

Wsparcie psychologiczne dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu - online//Wizytę należy opłacić do godziny od czasu rezerwacji, na maila podanego przy rezerwacji zostanie przesłany link do płatności. W przypadku nie opłacenia w czasie, wizyta zostanie automatycznie usunięta

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizacja: Psycholog, diagnosta ADHD/ ASD

Doświadczenie: Ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach psychologię (2023) i Dora...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

 • Psychoterapia

Znajomość języków

 • Polski

Profile społecznościowe

1 opinia pacjenta

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: GINEMEDICA diagnoza ADHD dla dorosłych

Byłam pierwszy raz na wizycie. Diagnozowałam ADHD. Pani Oliwia zadała dużo pytań i podsumowując jestem na tak - nie mam uwag do wizyty.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaki jest zakres porad oferowanych przez Oliwia Polok?
  Oliwia Polok to psycholog. Na podstawie swojego doświadczenia i wykształcenia Oliwia Polok oferuje usługi takie jak: diagnoza ADHD dla dorosłych, interwencja kryzysowa online, Konsultacja psychologiczna online, Konsultacja psychologiczna dla rodziców online, konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży online, wsparcie psychologiczne dla dzieci.
 • Oliwia Polok nie ma określonego adresu gabinetu. Możliwe, że Oliwia Polok przyjmiuje tylko online lub nie chce podawać dokładnego adresu.
 • Tak, Oliwia Polok oferuje konsultacje online. Wybierz opcję „konsultacja online” przy umawianiu wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • Języki, których używa Oliwia Polok to polski.
 • Oliwia Polok używa kalendarza ZnanyLekarz, dlatego na stronie widzisz aktualne terminy. Wystarczy, że wybierzesz datę i godzinę, które odpowiadają Ci najbardziej. Umawianie wizyty jest darmowe, a tuż przed terminem wyślemy Ci przypomnienie.
 • Oliwia Polok może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • Jak na razie 1 osób zostawiło swoją opinię. Oliwia Polok ma średnią ocen 5 (na 5 gwiazdek). Opowiedz nam o swoim doświadczeniu: Kliknij tutaj – inni pacjenci i pacjentki będą Ci wdzięczni!
 • Oliwia Polok nie przyjmuje w ramach ubezpieczenia, tylko w ramach płatnych wizyt prywatnych. W razie wątpliwości zalecamy kontakt ze specjalistą.