Szpital Prywatny Pulsmed w swoich strukturach posiada wielospecjalistyczną przychodnię lekarską oraz szpital udzielający świadczeń w zakresie: bariatrii - leczenia otyłości, chirurgii ogólnej, chirurg... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Pulsmed Szpital Prywatny

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26, Śródmieście

90-248, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Szpital Prywatny Pulsmed w swoich strukturach posiada wielospecjalistyczną przychodnię lekarską oraz szpital udzielający świadczeń w zakresie: bariatrii - leczenia otyłości, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, chirurgii estetycznej, wykorzystania kamórek macierzystych w leczeniu, neurochirurgii, okulistyki, onkologii, ortopedii oraz urologii.

Szpital dysponuje:

nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i operacyjnym,
blokiem operacyjnym z pełnym wyposażeniem,
salą pooperacyjną z monitorowaniem anestezjologicznym,
1-2 osobowymi salami chorych (łazienka, TV, telefon),
trzyłóżkową salą dziennego pobytu.


W leczeniu proponujemy nowoczesne procedury medyczne z wykorzystaniem cyfrowych urządzeń diagnostycznych oraz skuteczne metody zabiegowe skracające czas leczenia i zmniejszające dolegliwości pacjenta w tym: endoskopię zabiegową, laparoskopię, artroskopię, zabiegi operacyjne z wykorzystaniem laserów i ultradźwięków oraz kriochirurgię.

Zatrudniamy doświadczonych lekarzy z różnych dziedzin oraz współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz wielu ośrodków medycznych na terenie całego kraju.

Jako najbardziej doświadczony w Polsce oraz jeden z trzech najlepszych na świecie ośrodków leczenia otyłości metodami o zmniejszonej inwazyjności (np. balon żołądkowy), prowadzimy także szkolenia dla lekarzy z kraju, jak również z zagranicy.

Szpital Pulsmed jest również członkiem międzynarodowej organizacji zrzeszającej placówki i instytucje aktywnie uczestniczące w badaniu zastosowania oraz w wykorzystywaniu w swojej praktyce nowoczesnych technologii medycznych bazujących na komórkach macierzystych: Cell Society Europe.

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Kolasa

  Neurochirurg, Chirurg,

  • Profesor Paweł Kolasa jest neurochirurgiem z powołania, jest konkretny, stanowczy, o złotych rękach i dobrym sercu. Dziękuje panie profesorze jeszcze raz za operacje kręgosłupa szyjnego. Mogę polecić każdemu pana profesora z czystym sumieniem.
   Pacjentka Katarzyna z Rogowa

  • A

   Dziękuje za diagnozę taty. Choć nie ma już jakiejkolwiek nadzieji, profesor rozmawiał ze mną tak, że zbliżająca się śmierć taty nie wydała się okrutna. Mały gest, poklepania po ręku, spokój i sposób mówienia dodaje otuchy. Dziękuję za to że był Pan Profesorze przede wszystkim człowiekiem, a potem lekarzem.

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Dariusz Ziółkowski

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • Lokalizacja: MedestUsługa: blizny na twarzy

   Lekarz przede wszystkim z powołania.pomògł mi po wypadku(blizny na twarzy,oraz usunięcie naczynek) Z czystym sumieniem polecam pana doktora.

  • A

   Z usług pana doktora korzystałam kilkukrotnie i z pewnością powtórzę te spotkania. Pierwsza wizyta związana była z diagnozą i usunięciem zmiany skórnej, następne - z poprawieniem kondycji mojej skóry. Za każdym razem byłam pozytywnie zaskoczona profesjonalnym podejściem do pacjenta. Pan doktor cierpliwie wyjaśniał wszystkie kwestie związane z zabiegami, zachęcał do zadawania pytań a przede wszystkim emanował życzliwością. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu pacjentowi wizytę u pana doktora!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jacek Kasznicki

  Diabetolog,

  • Z
   Lokalizacja: Poradnia NowaUsługa: moje problemy zdrowotne

   Wspaniały lekarz. Wspaniałe podejście do pacjenta. Duża wiedza, właściwy dobór lekarstw dla pacjenta. Tak trzymać.


 • Dariusz Dobrowolski

  Urolog, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi

   Od 2005 r. przez 13 lat leczenia u dr. Dobrowolskiego (wizyta co cztery miesiące) miałem zlecone badania USG stercza 9 razy, a badanie PSA zlecone i wykonane po raz pierwszy w czerwcu 2018 r. Wynik 8,64 ng/ml. ( W 2005 r. gdy zacząłem się leczyć u Pana doktora miałem PSA 3,3 ng/ml). Wynik ten przy braniu Finasteru jest obniżony o połowę, czyli w rzeczywistości wynosił 17,28 ng/ml. W styczniu 2018 r. zauważyłem krew w moczu. Po badaniach zleconych przez lekarza pierwszego kontaktu okazało się że, to sprawa urologiczna, a wynik PSA (z dnia 18.01.2018 r) wynosi 7,41 ng/ml. Dr. Dobrowolski po obejrzeniu wyniku stwierdził że to nic takiego i kazał mi przyjść na wyznaczoną wizytę t.j. 27.02.2018 r. Przy takim podejściu Pana doktora do pacjenta, rezonans MR miałem wykonany dopiero 30.08.2018 r (wynik – rak gruczołu krokowego), PSA w dniu 22.10.2018 r. (wynik 9,37 ng/ml. x 2 = 18,74), biopsję wykonaną 30.10.2018 r. (wynik – rak złośliwy gruczołu krokowego. Wskaźnik Gleason (4+3) 7 pkt ), scyntygrafię 14.11.2018 r., tomograf TK w dniu 28.11.2018 r. W dniu 30.11.2018 r. byłem na wyznaczonej wizycie z wynikami u Pana doktora. Gdy zapytałem, dlaczego wcześniej nie dostawałem zlecenia na badanie PSA i czy USG nic nie wykazało? Pan doktor od razu podniesionym głosem powiedział że, tak nie będziemy rozmawiać, jak chcę to mogę go skarżyć do sądu, że na podstawie PSA nie leczy się prostaty, że dalej już nie będzie mnie leczyć. Zostałem z rakiem złośliwym gruczołu krokowego z naciekami. Pana doktora nikomu nie polecam .

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pulsmed Szpital PrywatnyUsługa: konsultacje urologiczne

   Od pierwszego rozpoznania: rak piersi, operacji i leczenia minęło 25 lat. Przez ten okres co jakiś czas choroba nie dawała o sobie zapomnieć ale zawsze wychodziłam zwycięsko. W tym roku kiedy pojawiła się krew w moczu zmarnowałam 6 m-cy na wizyty u różnych innych lekarzy , co w przypadku choroby nowotworowej ma ogromne znaczenie. Wreszcie trafiłam do profesjonalisty dr. D Dobrowolskiego, zostało szybko przeprowadzone właściwe badanie, diagnoza, ustalony termin zabiegu który jest niezbędny. Wraca mi wiara, że i tym razem z pomocą Pana doktora dam radę pokonać chorobę. Gorąco polecam


 • Robert Rokicki

  Ortopeda, Chirurg, Lekarz Sportowy, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje medycyna sportowa

   Wizyta była bardzo rzeczowa. Czuło się, że rozmawia się z fachowcem, zaangażowanym w swoją pracę. Uzyskałem odpowiedzi na swoje pytania i umówiliśmy się co do dalszego leczenia. Jestem zadowolony z wizyty.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZ

   Pan doktor życzliwie wyjaśnił stan złamania kości i zaproponował leczenia. Udzielił tez odpowiedzi na wszytskie moje pytania.

  Zobacz wszystkie opinie (90) o tym lekarzu


 • Ewa Langner

  Proktolog, Chirurg, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Profilaktyka i ZdrowieUsługa: konsultacja proktologiczna

   Była to moja pierwsza wizyta u pani doktor. Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Widać zaangażowanie w opiece nad pacjentem. Mogłam ze swobodą porozmawiać o swoich dolegliwościach. Na pewno będę kontynuowała leczenie u pani doktor. Opinia moja jest w pełni pozytywna. Gorąco polecam.

  • B
   Lokalizacja: Profilaktyka i Zdrowie

   Natychmiastowa pomoc, super podejście. Zgłosiłem się z bólem szybka diagnostyka i od razu zabieg. Żaden lekarz nie wyjaśnimy mi tak co się stało i dla czego w tak przejrzysty sposób.

  Zobacz wszystkie opinie (146) o tym lekarzu


 • Dariusz Czubiński

  Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • L
   Lokalizacja: Centrum Medycyny NOWA EUROPAUsługa: znamiona

   Kompetencja, rzeczwość, rzetelnosć, pasja, empatia, profesjonalizm, nowoczesność i znajomosć najnowszych osiągnięć nauki.. Elita medyczna w najlepszym tego słowa znaczeniu...

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pulsmed Szpital PrywatnyUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Pan Doktor był bardzo profesjonalny , miły . Wspaniały człowiek, któremu można zaufać . Posiada bardzo dużą wiedzę w swojej dziedzinie.

  Zobacz wszystkie opinie (100) o tym lekarzu


 • Paweł Pisera

  Chirurg Plastyczny, Chirurg, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Pulsmed Szpital Prywatny

   Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam, wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta."

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pulsmed Szpital PrywatnyUsługa: konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

   Bardzo dobry lekarz. Pierwszy raz trafiłam na kogoś kto kieruje się przede wszystkim dobrem pacjenta A nie chęcią zrobienia zabiegu pomimo wszystko . Mimo, że nie zostałam zakwalifikowana do operacji w Ty momencie uważam , to za duży plus , że dla mojego dobra I w trosce o poprawną rekonwalescencje Pan Dr. Najpierw kazał popracować nad problemem , który nie pozwala na operację;) rzeczowy I konkretny facet .

  Zobacz wszystkie opinie (83) o tym lekarzu


 • Zbigniew Kozłowski

  Laryngolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pulsmed Szpital PrywatnyUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Bardzo profesjonalny i kulturalny lekarz,jestem zadowolona z wizyty i na pewno jeszcze skorzystam i polecę innym.

  • B
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Laryngologiczny

   Pojawiłem się u doktora z bólem głowy od kilku tygodni i przewlekłym zapaleniem zatok. Pokazałem TK i doktor stwierdził, że on nie ma co u mnie robić prócz krzywej przegrody i że jestem zdrowy. Odesłał do neurologa.

   Finał sprawy - trafiłem do innego laryngologa który obejrzał to samo TK i pokazał mi zatkane zatoki i że operacja zatok jest konieczna. Operacja fess odbyła się z powodu zatkanych ujść 2 z 4 zatok, polipów w zatokach, przerostu małżowin nosowych, krzywej przegrody nosa. Zabieg 6h.

   Do tego w wyniku przebadanego materiału z zatok sitowych - naciek zapalny z limfocytów, odcinkowa metaplazja płaskonabłonkowa na podłożu której rozwijają się nowotwory.

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


 • Maciej Sędzicki

  Ortopeda, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Perfect MedicaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Rzeczowy, konkretny, odpowiada na każde pytanie czy wątpliwość, widać dużą wiedzę i zaangażowanie. Bardzo szczegółowy opis problemu oraz zalecenia. Chociaż na razie byłem na pierwszej wizycie 100% polecam.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Perfect MedicaUsługa: terapia osoczem bogatopłytkowym PRP

   Wszystko w porządku, profesjonalna obsługa, dokładne badanie . Zaproponowana terapia skuteczna. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (216) o tym lekarzu