Adresy (2)

Gabinet prywatny
aleja Grunwaldzka 76/78, Gdańsk


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
58 309..... Pokaż numer


NIP

5842655595

Adres firmy

Wieżycka 15 / 43, Gdańsk


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 180 zł


1) Po konsultacji zrób przelew na moje konto: 16 **** **** **** **** **** ****

2) Wpisz swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji w opisie przelewu.

3) To wszystko. Dziękuję za Twoje zaufanie.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Inne narzędzia do konsultacji wideo:
Konsultacja trwa do 50 min.

Połączenie nastąpi poprzez program Microsoft Teams (jeśli ważne jest dla Ciebie, aby użyć innego programu napisz wiadomość prywatną).

Link do spotkania zostanie wysłany na podany adres email, najpóźniej na godzinę przed spotkaniem. W razie braku podanego adresu e-mail, link zostanie wysłany w wiadomości prywatnej przez portal znanylekarz.

Na czas spotkania zadbaj o bezpieczną przestrzeń, w której będziesz mógł/mogła swobodnie rozmawiać. Istotne jest również zadbanie o jakość połączenia internetowego.

W razie problemów technicznych zadzwoń na numer *** *** ***.

Płatność przed spotkaniem jest warunkiem odbycia się konsultacji. Można jej dokonać poprzez płatność Blik na telefon *** *** *** (Michał Cetner) lub przelewem bankowym na nr 16 **** **** **** **** **** **** . W tytule wpisz "konsultacja psychologiczna".* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

5842655595

Adres firmy

Wieżycka 15 / 43, Gdańsk

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


180 zł

Konsultacje online

Konsultacja online trwa do 50 minut. Połączenie odbywa się za pomocą programu Microsoft Teams - link jest wysyłany w wiadomości email. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji napisz wiadomość.aleja Grunwaldzka 76/78, Gdańsk

180 zł

Gabinet prywatny

Pozwala na wstępne rozeznanie sytuacji i zaproponowanie dalszych oddziaływań, np. psychoterapii.

Pozostałe usługi


aleja Grunwaldzka 76/78, Gdańsk

180 zł

Gabinet prywatny

Interwencja kryzysowa to doraźna pomoc psychologiczna w trudnych momentach życia. Jeśli masz poczucie, że obecna sytuacja przytłacza Ciebie i nie wiesz jak sobie z nią poradzić warto skorzystać ze wsparcia.aleja Grunwaldzka 76/78, Gdańsk

180 zł

Gabinet prywatny

Psychoterapia to cykl spotkań mający na celu poprawę jakości życia w różnych jego obszarach. Czas trwania i odstępy między spotkaniami są ustalane indywidualnie.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i terapeutą pracującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (SFBT). Studia magisterskie ukończyłem na Uniwersytecie Gda...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Gdański (2009-2014) Psychologia

Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychologia kryzysu
  • Psychologia kliniczna

Profile społecznościowe

2 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
N
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet prywatny Konsultacja psychologiczna

Pan Michał jest doskonałym słuchaczem, trafnie wyciąga wnioski i pomaga spojrzeć na samego siebie w innym świetle. Narzędzia które mi podsuną skutecznie pomagają uporać się w ciężkich dla mnie chwilach. Zdecydowanie polecam!

mgr Michał Cetner

Cieszę się, że spotkania były pomocne. Pozdrawiam serdecznie!

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem bardzo zadowolona z kilkumiesięcznej współpracy z Panem Michałem. Pomogła mi zwalczyć ograniczające mnie trudności. Dziękuję i polecam!

mgr Michał Cetner

Dziękuję za wspólną pracę i pozdrawiam serdecznie!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

11 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam. Mam 20 lat i mam pewien problem, ponieważ od gimnazjum dręczy mnie pewne dziwne, uciążliwe uczucie. Gdy ktoś rozkazuje mi lub gdy muszę regularnie gdzieś przebywać z przymusu np. w pracy, szkole to mam wrażenie, że nie jestem wolnym człowiekiem i nie mam kontroli nad własnym życiem. Sprawiałem przez to zawsze problemy wychowawcze rodzicom, nauczycielom lub innym osobą które chciały w jakiś sposób mnie kontrolować. Gdy miałem 18 lat założyłem własną działalność gospodarczą i jestem osobą niezależną finansowo i nie muszę chodzić do pracy. Niestety działalność, którą wykonuję zajmuje mi 2-3 godziny dziennie i potem bardzo się nudzę a dodatkowo czuję nacisk ze strony rodziny, oni uważają, że jestem leniem bo mam sporo wolnego czasu i wiem, ze dalsza rodzina strasznie o mnie plotkuje a z rodzicami często się o to kłócę. Poszedłem do pracy w celu wypełnienia tej pustki i uszczęśliwienia rodziców i znowu poczułem to przytłaczające uczucie braku kontroli nad własnym życiem, że ktoś mi rozkazuje (szef, wcześniej nauczyciele oraz rodzice) a ja jestem zobowiązany do wykonywania danych czynnośći w określonych godzinach. Praca sama w sobie jest przyjemna. Moje pytanie brzmi czy jest to normalna cecha osobowości czy jest to jakiś problem, który trzeba leczyć w jakiś sposób.

Dzień dobry, z opisu wnioskuję, że poczucie wolności i kontroli nad swoim życiem są dla Pana bardzo istotnymi wartościami. Ludzie różnią się znacząco w zakresie cech osobowości i wybieranych wartości życiowych. Różnice te nie muszą oznaczać trudności/patologii. Ważniejszym pytaniem zdaje się być to, na ile dla Pana stanowi to problem? A być może czuje Pan, że jest to mocna strona z której mógłby Pan bardziej w życiu korzystać? Pomocne w odpowiedzeniu sobie na te pytania może być spotkanie z specjalistą. Pozdrawiam

mgr Michał Cetner

Dzień dobry,

Jestem mężczyzną i mam 24 lata. Mam zespół Aspergera i mocno cierpię z powodu samotności. Obecnie jestem po studiach, nie pracuję i nie utrzymuję kontaktów ze znajomymi. Na portalu randkowym od dłuższego czasu próbuję nawiązać relacje z dziewczynami, ale do tej pory bez skutku. Dodam, że na czacie zawsze próbuję odnosić się do opisu lub zdjęcia zawarte w profilu osoby, z którą chcę nawiązać rozmowę. W pierwszej wiadomości nigdy nie używam banalnych zwrotów, takich jak np. „Hejka”, „Co tam?”, „Co robisz?” itd. Obcym osobom nie zwierzam się także ze swoich osobistych problemów. Mimo to i tak niewiele kobiet chce ze mną rozmawiać. Z niektórymi udało mi się utrzymać dłuższą korespondencję, ale tu też bez powodzenia. Czy jest coś ze mną nie tak? Czy naprawdę nie umiem rozmawiać z ludźmi? Jak sobie radzić na portalu randkowym i w ogóle w towarzystwie innych ludzi?

Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, trudno jednoznacznie odpowiedzieć na zadane przez Pana pytania. Rozumiem, że Pana trudności dotyczą szeroko pojętych relacji (kontakt ze znajomymi, relacje z kobietami). Jeśli czuje Pan chęć i gotowość na podjęcię pracy mającej na celu zmianę w tej sferze, psychoterapia bądź konsultacje psychologiczne mogą być odpowiednią formą. Jeśli czuje Pan barierę przed spotkaniami w gabinecie, dostępne są również spotkania online. Pozdrawiam

mgr Michał Cetner

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania