Szpital Prywatny Pulsmed w swoich strukturach posiada wielospecjalistyczną przychodnię lekarską oraz szpital udzielający świadczeń w zakresie: bariatrii - leczenia otyłości, chirurgii ogólnej, chirurg... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Pulsmed Szpital Prywatny

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26

90-248 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Szpital Prywatny Pulsmed w swoich strukturach posiada wielospecjalistyczną przychodnię lekarską oraz szpital udzielający świadczeń w zakresie: bariatrii - leczenia otyłości, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, chirurgii estetycznej, wykorzystania kamórek macierzystych w leczeniu, neurochirurgii, okulistyki, onkologii, ortopedii oraz urologii.

Szpital dysponuje:

nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i operacyjnym,
blokiem operacyjnym z pełnym wyposażeniem,
salą pooperacyjną z monitorowaniem anestezjologicznym,
1-2 osobowymi salami chorych (łazienka, TV, telefon),
trzyłóżkową salą dziennego pobytu.


W leczeniu proponujemy nowoczesne procedury medyczne z wykorzystaniem cyfrowych urządzeń diagnostycznych oraz skuteczne metody zabiegowe skracające czas leczenia i zmniejszające dolegliwości pacjenta w tym: endoskopię zabiegową, laparoskopię, artroskopię, zabiegi operacyjne z wykorzystaniem laserów i ultradźwięków oraz kriochirurgię.

Zatrudniamy doświadczonych lekarzy z różnych dziedzin oraz współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz wielu ośrodków medycznych na terenie całego kraju.

Jako najbardziej doświadczony w Polsce oraz jeden z trzech najlepszych na świecie ośrodków leczenia otyłości metodami o zmniejszonej inwazyjności (np. balon żołądkowy), prowadzimy także szkolenia dla lekarzy z kraju, jak również z zagranicy.

Szpital Pulsmed jest również członkiem międzynarodowej organizacji zrzeszającej placówki i instytucje aktywnie uczestniczące w badaniu zastosowania oraz w wykorzystywaniu w swojej praktyce nowoczesnych technologii medycznych bazujących na komórkach macierzystych: Cell Society Europe.

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Pisera operacja plastyczna brzucha

  Pan Doktor jest fantastycznym specjalista w zakresie chirurgii plastycznej. W zeszłym tygodniu przeszedłem abdominoplastykę i jestem bardzo zadowolony z efektów mimo że to jeszcze początek. Tutaj chciałbym dodatkowo nadmienić, że Pan doktor to człowiek który bardzo dba o pacjenta. Moja operacja przebiegła z małymi komplikacjami wynikającymi z stanu organizm po operacji, ale szybkość działania i podjęte kroki przez Pana doktora są godne uwagi i słów uznania. Brawo! Świetny fachowiec z dużą dozą empatii i dbający o pacjenta. Wszystko było mi wyjaśnione i podczas konsultacji, przed operacją jak i po niej.
  Każdego dnia hospitalizacji Pan doktor był i doglądał czy wszystko jest ok ze mną. Nie znajdę słów zastrzeżenia, a całe mnóstwo pozytywów!
  Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem w ręce takiego fachowca, gdyż jest chirurgiem godnym polecenia z ogromną wiedzą.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Pisera operacja plastyczna uszu

  W 2017 roku zrobiłam u doktora Pisery korektę małżowin usznych. Pan Paweł dokładnie mi wytłumaczył co się będzie działo. Od samego początku był bardzo przyjazny. Podczas operacji rozmawiał ze mną cały czas co pomogło w niestresowaniu się. Dzień po operacji mój organizm zareagował dość ostro i po jednej stronie byłam bardzo spuchnięta. Pomimo dnia wolnego, doktor Pisera odebrał ode mnie telefon i powiedział co mam zrobić. Podczas wizyt kontrolnych zawsze miał czas. Ponad rok temu za jednym uchem zrobił mi się bliźniowiec (absolutnie nie wina lekrarza, tylko reakcja organizmu). Pomimo tego, że moja operacja odbyła się w 2017 roku skotaktowałam się z lekarzem pytając o poradę. Jak zawsze był bardzo pomocny i wytłumaczył jakie mam możliwości. Pan doktor jest profesjonalny i polecam jego usługi.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Pisera operacja plastyczna nosa

  Parę lat temu przeszłam operację nosa u dr Pisery, rok później poprawkę po której nos zrobił się jeszcze gorszy. Od początku był brzydki, krzywy, w kształcie litery S. Górki i dołki na grzbiecie, przez długość grzbietu przechodził rowek jakby nos był rozklejony. Czubek nosa cieniutki, długi, opadał w dół, z jednej strony całkiem zapadnięty. Pojawiły się problemy z oddychaniem do tego stopnia, że jedna dziurka była zupełnie niedrożna. Z biegiem lat nos wyglądał coraz gorzej, aż rok temu musiałam przejść rekonstrukcję nosa z przeszczepem chrząstki za ponad 17 000 zł u innego lekarza, aby jakoś wyglądać i móc normalnie oddychać. Straciłam też w dużym stopniu węch. Odradzam tego lekarza.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Pisera powiększenie piersi

  Operacje miałam w maju 2019. Polecam w 100%, bo Pan Doktor stworzył 2 dzieła sztuki. Moje piersi po tym czasie są perfekcyjnie. Idealnie dopasował rozmiar, udzielił wyczerpujących informacji. W Łodzi jednak naprawdę można zrobić sobie piękny biust.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Pisera Operacja plastyczne nosa

  Przeszłam u pana Pawla
  operacje pelnej korekty nosa(koszt 11.000pln) .Niestety nos w dalszym ciągu jest krzywy , poprawiony czubek nosa również pozostawia wiele do życzenia (dość duza dysproporcja między prawa, a lewa częścią jest dostrzegalna,przed zabiegiem nie było tego typu problemu).Po nieudanym zabiegu przez prawie rok walczyłam o powtórzenie operacji.Moje niezadowolenie lekarz skwitował początkowo zdaniem: przecież tego tak nie widac i zaproponował ponowną korektę za 5000pln, następnie po "ostrych "negocjacjacjach zasugerował , żebym opłaciła jedynie anestezjologów (1500pln). Ostatecznie lekarz podjal się bezpłatnej korekty, ale muszę przyznać że bylo to spowodowane moja wielka determinacją, jak również okupione stresem i dodatkowymi kosztami dojazdu (mieszkam za granicą).Nos poprawiany byl dwa razy i niestety efekt pozostawia wiele do Życzenia.Do ponownej korekty zachęciła mnie kosmetyczka , ktora nie wiedząc o pierwszej przebytej operacji ,ktora zapytała, Cytuje "co się stało z noskiem" , co wlasciwie tylko potwierdziło fakt , że moje niezadowolenie nie jest wywołane wewnetrzna nadwrażliwościa....


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Dariusz Czubiński konsultacja dermatologiczna

  Wszystko przebiegło zgodnie z moimi oczekiwaniami.Pan doktor wszystko szczegolowo wytłumaczył,dokladnie wysluchal z czym jest problem i rownie dokładnie zbadal.Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora.Polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Czubiński

  Lekarz odpowiedział bardzo szczegółowo na wszystkie pytania, wytłumaczył dokładnie na czym polega proces leczenia. Wizyta przebiegła szybko i w profesjonalnej atmosferze. Jestem zadowolony z wizyty. Polecam!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Pisera redukcja gornej powieki

  10 lat po operacji I wciaz perfect effect!!! Operowalam moje powieki w wieku 50lat.
  Zachwycona byłam już od samego początku.
  Bardzo sympatyczny i mistrz w tym co robi!


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Zbigniew Kozłowski konsultacja laryngologiczna

  Świetny specjalista,a do tego fantastyczny,przyjazny człowiek.
  Szybka diagnoza.Pan doktor omówił ze mną tomografię,dzięki czemu sama też wiem co się dzieje w moich zatokach!


  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Dariusz Czubiński badanie skóry

  Szybka diagnoza i zabieg tego samego dnia.
  Zabieg był bezbolesny, lekarz bardzo sympatyczny.
  Miła atmosfera w przychodni.
  Serdeczne polecam wizytę u pana Dariusza.
  Pozdrawiam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania