Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pan Michał jest świetnym specjalistą. Trafiłam do niego z bardzo nasilonym bólem promieniującym od kręgosłupa do nogi z powodu wysuniętego dysku. Po dwóch spotkaniach przeprowadzonych z kilkudniową przerwą, w czasie których Pan Michał znalazł dla mnie odpowiednie ćwiczenia, ból całkowicie ustąpił. Przed rehabilitacją ciężko mi było wytrzymać zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej czy stojącej, teraz wszystkie objawy ustąpiły. Pan Michał udzielił mi wyczerpującej informacji na temat tego, jak wykonywać pewne czynności, żeby sobie nie szkodzić i jak dbać o kręgosłup, żeby problemy nie powróciły. Jestem zachwycona efektami!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo profesjonalna opieka jak i podejście do pacjenta. Rehabilitacja odcinka lędźwiowego kręgosłupa przeprowadzona po mistrzowsku. Już po kilku zabiegach duża poprawa i ból ustał. Zalecone przez p. Michała codzienne ćwiczenia sprawiają że uraz nie powraca. Wygodna forma rehabilitacji w domu u pacjenta. Naprawdę profesjonalista warty polecenia.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Miałem problemy z bólami kręgosłupa od dłuższego czasu. Dzięki terapii prowadzonej przez P. Michała już po kilku spotkaniach udało się wyeliminować prawie wszystkie objawy. Jestem bardzo wdzięczny.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Świetny kontakt i empatyczne podejście do pacjenta. Pan Michał traktował mnie bardzo profesjonalnie i w jego rękach czułem się komfortowo. Ustalanie terminu wizyty bezproblemowe.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu rehabilitacja pourazowa

Pan Michał wie co robi i jeszcze profesjonalnie opowiada o stosowanych technikach, spokojnie mógłby dawać wykłady:)
Pomógł mi powrócić do formy. Osobiście mam nadzieję, że nie będę już musial korzystać z jego pomocy :) Ale potrzebującym na pewno polecę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie