mgr

Monika Staruch

Seksuolog

7 opinii +dodaj

Umów wizytę 208 odwiedzin w ciągu 30 dni

Psycholog kliniczny seksuolog Monika Staruch jest magistrem psychologii, ukończyła studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Monika… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162Usługa: porada i leczenie seksuolog

  To była moja już druga wizyta u Pani dr Staruch. I choć nie pierwsza w ogóle u lekarza seksuologa, to pierwsza na której poczułem się faktycznie pacjentem którym ktoś się zainteresował i dobrze zanalizował przyczyny i historię choroby. Absolutnie polecam p.Staruch: świetnie słucha, jest zaangażowana, ciepła, miła i przede wszystkim - to doskonały fachowiec. Dziękuję!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacja psychologiczno-seksuologiczna

  Bardzo sympatyczna Pani Doktór, Pełna zrozumienia, słuchająca i zainteresowana problemami pacjenta. Pomocna nie tylko podczas wizyty, Miałem kontakt z Panią doktor jeszcze póżniej. Dziękuje za pomoc

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Monika jest sympatyczną i przyjazną osobą, dzięki czemu rozmowa przebiegała w miłej atmosferze. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania, wyjaśniła pewne kwestie i zaproponowała rozwiązanie. Teraz pozostaje sprawdzić to w praktyce, dam znać za jakieś 2-3 miesiące.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacja psychologiczno-seksuologiczna

  Jestem bardzo zadowolony. Spotkanie z Panią Moniką bardzo mi pomogło w zrozumieniu moich problemów. Polecam serdecznie.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacja psychologiczno-seksuologiczna

  Pani mgr. bardzo dziękuję za wizytę, przez te parędziesiąt minut spędzonych u Pani w gabinecie, naprawiła mnie Pani z kilku lat :) oczywiście zgodnie z zaleceniami i sugestią będę kontynuował dalej leczenie. Wszystkim polecam WARTO przyjść i porozmawiać.
  Dziękuję

 • M

  Przez całe życie miałem kontakt z różnymi lekarzami. I mówiąc konkretnie i na temat: Nigdy nie poznałem bardziej zaangażowanego lekarza niż Pani Dr.Monika Staruch. Podczas wizyty byłem bardzo zestresowany , ponieważ była to moja pierwsza wizyta u Seksuologa. I dziś stwierdzam nigdy nie będę żałował ,że poszedłem i ciesze się ,że się przełamałem. Jeżeli mówimy o kimś ,że "ktoś robi coś z powołania" to całym sercem stwierdzam - Pani Monika jest taką osobą. Polecam każdemu. I dziękuje ,że do tej pory Pani mnie wspiera. Pozdrawiam Michał K.

 • A

  Poznałam Panią Doktor , będąc w szpitalu. Nie wiedziałam kim jest. Pojawiła się w trakcie mojego porodu. Nastąpiły pewne komplikacje i musiałam przejść CC .Pani Doktor nie odstąpiła mnie na krok była ze mną gdy na świat przyszły moje dwie córeczki. Cały czas obok trzymała mnie za rękę i głaskała po głowie mówiąc spokojnie co się dzieje i jaka zaraz będę szczęśliwa. Pierwsza widziała moje córeczki. Później znikła. Na drugi dzień zastanawiałam się czy nie była to moja wyobraźnia ale mąż potwierdził , że miałam swojego prywatnego Anioła Stróża który pojawił się nagle i nagle znikł ...

  jeśli kiedykolwiek będę musiała skorzystać z pomocy specjalisty w tych dziedzinach na pewno będzie to Pani Doktor.

  Dziś mogę tylko powiedzieć DZIĘKUJĘ ja i moje Córeczki !!! Pacjentka ze Szpitala Starynkiewicza :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog kliniczny seksuolog Monika Staruch jest magistrem psychologii, ukończyła studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Monika Staruch jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Aktualnie jest w trakcie stażu klinicznego w Zakładzie Seksuologii, Psychiatrii i Psychoterapii SPSK im. Prof. W. Orłowskiego. Pracuje nad rozprawą doktorską na temat dysfunkcji seksualnych u mężczyzn.

Specjalizacje

 • Psychoterapia