dr n. med.

Monika Joanna Miklaszewska

Nefrolog

Szanowni Pacjenci LuxMed i Profemed! Z przyczyn osobistych jestem zmuszona na pewien okres czasu zawiesić swoja aktywność zawodową. Mam nadzieję, że uda mi się do Państwa wrócić tak… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Szanowni Pacjenci LuxMed i Profemed! Z przyczyn osobistych jestem zmuszona na pewien okres czasu zawiesić swoja aktywność zawodową. Mam nadzieję, że uda mi się do Państwa wrócić tak szybko jak to będzie możliwe. Dziękując za Państwa dotychczasowe zaufanie - teraz liczę na Państwa zrozumienie i cierpliwość. Do zobaczenia. Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie.
  Dr med. Monika Miklaszewska
  ***
  Konsultuję nefrologicznie zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Posiadam specjalizację z zakresu:
  1/Nefrologii oraz 2/Nefrologii dziecięcej;
  W PROFEMED w cenie każdej wizyty (30 minut) wykonuję pełną konsultację nefrologiczną oraz badanie USG nerek i układu moczowego.
  Profesjonalne podejście do problemu moczenia nocnego u dzieci.

Specjalizacje

 • Nefrologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się w przyjemnej i rzeczowej atmosferze. Lekarz przeprowadził kompleksowy wywiad oraz niezbędne badania. Postawił diagnozę oraz zaproponował leczenie. Zdecydowanie lekarz godny polecenia.

 • R
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo polecam Panią doktor wszystkim, którzy zastanawiają się jakiego nefrologa wybrać! Trafiłam do Pani doktor do Prokocimia z dzieckiem przez przypadek, po wielu latach badań u różnych specjalistów (w tym również nefrologów). Nikt nie potrafił znaleźć przyczyny dużych kłopotów z pęcherzem, ani tym bardziej im zaradzić, twierdzili w większości - "widocznie taka uroda, kiedyś może z tego wyrośnie"... Jedynie Pani Monika nie dała za wygraną, zleciła badania i zaczęła drążyć temat, (początki nie były łatwe, bo nasza sytuacja życiowa była trochę skomplikowana) jako jedyna postawiła trafną diagnozę i włączyła skuteczne leczenie, ustawiła leki tak, że dziś po dolegliwościach i związanym z nimi dyskomforcie, pozostało tylko wspomnienie, przywróciła radość życia :)
  W skrócie:
  + PEŁEN PROFESJONALIZM
  + zaangażowanie
  + wieloaspektowe spojrzenie na problem
  + podmiotowe traktownie pacjenta
  + upór i determinacja w dążeniu do oczekiwanych efektów
  + krótko, zwięźle i zawsze na temat
  Jestem ogromnie wdzięczna Pani Doktor, że nie odesłała nas Pani z kwitkiem i okazała nam tak WIELKIE SERCE, cierpliwość i zaangażowanie. Dziękujemy za parę (niełatwych) lat współpracy i nieocenioną pomoc, życzymy wszystkiego co najlepsze, wielu sukcesów (nie tylko zawodowych) i komfortu pracy - o który niestety nie tak łatwo. Pozdrawiamy - będziemy Panią bardzo ciepło wspominać :)
  Renata i Klaudia

  dr n. med. Monika Joanna Miklaszewska2017-02-23

  Bardzo dziękuję - takie słowa naprawdę motywują:) Wszystkiego dobrego i proszę się ciepło trzymać!

 • B

  Krótko i na temat.Dzięki Pani Monice ciężko chora nerka mojego syna można rzec wychodzi dziś na prostą.Nie znam lepszego tak konkretnego lekarza, który widać,że swój zawód nie wykonuje z przymusu tylko z pasji do niego.Mega rzeczowa kobieta z pokładem ogromnej wiedzy.Po mimo różnych komplikacji nie pozostawiła mnie i mojego syna bez opieki,wiem,że zawsze mogę na nią liczyć co jest ważne w tak skomplikowanych schorzeniach.Jestem i będę jej wdzięczna do końca życia za to co dla Nas zrobiła.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowa konsultacja a co najważniejsze naszemu niemowlakowi również się podobało, śmiał się od ucha do ucha a to świadczy też o świetnym podejściu do pacjenta. pozdrawiamy.

 • K

  Polecam serdecznie.Pani dr wszystko tlumaczy,jest bardzo dokladna,ale tez nie sieje niepotrzebnej paniki.Czuje sie spokojna po kazdej wizycie,ze maly jest w dobrych rekach.Rzeczowo i konkretnie:)

 • P

  Wspaniały lekarz i dobry człowiek. Pani doktor jest kompententna i miła, pomaga w każdej sprawie i zawsze można na nią liczyć. Polecam z całego serca.

 • M

  Trafiliśmy do Pani doktor przez przypadek i to było najlepsze, co mogło nam się przytrafić. Pani doktor jest bardzo życzliwa, delikatna w stosunku do dziecka. Przede wszystkim potrafi wysłuchać opinii matki i odpowiedzieć na jej pytania. Córka została szybko zdiagnozowana i mimo, że leki na początku nie pomagały Pani doktor wspierała nas cały czas i znalazła rozwiązanie naszego problemu. Cały czas podczas leczenia miałam z Panią doktor kontakt mailowy, Pani doktor ekspresowo odpowiadała na każde nasze pytanie. Gorąco polecam . Dr Miklaszewska to wspaniały człowiek i wybitny lekarz. Małgorzata

 • J

  Moje dzieci od lat chorowały nikt nie umiał znaleźć przyczyny ich dolegliwości - wszyscy uważali co jest obecnie bardzo popularne u lekarzy, że są to zaburzenia psychosomatyczne. Dzięki matce innej pacjentki pani Doktor Miklaszewskiej moja córka Kamila trafiła na oddział nefrologii w Krakowskim Prokocimiu - pani doktor wystarczyło spojrzeć na moją córkę, żeby stwierdzić u niej bardzo rzadką chorobę genetyczną Ehlersa-Danlosa co nie należało nawet do jej obowiązków. Dzięki jej wiedzy i spostrzegawczości teraz już wiemy jak dalej postępować. Jeszcze raz dziękuję Pani Doktor i pozdrawiam.

 • M

  Najlepszy nefrolog i lekarz,którego spotkałam. Pani Doktor to profesjonalistka,ma olbrzymią wiedzę, potrafi prostymi słowami objaśnić postawioną diagnozę po uprzednim wykonaniu wszelkich niezbędnych badań. To lekarz, który potrafi i CHCE mi pomóc.
  Jako jedyna postawiła diagnozę, którą potwierdziła biopsja nerki. Pomaga i wspiera.
  Zdecydowanie polecam, bo sama wiele Pani Doktor zawdzięczam!

 • B

  Witam, Pani Dr Monika to anioł , w naszym małym mieście nie ma takich lekarzy niestety. Jest bardzo oddana swoim pacjentom, bardzo kompetentna, uprzejma. Zawsze znajdowała czas na rozmowę ze mną, zawsze odbiera telefony i służy radami. jestem bardzo szczęśliwa, że trafiliśmy w jej świetne ręce, od razu postawiła trafną diagnozę .Życzę jej wielu sukcesów, a sobie i innym rodzicom takich lekarzy jak ona :) Beata ze Starachowic