dr n. med. Monika Kobierzycka

Dermatolog więcej

Wrocław 1 adres

Nr PWZ: 8568787

24 opinie

Adres

Gabinet Dermatologiczny i Wenerologiczny
Legnica, ul. Piekarska 7, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dermatologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n. med. Monika Kobierzycka udziela konsultacji dermatologicznych i wenerologicznych.
Wykonuje też zabiegi z zakresu dermatologii i wenerolo...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Dermatologia i wenerologia

24 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny i Wenerologiczny

Pani doktor bardzo dokładnie wykonała badanie, wyjaśniła wiele kwestii. Jestem bardzo zadowolony z Pani doktor zaangażowania w badanie oraz sposób w jaki przeprowadziła konsultacje. Widać chęć pomocy pacjentowi. Dziękuję

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Sympatyczna, dokładna, dociekliwa, komunikatywna, dajaca wrażenie trafnie postawionej diagnozy (po leczeniu się okaże i chętnie uzupelnie ten wpis później), poświęcającą pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, empatyczna. Czy to się komuś może nie podobać? Nie sądzę. Polecam

I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bylam na wizycie w w ramach pakietu luxmed, chodź wizytą była krótka, to pani dermatolog odpowiadała na każde pytania, szczegółowo oglądała znamiona, miła atmosfera w gabinecie, polecam!


N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo bardzo polecam Panią Doktor. Moja dzisiejsza wizyta pełna troski i zaangażowania w zdrowie mojego syna. Pani Doktor wyjaśniła wszystko szczegółowo, wysłuchała i zaleciła skuteczne leczenie. Jest ona miłą osobą, która z sercem podchodzi do pacjenta. Bardzo liczy się z jego zdaniem. Rozważa wszystkie za i przeciw. Poświęca dużo czasu podczas wizyty. Polecam skuteczny lekarz i dobry człowiek.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jak najbardziej polecam wizytę u Pani Doktor w luxmedzie. Zostałam wysłuchana, zbadana i do tego Pani Doktor była bardzo miła. Polecam


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani doktor nie dała mi nawet dojść do słowa. Ciągle mi przerywała i sugerowała coś czego nie mówiłam. Cierpię od dłuższego czasu na schorzenie skóry. Metodą prób i błędów doszłam do takiego sposobu postępowania, który pomaga mi nie odczuwać większych problemów z tym związanych. Oczywiście czasem takie się zdarzą i wtedy stosuję leki na receptę. Według pani doktor mam doprowadzić do poważniejszych zmian, które trudno opanować, bo przecież nie jest tak źle i muszę udowodnić, że nie zmyślam. Wtedy być może otrzymam te leki. Nie za bardzo interesowało tę panią, że nie chcę do mocniejszego zaostrzenia doprowadzić. Proszę omijać tego lekarza szerokim łukiem, dobrze radzę.

dr n. med. Monika Kobierzycka

Szanowna Pani

Żałuję że moje decyzje terapeutyczne oraz moje uzasadnienia tych decyzji terapeutycznych, które Pani przedstawiłam, spotkały się z Pani niezrozumieniem.

Uważnie wysłuchałam wszystkich informacji odnośnie przebiegu Pani problemu dermatologicznego oraz przebiegu jego dotychczasowego leczenia i profilaktyki. Dokładnie oceniłam Pani aktualny stan dermatologiczny oraz zaleciłam Pani leczenie i profilaktykę odpowiednie do Pani aktualnego stanu dermatologicznego.
Mimo obecnie minimalnego nasilenia Pani problemu dermatologicznego, zażądała Pani ode mnie wypisania na receptę bardzo silnego leku do jego terapii. Poinformowałam Panią że stosowanie powyższego bardzo silnego leku jest możliwe jedynie w bardzo nasilonym problemie dermatologicznym i że u Pani obecnie nie ma wskazań klinicznych do stosowania tego leku, z uwagi na obecnie minimalne nasilenie Pani problemu dermatologicznego.

Niezgodne z prawdą są Pani twierdzenia : że nie dałam Pani dojść do słowa, że Pani przerywałam lub że sugerowałam Pani coś czego Pani nie mówiła. Niezgodne z prawdą jest również Pani twierdzenie że według mnie ma Pani doprowadzić do poważniejszych zmian, które trudno opanować, żeby udowodnić że Pani nie zmyśla.

Zaleciłam Pani leczenie i profilaktykę dostosowane aktualnego nasilenia Pani problemu dermatologicznego, w celu jego wyleczenia oraz w celu zapobiegania jego nawrotowi.
Zaleciłam Pani zgłoszenie się na konsultacje dermatologiczną, w razie nasilenia się Pani problemu dermatologicznego w celu zastosowania leczenia dostosowanego do jego nasilenia. Wystawiłam Pani skierowanie na kontrolną konsultację dermatologiczną w dogodnym dla Pani terminie w celu kontrolnej oceny Pani stanu dermatologicznego i dalszych decyzji terapeutycznych .

W wyczerpujący sposób uzasadniłam Pani moje decyzje i zalecenia terapeutyczne i profilaktyczne. Poinformowałam Panią że stosowane leczenie musi być dostosowane do nasilenia problemów chorobowych. Żałuję że moje decyzje terapeutyczne oraz moje uzasadnienia tych decyzji terapeutycznych, które Pani przedstawiłam, spotkały się z Pani niezrozumieniem.

Życzę dużo zdrowia.
Monika Kobierzycka


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny i Wenerologiczny

Przed wizytą przeczytałam opinie dotyczące doświadczeń innych pacjentów i muszę przyznać, że miałam pewne obawy. Tymczasem okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Pani doktor była bardzo punktualna, rzeczowa, odniosła się z zaangażowaniem do wszystkich problemów, z którymi się zgłosiłam, postawiła diagnozę i zaordynowała leczenie. Wszystko to odbyło się w niezwykle miłej atmosferze i zachowaniem pandemicznych obostrzeń. Słowem: pełne zadowolenie. Polecam Panią doktor M. Kobierzycką.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny i Wenerologiczny

Wizyta odbyła się w ramach pakietu w luxmedzie. Pani doktor jest bardzo kontaktową osobą i w sposób jasny przekazuje informacje, jednak na kolejną wizytę zgłoszę się już do innego specjalisty, gdyż miałam do omówienia 3 kwestie, a udało się poruszyć jedynie 2. Pani doktor dwa razy podkreśliła, że nie mamy czasu i trzeba się umówić na kolejną wizytę w celu omówienia pozostałych dolegliwości. W trakcie bardzo krótkiej wizyty odebrała 2 telefony... Przez chwilę miałam wyrzuty sumienia, że zabieram Pani doktor jej cenny czas. Co do skuteczności leczenia się nie wypowiem, gdyż była to pierwsza wizyta.

dr n. med. Monika Kobierzycka

Dzień dobry

Bardzo mi przykro że w trakcie wizyty dermatologicznej nie mogłam poświecić Pani tyle czasu ile Pani oczekiwała. Niestety czas trwania wizyty dermatologicznej jest ograniczony do 15 minut i każdy pacjent chce rozpocząć swoją wizytę o godzinie na którą jest zarejestrowany. Mimo ograniczonego czasu wizyty staram się w jak najbardziej dokładny sposób skonsultować jak największą liczbę problemów dermatologicznych z którymi zgłasza się pacjent. Jeśli odbieram telefony w trakcie wizyty to jedynie na krótką chwilę, po to aby poprosić dzwoniącego pacjenta o telefon w późniejszej godzinie lub w celu poinformowania pacjenta że później oddzwonię.

Mam szczerą nadzieję że konsultacja dermatologiczna była dla Pani pomocna. Życzę Pani dużo zdrowia .

Z wyrazami szacunku
Monika Kobierzycka


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

U pani doktor byłam zarówno sama jak i z córką (niemowlak). Jestem bardzo zadowolona z wizyt, pani doktor jest uprzejma, wszystko wyjaśnia, trafnie diagnozuje. Bardzo polecam


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ocena znamion

Bardzo uprzejma i empatyczna lekarka. Byłam u p. Doktor dwukrotnie na wizycie i prawdę mówiąc mam poczucie że pierwszy raz ktoś poświęcił moim znamionom tyle uwagi. Pani Doktor jest bardzo dokładna i skrupulatna, sprawdza wszystkie znamiona, również te malutkie, które zwykle lekarze pomijają. Przy tym okazuje dużo zrozumienia i cierpliwości. Chętnie odpowiada na pytania i wyjaśnia wątpliwości.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania