Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Legnica, Wrocław
Gabinet Dermatologiczny i Wenerologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dermatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n. med. Monika Kobierzycka udziela konsultacji dermatologicznych i wenerologicznych. Wykonuje też zabiegi z zakresu dermatologii i wenerologii w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • trądzik
 • łojotok
 • alergie skórne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Usługi i ceny

Konsultacja dermatologiczna


Legnica, Wrocław

140 zł

Gabinet Dermatologiczny i Wenerologiczny

Dr n. med. Monika Kobierzycka
numer telefonu : 503403889


Konsultacja online


Legnica, Wrocław

140 zł

Gabinet Dermatologiczny i Wenerologiczny

Zdalna konsultacja dermatologiczna online to porada dermatologiczna z oceną zmian skórnych przy wykorzystaniu : Skype, WhatsApp oraz rozmowy telefonicznej i zdjęć fotograficznych. W trakcie powyższej konsultacji dermatologicznej, zgodnie ze wskazaniami lekarskimi, istnieje możliwość wystawienia: e-recepty, e-skierowania lub e-zwolnienia lekarskiego. Podczas zdalnej konsultacji dermatologicznej możliwa jest jedynie makroskopowa ocena zmian skórnych, bez możliwości dermatoskopowej oceny zmian skórnych.
Dr n. med. Monika Kobierzycka
numer telefonu : 503403889

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ocena znamion

Bardzo uprzejma i empatyczna lekarka. Byłam u p. Doktor dwukrotnie na wizycie i prawdę mówiąc mam poczucie że pierwszy raz ktoś poświęcił moim znamionom tyle uwagi. Pani Doktor jest bardzo dokładna i skrupulatna, sprawdza wszystkie znamiona, również te malutkie, które zwykle lekarze pomijają. Przy tym okazuje dużo zrozumienia i cierpliwości. Chętnie odpowiada na pytania i wyjaśnia wątpliwości.


D
Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie polecam wszystkim Panią Doktor! Od ponad 6 miesięcy prowadzi moje leczenie łojotokowe zapalenia skóry i szczerze mówiąc jest to pierwszy lekarz którego leczenie rzeczywiście przynosi rezultaty, wcześniejszych dwóch źle zdiagnozowało chorobę jako Atopowe zapalenie skóry i drogie maści które przepisywali nie przynosiły żadnych rezultatów. Doktor dokładnie wytłumaczyła proces leczenia i poświeciła mi wystarczającą ilość czasu. Na pewno w dalszym ciągu będę chodził na wizyty kontrolne ! :) Pozdrawiam serdecznie


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Korzystałam z wizyty u pani dr w ramach Luxmedu. Przed gabinetem pojawiłam się kilka minut przed umówioną godziną wizyty. Początkowo czekałam na zaproszenie do gabinetu, po kilku minutach postanowiłam zapukać, ale z racji tego, że usłyszałam rozmowę w gabinecie - czekałam dalej. W końcu, po 15 minutach wyszedł z gabinetu pacjent, po kolejnych 5 zostałam zaproszona do gabinetu - co dało już 20 minut opóźnienia mojej wizyty, ale byłabym w stanie to zrozumieć, gdyby nie to, że podczas konsultacji sama poczułam się jak intruz. Moja wizyta powinna trwać 15 minut. Załatwienie 1 problemu z którym przyszłam - pani dr nie wiedziała co dokładnie mi jest, ale otrzymałam stosowne skierowania dalej - zajęło około 5 minut. Postanowiłam zapytać też o drugi problem, jednak nie dane mi było dokończyć zdania, ponieważ pani dr stwierdziła, że nie mamy już więcej czasu i mam się umówić w innym terminie. Nawet nie wiedziałam co na to odpowiedzieć. Mimo wszystko dokończyłam pytanie, pani dr na szybko odpowiedziała a ja wyszłam nie załatwiając spraw do końca. Rozumiem, że był już poślizg spowodowany przez wcześniejszego pacjenta, ale nie wiem dlaczego to ja miałam za to zapłacić. Jeśli pani dr jest w stanie komuś poświęcić więcej czasu kosztem mojej wizyty, to dlaczego jest mi odebrane prawo do skorzystania z mojej wizyty, która powinna trwać 15 minut a po 5 jestem wypraszania z gabinetu? Zrozumiałabym też sytuację, gdybym to ja się spóźniła na swoją wizytę, ale tak nie było. Na pewno nie skorzystam ponownie.

dr n. med. Monika Kobierzycka

Dzień dobry

Bardzo mi przykro jeśli musiała Pani czekać na konsultację dermatologiczną. Czasami stan zdrowia pacjenta wymaga poświęcenia mu więcej czasu niż 15 minut, choć staram się minimalizować przesunięcia czasowe. Każdemu pacjentowi poświęcam jednak odpowiednią ilość czasu i uwagi aby zdiagnozować jego stan zdrowia, dać odpowiednie zalecenia i odpowiedzieć na pytania pacjenta.
Bardzo żałuję że wspomniana przez Panią konsultacja dermatologiczna spotkała się z niekorzystnym odbiorem i niezrozumieniem.

Życzę dużo zdrowia.

Z wyrazami szacunku
Monika Kobierzycka


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zmiany skórne

Wspaniały lekarz! Pani Doktor jest godna zaufania, decyzyjna, poświęca dużo uwagi pacjentowi, w razie potrzeby przyjmuje dodatkowo, mimo że wizyta nie była umówiona wcześniej. Widać, że Pani Doktor ma dużą wiedzę i doświadczenie, a leczenie jest skuteczne. Pod opieką takiego lekarza człowiek czuje, że jest w dobrych rękach. Ponadto Pani Kobierzycka jest miłą i sympatyczną osobą, z którą przyjemnie się rozmawia. Polecam!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu nadpotliwość, znamiona

Bardzo dużo mówi i tłumaczy dlaczego czegoś nie mogła zrobić (chodziło o temat nadpotliwości całego ciała, skierowała do internisty, mówiąc, że dermatolog może się zająć nadpotliwością punktową) - dla mnie wystarczyły dwa, trzy zdania, ale domyślam się, że dla kogoś innego to mógłby być powód do wystawienia oceny negatywnej. Chyba z dwojga złego lepiej więcej informacji niż mniej.

Co do obserwacji samych znamion - było widać, że była bardzo zaangażowana, dokładnie opisywała co widzi i uważa i wystawiła skierowanie do chirurga.

Oczekiwania co do wizyty miałem inne, ale to chyba bardziej wynikało z mojego chciejstwa i braku wiedzy, aniżeli innych czynników.


1
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zmiany skórne, świąd skory

Bardzo polecam panią Doktor, to wspaniały specjalista. Mój tato przez wiele lat cierpiał na problemy skórne: podejrzewano u niego łuszczycę, grzybicę, uczulenie na metale... żadna diagnoza nie była skuteczna a co się z tym wiąże również terapia do czasu aż trafiliśmy do pani doktor Kobierzyckiej, która już na pierwszej wizycie prawidłowo postawiła diagnozę i wypisała skuteczne leki. Mój tato zyskał nie tylko komfort fizyczny ale również psychiczny, częściej się teraz uśmiecha. Objawy skórne były tak bardzo uciążliwe że przekładało się to na zachowanie taty, miał objawy depresji. Wszystko zmieniło się kilka tygodni temu. Bardzo polecam Dr Kobierzycka i jeszcze raz chcę Pani podziękować.


A
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam Pani dr. Mimo iż poza mną nie czekał żaden pacjent do Pani dr i jestem w zaawansowanej ciąży, kazała mi czekać 20 min w poczekalni na swoją umówioną godzinę. Myślę, że nikt nie chciałby usłyszeć: "co prawda pacjent przed panią nie przyszedł ale proszę wyjść i zaczekać na swoją godzinę". Pacjent przede mną w końcu się zjawił, przez co moja wizyta się dodatkowo opóźniła, a w gabinecie później spędziłam 5 min. Pani dr zleciła mi zabieg wymrażania. Sama przyznała, że potrzebnych będzie kilka zabiegów w odstępach tygodniowych, natomiast dopiero na moją prośbę wystawiła skierowanie na 2 zabiegi, a nie 1. (gdzie ciężko jest umówić się z tygodnia na tydzień na zabieg do dermatologa) Na pewno już do niej nie wrócę.

dr n. med. Monika Kobierzycka

Szanowna Pani. Dokładnie pamiętam przebieg ówczesnej konsultacji, sytuację ją poprzedzającą oraz wyjaśnienia które Pani wówczas przedstawiłam. Miałam wówczas wrażenie, że moje tłumaczenia przyjęła Pani ze zrozumieniem. Ponieważ jednak niniejszy komentarz wskazuje, że jest odmiennie postaram się ponownie wyjaśnić całą sytuację. Zgłosiła się Pani na swoją konsultację kilka minut przed rozpoczęciem wizyty wcześniej zarejestrowanego pacjenta i było zbyt mało czasu na przyjęcie Pani przed tą wcześniej zaplanowaną wizytą. Z tego powodu poinformowałam Panią, że muszę poczekać na zgłoszenie się na wizytę wcześniej zarejestrowanego pacjenta. Jeśli powyższy pacjent spóźniłby się na swoją wizytę, z pewnością natychmiast zaprosiłabym Panią do gabinetu na konsultację, przed zaplanowanym czasem Pani wizyty. Ponieważ wyżej omawiany pacjent zgłosił się planowo na swoją wizytę, niestety czekała Pani na swoją konsultację, która była umówiona na późniejszą godzinę. Została jednak Pani poproszona do gabinetu w czasie zaplanowanym na Pani konsultację. Poświeciłam Pani odpowiednią ilość czasu w celu zbadania Pani, zdiagnozowania problemów, ich omówienia, wystawienia skierowań na zabiegi, zalecenia odpowiedniego postępowania oraz wyjaśnienia Pani wszelkich wątpliwości. Jak Pani wyjaśniłam, tego dnia nie byłam w stanie wykonać u Pani wspominanego przez Panią zabiegu gdyż był to dzień w tygodniu, w którym konsultuję pacjentów, ponieważ sprzęt do wykonania powyższego zabiegu jest wykorzystywany przez innego lekarza. W pozostałe dni w tygodniu zarówno konsultuję pacjentów jak i wykonuję zabiegi. Ponieważ Pani sytuacja zdrowotna nie wymagała pilnego wykonania wspomnianego przez Panią zabiegu, poprosiłam aby zgłosiła się Pani w najbliższym czasie na kolejną wizytę w celu jego wykonania. Moje zaskoczenie wywołały również Pani zarzuty dotyczące wystawionych skierowań, bo choć zwykle wystawiam jedno skierowanie na najbliższy zaplanowany zabieg, mając na uwadze powyższą sytuację wystawiłam Pani 2 skierowania na 2 kolejne zabiegi. Pragnę również wyjaśnić, że każdemu pacjentowi w wyczerpujący sposób staram się przekazać wszelkie niezbędne informacje dotyczące postępowania medycznego oraz w wyczerpujący sposób odpowiedzieć na wszelkie pytania. Żałuję że podczas konsultacji nie poinformowała mnie Pani o swoich wątpliwościach, gdyż z pewnością starałbym się je wyjaśnić. Tym większym zaskoczeniem było dla mnie przeczytanie niniejszej opinii, gdyż wydawało mi się że wszelkie moje wyjaśnienia zostały przez Panią zaakceptowane. Mam nadzieję że tym razem udało mi się wyjaśnić Pani całą powyższą sytuację. Życzę dużo zdrowia. Z wyrazami szacunku. Monika Kobierzycka


A

Opinia z dnia 08.08.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani doktor okazała się doskonałym specjalistą. Byłam u niej po raz pierwszy i trafnie postawiła diagnozę, a byłam już leczona u innych lekarzy od 2 tygodni, którzy za każdym razem stwierdzali inną chorobę skóry,.Z wielką wyrozumialością, serdecznością i zaangazowaniem podchodzi do chorego, bardzo dokładnie bada i wszystko szczegółowo objaśnia. Dobrze byłoby mieć więcej takich lekarzy, Serdecznie polecam Panią doktor.


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani doktor okazała się być osobą kompetentną i pomocną, przy tym miła i serdeczna. Jak najbardziej polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n. med. Monika Kobierzycka udziela konsultacji dermatologicznych i wenerologicznych. Wykonuje też zabiegi z zakresu dermatologii i wenerologii w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • trądzik
 • łojotok
 • alergie skórne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Powiązane wyszukiwania