lek.

Mirosław Śmigasiewicz

Ginekolog

21 opinii +dodaj

Umów wizytę 399 odwiedzin w ciągu 30 dni

UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza. Lekarz przyjmuje Pacjentów od 18 r.ż. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

  Fajny lekarz. Bez problemu wypisał receptę na antykoncepcję jak prosiłam, przeprowadził badanie standardowe - bolało, ale mnie zawsze to boli. Bardzo dokładnie zbadał piersi po tym jak narzekałam, że mnie czasem bolą, dał skierowanie na Usg. Już po wizycie wróciłam do gabinetu z dodatkowym zapytaniem - spokojnie wszystko wytłumaczył. Nie mogę powiedzieć że jestem zachwycona, ale generalnie wizyta przebiegła bardzo dobrze.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1Usługa: badanie ginekologiczne

  Jestem po wizycie u Pana Doktora. Czytając opinie innych pacjentek, nie ukrywam, że szlam delikatnie wystraszona. Okazało się , że jest to przemiły ,sympatyczny a co najważniejsze bardzo kompetentny lekarz. Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Polecam ,wszystkim !

 • Z
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1Usługa: prowadzenie ciąży

  Stanowczo odradzam. Byłam u doktora z wczesną ciążą - 8 tydz. Odmówił wystawienia karty ciąży, był spóźniony i za rękę wyprowadzał mnie z gabinetu żebym szybciej wyszła (to moja 3cia ciąża i nie mam wcale wiele pytań) tak się spieszył. Drugi raz umówiłam się już w 14 tyg. żeby jednak tą kartę wystawił. Tym razem to ja spóźniłam kilka minut (ok. 5 min.)- odmówił w ogóle przyjęcia mnie. Także inny standard dla doktora, inny dla pacjentów. Już nie mówiąc o tym że gdybym liczyła na prowadzenie ciąży w luxmed to skończyłabym w połowie 2ego trymestru bez zasadniczych badań...

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor wyczerpująco odpowiedział na moje pytania, pobranie materiału do cytologii było bezbolesne.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

  Niby wizyta przebiegła dobrze, lekarz odpowiadał na moje pytania i wątpliwości, choć na pewno nie były to wyczerpujące odpowiedzi, raczej ciąganie za język. Ale co bardzo mi się nie podobało, to sposób badania tego lekarza: nigdy nie doświadczyłam wcześniej tak niedelikatnego i szorstkiego podejścia do badania pacjentki. I chyba więcej dodawać nie trzeba...

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  U pana doktora byłam kilka razy na początku ciąży w placówce LuxMed.
  Mam mieszane uczucia - Pan doktor jest miły i życzliwy, dość szczegółowo odpowiadał na pytania i wszystko tłumaczył, zlecił wszystkie potrzebne badania. Pewnie jako początkująca ciężarna spodziewałam się jakiejś bardziej szczegółowej instrukcji "co dalej" ale zdaję sobie też sprawę, że oczekiwania takich pacjentek jak ja (w pierwszej ciąży) często są pewnie wygórowane więc wybaczam - kiedy o coś zapytałam, Pan doktor cierpliwie tłumaczył.
  Moja ocena jest mimo to neutralna ponieważ samo badanie przeprowadzane było w moim odczuciu bardzo niedelikatnie i boleśnie. Do tego czasu nie wiedziałam, że badanie może być bolesne i nieprzyjemne (za co dziękuję wcześniejszym lekarzom). Ten fakt obniża moją ocenę, spowodował też, że zrezygnowałam z prowadzenia ciąży u Pana doktora.

 • A

  Mam mieszane uczucia co do tego lekarza, bo w trakcie badania zostałam przez niego bardzo niedelikatnie potraktowana. Badanie było bolesne, lekarz mną szarpał - miło mi to niby pomóc podnieść się z łóżka, a tylko zaszkodziło i nabawiłam się siniaka na przedramieniu. W rozmowie także nie był zbyt przyjemny, wręcz zimny i odpychający. Ginekologia jest taką dziedziną medycyny, w której pacjentowi należy zapewnić komfort psychiczny, którego ja niestety nie doświadczyłam. Nigdy więcej nie pójdę do tego doktora.

 • M

  Rzeczowy, konkretny, bardzo sympatyczny, postawił trafną diagnozę i przepisał dobre leki na czesto nawracającą infekcje intymna z jaką się borykałam dłuższy czas. Oby wiecej takich lekarzy w luxmedzie. Polecam!

 • J

  Bardzo miły i konkretny lekarz. Byłam na wizycie w LUXMED ul. Bobrowiecka. Pan Doktor zaczyna pracę w tej klinice ale na pewno ma bogate doświadczenie, Pierwsza wizyta - pozytywne wrażenie na pewno.

 • M

  Bardzo dobry lekarz.Ponieważ miałam problemy z zajściem w ciąże zastosował odpowiednie leczenie,dzięki czemu mam kochanego synka. W ciąży kompetentna opieka ze strony pana doktora.Zawsze życzliwy i rzeczowy w swojej pracy.Gdy okazało się że muszę w ciąży być na oddziale patologi ciąży dr Śmigasiewicz zawsze interesował się moim stanem zdrowia i dziecka.Po 11 godzinach naturalnego porodu to dr Śmigasiewicz stwierdził że trzeba to kończyć cięciem i to była słuszna decyzja bo gdyby nie została podjęta może bym nie miała synka.Cały czas dodawał mi sił i miałam wsparcie medyczne z jego strony.

Doświadczenie i kwalifikacje