Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Olejniczaka 32, Bytom
Gabinet internistyczny Dr med.Michał Młynarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Dr med. Michał Młynarski, lekarz internista,
specjalizujący się w gastroenterologii.

Pochodzi z rodziny o tradycjach lekarskich....

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Choroba wrzodowa
  • Choroby przewodu pokarmowego
  • Krwawienie z odbytu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zakres porad

  • Gastroenterologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

17 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet internistyczny Dr med.Michał Młynarski Inny

Celem mojej wizyty było badanie - gastroskopia.
Od 4 miesięcy „walczę” z powikłaniami po covidzie.
Od 4 miesięcy mam problem z silnym bólem nadbrzusza promieniującym na lewą stronę, zaparciami oraz promieniującym bólem w dolnej części brzucha.
Na początku wizyty doktor Michał szczegółowo wyjaśnili jak będzie badanie wyglądało i czułam się naprawdę bezpiecznie i wiedziałam, że z takim podejściem lekarza na pewno dam radę. Lekarz przed samym badaniem zapytał dlaczego się zgłosiłam na gastroskopię - powiedziałam o bólu w nadbrzuszu i promieniowaniu na lewą stronę - o nic więcej lekarz nie zapytał. Gastroskopia nie wykazała żadnych stanów zapalnych itp. Lekarz kazał stosować leki rozkurczowe tj. NO-SPA i stwierdził, że to może być jelito drażliwe oraz skutki covidu.
Cały dzień po badaniu czułam się dobrze. Wiedziałam, że może wystąpić jakiś dyskomfort w brzuchu i gardle. W ciągu dnia zażyłam dwie tabletki NO-SPA. Całą noc nie spałam ze względu na ból w nadbrzuszu.
Niestety, ale wywiad nie był wyczerpujący. Skoro lekarz stwierdził - jelito drażliwe - to dlaczego nie dostałam wskazówek jak łagodzić ból(?)
Ale to za mało aby pomóc pacjentowi w leczeniu tak silnych i wielomiesięcznych objawów.
Bardzo miły lekarz. Brak wywiadu z pacjentem.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet internistyczny Dr med.Michał Młynarski Inny

Badnie zrobione, odpowiedzi na wszytkie pytania udzielone. Czas który poświecił mi doktor był bardzo zadowalający. Zobaczę na ile pomoże mi leczenie które Pan Michał zasugerował. Jestem zadowolona z wizyty, na ten moment polecam.

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet internistyczny Dr med.Michał Młynarski bóle brzucha

Miałam dziś robioną endoskopię przez doktora. Wcześniej była wizyta z usg. Dzisiejsze badanie mimo, że nie należy do najprzyjemniejszych odbyło się bardzo fachowo i szybko. Doktor przygotował mnie do badania, powiedział jak ono będzie wyglądać, w trakcie mówił co robi. Po badaniu poświęcił mi czas tłumacząc jakie kroki podejmujemy dalej. Jestem bardzo zadowolona z porady i z badania! Polecam!

B
Użytkownik zweryfikowany

Zgłosiłam się z uszkodzonym naskorkiem odbytu. Lekarz nie chial obejrzeć,stwierdził że niezbędne jest badanie retroskopem. Badanie trzy dni pozniej. Gotowa do badania czekam a pan doktor mi na to ze on widzi już problem przed rozpoczęciem badania ale badanie i tak zrobił i zapłaciłam bagatela 300zl. Dla mnie to marnowanie czasu i kasy pacjenta. Gdyby przy pierwszym spotkaniu zechciał zobaczyć może nie musiałabym znosić badania i za ta wątpliwa przyjemnosc płacić tyle kasy. Poza tym fachowy kulturalny i rzeczowy. Ale drugi raz nie pójdę.

M
Użytkownik zweryfikowany

Jeden z lepszych lekarzy z jakimi miałam styczność.
Miałam robioną gastroskopię, i badanie te nie było takie straszne jak większość osób mówi.
Kultura osobista lekarza na wysokim poziomie.
Potrafi w sposób jasny i konkretny wyjaśnić chorobę jak i jej przyczynę.
Polecam tego lekarza z czystym sumieniem.


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz kompetentny, o ogromnej wiedzy kulturalny.Potrafi w sposob jasny i prosty wyjasnic chorobe odpowiednio zgiagnozowac dobrać odpowiednie leki pomogł mi .Nalezą się Panu doktorowi wyrazy szacunku. Bożena

M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam każdemu choremu tego lekarza . Bardzo wysoka kultura osobista spokojny dobrze tłumaczy i leczy .

C
Użytkownik zweryfikowany

ja niestety nie jestem zadowolona z leczenia, skutków jego leczenia brak, pieniędzy wydałam bez liku...postanowiłam się skontaktować z innymi specjalistami z tej samej dziedziny i okazało się że doktor Młynarski przepisał mi bardzo drogie zagraniczne leki których nie powinien był przepisywać, o polskich zamiennikach nie wspomniał, co więcej - zabronił ich zażywać! Jak się okazało te właśnie polskie zamienniki dopiero mi pomogły i wracam powoli do zdrowia.

Użytkownik zweryfikowany

Doktor Młynarski to najprzyjazniejszy i najbardziej kulturalny, empatyczny i profesjonalny lekarz jakiego w życiu spotkałam, a wierzcie mi, z wieloma miałam do czynienia...
Zabiegi ,które wykonuje są bardzo nieprzyjemne i co tu wydziwiac? Boli, to oczywiste. Tak jest i trzeba to wytrzymać jeśli chce się być dobrze zdiagnozowanym, a lekarz nie musi być jak mama trzymająca za rękę i glaszczaca po glowce...on jest wystarczająco sympatyczny. Ciekawe dlaczego codziennie są u niego kolejki? Dlaczego? Bo jest złym lekarzem? Odpowiedzcie sobie sami. Naprawdę, leczylam się u niego ja, moi znajomi, a teraz rodzina, nie powiem nawet pól złego słowa na niego. I bardzo dobrze, ze prywatnie, nie muszę się prosić i czekać na łaskę NFZ tu. Polecam polecam z czystym sumieniem!

S
Użytkownik zweryfikowany

Odniosę się do kolonoskopi. Każdy ma inny próg odczuwania bólu. Badanie to miałem "robione" czterokrotnie. Pierwsze trzy przeprowadzone w szpitalach ledwo zniosłem, doszło nawet do omdlenia. U doktora Młynarskiego zdecydowałem się na to badanie pod pełna narkozą.
Szalenie miłe, ciepłe, kulturalne zachowanie wobec pacjenta, koszt stosunkowo niski. Zatem, jeśli ktoś boi się bólu, a przy tego rodzaju badaniu ból raczej jest na 100% obecny, proponuję wziąć narkozę. "Pielęgniarka przycisnęła mnie" - a co miała zrobić? Przy tym badaniu każdy nieskoordynowany ruch może spowodować przebicie jelita.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dr med. Michał Młynarski, lekarz internista,
specjalizujący się w gastroenterologii.

Pochodzi z rodziny o tradycjach lekarskich....

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Choroba wrzodowa
  • Choroby przewodu pokarmowego
  • Krwawienie z odbytu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zakres porad

  • Gastroenterologia

Powiązane wyszukiwania