dr n. med.

Nebi Sherkawey

Okulista

66 opinii +dodaj

Umów wizytę 18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Okulistyki w/w uczelni oraz w Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Szpitala… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Okulistyki w/w uczelni oraz w Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Szpitala w Aarhus (Dania). Autor pracy doktorskiej z zakresu neurookulistyki pt. ,,Kliniczne i morfologiczne aspekty pourazowej neuropatii nerwu wzrokowego". Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem wad wzroku oraz ich korekcją. Posiada duże doświadczenie w leczeniu przedniego i tylnego odcinka oka, w tym w leczeniu zaćmy i jaskry.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Publikacje

 • Asymptomatic visual field disturbances in multiple sclerosis patients withous history of optic neuritis" ( ,,Bezobjawowe zaburzenia pola widzenia u chorych na stwardnienie rozsiane bez przebytego zapalenia nerwu wzrokowego" (Neurologia i Neurochirurgia Polska, 2007))
 • ,,Orbital pseudotumor caused by a foreign body - a case report") (Advances in Medical Sciences, 2006)
 • ,,Kliniczne wskazania do usunięcia gałki ocznej - przegląd piśmiennictwa" (,,Clinical indications for enucleation - a review of the literature") (Klinika Oczna, 2005)
 • ,,Kliniczne wskazania do usunięcia gałki ocznej w materiale Kliniki Okulistyki Akademii Medycznej w Białymstoku w latach 1982-2002" ("Clinical indications for enucleation in the material of Department of Ophtalmology, Medical Academy in Białystok in the years 1982-2002" (Klinika Oczna, 2005)
 • ,,Uwarunkowania środowiskowe pourazowej neuropatii nerwu wzrokowego" (,,Environmental condition of the post-traumatic optic neuropathy") (Magazyn Okulistyczny, 2005)
 • ,,Rola czynników naczyniowych w rozwoju pourazowej neuropatii nerwu wzrokowego w przebiegu zamkniętego urazu głowy" (,,The role of vascular factors in the development of traumatic optic neuropathy in vourse of closed head injury") (Klinika Oczna, 2002)
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Laur Pacjenta 2013

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
66 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • X
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z wizyty jestem bardzo zadowolony. Doktor jest bardzo miły, kulturalny i dokładny. Szczegółowo zapoznał się z moim problemem, który okazał się zapaleniem rogówki, co doktor potwierdził badaniami wykonanymi w czasie wizyty. Diagnoza okazała się bardzo trafna i zastosowane leczenie przyniosły natychmiastowe złagodzenie objawów i poprawę widzenia.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja okulistyczna

  Doktor jest bardzo rzeczowy i konkretny, a do tego niezwykle sympatyczny i bardzo kulturalny. Konkretna diagnoza i zalecenia na pierwszej wizycie. Cieszę się, że trafiłam na tego lekarza.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja okulistyczna

  Po 3 wizytach u różnych lekarzy, w różnych salonach optycznych ( średnio 100zł wizyta) i straconym czasie, w końcu trafiłem na odpowiedniego specjalistę. Wcześniejsze wyniki i opinie były sprzeczne, ale Pan doktor ostatecznie wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości i znalazł rozwiązanie problemu. Dzięki temu dobraliśmy odpowiedni rodzaj i moc szkieł do nowych okularów oraz dowiedziałem się jakie soczewki kontaktowe mogę nosić. Pan doktor odpowiedział na moje wszystkie pytania i dokładnie wysłuchał wszystkich moich wątpliwości. Wysoki poziom i kultura osobista specjalisty. Polecam !

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona, badania zostały bardzo precyzyjnie przeprowadzone, zabieg operacyjny który został zdiagnozowany wcześniej przez innego lekarza nie musi być przeprowadzony.Bardzo dokładnie zostałam poinformowana o swojej chorobie i jej przebiegu.Wysoka kultura lekarza i ogromna wiedza.Polecam z pełnym przekonaniem . Małgorzata

 • H
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja okulistyczna

  Pan doktor bardzo profesjonalny i bardzo sympatyczny. Przebadał mi kompletnie oczy, spisał zarówno okulary, jak i soczewki. Polecam serdecznie :)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest wspaniałym specjalista. Ma ogromna wiedzę. Dokładnie przeprowadził każde badanie i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Trafiłam do niego poprzez oceny innych i nie żałuje. Teraz będę chodzić tylko do niego.

 • A

  Bardzo dobry lekarz, empatyczny i skrupulatny. Do tego przemiły. Podchodzi z sercem do pacjenta, chce się do niego wracać i go polecać.

 • Y
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Swietny lekarz, sympatyczny, uczynny, mucha nie siada. Polecam zwlaszcza tym, ktorzy mieli w przeszlosci nienajlepsze doswiadczenia z innymi lekarzami.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor uważnie mnie zbadał i zebrał dokładny wywiad, wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze ! Polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do dr Nebi Sherkawey udałam się po raz drugi. Zwykła rutynowa kontrola, ale wiem po niej, że nie muszę się stresować, dolegliwości które mam nie są groźne a okulary, które tym razem zostały mi przepisane będę w 100% spełniały swoją funkcję. Po wizycie jestem w pełni usatysfakcjonowana i pełna kompleksowej wiedzy na temat swojego zdrowia. Dr Nebi Sherkaway jest klasą samą w sobie - pełen profesjonalizm i ogromna wiedza a przy tym zwykły człowiek z poczuciem humoru, indywidualnie podchodzący do każdego pacjenta.