Dr n. med.

Mieczysław Chruściel

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Dr. Chrusciel jest wspanialym lekarzem jak i czlowiekiem . Cieply spokojny odpowiada na wszystkie zadane pytanie . Przebywajac w gabinecie zapominam o tym ze jestem u ginekologa . Lekarz z powolania jak i cudowny cieply czlowiek . Bardzo polecam

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  33 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Dr. Chrusciel jest wspanialym lekarzem jak i czlowiekiem . Cieply spokojny odpowiada na wszystkie zadane pytanie . Przebywajac w gabinecie zapominam o tym ze jestem u ginekologa . Lekarz z powolania jak i cudowny cieply czlowiek . Bardzo polecam

  • jestem bardzo zaskoczona profesjonalizmem doktora, wykonał szereg badan (cytologie,usg dopochwowe,usg piersi, usg nerek i wątroby ! ) bardzo gorąco polecam doktora, jestem pewna, że do końca zaopiekuje się moją ciążą :)

  • N

   Chodzę do dr. Chruściela od 6 miesiąca ciąży, wcześniej trafiałam na nieprzyjemnych i niekompetentnych lekarzy. Jestem bardzo zadowolona. Doktor Chruściel jest bardzo cierpliwy,ciepły i wszystko mi dokładnie tłumaczy (to moja 1 ciąża). Każda wizyta jest przyjemnością.

  • L

   W gabinecie doktora Chruściela byłam po raz pierwszy.Jestem mile zaskoczona. Nigdy żaden lekarz nie dał mi skierowania na wszystkie wyniki jakie kobieta powinna zrobić w moim wieku (mam 45 lat). Jest sympatyczny, bardzo delikatny,odpowiada na wszystkie pytania, które mnie niepokoją. Sprzęt na wysokim poziomie-w takim gabinecie jeszcze nie byłam.Kiedy prosiłam innego lekarza o wykonanie wyników np. na poziom hormonów, zawsze byłam zbywana-tu oczywiście nie było problemu. Poza tym, który lekarz robi usg piersi?-tu było to podstawą.Brałam też po uwagę założenie spirali MIRENA, ale doktor powiedział,że najpierw trzeba zrobić odpowiednie wyniki, a nie tak na chybił trafił. Także do niczego na siłę nie namawiał. Wizyta trwała ponad godzinę.Przeszłam już wielu lekarzy, ale z tak kompetentnym lekarzem jeszcze się nie spotkałam.Będę w dalszym ciągu odwiedzała gabinet doktora. Wspaniały człowiek. Życzę dużo zdrówka panie doktorze!!!

  • A

   Dr Chruściel jest moim lekarzem od prawie 20 lat, przez ten czas urodziłam 3 dzieci i najwiecejm problemow miałam z pierwszą ciążą, nie był w stanie pomóc mi nawet profesor, podawał mi wciaz ten sam lek i twierdził,ze innego nie ma.Nie mia łam juz zbytniej nadziei a tu kolezanka z pracy podała mi nazwisko Doktora, miał jeszcze wtedy gabinet w domu przy ulicy Łukasińskiego.Nigdy tego nie zapomnę ,ze to własmie on na kilka tygodni przed porodem pomógł mi niesamowicie i mogłam juz zupełnie w dobrym stanie przygotowac sie do porodu.Potem jeszcze potrzebowałam jego pomocy gdyż konieczny był zabieg konizacji nadżerki oraz usuniecia mięśniaka, wszystko w miłej atmosferze, czułam pełne zaufanie,ze jestem w dobrych rękach.Nie da się takiej osoby jak Dr Chrusciel okreslić jednym słowem, bo jest wspaniałym człowiekiem, doskonałym fachowcem w swojej dziedzinie oraz jeszcze do tego człowiekiem bardzo utalentowanym gdy chodzi o malarstwo.Obrazy malowane przez niego zdobią ściany jego gabinetu oraz innych pomieszczeń.chociaz nie jestem znawcą sztuki to moge jedynie przekazać swoje odczucia,ze przedstawia on tu piekno, otwartość i szacunek dla kobiecości, co okazuje rownież podczas wizyt.Naprawde polecam i jestem jednocześnie nieskonczenie mu wdzięczna. Anna

  • M

   Odwiedziłam juz wiele prywatnych gabinetów lekarskich w ostatnich latach,poznałam wielu ginekologów z tzw. znanym nazwiskiem ale przez żadnego z nich nie zostałam tak życzliwie i opiekuńczo przyjęta jak przez dr Chruściela. Przede wszystkim nie traktuje pacjentki przedmiotowo.Bardzo kulturalny,szamancki,spokojnie tłumaczy problem a do tego wysoki standard gabinetu a nie fotel,leżanka i brudna podłoga.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  • K

   Jak pisało już kilka moich poprzedniczek przyjęcie przez lekarza bardzo miłe, długa rozmowa przed badaniem i gabinet na bardzo wysokim poziomie.
   Pan doktor przeprowadził badanie, usg oraz usg piersi. Po badaniu piersi stwierdził, iz mam książkowy przykład mastopatii, co grozi tym, iż jestem bardziej narazona na guzki piersi w przyszłości (otrzymałam komplet dokumentów i zdjęcia usg piersi z opisem). Niewiele się pomylił, gdyż jakieś pół roku po wizycie u doktora wykryto mi guzek w piersi i usunięto (na szczęście łagodny).

  • G

   Wspaniały człowiek, znakomity lekarz, ogromne doświadczenie z racji choćby wieku. Czuję sie na wizycie jak na pogaduszkach z dobrym wujaszkiem. Bez skrępowania moge wypytywać o wszystkie intymne sprawy, łatwiej mi rozmawiać na te tematy niż z najlepszą koleżanką. Na wszystkie pytania dostaję wyczerpującą odpowiedż. Badanie poprzedzone długa, spokojną rozmową jest już pozbawione stresu.Doskonała aparatura, zamiast na monitorze obraz z usg oglądam na dużym ekranie , jak w kinie. Doktor rozmawiał ze mna bez wymądrzania się, wszystko mi tłumacząc, wizyta została udokumentowana, dostałam w kopercie pełną informację o jej przebiegu, badaniach, zaleceniach. Polecam !!! Cena z kompletem badań, siedmioma zdjęciami z usg, cytologią, wymazem, plus zastrzyk 150 zł. Najlepszy

  • P

   Piękny gabinet i miły doktor, ale........... To była moja pierwsza wizyta u ginekologa. Byłam zestresowana. Na usg pojawiła się torbiel, co doktor skomentował Trzeba sprawdzić czy nie jest złośliwa!!!!!!!!!!!!!!! Zaproponował zabieg usunięcia torbieli za 1600zł (parę lat temu!!!!!) Na trzęsących się nogach doszłam do domu. Na szczęście poszłam do Medicusa. Dostałam tabletki antykoncepcyjne i po miesiącu po torbieli (?) nie było śladu. Zastanawiam się czy sumienie pozwala doktorowi spać.

  • P

   odradzam
   chodziłam do P. Chruściela kilka lat 3-4, latem 2000 r powiedzial mi że mam liczne torbiele na jajnikach że trzeba je usunąć podał mi zastrzyki(do dziś nie wiem jakie ale kosztowne)powiedział że mogę nigdy nie mieć dzieci. wyszlam z gabinetu ledwo przytomna od tych wieści. z wydrukiem z USG kóre mi zrobił poszłam do innego lekarza, okazało się że to ne torbiele tylko pęcherzki graffa bo odstawiłam tabletki (o czym wiedził p Chruściel. po miesiącu czy dwóch wszystko samo się unormowało. Do p. Chruściela nigdy nei wrócilam leczę sie u Pani Pawlik, przeprowadziła poprawnie moją pierwszą ciąże a teraz jestem w 2 ciąży i wiem iż Pani Pawlik poprowadzi ją poprawnie.