lek. dent. Michał Sobczyński

Stomatolog · Więcej O specjalizacjach

Gdańsk 1 adres

Nr PWZ: 3241837

106 opinii
Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.Doświadczenie zawodowe zdobywał w najbardziej renomowanych klinikach stomatologicznych w Gdańsku.W pracy zawodowej zajmuje się planowaniem kompleksowego leczenia stomatologicznego z ukierunkowaniem na implantologię oraz ortodoncję.Nadrzędną zasadą jaką wyznaję jest dobra komunikacja z pacjentem oraz zapewnienie komfortu podczas wykonywanych zabiegów.
więcej O mnie

Zakres porad

  • Chirurgia stomatologiczna
  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • Protetyka stomatologiczna

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli (Tylko pod niektórymi adresami)
Dzieci (Tylko pod niektórymi adresami)

Rodzaje konsultacji

Konsultacje online

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Usługi i ceny

  • Konsultacja stomatologiczna

    100 zł

  • Konsultacja online


Adresy (2)

DentalVVita

Hynka 18/lok. U14, 80-465 Gdańsk

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana
  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Blik
Michał Sobczyński

Konsultacja online

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana

106 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Zaangażowanie lekarza
  • Skuteczność leczenia

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • F

    Lekarza nie bylo, gabinet zamkniety
    Od kilku dni brak komunikacji nie mozna sie dodzwonic
    Teraz probuje odzyskac pieniadze

    Z przykroscia wystawiam taka opinie, ale tak to niestety wyglada i takie mam doswiadczenia

     • DentalVVita Konsultacja stomatologiczna  • 

  • K

    Umówiona wizyta nie odbyła się, gabinet był zamknięty, telefon nie odpowiadał. Wcześniejsze wizyty oceniam pozytywnie. Być może była to jakaś szczególna sytuacja.

     • DentalVVita Inny  • 

  • W

    Przedstawiłam problem jaki występował, Pan Michał opisał szczegółowo jak wygląda ta sytuacja, jakie są opcje leczenia. Został mi też uleczony ząb i przedstawiony plan leczenia. Bardzo polecam

     • DentalVVita Inny  • 

  • W

    Pan Michał rzeczowo opisał sytuację i pomógł rozwiązać problem. W gabinecie jest bardzo czysto i przyjaźnie. Polecam każdemu kto szuka dobrego fachowcy.

     • DentalVVita Konsultacja stomatologiczna  • 

  • A

    Będąc na wakacjach w Gdańsku trafiłam do Pana Doktora z bolącą szóstką, która wymagała leczenia kanałowego. Byłam przekonana, że ząb może nadawać się do usunięcia, ale dzięki profesjonalizmowi i ogromnemu zaangażowaniu Pana Doktora udało się go uratować.
    Już na pierwszej wizycie dokładnie oczyścił ząb i szybko zaplanował kolejne dwa terminy w ciągu kilku dni. Jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam właśnie do tego gabinetu. Dzięki Panu Doktorowi zachowałam ząb i pozbyłam się bólu.
    Z całego serca polecam każdemu, kto szuka świetnego stomatologa i prawdziwego specjalisty z podejściem do pacjenta!

     • DentalVVita Inny  • 

  • A

    Konkretna informacja dla pacjenta, jasny plan leczenia. Polecam

     • DentalVVita Inny  • 

  • P

    Bardzo polecam wizytę u tego dentysty. Podczas leczenia wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone, krok po kroku, dzięki czemu czułam się spokojnie i bezpiecznie. Pan doktor był niezwykle miły, cierpliwy i profesjonalny. Dodatkowo dokładnie pokierował mnie, co robić dalej w procesie leczenia. Widać duże zaangażowanie i troskę o pacjenta.

     • DentalVVita Konsultacja stomatologiczna  • 

  • P

    Bardzo miły i zaangażowany pan doktor, plan leczenia i koszty zostały przedstawione od razu, całe leczenie odbywało się bezboleśnie i profesjonalnie, a także przeprowadzona została edukacja dotycząca zarówno dbania o zęby, jak i istoty problemu.

     • DentalVVita Konsultacja stomatologiczna  • 

  • M

    Byłam u Pana doktora Michała pierwszy raz. Świetny stomatolog, bardzo empatyczny, usmiechniety a przy tym wszystkim pełen profesjonalizmu. Na fotelu nie czuć presji i stresu. Cala wizyta upłynęła szybko bardzo sympatycznie. Bardzo polecam ja będę napewno wracać !

     • DentalVVita Konsultacja stomatologiczna  • 

  • M

    Profesjonalnie wykonany zabieg, sympatyczny lekarz :)

     • DentalVVita Konsultacja stomatologiczna  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania