mgr

Monika Staruch

verifiedCreated with Sketch.

Seksuolog

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
249 odwiedzin w ciągu 30 dni

Psycholog kliniczny seksuolog Monika Staruch jest magistrem psychologii, ukończyła studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Monika… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacja psychologiczno-seksuologiczna

  Znakomita fachowość i bardzo przyjazne podejście do pacjenta. Na pewno nie będzie to moja ostatnia wizyta u tej przesympatycznej a przy tym niezwykle fachowej doktór

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162

  Osoba z powołaniem do swojego zawodu. Olbrzymia wiedza. Miła, kompetentna, mocno zaangażowana, dyskretna. Mało jest takich Specjalistów, którym faktycznie zależy, aby pomóc pacjentowi. Pani Monika ma wielkie serca do Pacjenta, Dziękuję za pomoc, zrozumienie i wsparcie.

 • T
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162Usługa: porada i leczenie seksuolog

  To była moja już druga wizyta u Pani dr Staruch. I choć nie pierwsza w ogóle u lekarza seksuologa, to pierwsza na której poczułem się faktycznie pacjentem którym ktoś się zainteresował i dobrze zanalizował przyczyny i historię choroby. Absolutnie polecam p.Staruch: świetnie słucha, jest zaangażowana, ciepła, miła i przede wszystkim - to doskonały fachowiec. Dziękuję!

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacja psychologiczno-seksuologiczna

  Bardzo sympatyczna Pani Doktór, Pełna zrozumienia, słuchająca i zainteresowana problemami pacjenta. Pomocna nie tylko podczas wizyty, Miałem kontakt z Panią doktor jeszcze póżniej. Dziękuje za pomoc

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Monika jest sympatyczną i przyjazną osobą, dzięki czemu rozmowa przebiegała w miłej atmosferze. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania, wyjaśniła pewne kwestie i zaproponowała rozwiązanie. Teraz pozostaje sprawdzić to w praktyce, dam znać za jakieś 2-3 miesiące.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacja psychologiczno-seksuologiczna

  Jestem bardzo zadowolony. Spotkanie z Panią Moniką bardzo mi pomogło w zrozumieniu moich problemów. Polecam serdecznie.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacja psychologiczno-seksuologiczna

  Pani mgr. bardzo dziękuję za wizytę, przez te parędziesiąt minut spędzonych u Pani w gabinecie, naprawiła mnie Pani z kilku lat :) oczywiście zgodnie z zaleceniami i sugestią będę kontynuował dalej leczenie. Wszystkim polecam WARTO przyjść i porozmawiać.
  Dziękuję

 • M

  Przez całe życie miałem kontakt z różnymi lekarzami. I mówiąc konkretnie i na temat: Nigdy nie poznałem bardziej zaangażowanego lekarza niż Pani Dr.Monika Staruch. Podczas wizyty byłem bardzo zestresowany , ponieważ była to moja pierwsza wizyta u Seksuologa. I dziś stwierdzam nigdy nie będę żałował ,że poszedłem i ciesze się ,że się przełamałem. Jeżeli mówimy o kimś ,że "ktoś robi coś z powołania" to całym sercem stwierdzam - Pani Monika jest taką osobą. Polecam każdemu. I dziękuje ,że do tej pory Pani mnie wspiera. Pozdrawiam Michał K.

 • A

  Poznałam Panią Doktor , będąc w szpitalu. Nie wiedziałam kim jest. Pojawiła się w trakcie mojego porodu. Nastąpiły pewne komplikacje i musiałam przejść CC .Pani Doktor nie odstąpiła mnie na krok była ze mną gdy na świat przyszły moje dwie córeczki. Cały czas obok trzymała mnie za rękę i głaskała po głowie mówiąc spokojnie co się dzieje i jaka zaraz będę szczęśliwa. Pierwsza widziała moje córeczki. Później znikła. Na drugi dzień zastanawiałam się czy nie była to moja wyobraźnia ale mąż potwierdził , że miałam swojego prywatnego Anioła Stróża który pojawił się nagle i nagle znikł ...

  jeśli kiedykolwiek będę musiała skorzystać z pomocy specjalisty w tych dziedzinach na pewno będzie to Pani Doktor.

  Dziś mogę tylko powiedzieć DZIĘKUJĘ ja i moje Córeczki !!! Pacjentka ze Szpitala Starynkiewicza :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog kliniczny seksuolog Monika Staruch jest magistrem psychologii, ukończyła studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Monika Staruch jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Aktualnie jest w trakcie stażu klinicznego w Zakładzie Seksuologii, Psychiatrii i Psychoterapii SPSK im. Prof. W. Orłowskiego. Pracuje nad rozprawą doktorską na temat dysfunkcji seksualnych u mężczyzn.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Najbliższe terminy:

kolejne dni