Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam tą Panią psycholog, jestem po kilku sesjach i naprawdę czuję się usatysfakcjonowana wizytami. Pani Monika to bardzo ciepła i kompetentna osoba, budzi zaufanie, czuje się komfortowo na wizytach. Bardzo jestem zadowolona z wyboru tej Pani. Polecam jak najbardziej.

E
Użytkownik zweryfikowany

Niestety nie mogę zgodzić się z moimi przedmówcami. Byłam na wizycie z p. Moniką i jestem rozczarowana i zdegustowana sposobem prowadzenia spotkania.

N
Użytkownik zweryfikowany

po wielu przygodach z psychologami na terenie Siedlec. Pani Monika okazała się najlepszym specjalistą. Też na początku byłam sceptycznie nastawiona co do kompetencji tak młodej Pani. Ale po pierwszym spotkaniu te wątpliwości zniknęły. Pani Monika jest bardzo ciepłą osobą,bardzo dogłębnie rozmawia o uczuciach,porusza to co najważniejsze. Z każdego spotkania wychodzę lżejsza na duchu i z uśmiechem na twarzy. Mogę z pewnością każdemu polecić Panią Monikę!!!

J
Użytkownik zweryfikowany

Jeśli potrzebujesz wsparcia bo coś Cię przerasta, to polecam zapisać się do pani Moniki Nasiłowskiej. Początkowo miałem obiekcje co do kompetencji pani Moniki, ale po kilku spotkaniach nie miałem już wątpliwości, po każdym spotkaniu wychodziłem silniejszy i więcej wiedziałem o życiu, albo że nie ma sensu zmieniać otoczenia, należy zmienić swoje podejście do życia a otoczenie samo zacznie się zmieniać. Nie miałem gotowych rad ale rozmowa była tak prowadzona, że sam szybko dochodziłem do wspaniałych rozwiązań i wzmocniłem wiarę we własne siły. W moim odczuciu pani Monika wykazuje w swojej pracy rzetelność i pełen profesjonalizm.
Polecam !!!

W
Użytkownik zweryfikowany

Pani Monika jest świetnym psychologiem. Byłam u niej kilka razy z przepisu lekarza. Początkowo się opierałam jednak już po pierwszej wizycie zrozumiałam, że takiej osoby potrzebuję. Jest świetna merytorycznie i na prawdę potrafi pomóc!!! Polecam !


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania