dr n. med.

Nebi Sherkawey

verifiedCreated with Sketch.

Okulista

69 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
198 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Okulistyki w/w uczelni oraz w Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Szpitala… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
69 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVITUsługa: Zapalenie oka

  Pan Doktor bardzo miły. Sktupulatny podczas badania. Dobrze zdiagnozowal moją przypadłość choc była dość nietypowa. Kazał mi wrócić aby jeszcze upewnić się czy krople które mi przepisal na pewno działają.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolony, zostalem szybko przyjety i zdiagnozowany. Doktor byl przez cala wizyte bardzo kulturalny i profesjonalnie odnosil sie do mojego przypadku. Ze wzgledu na pobliskie swieta i dwojaka mozliwa diagnoze dostalem dwa komplety recept wraz z instrukcja w jakiej kolejnosci z nich skorzystac i kiedy. Chyba znalazlem swojego okuliste

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja okulistyczna z badaniem dna oka

  Wizyta pierwsza wybrana przez Internet
  Doktor sympatyczny, w mojej ocenie konkretny, fachowiec, udzielający porady oraz chętnie odpowiada na dodatkowe pytania. BN

 • X
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Z wizyty jestem bardzo zadowolony. Doktor jest bardzo miły, kulturalny i dokładny. Szczegółowo zapoznał się z moim problemem, który okazał się zapaleniem rogówki, co doktor potwierdził badaniami wykonanymi w czasie wizyty. Diagnoza okazała się bardzo trafna i zastosowane leczenie przyniosły natychmiastowe złagodzenie objawów i poprawę widzenia.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja okulistyczna

  Doktor jest bardzo rzeczowy i konkretny, a do tego niezwykle sympatyczny i bardzo kulturalny. Konkretna diagnoza i zalecenia na pierwszej wizycie. Cieszę się, że trafiłam na tego lekarza.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja okulistyczna

  Po 3 wizytach u różnych lekarzy, w różnych salonach optycznych ( średnio 100zł wizyta) i straconym czasie, w końcu trafiłem na odpowiedniego specjalistę. Wcześniejsze wyniki i opinie były sprzeczne, ale Pan doktor ostatecznie wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości i znalazł rozwiązanie problemu. Dzięki temu dobraliśmy odpowiedni rodzaj i moc szkieł do nowych okularów oraz dowiedziałem się jakie soczewki kontaktowe mogę nosić. Pan doktor odpowiedział na moje wszystkie pytania i dokładnie wysłuchał wszystkich moich wątpliwości. Wysoki poziom i kultura osobista specjalisty. Polecam !

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona, badania zostały bardzo precyzyjnie przeprowadzone, zabieg operacyjny który został zdiagnozowany wcześniej przez innego lekarza nie musi być przeprowadzony.Bardzo dokładnie zostałam poinformowana o swojej chorobie i jej przebiegu.Wysoka kultura lekarza i ogromna wiedza.Polecam z pełnym przekonaniem . Małgorzata

 • H
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja okulistyczna

  Pan doktor bardzo profesjonalny i bardzo sympatyczny. Przebadał mi kompletnie oczy, spisał zarówno okulary, jak i soczewki. Polecam serdecznie :)

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest wspaniałym specjalista. Ma ogromna wiedzę. Dokładnie przeprowadził każde badanie i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Trafiłam do niego poprzez oceny innych i nie żałuje. Teraz będę chodzić tylko do niego.

 • A

  Bardzo dobry lekarz, empatyczny i skrupulatny. Do tego przemiły. Podchodzi z sercem do pacjenta, chce się do niego wracać i go polecać.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Okulistyki w/w uczelni oraz w Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Szpitala w Aarhus (Dania). Autor pracy doktorskiej z zakresu neurookulistyki pt. ,,Kliniczne i morfologiczne aspekty pourazowej neuropatii nerwu wzrokowego". Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób oczu przede wszystkim diagnostyką chorób siatkówki; wykonuje optyczną koherentną tomografię (OCT) i Angio OCT. Specjalizuje się w leczeniu chorób siatkówki; zwyrodnienia plamki żółtej siatkówki związanego z wiekiem(AMD) z wykorzystaniem iniekcji dogałkowych. Posiada duże doświadczenie w leczeniu jaskry i różnych typów neuropatii nerwu wzrokowego w szczególności pourazowej neuropatii nerwu wzrokowego..

Specjalizacje

 • Okulistyka

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Publikacje

 • Asymptomatic visual field disturbances in multiple sclerosis patients withous history of optic neuritis" ( ,,Bezobjawowe zaburzenia pola widzenia u chorych na stwardnienie rozsiane bez przebytego zapalenia nerwu wzrokowego" (Neurologia i Neurochirurgia Polska, 2007))
 • ,,Orbital pseudotumor caused by a foreign body - a case report") (Advances in Medical Sciences, 2006)
 • ,,Kliniczne wskazania do usunięcia gałki ocznej - przegląd piśmiennictwa" (,,Clinical indications for enucleation - a review of the literature") (Klinika Oczna, 2005)
 • ,,Kliniczne wskazania do usunięcia gałki ocznej w materiale Kliniki Okulistyki Akademii Medycznej w Białymstoku w latach 1982-2002" ("Clinical indications for enucleation in the material of Department of Ophtalmology, Medical Academy in Białystok in the years 1982-2002" (Klinika Oczna, 2005)
 • ,,Uwarunkowania środowiskowe pourazowej neuropatii nerwu wzrokowego" (,,Environmental condition of the post-traumatic optic neuropathy") (Magazyn Okulistyczny, 2005)
 • ,,Rola czynników naczyniowych w rozwoju pourazowej neuropatii nerwu wzrokowego w przebiegu zamkniętego urazu głowy" (,,The role of vascular factors in the development of traumatic optic neuropathy in vourse of closed head injury") (Klinika Oczna, 2002)
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Laur Pacjenta 2013

Najbliższe terminy:

kolejne dni