Michał Tomaszewski

Pediatra

22 opinie +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIA

  Pan Doktor ma świetne podejście do Malutkiego Pacjenta i do Rodzica :) Bardzo mile wspominam wizytę patronażową i każdą kolejną. Dokładnie tłumaczy etapy badania i potrzeby ewentualnych konsultacji, bez "stresowania" rodzica, a sposób komunikacji z kilkutygodniowym dzieckiem naprawdę super :)

 • Opinia z dnia 29.11.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Bardzo dobry lekarz. Byłam na wizycie kontrolnej z 13-letnim synem, przed szczepieniem oraz bilansie 13-latka. Wizyta z NFZ. Jestem mile zaskoczona podejściem do nastoletniego chłopaka. Naprawdę rzetelne badanie. Badanie dojrzewającego chłopaka było dokładnie przeprowadzone bez zbędnych komentarzy, natomiast zmiany które powinny być dodatkowo zdiagnozowane zostały fachowo wytłumaczone i uzasadnione, bez zbędnego stresowania dziecka i rodzica. Świetny pediatra. Polecam rodzicom dorastających dzieciaków. Jolanta Różycka

 • K

  Wspaniały człowiek o wielkim sercu, lekarz z powolania i z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta ! Panu Michałowi zawdzięczam szybki powrót do zdrowia ! Trafna diagnoza i świetnie dobrane leki okazały sie kluczem do sukcesu :) Polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dzieciątko szybko i sprawnie przebadane, dokładnie osłuchane, informacje podane w sposób treściwy i zrozumiały dla pacjenta...nic dodać nic ująć...:) polecamy serdeczne.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Trafiliśmy do Pana Doktora z internetu, okazało się ze było to bardzo trafna decyzja, wizyta trwała prawie godzinę , rozwiane wszystkie wątpliwości, podejście do dziecka idealne pełen spokój i profesjonalizm,
  polecam !!!

 • P

  Chodzę z dziećmi do różnych pediatrów, mało który/-a z nich jednak poświęca dziecku tyle, co dr Tomaszewski. Do tego wysłucha, wytłumaczy, poleci - wszystko jak trzeba. To wizyty, po których wychodzi się zdrowszym. Tutaj, wyjątkowo - w przychodni w Skale, gdzie doktor też przyjmuje.

 • W

  Bardzo dobry lekarz , świetny specjalista,miły i pogodny człowiek polecam każdemu.Poświęca czas pacjentowi tyle ile potrzeba,dzieci go uwielbiają.

 • M

  Bardzo dobry lekarz, świetne podejście do dzieci. Podczas badania córeczka się w ogóle się nie bała. Podejście Pana doktora do małych pociech jest zdumiewające, dzięki profesjonalizmowi potrafi postawić trafną diagnozę i przepisać odpowiednie leki. Jeżeli nie ma konieczności to nie podaje leków o silnym działaniu typu antybiotyk. Jest młodym, wysoce wykwalifikowanym, z poczuciem humoru i wysokiej kulturze osobistej lekarzem. Zdarzało się że i nam rodzicom potrafił pomóc w leczeniu. Dzięki ogromnej wiedzy potrafi wszystko wytłumaczyć i rzeczowo omówić. Nie zostawia pacjenta samego, zadzwoni i zapyta czy wszystko w porządku. Lekarz jakich mało polecam z pełną odpowiedzialnością. POZDRAWIAM Magdalenka.

Doświadczenie i kwalifikacje