dr n. med.

Mirosław Szarzyński

Ortopeda

30 opinii +dodaj

Umów wizytę 14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

strona internetowa : www.artroskopia.eu 1981 r. wyjazd do Republiki Federalnej Niemiec 1987-1994 studia: Albert-Ludwigs-Universität, Freiburg (RFN) 1994 r. tytuł dr med.: magna… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • strona internetowa : www.artroskopia.eu

  1981 r. wyjazd do Republiki Federalnej Niemiec

  1987-1994 studia: Albert-Ludwigs-Universität, Freiburg (RFN)

  1994 r. tytuł dr med.: magna cum laude

  1994 - 2000 asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej, Universitätsklinik, Freiburg

  2000 - 2002 asystent w Klinice Chirurgii Urazowej i Traumatologii, Medycyny Sportowej, Universitätsklinik, Freiburg (Prof. Dr. N. P. Sudkamp)

  2002 - 2004 asystent w Klinice Chirurgii Uniwersytetu Witten / Herdecke w Ew. Szpitalu w Schwerte (Prof. Dr. R. Labitzke)

  2004 - 2007 ordynator oddziału chirurgii i traumatologii w Ew. Szpitalu w Schwerte (Prof. Dr. R. Labitzke)

  od 2005 r. współpraca z NZOZ Arthros w Nałęczowie i Ambulatorium Artroskopowym w Olsztynie (regularne przyjazdy z Niemiec do operacji barku)

  w 2007 r. powrót do Polski

  do sierpnia 2011 współpracownik NZOZ Arthros Nałęczów

  od 2011 operacje (w ramach NFZ) w szpitalu Medicover Warszawa oraz w klinice Mediq w Legionowie

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa
 • Chirurgia ogólna

Choroby

 • ortopedyczne

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic PragaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo serdeczny, ciepły lekarz. Wszystko dokładnie wyjaśnił, a przede wszystkim uspokoił. Polecam!
  Pozdrawiam
  PM

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: artroskopia stawu ramiennego typu slap II

  Doktor Mirosław to najlepszy specjalista w Polsce, przez 2 lata żaden lekarz nie potrafił stwierdzić co mi jest. Poszłam na jedną wizytę z kompletem dokumentów i Doktor od razu swierdził przyczynę bólu slap typu 2 i skierował na zabieg artroskopii. Artroskopie miałam wykonaną przez Dr. Mirosława w szpitalu Medicover w Wilanowie. Świetna opieka, zabieg trwał około 30-40 minut. Jechałam za zabieg bez żadnego stresu, bo wiedziałam, że jestem w rękach specjalisty. Polecam bardzo, świetny kontakt przed zabiegiem jak i po zabiegu, ręka wraca do zdrowia a najważniejsze że odzyskuje pełną sprawność.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dobry kontakt, porady, szczegółowy opis sytuacji. Zabrakło informacji o alternatywnych możliwościach leczenia i konsekwencjach braku leczenia. Wizyta trwała krócej niż 20 minut.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta, dobre wrażenie. Lekarz kompetentny, rzeczowy, uprzejmy. Potrafił jasno wytłumaczyć na czym polega dolegliwość, podał możliwe scenariusze dalszego leczenia.

 • bardzo dobry lekarz, polecam Pana Mirosława z czystym sumieniem, życzliwy , sympatyczny, a co najważniejsze kompetentny lekarz.

 • R

  Bardzo dobry specjalista ortopeda, wspaniały człowiek. Przez wiele lat zmagałem się z bólem barku, po zdiagnozowaniu i operacji wykonanej w klinice Mediq problem został zażegnany a mi wróciła chęć do życia.
  Wielkie dzięki !! Polecam wszystkim, Jurek z Legionowa.

 • G

  Pan Doktor jest specjalistą światowej klasy, u którego widać szczerą pasję dla swojej pracy popartą wielkim doświadczeniem. Łączy wiedzę z umiejętnością słuchania pacjenta i świetnym poczuciem humoru, co zbudowało moje poczucie bezpieczeństwa i nie pozostawiło miejsca na wątpliwości, czy jestem w dobrych rękach. Jestem bardzo wdzięczny za doskonale przeprowadzoną procedurę, która przywróciła mnie do pełnej sportowej sprawności i życzę Panu Doktorowi wszystkiego dobrego w przyszłości.

  Dziękuję i bardzo polecam!!

 • P

  Zdecydowanie doskonały fachowiec - rekonstrukcja ACL + szycie łąkotki bocznej przeprowadzone w Szpitalu Medicover na Wilanowie. Świetne podejście, szczerość, zainteresowanie pacjentem, fantastyczne przygotowanie po zabiegu oraz opieka po nim. Szczerze polecam.

 • Wszystkim z urazami barku i rąk polecam tego znakomitego specjalistę. Jestem po dwóch operacjach u dr. Szarzyńskiego w szpitalu Medicover, zakończonych sukcesem choć złamanie było skomplikowane (wieloodłamkowe złamanie kości głównej ramienia po uderzeniu we mnie samochodu na przejściu dla pieszych). Oprócz wysokiego profesjonalizmu ten lekarz jest po prostu świetnym człowiekiem, empatycznym, bezpośrednim i kontaktowym. Danuta Roszkowska