mgr

Miłosz Smoliński

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

26 opinii +dodaj

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W 2009 roku uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. Już w trakcie studiów uczęszczałem na specjalistyczne kursy podnoszące… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Miłosz Smoliński

  Pana Miłosza charakteryzuje zaangażowanie i profesjonalne podejście do pacjenta co przekłada się na widoczne efekty w rehabilitacji

  Miłosz Smoliński2018-09-24

  Dziękuję bardzo, cieszę się że byłem w stanie pomóc w zmniejszeniu dolegliwości. Pozdrawiam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Podziwiam , szanuję za wiedzę i kompetencje oraz wspaniały kontakt z pacjentem . Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy fizjoterapeuty.

  Miłosz Smoliński2018-09-24

  Dziękuję, ważne że udało się rozwiązać problem.
  Pozdrawiam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Miłosz SmolińskiUsługa: badanie kręgosłupa

  Do gabinetu trafiłem wskutek dolegliwośći bólowych kręgosłupa .
  Pan Miłosz profesjonalnie i rzetelnie wykonał badanie wstępne,rozpoznał przyczynę i zastosował odpowiednią fizioterapie.
  Zdecydowanie polecam
  Marek

  Miłosz Smoliński2018-09-24

  Dziękuję bardzo,
  Mam nadzieję że efekty terapii umożliwią powrót do pracy.
  Pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Miłosz SmolińskiUsługa: Rwa kulszowa z przykurczami mięśni i uciskiem na korzenie nerwowe.

  Wizytę u Pana Miłosza oceniam bardzo pozytywnie. Bardzo dokładny wywiad z pacjentem na temat jego choroby, przebadanie i delikatne ćwiczenia, które przyniosły mi trochę ulgi, bo ból miałam nie do opisania. Dzięki konkretnemu przebadaniu dowiedziałam się, że nie mam odruchów w obu stopach i Pan Miłosz zaniepokojony tym powiedział, żebym się udała do lekarza rodzinnego, żeby mnie przebadał, bo nikt wcześniej z przyjmujących mnie lekarzy tego nie zrobił. Lekarz potwierdził diagnozę i natychmiast wysłał mnie do szpitala, tam też wszystko się potwierdziło i po wszystkich badaniach i tygodniowym pobycie na oddziale neurologicznym dowiedziałam się, że mam kręgosłup w bardzo złym stanie i niedowład lewej stopy oraz wyznaczono mi termin na operację, której wiem że muszę się poddać. Gdyby nie Pan Miłosz, to nie wiem, co by ze mną było. Chodziłabym od lekarza do lekarza, zastrzyki itp, a choroba by postępowała, bo nic mi nie pomagało. Pan Miłosz przez cały mój pobyt w szpitalu i po powrocie z niego interesował się moim zdrowiem. Jestem mu bardzo wdzięczna , za to co zrobił i z czystym sumieniem polecam go jako doświadczonego, miłego i uśmiechniętego fizjoterapeutę.

  Miłosz Smoliński2018-09-04

  Dziękuję ze wystawienie opinii. Konsekwentne realizowanie planu powoli przynosi założone cele.
  Pozdrawiam serdecznie.

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Miłosz Smoliński

  Miła obsługa, konkretna pomoc, wszystko tak jak należy. Dokładne rozeznanie w problemie i wyspecializowana terapia

  Miłosz Smoliński2018-09-04

  Dziękuje, cieszę się że mogłem pomóc. Pozdrawiam

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Miłosz SmolińskiUsługa: Problem ze stawem biodrowym

  Bardzo dobry specjalista, posiadający ogromna wiedzę oraz co najważniejsze doświadczenie. Konkretny ale przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Wizyta bardzo mi pomogła. Wskazał gdzie lezy problem i pracujemy nad jego rozwiązaniem.

  Miłosz Smoliński2018-09-04

  Dziękuje, najważniejsze to znalezienie głównego problemu pacjenta.

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Miłosz SmolińskiUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Trwało to dość długo, ale kiedy zgłosiłam się do Pana Miłosza z bólem barków trudno było mi obracać głową. Teraz po ósmej wizycie czuję się wspaniale, warto było na to poświęcić parę groszy. Do czasu pierwszej wizyty w gabinecie chodziłam na masaże i inne zabiegi ale to nie pomagało,jedynie na chwilę. Odwiedzałam różnych lekarzy i żaden nie pomógł. Każdemu polecam ten gabinet bo naprawdę warto.

  Miłosz Smoliński2018-09-04

  Dzień dobry, nieraz potrzeba większej ilości wizyt aby usunąć istniejący problem. Najważniejszy jest jednak że udało się rozwiązać problem.
  Pozdrawiam.

 • 1
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Miłosz SmolińskiUsługa: problem z nogą,korekta postawy i korekta wkładek ortopedycznych

  Pan Miłosz jest bardzo miłym i ciepłym człowiekiem.Jest świetnym fachowcem.Bardzo wnikliwie bada pacjenta i przeprowadza szczegółowy wywiad.Jeśli jest coś niejasne, tak długa ,,szuka" aż znajdzie przyczynę.Jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i widać ,że kocha to co robi a to przekłada się na jakość świadczonych usług.
  Polecam.

  Miłosz Smoliński2018-09-04

  Bardzo dziękuję,
  Najważniejsze, że efekt końcowy terapii zadowala obie strony.
  Pozdrawiam

 • T
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Miłosz Smoliński

  Dziś mieliśmy kolejne spotkanie. Sprawę łokcia uważam za pozytywnie rozwiązaną, ból minął co prawda nadal wykonuję ćwiczenia zalecone do domu ale to już profilaktyka. W trakcie dzisiejszej wizyty zajęliśmy się mocno zastarzałym problemem. Myślę, że na pozytywny efekt przyjdzie poczekać, jeśli w ogóle uda się cofnąć zastarzałe zmiany. Ćwiczenia dzisiejsze były intensywne i uważam, że szły we właściwym kierunku ale na efekt trzeba poczekać. Wizyta jak zwykle odbyła się o umówionej godzinie.

  Miłosz Smoliński2018-06-10

  Dziękuję, ważne że pacjent realizuje założenia również po wyjściu z gabinetu. Pozdrawiam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Miłosz SmolińskiUsługa: terapia przeciwbólowa

  Bardzo konkretny, bardzo dokładnie analizuje i wypyta o wszelkie dolegliwości. Wizyta przebiega bez pośpiechu, zaangażowany, profesjonalnie, polecam serdecznie :-D

  Miłosz Smoliński2018-06-10

  Dziękuję bardzo,
  Tylko systematyczna praca pozwala na powrót do pełnej sprawności.
  Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W 2009 roku uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. Już w trakcie studiów uczęszczałem na specjalistyczne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe.
  W 2010 roku rozpocząłem własną działalność gospodarczą, jednocześnie rozpoczynając współpracę z placówką medyczną w Poznaniu – Centrum Medyczne DYNSPLINT. Współpraca z poznańskim centrum dała mi możliwość pracy z pacjentami o różnej problematyce medycznej. Wiele z nich dotyczyło dolegliwości kończyn dolnych, a w szczególności stóp, które leczone były z wykorzystaniem termoplastycznych wkładek systemu FORMTHOTICS.
  W 2013 uzyskałem tytuł Terapeuty Manualnego koncepcji Kaltenborn-Evjenth, która jest ukierunkowana na indywidualną pracę z pacjentami, którym doskwierają dolegliwości bólowe - szczególnie narządu ruchu.
  W 2015 rozpocząłem cykl szkoleń, których efektem końcowym jest otrzymanie tytułu LICENCJONOWANEGO OŚRODKA REHABILITACYJNEGO REHASPORT CLINIC, będącego częścią ogólnopolskiej sieci ośrodków współpracujących z poznańską kliniką Rehasport.
  Ukończone szkolenia oraz doświadczenie zdobyte w pracy z pacjentami pozwalają mi na dobór odpowiednich oraz indywidualnych technik - poprawiających stan zdrowia u pacjenta.
  Wszystkie osoby z dolegliwościami bólowymi zapraszam na konsultacje do Gabinetu Terapii Manualnej w Ostrowie Wlkp.

Edukacja

 • Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, 2009

Znajomość języków

 • angielski