mgr

Miłosz Smoliński

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

22 opinie +dodaj

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W 2009 roku uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. Już w trakcie studiów uczęszczałem na specjalistyczne kursy podnoszące… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Miłosz Smoliński

  Miła obsługa, konkretna pomoc, wszystko tak jak należy. Dokładne rozeznanie w problemie i wyspecializowana terapia

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Miłosz SmolińskiUsługa: Problem ze stawem biodrowym

  Bardzo dobry specjalista, posiadający ogromna wiedzę oraz co najważniejsze doświadczenie. Konkretny ale przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Wizyta bardzo mi pomogła. Wskazał gdzie lezy problem i pracujemy nad jego rozwiązaniem.

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Miłosz SmolińskiUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Trwało to dość długo, ale kiedy zgłosiłam się do Pana Miłosza z bólem barków trudno było mi obracać głową. Teraz po ósmej wizycie czuję się wspaniale, warto było na to poświęcić parę groszy. Do czasu pierwszej wizyty w gabinecie chodziłam na masaże i inne zabiegi ale to nie pomagało,jedynie na chwilę. Odwiedzałam różnych lekarzy i żaden nie pomógł. Każdemu polecam ten gabinet bo naprawdę warto.

 • 1
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Miłosz SmolińskiUsługa: problem z nogą,korekta postawy i korekta wkładek ortopedycznych

  Pan Miłosz jest bardzo miłym i ciepłym człowiekiem.Jest świetnym fachowcem.Bardzo wnikliwie bada pacjenta i przeprowadza szczegółowy wywiad.Jeśli jest coś niejasne, tak długa ,,szuka" aż znajdzie przyczynę.Jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i widać ,że kocha to co robi a to przekłada się na jakość świadczonych usług.
  Polecam.

 • T
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Miłosz Smoliński

  Dziś mieliśmy kolejne spotkanie. Sprawę łokcia uważam za pozytywnie rozwiązaną, ból minął co prawda nadal wykonuję ćwiczenia zalecone do domu ale to już profilaktyka. W trakcie dzisiejszej wizyty zajęliśmy się mocno zastarzałym problemem. Myślę, że na pozytywny efekt przyjdzie poczekać, jeśli w ogóle uda się cofnąć zastarzałe zmiany. Ćwiczenia dzisiejsze były intensywne i uważam, że szły we właściwym kierunku ale na efekt trzeba poczekać. Wizyta jak zwykle odbyła się o umówionej godzinie.

  Miłosz Smoliński2018-06-10

  Dziękuję, ważne że pacjent realizuje założenia również po wyjściu z gabinetu. Pozdrawiam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Miłosz SmolińskiUsługa: terapia przeciwbólowa

  Bardzo konkretny, bardzo dokładnie analizuje i wypyta o wszelkie dolegliwości. Wizyta przebiega bez pośpiechu, zaangażowany, profesjonalnie, polecam serdecznie :-D

  Miłosz Smoliński2018-06-10

  Dziękuję bardzo,
  Tylko systematyczna praca pozwala na powrót do pełnej sprawności.
  Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Miłosz SmolińskiUsługa: terapia manualna

  Specjalista do polecenia. Na pierwszej wizycie szczegółowa rozmowa odnośnie urazu. Dalej lokalizacja problemu z którym się borykam, a z drugiej strony sprawdzanie (już manualne) i eliminowanie rzeczy, które można wykluczyć. Ja akurat mam problem z pasmem biodrowo-piszczelowym. Masaż mięśni, które były spięte 3 miesiące na pewno nie należy do przyjemnych(częstotliwość przekleństw jest większa niż w robocie:p), ale po terapi człowiek czuje się znacznie lepiej. Czeka mnie też spora systematyczna praca w domu z automasażem. Pan Miłosz nakierował jakie ćwiczenia wykonywać i na które partie mięśniowe zwrócić szczególną uwagę. Jestem optymistycznie nastawiony do dalszych postępów w rehabilitacji. Serdecznie polecam tego fizjoterapeute!

  Miłosz Smoliński2018-05-23

  Mam nadzieję że powrót do planowanych aktywności będzie szybki i utrzyma się długo.
  Pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Miłosz SmolińskiUsługa: ból w kolanie

  Nasilający się od wielu miesięcy ból w kolanie . Po pierwszym spotkaniu badaniu i stosownej terapii manualnej wreszcie ulga. Oczywiście pakiet wskazówek co robić dalej. Bardzo jestem zadowolona . Polecam

  Miłosz Smoliński2018-03-29

  Bardzo dziękuje.
  Teraz tylko trzeba pracować nad utrzymaniem uzyskanych efektów.
  Pozdrawiam

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Miłosz SmolińskiUsługa: ból przedramienia

  Trafnie zdiagnozowany powód bólu po 30 minutach badania. Masaż spiętego mięśnia przez kolejne kilkanaście minut spowodował natychmiastową poprawę. Absolutnie nie spodziewałam się takiego efektu po pierwszej wizycie. Wielki podziw dla zdolności terapeutycznych!

  Miłosz Smoliński2018-03-29

  Dziękuję i mam nadzieję że uda się Pani jak najszybciej wrócić do pełnego treningu.
  Pozdrawiam

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Miłosz SmolińskiUsługa: rehabilitacja pooperacyjna

  Podejście profesjonalne, dobry kontakt, bardzo pomocne wskazówki oraz zaangażowanie ze strony pana Milosza.
  Trzeci dzień po artroskopii kolana wizyta u pana Miłosza masaże rozluźniające, stopniowe i ostrożne wdrażanie ćwiczeń do pełnej sprawności. Polecam

  Miłosz Smoliński2018-06-10

  Dziękuję bardzo,
  najważniejsze że osiągnęliśmy powrót do pełnej sprawności.
  Pozdrawiam

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W 2009 roku uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. Już w trakcie studiów uczęszczałem na specjalistyczne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe.
  W 2010 roku rozpocząłem własną działalność gospodarczą, jednocześnie rozpoczynając współpracę z placówką medyczną w Poznaniu – Centrum Medyczne DYNSPLINT. Współpraca z poznańskim centrum dała mi możliwość pracy z pacjentami o różnej problematyce medycznej. Wiele z nich dotyczyło dolegliwości kończyn dolnych, a w szczególności stóp, które leczone były z wykorzystaniem termoplastycznych wkładek systemu FORMTHOTICS.
  W 2013 uzyskałem tytuł Terapeuty Manualnego koncepcji Kaltenborn-Evjenth, która jest ukierunkowana na indywidualną pracę z pacjentami, którym doskwierają dolegliwości bólowe - szczególnie narządu ruchu.
  W 2015 rozpocząłem cykl szkoleń, których efektem końcowym jest otrzymanie tytułu LICENCJONOWANEGO OŚRODKA REHABILITACYJNEGO REHASPORT CLINIC, będącego częścią ogólnopolskiej sieci ośrodków współpracujących z poznańską kliniką Rehasport.
  Ukończone szkolenia oraz doświadczenie zdobyte w pracy z pacjentami pozwalają mi na dobór odpowiednich oraz indywidualnych technik - poprawiających stan zdrowia u pacjenta.
  Wszystkie osoby z dolegliwościami bólowymi zapraszam na konsultacje do Gabinetu Terapii Manualnej w Ostrowie Wlkp.

Edukacja

 • Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, 2009

Znajomość języków

 • angielski