Szpital Prywatny Pulsmed w swoich strukturach posiada wielospecjalistyczną przychodnię lekarską oraz szpital udzielający świadczeń w zakresie: bariatrii - leczenia otyłości, chirurgii ogólnej, chirurg... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Pulsmed Szpital Prywatny

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26

90-248 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Szpital Prywatny Pulsmed w swoich strukturach posiada wielospecjalistyczną przychodnię lekarską oraz szpital udzielający świadczeń w zakresie: bariatrii - leczenia otyłości, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, chirurgii estetycznej, wykorzystania kamórek macierzystych w leczeniu, neurochirurgii, okulistyki, onkologii, ortopedii oraz urologii.

Szpital dysponuje:

nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i operacyjnym,
blokiem operacyjnym z pełnym wyposażeniem,
salą pooperacyjną z monitorowaniem anestezjologicznym,
1-2 osobowymi salami chorych (łazienka, TV, telefon),
trzyłóżkową salą dziennego pobytu.


W leczeniu proponujemy nowoczesne procedury medyczne z wykorzystaniem cyfrowych urządzeń diagnostycznych oraz skuteczne metody zabiegowe skracające czas leczenia i zmniejszające dolegliwości pacjenta w tym: endoskopię zabiegową, laparoskopię, artroskopię, zabiegi operacyjne z wykorzystaniem laserów i ultradźwięków oraz kriochirurgię.

Zatrudniamy doświadczonych lekarzy z różnych dziedzin oraz współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz wielu ośrodków medycznych na terenie całego kraju.

Jako najbardziej doświadczony w Polsce oraz jeden z trzech najlepszych na świecie ośrodków leczenia otyłości metodami o zmniejszonej inwazyjności (np. balon żołądkowy), prowadzimy także szkolenia dla lekarzy z kraju, jak również z zagranicy.

Szpital Pulsmed jest również członkiem międzynarodowej organizacji zrzeszającej placówki i instytucje aktywnie uczestniczące w badaniu zastosowania oraz w wykorzystywaniu w swojej praktyce nowoczesnych technologii medycznych bazujących na komórkach macierzystych: Cell Society Europe.

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Dobrowolski

  Urolog, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi

   Od 2005 r. przez 13 lat leczenia u dr. Dobrowolskiego (wizyta co cztery miesiące) miałem zlecone badania USG stercza 9 razy, a badanie PSA zlecone i wykonane po raz pierwszy w czerwcu 2018 r. Wynik 8,64 ng/ml. ( W 2005 r. gdy zacząłem się leczyć u Pana doktora miałem PSA 3,3 ng/ml). Wynik ten przy braniu Finasteru jest obniżony o połowę, czyli w rzeczywistości wynosił 17,28 ng/ml. W styczniu 2018 r. zauważyłem krew w moczu. Po badaniach zleconych przez lekarza pierwszego kontaktu okazało się że, to sprawa urologiczna, a wynik PSA (z dnia 18.01.2018 r) wynosi 7,41 ng/ml. Dr. Dobrowolski po obejrzeniu wyniku stwierdził że to nic takiego i kazał mi przyjść na wyznaczoną wizytę t.j. 27.02.2018 r. Przy takim podejściu Pana doktora do pacjenta, rezonans MR miałem wykonany dopiero 30.08.2018 r (wynik – rak gruczołu krokowego), PSA w dniu 22.10.2018 r. (wynik 9,37 ng/ml. x 2 = 18,74), biopsję wykonaną 30.10.2018 r. (wynik – rak złośliwy gruczołu krokowego. Wskaźnik Gleason (4+3) 7 pkt ), scyntygrafię 14.11.2018 r., tomograf TK w dniu 28.11.2018 r. W dniu 30.11.2018 r. byłem na wyznaczonej wizycie z wynikami u Pana doktora. Gdy zapytałem, dlaczego wcześniej nie dostawałem zlecenia na badanie PSA i czy USG nic nie wykazało? Pan doktor od razu podniesionym głosem powiedział że, tak nie będziemy rozmawiać, jak chcę to mogę go skarżyć do sądu, że na podstawie PSA nie leczy się prostaty, że dalej już nie będzie mnie leczyć. Zostałem z rakiem złośliwym gruczołu krokowego z naciekami. Pana doktora nikomu nie polecam .

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pulsmed Szpital PrywatnyUsługa: konsultacje urologiczne

   Od pierwszego rozpoznania: rak piersi, operacji i leczenia minęło 25 lat. Przez ten okres co jakiś czas choroba nie dawała o sobie zapomnieć ale zawsze wychodziłam zwycięsko. W tym roku kiedy pojawiła się krew w moczu zmarnowałam 6 m-cy na wizyty u różnych innych lekarzy , co w przypadku choroby nowotworowej ma ogromne znaczenie. Wreszcie trafiłam do profesjonalisty dr. D Dobrowolskiego, zostało szybko przeprowadzone właściwe badanie, diagnoza, ustalony termin zabiegu który jest niezbędny. Wraca mi wiara, że i tym razem z pomocą Pana doktora dam radę pokonać chorobę. Gorąco polecam


 • Paweł Pisera

  Chirurg Plastyczny, Chirurg, dr n. med.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Lekarz zaangażowany i udziela informacji, doradza wg własnego doświadczenia oraz wiedzy medycznej. Cierpliwie słucha pacjenta.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Rok temu miałam zrobioną korektę powiek górnych. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Jestem rok po zabiegu, nie mam żadnych blizn. Zyskałam piękne oczy, mogę je malować tak jak mam ochotę, co wcześniej nie było możliwe. Dodam, że już po 2 tygodniach od zabiegu prawie nie było widać że go wykonałam. Wyglądam dużo młodziej, oczy optycznie się powiększyły i lekko uniosły. Przed zabiegiem, mimo stosunkowo młodego wieku, wyglądałam na starszą i zmęczoną. Szczerze polecam doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (92) o tym lekarzu


 • Robert Rokicki

  Ortopeda, Chirurg, Lekarz Sportowy, dr n. med.

  • L
   Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Doktor Rokicki, krótko i zwięźle wyjaśnił mi na czym polega zabieg i jakie mogą być powikłania. Uważam, że jest to doktor godny polecenia.

  • A
   Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacja chirurgia ręki

   Lekarz budzący absolutne zaufanie.skupiony na pacjencie. Rzeczowy i konkretny, wyjaśnia wszystkie aspekty dolegliwości i drogę leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (107) o tym lekarzu


 • Paweł Trenda

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • H

   bedac pierwszy raz to oczekiwalbym troszke wiecej zainteresowania pacjetem i informacja o stanie zdrowia jak na razie nic nie wiem i niewiem po co wogole bylem u p.dra.ale pozdrawiam oczekojac troche wiecej !!!!

  • Z

   mysle ze zna przysiege Hipokratesa, a autorka poprzedniego komentarza chyba nie; zycze Doktorowi wszystkiego dobrego; pozdrawiam - szczegolnie malo agresywnych pacjentow o co w dzisiejszych czasach trudno


 • Paweł Kolasa

  Neurochirurg, Chirurg,

  • Profesor Paweł Kolasa jest neurochirurgiem z powołania, jest konkretny, stanowczy, o złotych rękach i dobrym sercu. Dziękuje panie profesorze jeszcze raz za operacje kręgosłupa szyjnego. Mogę polecić każdemu pana profesora z czystym sumieniem.
   Pacjentka Katarzyna z Rogowa

  • A

   Dziękuje za diagnozę taty. Choć nie ma już jakiejkolwiek nadzieji, profesor rozmawiał ze mną tak, że zbliżająca się śmierć taty nie wydała się okrutna. Mały gest, poklepania po ręku, spokój i sposób mówienia dodaje otuchy. Dziękuję za to że był Pan Profesorze przede wszystkim człowiekiem, a potem lekarzem.

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Zbigniew Kowalczyk

  Bariatra, Chirurg,

  • S
   Lokalizacja: Pulsmed Szpital PrywatnyUsługa: zabieg szycia

   Jak dla mnie bardzo profesjonalne podejście do samego zabiegu jak i do pacjenta . Nie ukrywam mojego zadowolenia ! Jestem w stanie polecić każdemu z takim samym problemem Pan Doktor jak i reszta personelu spisała się na 6 . Dziękuję !!

  • P

   Wydawało mi się, że jest bardzo "ludzki". Na samym początku, kiedy zakładał mi "balonik".
   Po zabiegu podał numer telefonu "na wszelki wypadek". Niestety, kiedy próbowałam się z nim skontaktować, nie odbierał telefonu w ogóle.
   W gabinecie przyjmował ze mną jednocześnie jeszcze jedną osobę, "abyśmy mogli zapoznać się ze sobą, bo czekają nas podobne drogi i w razie czego możemy do siebie zadzwonić i wymienić doświadczenia". Myslałam, że to tak na poczatek, ale po tym "podwojonym wywiadzie" był juz zabieg, a po nim pana doktora nie widziałam. Wizyty kontrolne postępu (efektów) odbywały wg harmonogramu. Nie pytał się o żadne przeciwskazania do ćwiczeń (w moim przypadku były, i to poważne), tylko rzucał "50 brzuszków, 30 skłonów...". Główną receptą pana doktora było "codziennie sex". Fajnie, ale niektórzy pacjenci mogą to zalecenie potraaktować jako "receptę", a inni mogą to jeszcze bardziej odchorować (np. osoba w depresji, bez partnera).
   Osobiście nie poleciłabym go nikomu, ale to mój punkt widzenia.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jacek Kasznicki

  Diabetolog,

  • Z
   Lokalizacja: Poradnia NowaUsługa: moje problemy zdrowotne

   Wspaniały lekarz. Wspaniałe podejście do pacjenta. Duża wiedza, właściwy dobór lekarstw dla pacjenta. Tak trzymać.


 • Grażyna Oknińska

  Pediatra,

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor od lat leczyła mnie, dziś leczy moje dzieci. Najlepszy pediatra w Łodzi. Mam do niej pełne zaufanie. Zawsze można się zwrócić o pomoc, nawet z banalną sprawa. Nie lubi przepisywać antybiotykow, ale postawiona diagnoza i leczenie są zawsze skuteczne.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Najukochansza, najlepsza Pani doktor, leczy już kolejne pokolenie. Nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli! To fakt! Można dzwonić o każdej porze i zawsze nam pomoże! <3

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Zbigniew Kozłowski

  Laryngolog, dr n. med.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pulsmed Szpital PrywatnyUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Świetny specjalista,a do tego fantastyczny,przyjazny człowiek.
   Szybka diagnoza.Pan doktor omówił ze mną tomografię,dzięki czemu sama też wiem co się dzieje w moich zatokach!

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pulsmed Szpital PrywatnyUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Bardzo profesjonalny i kulturalny lekarz,jestem zadowolona z wizyty i na pewno jeszcze skorzystam i polecę innym.

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu


 • Tadeusz Rylski

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy,

  • K

   Umówilam wizytę spontanicznie,pod wpływem bólu a po zapoznaniu się z n/w opiniami zamierzałam ją odwołać.
   Dobrze,że tak się nie stalo.
   To dzięki wnikliwości Pana Doktora Rylskiego i wstępnej diagnozie zostałam przekierowana i ostatecznie dogłębnie zdiagnozowana.
   Zmiany miażdżycowe poczyniły spustoszenie w moich tętnicach ale umówiona jestem do czwartego z kolei specjalisty z nadzieją na realną pomoc.
   Dziekuję Panie Doktorze za poświęcony mi czas i głęboką analizę moich dolegliwości umożliwiającą dalsze szukanie pomocy.
   Wdzięczna pacjentka

  • J

   Skandalicznie przeprowadzone badanie zakrzepicy żył. Lekarz nie dokonał opisu badania oraz nie przeprowadził jakichkolwiek wydruków z urządzenia dopplerowskiego po badaniu żył. Nie powiadomił również pacjenta o konieczności kontynuowania przyjmowania leków przez minimum 3 miesiące, co spowodowało konieczność ponownego rozpoczęcia kuracji. Powyższą opinię wydaję w oparciu o badanie i metodę leczenia zastosowaną przez innego specjalistę w zakresie chirurgii naczyniowej.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania