Dr n. med.

Michał Kołaciński

Stomatolog, Chirurg, Chirurg szczękowy

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • G
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usunięcie ósemki

  Dołączam do grona osób wysoko oceniających umiejętności Pana Doktora. Usuwał mi dolną ósemkę. Wszystko trwało 15 minut i odbyło się bez komplikacji. Profesjonalista, miłego usposobienia - co jest również bardzo ważne.
  Grażyna K.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  37 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usunięcie ósemki

   Dołączam do grona osób wysoko oceniających umiejętności Pana Doktora. Usuwał mi dolną ósemkę. Wszystko trwało 15 minut i odbyło się bez komplikacji. Profesjonalista, miłego usposobienia - co jest również bardzo ważne.
   Grażyna K.

  • E
   Lokalizacja: BioMed

   Pan dr M. Kołaciński to Profesjonalny, zdecydowany a do tego miły i sympatyczny lekarz. Jeśli wyrywać zęby bezboleśnie i szybko, to tylko u Pana doktora! Polecam.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jak to powiedział Pan doktor ,,na wyrwanie zębów trzeba mieć odpowiedni sposób". I Pan doktor ma ten sposób opatentowany pod każdym względem. Jestem zadowolona z przebiegu usunięcia ósemki. Byłam zestresowana, a Pan doktor spokojnie przypomniał, że muszę oddychać i nie zapominać o tym ;) to wprowadziło rozluźnienie atmosfery. Dodatkowo, zainteresował się przyczyną przyjmowania przeze mnie sterydów i wyjaśnił, co dzieje się z moim organizmem i co może się dziać, a nie musi. I ta uprzejmość i nieszkodliwość wypisana na twarzy. Plus umiejętność patrzenia w oczy podczas wyjaśniania wszystkiego. Od razu poczułam, że mogę ufać Panu doktorowi.
   To był mój drugi zabieg u doktora. Podczas pierwszego zabiegu doktor ze swoim kolegą po fachu wykonali u mnie przeszczep na podniebieniu (widoczne korzenie szóstki). Zabieg wykonany perfekcyjnie, żadnych powikłań. A do tego- ząb- uratowany przed wypadnięciem. Cieszę się, że trafiłam na tak dobrych chirurgów. Dziękuję raz jeszcze ???? Justyna

  • P
   Lokalizacja: BioMedUsługa: usunięcie zęba

   Polecam!!
   Ekstrakcja zęba przez P. Michała była bez zadnego dykomfortu. Krok po kroku tłumaczył co robi, co moge odczuwać i jakiego bolu sie spodziewać po. Odzyskałam wiarę w stomatologów i już nigdy nie zaniedbam tak zębów przez swoj strach. Dziękuję!

  • J
   Lokalizacja: BioMedUsługa: usunięcie zęba

   Jestem bardzo zadowolona. Nic nie czułam -żadnego dyskomfortu podczas zabiegu usuwania zęba -ósemki. Jedyne co odczułam to pełen profesionalizm. Pan doktor jest kulturalny, miły, delikatny i spokojny. By wyrwać kolejną ósemkę tez zamierzam zgłosić się do pana doktora Michała Kołacińskiego!

  • E
   Lokalizacja: BioMedUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   Pan Doktor Michal to najlepszy specjalista w tym co robi. Jest bardzo wyrozumiały, spokojny, precyzyjny, zabiegi przebiegaly bezboleśnie,mogę z ręką na sercu polecić Pana Doktora każdem kto obawia się chirurgicznego usunięcia ósemek.

  • M
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Stomatologii, przychodnia Hipokrates I piętroUsługa: ekstrakcja zatrzymanej ósemki

   Serdecznie polecam - ekstrakcja była bardzo trudna bo korzeń zęba okazał się być zakrzywiony (czego nie widać było na zdjęciu pantomograficznym), a mimo to zabieg przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie (żadnych powikłań). A dodatkowo dla takiego tchórza jakim jestem - Pan Doktor okazał się być bardzo miły, sympatyczny i delikatny - wszystko tłumaczył co będzie robił, dzięki czemu znacznie mniej się bałam :)
   Gdyby ktoś miał wątpliwości gdzie pójść - to warto wybrać właśnie tego chirurga szczękowego.

  • P

   Z całego serca polecam. Pan doktor bardzo sympatyczny z super podejściem do pacjenta. Zabieg usunięcia zatrzymanej ósemki przeprowadzony szybko i co najwazniejsze bezboleśnie. Jestem mega zadowolona.

  • W
   Lokalizacja: BioMedUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   Dr. Michał Kołaciński to najlepszy stomatolog z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Profesjonalizm, precyzja i życzliwość te trzy słowa w pełni opisują tego wspaniałego doktora. Z całego serca mogę go polecić każdemu!

  • M
   Lokalizacja: BioMedUsługa: ekstrakcja zęba

   Pan dr jest najlepszym lekarzem jakiego znam....dziś miałam usuniętą trzecią òsemkę przez Pana dr i nie wyobrażam sobie żeby zrobił to inny lekarz. Tak dobrego, profesjonalnego, precyzyjnego, życzliwego i niezwykle sympatycznego lekarza jak Pan dr Michał Kołaciński nie spotkacie nigdzie. Pan dr rzetelnie tłumaczy co będzie wykonywał, Jego indywidualne podejście do pacjenta jest niezastąpione. Wizytę u dr z czystym sumieniem polecam każdemu!!!! Nawet taki zabieg jak usunięcie zęba przez Pana Doktora to czysta, bezbolesna przyjemność.