Dr n. med.

Michał Kołaciński verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg, Chirurg szczękowy

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E
  Lokalizacja: BioMedUsługa: chirurgiczne usuniecie zeba

  Pelen profesjonalizm oraz indywidualne podejscie do Pacjenta.
  Asystentka Samanta, rowniez pierwsza klasa.

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Katarzyna Krawczyk
  Katarzyna Krawczyk
  Ortodonta, Stomatolog
  Al. Kościuszki 48 lok. 1/U, Łódź
  Polecam panią doktor, byłam już na kilku wizytach w innych gabinetach z córką niestety nigdzie nie spotkałam się… więcej

  Aleksandra Szwarc
  Aleksandra Szwarc
  Stomatolog
  Łódź
  Bardzo dobre podejście do pacjenta. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy i jest otwarta na wszelkie pytania.… więcej

  Piotr Arkuszewski
  Piotr Arkuszewski
  Chirurg, Stomatolog
  Al. Kościuszki 17, Łódź
  Byłam operowana przez Profesora. Polecam wszystkim, jest świetnym fachowcem, osobą skromną, kompetentną, bezinteresowną. więcej

  Wojciech Goździewicz
  Wojciech Goździewicz
  Stomatolog, Chirurg szczękowy, Lekarz medycyny estetycznej
  Narutowicza 34, Łódź
  Bezbolesne wyrwanie ósemki, tak jak zawsze mnie coś bolało u dentysty, tak teraz obyło się bez umierania. Polecam więcej

  Joanna Krajewska
  Joanna Krajewska
  Stomatolog
  ul. Dowborczyków 30/34, Łódź
  Pani Doktor była bardzo miła, rzeczowa, dokładna. Najpierw ustaliła ze mną czego potrzebuję, sprawdziła co można… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  44 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E
   Lokalizacja: BioMedUsługa: chirurgiczne usuniecie zeba

   Pelen profesjonalizm oraz indywidualne podejscie do Pacjenta.
   Asystentka Samanta, rowniez pierwsza klasa.

  • P
   Lokalizacja: BioMedUsługa: Stan zapalny

   Dałbym 6 gwiazdek ale nie można niestety. Super specjalista i człowiek :) W pełni można zaufać i zawsze pomoże. Bardzo polecam!

  • Lokalizacja: BioMedUsługa: Ekstrakcja osemki

   Przyznam szczerze, że wizyta całkowicie odmienila mój pogląd na lekarza- chirurga szczekowego. Zabieg odbył się szybciej niż myślałem, bez bólu i jakiegokolwiek dyskomfortu. Zanim się obejrzałem już opuszczalem gabinet, także polecam w 100%!

  • S
   Lokalizacja: BioMed

   Kompetentny, znający się na swoim fachu lekarz, a poza tym bardzo sympatyczny i cierpliwy, nawet przy zadawaniu przez pacjentkę nie do końca mądrych pytań ;)

  • Lokalizacja: BioMedUsługa: usunięcie zęba

   Jestem pod wrażeniem opanowania, ciepła i profesjonalizmu Pana Michała. Po przejściach z usuwaniem dwóch dolnych ósemek, myślałam że już każda następna będzie wiązała się z bólem i kolejną katastrofą, ale ta wizyta była zupełnie inna. Usunięcie ósemki w 5 minut jest możliwe :) dziękuję!!!!

  • Ł
   Lokalizacja: BioMed

   Ocena Bardzo dobra to zamało . Pan Dr. Michał Kołaciński zasługuję na wzorowa ocenę. Z czystym sumieniem polecam kazdemu. Proszę uwierzyć ze zabiegi jakie mialem do tej pory odbyły się bezbolesnie, sprawnie, bez zednych powikłań.

  • B
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Stomatologii, przychodnia Hipokrates I piętroUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   Świetny lekarz. Spokojny, zdecydowany. To już mój drugi ząb usuwany u pana doktora. Wszystko wytłumaczył dokładnie i bez pośpiechu. Polecam

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usunięcie ósemki

   Dołączam do grona osób wysoko oceniających umiejętności Pana Doktora. Usuwał mi dolną ósemkę. Wszystko trwało 15 minut i odbyło się bez komplikacji. Profesjonalista, miłego usposobienia - co jest również bardzo ważne.
   Grażyna K.

  • E
   Lokalizacja: BioMed

   Pan dr M. Kołaciński to Profesjonalny, zdecydowany a do tego miły i sympatyczny lekarz. Jeśli wyrywać zęby bezboleśnie i szybko, to tylko u Pana doktora! Polecam.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jak to powiedział Pan doktor ,,na wyrwanie zębów trzeba mieć odpowiedni sposób". I Pan doktor ma ten sposób opatentowany pod każdym względem. Jestem zadowolona z przebiegu usunięcia ósemki. Byłam zestresowana, a Pan doktor spokojnie przypomniał, że muszę oddychać i nie zapominać o tym ;) to wprowadziło rozluźnienie atmosfery. Dodatkowo, zainteresował się przyczyną przyjmowania przeze mnie sterydów i wyjaśnił, co dzieje się z moim organizmem i co może się dziać, a nie musi. I ta uprzejmość i nieszkodliwość wypisana na twarzy. Plus umiejętność patrzenia w oczy podczas wyjaśniania wszystkiego. Od razu poczułam, że mogę ufać Panu doktorowi.
   To był mój drugi zabieg u doktora. Podczas pierwszego zabiegu doktor ze swoim kolegą po fachu wykonali u mnie przeszczep na podniebieniu (widoczne korzenie szóstki). Zabieg wykonany perfekcyjnie, żadnych powikłań. A do tego- ząb- uratowany przed wypadnięciem. Cieszę się, że trafiłam na tak dobrych chirurgów. Dziękuję raz jeszcze Justyna

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG