Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Olejniczaka 32, Bytom
Gabinet internistyczny Dr med.Michał Młynarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Dr med. Michał Młynarski, lekarz internista, specjalizujący się w gastroenterologii. Pochodzi z rodziny o tradycjach lekarskich. Ojciec Zygmunt, ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • choroba wrzodowa
  • choroby przewodu pokarmowego
  • krwawienie z odbytu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Gastroenterologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
15 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet internistyczny Dr med.Michał Młynarski bóle brzucha

Miałam dziś robioną endoskopię przez doktora. Wcześniej była wizyta z usg. Dzisiejsze badanie mimo, że nie należy do najprzyjemniejszych odbyło się bardzo fachowo i szybko. Doktor przygotował mnie do badania, powiedział jak ono będzie wyglądać, w trakcie mówił co robi. Po badaniu poświęcił mi czas tłumacząc jakie kroki podejmujemy dalej. Jestem bardzo zadowolona z porady i z badania! Polecam!


B
Użytkownik zweryfikowany

Zgłosiłam się z uszkodzonym naskorkiem odbytu. Lekarz nie chial obejrzeć,stwierdził że niezbędne jest badanie retroskopem. Badanie trzy dni pozniej. Gotowa do badania czekam a pan doktor mi na to ze on widzi już problem przed rozpoczęciem badania ale badanie i tak zrobił i zapłaciłam bagatela 300zl. Dla mnie to marnowanie czasu i kasy pacjenta. Gdyby przy pierwszym spotkaniu zechciał zobaczyć może nie musiałabym znosić badania i za ta wątpliwa przyjemnosc płacić tyle kasy. Poza tym fachowy kulturalny i rzeczowy. Ale drugi raz nie pójdę.


M
Użytkownik zweryfikowany

Jeden z lepszych lekarzy z jakimi miałam styczność.
Miałam robioną gastroskopię, i badanie te nie było takie straszne jak większość osób mówi.
Kultura osobista lekarza na wysokim poziomie.
Potrafi w sposób jasny i konkretny wyjaśnić chorobę jak i jej przyczynę.
Polecam tego lekarza z czystym sumieniem.


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz kompetentny, o ogromnej wiedzy kulturalny.Potrafi w sposob jasny i prosty wyjasnic chorobe odpowiednio zgiagnozowac dobrać odpowiednie leki pomogł mi .Nalezą się Panu doktorowi wyrazy szacunku. Bożena


M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam każdemu choremu tego lekarza . Bardzo wysoka kultura osobista spokojny dobrze tłumaczy i leczy .


C
Użytkownik zweryfikowany

ja niestety nie jestem zadowolona z leczenia, skutków jego leczenia brak, pieniędzy wydałam bez liku...postanowiłam się skontaktować z innymi specjalistami z tej samej dziedziny i okazało się że doktor Młynarski przepisał mi bardzo drogie zagraniczne leki których nie powinien był przepisywać, o polskich zamiennikach nie wspomniał, co więcej - zabronił ich zażywać! Jak się okazało te właśnie polskie zamienniki dopiero mi pomogły i wracam powoli do zdrowia.


Użytkownik zweryfikowany

Doktor Młynarski to najprzyjazniejszy i najbardziej kulturalny, empatyczny i profesjonalny lekarz jakiego w życiu spotkałam, a wierzcie mi, z wieloma miałam do czynienia...
Zabiegi ,które wykonuje są bardzo nieprzyjemne i co tu wydziwiac? Boli, to oczywiste. Tak jest i trzeba to wytrzymać jeśli chce się być dobrze zdiagnozowanym, a lekarz nie musi być jak mama trzymająca za rękę i glaszczaca po glowce...on jest wystarczająco sympatyczny. Ciekawe dlaczego codziennie są u niego kolejki? Dlaczego? Bo jest złym lekarzem? Odpowiedzcie sobie sami. Naprawdę, leczylam się u niego ja, moi znajomi, a teraz rodzina, nie powiem nawet pól złego słowa na niego. I bardzo dobrze, ze prywatnie, nie muszę się prosić i czekać na łaskę NFZ tu. Polecam polecam z czystym sumieniem!


S
Użytkownik zweryfikowany

Odniosę się do kolonoskopi. Każdy ma inny próg odczuwania bólu. Badanie to miałem "robione" czterokrotnie. Pierwsze trzy przeprowadzone w szpitalach ledwo zniosłem, doszło nawet do omdlenia. U doktora Młynarskiego zdecydowałem się na to badanie pod pełna narkozą.
Szalenie miłe, ciepłe, kulturalne zachowanie wobec pacjenta, koszt stosunkowo niski. Zatem, jeśli ktoś boi się bólu, a przy tego rodzaju badaniu ból raczej jest na 100% obecny, proponuję wziąć narkozę. "Pielęgniarka przycisnęła mnie" - a co miała zrobić? Przy tym badaniu każdy nieskoordynowany ruch może spowodować przebicie jelita.


G

Endoskopia wykonana profesjonalnie. Wiadomo,ze to nic miłego,ale nie było tak żle. Kultura osobista na wysokim poziomie. Fakt,ze przyjmuje tylko prywatnie nic nie zmienia-przynajmnoej człowiek wie, ze płaci i koniec kropka.


G

w moim przypadku leczenie zalecone przez doktora Młynarskiego przyniosło więcej szkody niż pożytku. Moje schorzenie wymaga trzymania ścisłej diety jednak o tym że taka dieta istnieje i jest w moim przypadku niezbędna, dowiedziałam się dopiero w szpitalu bo nieudolnym leczeniu doktora Młynarskiego. Próbował mnie leczyć wyszukanymi lekarstwami i dziwił się czemu tak opornie idzie leczenie a 'zapomniał' wspomnieć o takim małym szególe jak właśnie dieta. Pomimo tego że narzekałam na wciąż pogarszający się stan ogólny on zlekceważył wszystkie symptomy i zbagatelizował wszystkie sygnały świadczące o tym że jego leczenie nie przynosiło żadnych pożądanych efektów. Zdecydowanie odradzam wizyte!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dr med. Michał Młynarski, lekarz internista, specjalizujący się w gastroenterologii. Pochodzi z rodziny o tradycjach lekarskich. Ojciec Zygmunt, ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • choroba wrzodowa
  • choroby przewodu pokarmowego
  • krwawienie z odbytu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Gastroenterologia

Powiązane wyszukiwania