Dr n. med.

Michał Kołaciński verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg, Chirurg szczękowy

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • S
  Lokalizacja: BioMed

  Kompetentny, znający się na swoim fachu lekarz, a poza tym bardzo sympatyczny i cierpliwy, nawet przy zadawaniu przez pacjentkę nie do końca mądrych pytań ;)

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Katarzyna Krawczyk
  Katarzyna Krawczyk
  Ortodonta, Stomatolog
  Al. Kościuszki 48 lok. 1/U, Łódź
  Pani doktor Katarzyna Krawczyk dokładnie wytłumaczyła i rozwiała moje wątpliwości w ocenie mojego 13-letniego syna-:)… więcej
  Umów wizytę

  Aleksandra Szwarc
  Aleksandra Szwarc
  Stomatolog
  Łódź
  Gorąco polecam Panią Doktor! Po dwóch miesiącach problemów z leczeniem kanałowym , rozbijania się od gabinetu do… więcej
  Umów wizytę

  Piotr Arkuszewski
  Piotr Arkuszewski
  Chirurg, Stomatolog
  Al. Kościuszki 17, Łódź
  Byłam operowana przez Profesora. Polecam wszystkim, jest świetnym fachowcem, osobą skromną, kompetentną, bezinteresowną. więcej
  Umów wizytę

  Wojciech Goździewicz
  Wojciech Goździewicz
  Stomatolog, Chirurg szczękowy, Lekarz medycyny estetycznej
  Narutowicza 34, Łódź
  Usunięcie ósemki przebiegło szybko bezboleśnie, wcześniej wykonano zdjęcie rtg, doktor odpowiedział szczegółowo… więcej
  Umów wizytę

  Piotr Misiewicz
  Piotr Misiewicz
  Stomatolog
  ul. Dowborczyków 30/34, Łódź
  Bardzo dobry lekarz, byłem u dr. Misiewicza kilka razy (za każdym razem muszę dojeżdżać z Warszawy). Leczenie za… więcej
  Umów wizytę

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  41 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • S
   Lokalizacja: BioMed

   Kompetentny, znający się na swoim fachu lekarz, a poza tym bardzo sympatyczny i cierpliwy, nawet przy zadawaniu przez pacjentkę nie do końca mądrych pytań ;)

  • Lokalizacja: BioMedUsługa: usunięcie zęba

   Jestem pod wrażeniem opanowania, ciepła i profesjonalizmu Pana Michała. Po przejściach z usuwaniem dwóch dolnych ósemek, myślałam że już każda następna będzie wiązała się z bólem i kolejną katastrofą, ale ta wizyta była zupełnie inna. Usunięcie ósemki w 5 minut jest możliwe :) dziękuję!!!!

  • Ł
   Lokalizacja: BioMed

   Ocena Bardzo dobra to zamało . Pan Dr. Michał Kołaciński zasługuję na wzorowa ocenę. Z czystym sumieniem polecam kazdemu. Proszę uwierzyć ze zabiegi jakie mialem do tej pory odbyły się bezbolesnie, sprawnie, bez zednych powikłań.

  • B
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Stomatologii, przychodnia Hipokrates I piętroUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   Świetny lekarz. Spokojny, zdecydowany. To już mój drugi ząb usuwany u pana doktora. Wszystko wytłumaczył dokładnie i bez pośpiechu. Polecam

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usunięcie ósemki

   Dołączam do grona osób wysoko oceniających umiejętności Pana Doktora. Usuwał mi dolną ósemkę. Wszystko trwało 15 minut i odbyło się bez komplikacji. Profesjonalista, miłego usposobienia - co jest również bardzo ważne.
   Grażyna K.

  • E
   Lokalizacja: BioMed

   Pan dr M. Kołaciński to Profesjonalny, zdecydowany a do tego miły i sympatyczny lekarz. Jeśli wyrywać zęby bezboleśnie i szybko, to tylko u Pana doktora! Polecam.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jak to powiedział Pan doktor ,,na wyrwanie zębów trzeba mieć odpowiedni sposób". I Pan doktor ma ten sposób opatentowany pod każdym względem. Jestem zadowolona z przebiegu usunięcia ósemki. Byłam zestresowana, a Pan doktor spokojnie przypomniał, że muszę oddychać i nie zapominać o tym ;) to wprowadziło rozluźnienie atmosfery. Dodatkowo, zainteresował się przyczyną przyjmowania przeze mnie sterydów i wyjaśnił, co dzieje się z moim organizmem i co może się dziać, a nie musi. I ta uprzejmość i nieszkodliwość wypisana na twarzy. Plus umiejętność patrzenia w oczy podczas wyjaśniania wszystkiego. Od razu poczułam, że mogę ufać Panu doktorowi.
   To był mój drugi zabieg u doktora. Podczas pierwszego zabiegu doktor ze swoim kolegą po fachu wykonali u mnie przeszczep na podniebieniu (widoczne korzenie szóstki). Zabieg wykonany perfekcyjnie, żadnych powikłań. A do tego- ząb- uratowany przed wypadnięciem. Cieszę się, że trafiłam na tak dobrych chirurgów. Dziękuję raz jeszcze Justyna

  • P
   Lokalizacja: BioMedUsługa: usunięcie zęba

   Polecam!!
   Ekstrakcja zęba przez P. Michała była bez zadnego dykomfortu. Krok po kroku tłumaczył co robi, co moge odczuwać i jakiego bolu sie spodziewać po. Odzyskałam wiarę w stomatologów i już nigdy nie zaniedbam tak zębów przez swoj strach. Dziękuję!

  • J
   Lokalizacja: BioMedUsługa: usunięcie zęba

   Jestem bardzo zadowolona. Nic nie czułam -żadnego dyskomfortu podczas zabiegu usuwania zęba -ósemki. Jedyne co odczułam to pełen profesionalizm. Pan doktor jest kulturalny, miły, delikatny i spokojny. By wyrwać kolejną ósemkę tez zamierzam zgłosić się do pana doktora Michała Kołacińskiego!

  • E
   Lokalizacja: BioMedUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   Pan Doktor Michal to najlepszy specjalista w tym co robi. Jest bardzo wyrozumiały, spokojny, precyzyjny, zabiegi przebiegaly bezboleśnie,mogę z ręką na sercu polecić Pana Doktora każdem kto obawia się chirurgicznego usunięcia ósemek.