dr n. med.

Michał Libiszewski

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
234 odwiedziny w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Ł
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SALVEUsługa: Leczenie rany

  Pan Doktor był podczas wizyty bardzo miły i fachowy. W trakcie rozmowy wyjaśniał bardzo dokładnie przebieg procesu leczenia.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz merytorycznie i cierpliwie wytłuma
  czył przyczyny choroby, udzielił przekony-
  wujących rad, zdobył moje pełne zaufanie!
  Efekty leczenia po pierwszej wizycie prze-
  szły moje najśmielsze oczekiwania!!!

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscu

  W 2011 roku miałam operację usunięcia tarczycy w szpitalu im.Kopernika. Nie byłam umówiona z żadnym lekarzem, więc jako anonimową pacjentkę dostał mnie "z przydziału" młody lekarz. Jak się później dowiedziałam był to dr Libiszewski. Do dziś w trakcie badań kontrolnych usg lekarze zachwycają się głośno precyzją wykonanego zabiegu.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SALVEUsługa: USG doppler

  Bardzo sympatyczny, fachowy i emanujący wyjątkowym spokojem lekarz. W sposób rzeczowy i jasny wytłumaczył mi problem. Polecam.

 • Lokalizacja: SALVEUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Kompetentny doktor, poświęca dużo czasu na badanie i pytania pacjenta. Wszystko przebiegło prawidłowo, polecam serdecznie.

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medicover - Łódź

  Pan doktor jest nie tylko bardzo kompetentny, rzeczowy, profesjonalny, ale rowniez ma swietne podejscie do pacjenta. Mialam usuwane zylaki i od samego poczatku wiedzialam, ze jestem pod dobra opieka, w trakcie pierwszych wizyt jak i podczas i po zabiegu. Pan doktor cierpliwie odpowiadal na pytania, tlumaczyl, zabieg przeprowadzil sprawnie i caly czas upewnial sie, ze wszystko jest w porzadku. Jest tez bardzo dokladny i delikatny. Do pacjenta ma duzo cierpliwosci i podchodzi do niego indywidualnie. Jestem bardzo zadowolona, ze trafilam w rece takiego profesjonalisty. Polecam!

 • E
  Lokalizacja: Medical Magnus ClinicUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Do dr. trafiłem z polecenia innych pacjentów. Pan doktor operował mi żylaki lewej nogi. Przed operacją krok po kroku wytłumaczył mi jak będzie przebiegać zabieg, podczas zabiegu cały czas utrzymywał ze mną kontakt , z uwagi na fakt, iż byłem mocno zestresowany. Po zakończonym zabiegu cały czas kontrolował mój stan i odpowiadał cierpliwie na wszelkie pytania. Po zabiegu śladów już praktycznie nie ma, szwy wykonane z chirurgiczną precyzją niczym chirurg medycyny estetycznej:) Gorąco polecam tego lekarza, po około miesiącu czasu wróciłem do uprawiania sportów bez żadnych dolegliwości. Dziękuję:)

Doświadczenie i kwalifikacje