DentalVVita
Gdańsk 1 adres
O nas
Zobacz więcejUsługi
Specjaliści
Adres
DentalVVita
Opinie o specjalistach (100)
100 opinii
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Filip
Lekarza nie bylo, gabinet zamkniety
Od kilku dni brak komunikacji nie mozna sie dodzwonic
Teraz probuje odzyskac pieniadze
Z przykroscia wystawiam taka opinie, ale tak to niestety wyglada i takie mam doswiadczenia
Katarzyna
Umówiona wizyta nie odbyła się, gabinet był zamknięty, telefon nie odpowiadał. Wcześniejsze wizyty oceniam pozytywnie. Być może była to jakaś szczególna sytuacja.
Wiktoria
Przedstawiłam problem jaki występował, Pan Michał opisał szczegółowo jak wygląda ta sytuacja, jakie są opcje leczenia. Został mi też uleczony ząb i przedstawiony plan leczenia. Bardzo polecam
Wiktoria
Pan Michał rzeczowo opisał sytuację i pomógł rozwiązać problem. W gabinecie jest bardzo czysto i przyjaźnie. Polecam każdemu kto szuka dobrego fachowcy.
Alicja Musielak
Będąc na wakacjach w Gdańsku trafiłam do Pana Doktora z bolącą szóstką, która wymagała leczenia kanałowego. Byłam przekonana, że ząb może nadawać się do usunięcia, ale dzięki profesjonalizmowi i ogromnemu zaangażowaniu Pana Doktora udało się go uratować.
Już na pierwszej wizycie dokładnie oczyścił ząb i szybko zaplanował kolejne dwa terminy w ciągu kilku dni. Jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam właśnie do tego gabinetu. Dzięki Panu Doktorowi zachowałam ząb i pozbyłam się bólu.
Z całego serca polecam każdemu, kto szuka świetnego stomatologa i prawdziwego specjalisty z podejściem do pacjenta!
Aneta
Konkretna informacja dla pacjenta, jasny plan leczenia. Polecam
Paulina
Bardzo polecam wizytę u tego dentysty. Podczas leczenia wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone, krok po kroku, dzięki czemu czułam się spokojnie i bezpiecznie. Pan doktor był niezwykle miły, cierpliwy i profesjonalny. Dodatkowo dokładnie pokierował mnie, co robić dalej w procesie leczenia. Widać duże zaangażowanie i troskę o pacjenta.
Patrycja
Bardzo miły i zaangażowany pan doktor, plan leczenia i koszty zostały przedstawione od razu, całe leczenie odbywało się bezboleśnie i profesjonalnie, a także przeprowadzona została edukacja dotycząca zarówno dbania o zęby, jak i istoty problemu.
Monika
Byłam u Pana doktora Michała pierwszy raz. Świetny stomatolog, bardzo empatyczny, usmiechniety a przy tym wszystkim pełen profesjonalizmu. Na fotelu nie czuć presji i stresu. Cala wizyta upłynęła szybko bardzo sympatycznie. Bardzo polecam ja będę napewno wracać !
Magda
Profesjonalnie wykonany zabieg, sympatyczny lekarz :)