Michał Tomaszewski

Pediatra

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

22 opinie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Tego pediatrę oceniam jednoznacznie negatywnie. Po pierwsze nie rozpoznał u mojego 5 letniego dziecka zapalenia płuc i to pomimo mojego wielokrotnego podkreślania że jestem pewna że to coś poważnego, że w przedszkolu wiele dzieci złapało zapalenie oskrzeli i kaszel brzmi jak przy zapaleniu oskrzeli. Doktor stwierdził że to być może zapalenie tchawicy i kazał nagrać kaszel w nocy. Po drugie cała wizyta trwała ok 3 min. Z wypisaniem leków i zwolnienia ok 5. Pan doktor miał opóźnienie i wyglądało na to że bardzo się spieszy. Ponieważ kaszel mojego dziecka był straszny, następnego dnia pojechałam do innego pediatry który rozpoznał zapalenie płuc a dziecko badał 15 min, w gabinecie spędziliśmy ok 30 min.. Czuję się bardzo zawiedziona, uważam tego doktora za niekompetentnego, zbadał moje dziecko w pośpiechu poświęcając nam bardzo niewiele czasu. Co więcej, parę dni po wizycie otrzymałam wiadomość z portalu iż lekarz zgłosił że nie pojawiliśmy się na wizycie! Nigdy więcej nie skorzystam z wizyty u tego lekarza. Po tym doświadczeniu nie skorzystam także z usług kliniki w której odbyła się wizyta ponieważ wizyta była droga a lekarz bardzo słaby.

 • Bardzo dobry lekarz. Byłam na wizycie kontrolnej z 13-letnim synem, przed szczepieniem oraz bilansie 13-latka. Wizyta z NFZ. Jestem mile zaskoczona podejściem do nastoletniego chłopaka. Naprawdę rzetelne badanie. Badanie dojrzewającego chłopaka było dokładnie przeprowadzone bez zbędnych komentarzy, natomiast zmiany które powinny być dodatkowo zdiagnozowane zostały fachowo wytłumaczone i uzasadnione, bez zbędnego stresowania dziecka i rodzica. Świetny pediatra. Polecam rodzicom dorastających dzieciaków. Jolanta Różycka

 • Wspaniały człowiek o wielkim sercu, lekarz z powolania i z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta ! Panu Michałowi zawdzięczam szybki powrót do zdrowia ! Trafna diagnoza i świetnie dobrane leki okazały sie kluczem do sukcesu :) Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dzieciątko szybko i sprawnie przebadane, dokładnie osłuchane, informacje podane w sposób treściwy i zrozumiały dla pacjenta...nic dodać nic ująć...:) polecamy serdeczne.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Trafiliśmy do Pana Doktora z internetu, okazało się ze było to bardzo trafna decyzja, wizyta trwała prawie godzinę , rozwiane wszystkie wątpliwości, podejście do dziecka idealne pełen spokój i profesjonalizm,
  polecam !!!

 • Chodzę z dziećmi do różnych pediatrów, mało który/-a z nich jednak poświęca dziecku tyle, co dr Tomaszewski. Do tego wysłucha, wytłumaczy, poleci - wszystko jak trzeba. To wizyty, po których wychodzi się zdrowszym. Tutaj, wyjątkowo - w przychodni w Skale, gdzie doktor też przyjmuje.

 • Bardzo dobry lekarz , świetny specjalista,miły i pogodny człowiek polecam każdemu.Poświęca czas pacjentowi tyle ile potrzeba,dzieci go uwielbiają.

 • Bardzo dobry lekarz, świetne podejście do dzieci. Podczas badania córeczka się w ogóle się nie bała. Podejście Pana doktora do małych pociech jest zdumiewające, dzięki profesjonalizmowi potrafi postawić trafną diagnozę i przepisać odpowiednie leki. Jeżeli nie ma konieczności to nie podaje leków o silnym działaniu typu antybiotyk. Jest młodym, wysoce wykwalifikowanym, z poczuciem humoru i wysokiej kulturze osobistej lekarzem. Zdarzało się że i nam rodzicom potrafił pomóc w leczeniu. Dzięki ogromnej wiedzy potrafi wszystko wytłumaczyć i rzeczowo omówić. Nie zostawia pacjenta samego, zadzwoni i zapyta czy wszystko w porządku. Lekarz jakich mało polecam z pełną odpowiedzialnością. POZDRAWIAM Magdalenka.

 • Lekarz, którego z czystym sumieniem mogę polecić rodzicom maluszków!!!! Spokojny, ciepły, ma niesamowite wyczucie i podejście do dzieci. Przyjechał do mojej malutkiej córeczki w środku nocy z drugiego końca miasta. Zbadał malutką i postawił trafną diagnozę, wyjaśnił jakie leki przepisuje i jak oni działają, co wchodzi w skład każdego przepisanego lekarstwa i dokładnie zapisał jak i ile je przyjmować. Leki pomogły i już na nastepny dzień córeczka czuła się znacznie lepiej. Pan Doktor był bardzo zaangarzowany w proces leczenia, bo po paru dniach zatelefonował, żeby się zapytać jak sie czuje moja pociecha!!! Jest naprawdę dobrym fachowcem i człowiekiem o dobrym sercu! Cieszę się bardzo, że trafiliśmy właśnie do Pana Doktora!!! Panie Doktorze! Pozdrawiamy serdecznie i życzymy sukcesów w pracy. :)

 • Jego sposoby leczenia szybko mi pomogły. Jest bardzo sympatyczny, a do tego potrafi dobrze człowiekowi doradzić nie tylko jeśli chodzi o zdrowie fizyczne. Jest jeden z najlepszych lekarzy jakich znam:)