Olga Marzol-Lewandowska

Dietetyk

45 opinii +dodaj

Umów wizytę 403 odwiedziny w ciągu 30 dni

W 2015 roku ukończylam studia magisterskie na kierunku ‘Dietetyka’ na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu z wynikiem bardzo dobrym. Ukończyłam także studia podyplomowe o specjalności… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet dietetyczny Olga Marzol-Lewandowska

  Pani Olga to bardzo emptyczna osoba. Na pierwszej wizycie został przeprowadzony ze mną konkretny wywiad pozwalający dostosować dietę. Po wysłuchaniu problemu motywujące przedstawienie dalszego działania. :) Na jakiś czas wyjeżdżam z Poznania i świetnie, że można kontaktować się mailowo i telefonicznie. Bardzo pozytywna energia.

  Olga Marzol-Lewandowska2018-03-19

  Bardzo dziękuje za miłą opinię :)

 • N
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Dietetyczny Olga MarzolUsługa: dieta przy AZS

  Bardzo polecam Panią Olgę :) Jest przemiłą i bardzo kompetentną osobą. Uważnie słucha pacjenta i dostosowuje dietę do jego potrzeb i upodobań. Posiłki pyszne, dobrze zbilansowane i co najważniejsze pozytywnie wpływające na samopoczucie i zdrowie :) Dzięki wsparciu Olgi moje AZS wchodzi w remisję. Pozdrawiam

 • A
  Lokalizacja: Gabinet dietetyczny Olga Marzol-Lewandowska

  Pani Olga jest sympatyczna, a przede wszystkim kompetentna:) .Cierpliwa, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi, dieta dostosowana do preferencji smakowych klienta. Do Pani Olgi trafiłam z polecenia,teraz sama zdecydowanie polecam :)

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta bardzo wnikliwa i profesjonalna. Nic na szybko, wszystko bardzo dokładnie. Pełna analiza moich potrzeb i ograniczeń. Byłem pod wrażeniem. Teraz czekam na dietę z niecierpliwością. Po pierwszej wizycie mogę śmiało polecić. Co będzie dalej, to już chyba bardziej zależy ode mnie niż Pani Olgi. Dla mnie 5+

 • A
  Lokalizacja: Gabinet dietetyczny Olga Marzol-LewandowskaUsługa: kontrolna konsultacja dietetyczna

  Pani Olga to świetny dietetyk - posiada obszerną wiedzę z zakresu dietetyki, profesjonalnie odpowiada na pytania pacjenta, jadłospis dostosowuje do preferencji klienta. Jednym słowem dietetyk godny polecenia.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet dietetyczny Olga Marzol-Lewandowska

  Do gabinetu Pani Olgi trafiłem z polecenia siostry. Obydwoje jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia diety przez Panią Olgę. Efekty są bardzo szybko zauważalne! I co najważniejsze - wypracowane zdrową dietą - są trwałe. Posiłki zawsze składają się ze zdrowych produktów, a składniki są zawsze wybierane na konsultacjach, przez co jemy to co nam najbardziej smakuje. Jadłospis jest co pewien czas zmieniany, dzięki czemu posiłki nie są monotonne. (po pewnym czasie mamy wachlarz różnych zdrowych dań, smacznych i dostosowanych do preferencji). Z Panią Olgą jestem zawsze w kontakcie, dzięki czemu na bieżąco mogę informować o spostrzeżeniach czy pytać w sprawie wątpliwości. Spotkania odbywają się regularnie, także krótkie dotyczące kontroli wagi i składu masy ciała. Stosując odpowiednią, spersonalizowaną dietę nie tylko lepiej wyglądamy, ale znacznie lepiej się czujemy. Pani Olga jest bardzo pozytywną osobą, zawsze mobilizuje do działania i napawa optymizmem! Wszystkim osobom chcącym schudnąć lub przybrać na masie (zdrowo!) polecam Panią Olgę! :)

 • E

  Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, Pani Olga przeprowadziła wnikliwy wywiad, dużo rzeczy wyjaśniła i uświadomiła jeszcze bardziej :) wyszłam z wizyty bardzo zadowolona i wierze, że uda mi się z pomocą i radą Pani Olgi okiełznać wreszcie moją tarczycę :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet dietetyczny Olga Marzol-LewandowskaUsługa: pierwsza konsultacja dietetyczna

  Bardzo dobry dietetyk, dieta dopasowana do pacjenta, uwzględnia preferencje żywieniowe danej osoby, mam już 11 kg mniej, szczerze polecam

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet dietetyczny Olga Marzol-LewandowskaUsługa: Pierwsza konsultacja dietetyczna

  Pani Olga,wspaniały człowiek i specjalista. Przemiła i bardzo kompetentna! Dieta indywidualna,smaczna i skuteczna! Dobry kontakt,super porady i wszystko czego potrzeba:) polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet dietetyczny Olga Marzol-Lewandowska

  Do gabinetu pani Olgi trafiłam po kolejnej nieudanej próbie samodzielnego odchudzania - mimo unikania słodyczy i przetworzonej żywności moja waga uparcie stała w miejscu, nawet przy wprowadzeniu intensywnych ćwiczeń. Pani Olga to bardzo profesjonalna a jednocześnie bardzo sympatyczna osoba, która wszystko cierpliwie i przystępnie wytłumaczyć wszystkie kwestie związane z nowym jadłospisem i zasadami zdrowego odżywiania.
  Co więcej, mogę potwierdzić, że jadłospisy układane przez panią Olgę składają się w 100% ze smacznych i szybkich w przygotowaniu potraw - oczywiście z uwzględnieniem indywidualnych preferencji smakowych.
  A najbardziej cieszy fakt, że jedząc tak pysznie, stopniowo pozbywam się znienawidzonej tkanki tłuszczowej :)

  Olga Marzol-Lewandowska2017-05-11

  Dziękuję Pani Martyno za miłe słowa!! Działamy dalej :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2015 roku ukończylam studia magisterskie na kierunku ‘Dietetyka’ na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu z wynikiem bardzo dobrym. Ukończyłam także studia podyplomowe o specjalności ‘Psychodietetyka’ na Wyższej Szkole Psychologi Społecznej w Poznaniu. Jestem autorką wielu artykułów na temat wspomagania żywieniowego osób z chorobą nowotworową, leczenia nadwagi i otyłości, podejścia psychologicznego w terapii żywieniowej oraz dietetycznego leczenia chorób układu pokarmowego. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Uczestniczka licznych kursów i konferencji o tematyce dietetycznej i psychodietetycznej (między innymi : "Jak emocje wpływają na żywienie. Najnowsze trendy w psychodietetyce stosowanej", konferencja ‘Kobieta i natura’, ‘Congressus Dietetica’ i wiele innych). Niejednokrotnie prowadziłam wolontariat na terenach szkół podstawowych w postaci wykładów dla dzieci i ich rodziców na temat prawidłowego odżywiania. Pomimo młodego wieku , posiadam 3 –letnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Zdobyte umiejętności psychologiczne w znacznym stopniu wspomagają terapię żywieniową oraz w dużym stopniu wpływają na zmianę nawyków żywieniowych u pacjenta.

Ukończone szkoły

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Poznaniu - studia podyplomowe kierunek Psychodietetyka (2013-2014)
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu studia magisterskie na kierunku Dietetyka (2012-2014)
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu studia licencjackie na kierunku Dietetyka (2009-2012)

Publikacje

 • Stewia - słodycz w doniczce (portal www.dietetycy.org.pl. 2015 rok)

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia w Poznaniu
 • Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie

Zdjęcia