Michal Knakiewicz, chirurg plastyczny Wrocław

dr n. med. Michal Knakiewicz

Zapisz

Chirurg plastyczny więcej

23 opinie

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów plastycznych w pobliżu
Sienkiewicza 33, Śródmieście, Wrocław
Knack Clinic Chirurgia Plastyczna M. Knakiewicz

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów plastycznych w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

23 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Knack Clinic Chirurgia Plastyczna M. Knakiewicz Inny

Pan Doktor wykonał u mnie pełną osteotomię nosa. Mój poprzedni nos nie był jakoś bardzo brzydki.
Defekt był stosunkowo dosyć mały. Operacja była na tyle trudna i skomplikowana, że wszyscy poprzedni plastycy, do których
jeździłem po całej Polsce nie chcieli się totalnie podjąć mojego przypadku.


"A co Pan, przecież to nie wyjdzie. Nie jestem cudotwórcą.."

"Ja robię duże garbate nosy, u takich pacjentów zawsze będzie lepiej po operacji. U Pana nie ma co robić."

Lekarzy było lekko ponad dziesięciu najlepszych specjalistów z zakresu chirurgi nosa.

Pan Doktor Michał Knakiewicz wykonał genialną robotę. Nos jest idealny. Od linijki. Przewyższył moje najśmielsze oczekiwania.

Oprócz tego, że Pan Doktor jest wybitnym specjalistą chirurgii to jest również najlepszym człowiekiem jakiego w życiu spotkałem ;)

Panie Doktorze dziękuję za wszystko z całego serca !!
Piotr


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Mogłabym pisać długo ...
To wspaniały człowiek, a przy tym doskonały Specjalista Medyczny.
Lekarz z powołania.
Bardzo przyjemna atmosfera wizyty.
Rzeczowo, konkretnie i na temat.
Lekarz objaśnia wszelkie wątpliwości.
Pacjent czuje się zaopiekowany.
Lekarz z ogromną wiedzą i zaangażowaniem.
Pełen empatii dla pacjentów.
I skuteczny jeśli chodzi o efekty!
Jestem pewna, że będziecie zadowolone tak samo jak ja!
Stworzył mi wymarzone piersi, wspierając na każdym kroku!!
Serdecznie polecam i bardzo dziękuję!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Knack Clinic Chirurgia Plastyczna M. Knakiewicz Inny

Polecam każdemu z czystym sumieniem Pana dr Michała. Korzystałam kilka razy z zabiegów u i jeśli wrócę to tylko do tego dr. Doradza, odradza i ceny też są naprawdę bardzo przyzwoite porównując do innych lekarzy. Niektóre zabiegi w znieczuleniu miejscowym co jest dużym plusem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Knack Clinic Chirurgia Plastyczna M. Knakiewicz Inny

Bardzo polecam Doktora każdej osobie, która potrzebuje korekty swego wyglądu-czy to z przyczyn zdrowotnych (za duży biust niszczący kręgosłup, krzywa przegroda i nos, obrzęki lipidowe etc) czy tez chce się zwyczajnie dobrze czuć we własnym ciele (a to z kolej jest zdrowe dla psychiki). Piszę ten post dla każdej wahającej się osoby, stąd może jest nieco dłuższy, ale ważny. Każdy z moich trzech poważnych zabiegów przeprowadzony u dr Michała Knakiewicza to jego (i świetnego zespołu!) 200% zaangażowania, poszerzanej stale wiedzy, niesamowitego wyczucia i profesjonalizmu-a co za tym idzie takze bezpieczeństwa operacji/zabiegów. Bo tego się najczęściej obawiamy-czy jest bezpiecznie. Tak, jest bezpiecznie:zachowanie personelu, klinika i użyty sprzęt nie budziły ani przez moment moich obaw. Rekonwalescencja i gojenie przebiegały szybko i pod troskliwą opieką.Pan doktor oprócz dużej wiedzy i praktyki ma też moim zdaniem doskonale poczucie estetyki, dzięki czemu rezultaty jego pracy są harmonijne i niezwykle efektowne-pasują do pacjenta, jego sylwetki i stanu zdrowia. Zaluje, ze tak pózno trafiłam na stół operacyjny tego zdolnego człowieka-wcześniej wierzyłam w metody nieinwazyjne, stricte kosmetologiczne-rózne kriolipolizy, zastrzyki i fale wszelakie to była tylko strata czasu i pieniędzy duzo większych niż skuteczne, bezpieczne i świetnie dobrane operacje plastyczne wykonane perfekcyjnie przez dr M. Knakiewicza. Inwestowanie w swoje zdrowie i w siebie po latach zaharowywania i zaniedbywania zaczęłam u tego lekarza i bardzo wszystkim polecam.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Knack Clinic Chirurgia Plastyczna M. Knakiewicz Inny

Lekarz z ogromnym doświadczeniem mający chiurgiczny fach w ręku. Rok temu miałam przeprowadzoną operację nosa w znieczuleniu miejscowym i efekt bardzo miło mnie zaskoczył nosek jest mały, zgrabny wręcz cudowny. Cieszę się że trafiłam w ręce tak wspaniałego lekarza który po konsultacji zabrał się do pracy.
Miałam obawy przed znieczulenie miejscowym i niepotrzebnie gdyż nic nie bolało. Efekty są cudowne.
Bardzo, bardzo dziękuję Panu doktorowi Michałowi Knakiewicz oraz jego miłemu personelowi.
Bardzo polecam klinikę Knack Clinik jeszcze raz dziękując za wszystko.
P.S. Jestem tak szczęśliwa że gdyby było więcej gwiazdek to bym z czystym sumieniem dała


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Knack Clinic Chirurgia Plastyczna M. Knakiewicz Inny

Pan doktor przeprowadził u mnie abdominoplastykę brzucha z zamknięciem przepukliny i wszyciem siatki. Mogłabym opisywać jak świetnym specjalistą jest Pan doktor, jego zaangażowanie, indywidualne podejście gdyż Pan doktor mój przypadek opracował sam i swoim sposobem zabezpieczył przepuklinę, mogłabym opisywać jego rzetelnie przedstawiane informację, poczucie humoru i wiele innych atutów jednak to co wyróżnia pana doktoea oprócz niebywałej wiedzy i sztuki chirurgicznej to ogromna empatia i bezinteresowność czuć, że Pan doktor jest lekarzem z powołania A takich obecnie jest niewielu. Polecam wszystkim, którzy mają jaiekolwiek wątpliwości!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Knack Clinic Chirurgia Plastyczna M. Knakiewicz Inny


Everything went okay from my consultation till the day I woke up from my surgery. Apparently this doctor and his nurses were angry with me about a 3:58 minutes voicenote I made of my consultation. I mentioned this vn to him in my email 8 or 7 days before my surgery and neither him nor anyone from his team said a thing of the vn, only to wake up from surgery and literally get bullied for it.
I had been researching this proceedure for years so I was well prepared. During my consultation I specifically asked the doctor about compression garment as I was aware of it's importance for the proceedure I was getting. He said to me I would be given one and that I would have to use it for months too. A few days to my surgery they tried to make me pay extra for it and when I complained a little they failed to organize any garment for me altogether. So basically I was sent home with an abdominal belt which btw was a struggle and nightmare to take off and clean my wounds as I live alone and my stomach was weak.
I asked for pictures of the suctioned fat from my body and I was told yes that they would get me the pictures, only to wake up and have the doctor personally tell me giving pictures was not his clinics policy. I was in total disbelieve as anyone else in my position would have been. Till this day I am still shocked and appalled by all that transpired there.
This doctor wrote me complaining about the bad rating I gave him and said he did my lipofilling probono and whatnot. I am a native English speaker so if someone ever throws in probono in a conversation with me then I will definitely not forget it. Truth is he gave me a quote and I gave him my budget and he said okay, that was it. No probono or any such word was ever mentioned in my presence during our consultation. I thought his behaviour was unethical to say the least. But inspite of that, my swelling has gone down and I can see he did not butcher me after all thus I am updating the rating. The lipofilling area nothing much happened as not enough fat was put in but the liposuction area is looking good and healing properly. One side of my waist is way more indented than the other but since it is still tender and just 9 weeks, I am inclined to be more patient with the final result. He obiviously might be a skilled doctor but he is lacking in the sincerity side. A doctor who would blatantly renege on his agreement with his patient I would not hold in high esteem.
Maybe something was lost in translation or there was a language barrier but I am sorry I would not recommend him to a foreigner who is used to and expects a candid, virtuous and high-quality service from a PS.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Knack Clinic Chirurgia Plastyczna M. Knakiewicz powiększanie ust

Usta ładne naturalne nie przesadzone ładny kształt polecam :))))będę chciała jeszcze pełniejsze usta i napewno odwiedzę klinikę niebawem;)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz liposukcja brzucha

Właśnie jestem po liposukcja brzucha u doktora. Michała Zdecydowanie polecam! Świetna ekipa! Doktor jest bardzo sympatyczny personal dba o pacjenta bardzo dziękuję za wspaniałą atmosferę podczas zabiegu i doskonałą opiekę przez cały czas i dla całego personelu .


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz korekcja nosa

Jestem bardzo zadowolona z nosa. Doktor rzeczowy i konkretny, wie co robi, zupełenie nie obawiałam się mu zaufać. Teraz widzę że nie miałam się czego bać przed operacją. Wszystko poszło po mojej myśli. Polecam z całego serca.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional

Powiązane wyszukiwania