lek.

Monika Donderska

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog, Alergolog

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
23 umówione wizyty w ciągu 30 dni

www.alergiatorun.pl Studia medyczne ukończyłam w Bydgoszczy.Jako laryngolog zajmuję się leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób górnych dróg oddechowych, a posiadana specjalizacja… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G

  Pani Monika jest bardzo dobrym lekarzem.Uważnie słucha co się mòwi aby postawic słuszną diagnoze.Wszystko dokładnie wytłumaczy i wyjaśni.Ma wspaniałe podejście do dzieci.Jest lekarzem zaangażowanym w problem pacjenta.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PREFEROWANA REJ. TELEFONICZNAUsługa: konsultacje laryngologiczne (w tym badanie laryngologiczne)

  Bardzo konkretna i rzeczowa Pani doktor. Ma się poczucie zaopiekowania pacjentem. Byłam z 6,5 letnim synem, po wyjściu z gabinetu dziecko stwierdziło że było super. Przede wszystkim konkrety i ukierunkowanie rodzica na planowane leczenie. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PREFEROWANA REJ. TELEFONICZNAUsługa: konsultacje alergologiczne

  Pani doktor w 100% profesjonalna. Na pierwszej wizycie zrobiła testy skórne i zebrała bardzo dokładny wywiad. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy i traktuje pacjenta po ludzku słuchając tego co ma do powiedzenia. Bardzo sympatyczna osoba. Polecam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr kulturalna, wysłuchała tego co mam do powiedzenia, zadała kilka dodatkowych pytań, zbadała mnie dokładnie. Wizyta trwała ok 20 minut. Ogólnie było ok

 • Lokalizacja: PREFEROWANA REJ. TELEFONICZNAUsługa: konsultacje alergologiczne

  Do pani doktor trafiłam, gdyż mój dotychczasowy alergolog bagatelizował moje dolegliwości i bywałam u niego raz do roku na wizycie kontrolnej. Pani doktor Donderska na pierwszej wizycie przeprowadziła ze mną dokładny wywiad na temat dotychczasowego leczenia i zleciła testy alergiczne, zakwalifikowała mnie do odczulania. Jestem jej pacjentką od zeszłego roku i jestem bardzo zadowolona.
  Pani doktor jest osobą kompetentną, bardzo miłą, odpowiada na wszystkie pytania i wszystko dokładnie tłumaczy. Dodam, że moje wizyty nie są prywatne, odbywają się na nfz.

 • Opinia z dnia 05.03.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Rewelacyjna Pani Doktor.Konkretna,rzeczowa,przesympatyczna.Z przemiłym i ludzkim podejściem do pacjenta.Cierpliwie wszystko tłumaczy i na wizycie poświęca tyle czasu.ile potrzebuje pacjent,a nie wymownie spogląda na zegarek.!Polecam z czystym sumieniem!!

 • Polecam każdemu! Profesjonalna obsługa, bardzo sympatyczna P. doktor. Przyjazny stosunek do pacjenta, delikatna, cierpliwa z bardzo dobrym podejściem do pacjenta .

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.alergiatorun.pl
  Studia medyczne ukończyłam w Bydgoszczy.Jako laryngolog zajmuję się leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób górnych dróg oddechowych, a posiadana specjalizacja z alergologii umożliwia mi diagnostykę i leczenie chorób alergicznych i astmy (także odczulanie).Moimi pacjentami są dorośli i dzieci.Mam wykształcenie do diagnozowania i leczenia CHRAPANIA i bezdechów sennych.W swojej pracy jako alergolog i laryngolog korzystam z nowoczesnych metod badania w tym endoskopii nosa,krtani i nosogardła-ocena PRZEROSTU MIGDAŁKA GARDŁOWEGO u dzieci z kompleksową oceną słuchu.Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach,także tych zagranicznych.Biegle posługuję się językiem angielskim co pozwala mi przyjmować pacjentów anglojęzycznych.
  Jestem oddana i życzliwa pacjentom.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Alergologia