lek.

Michał Brożyna

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

260 opinii +dodaj

Umów wizytę
888 odwiedzin w ciągu 30 dni

Uwaga :Bezpośrednie namiary na mój gabinet znajdziecie Państwo na stronie kardiologdzieciecy.info W razie braku miejsca w kalendarzu proszę napisać SMS na podany tam nr… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
260 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: konsultacja kardiologiczna (zawierajaca ECHO i EKG ) dzieci od 1 dnia życia do 18 roku

  Pan doktor przesympatyczny z super podejściem do dziecka. Kontakt rewelacyjny. Bardzo dziękujemy za udzielona pomoc i zaangażowanie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: bilans 4latka

  Lekarz sympatyczny z podejściem do dzieci. Podczas rozmowy rzetelnie odpowiada na pytania rodzica. Nasza wizyta była prostym bilansem 4latka ale przebiegła konkretnie i fachowo. Wierze że doktor jest wspaniałym specjalistą w dziedzinie kardiologi i chorób dziecięcych ponieważ wzbudza zaufanie rodzica już na pierwszej wizycie. Gabinet o dobrym standardzie , przyjazny maluchom! W małm ekraniku lecą bajeczki , dostępne są również książeczki w poczekalni. W razie potrzeby Chętnie będziemy zaglądać do tego pediatry. Można rzec spokojnie lekarz z powołania o wielkiej wiedzy!

 • Znakomite podejście do małego pacjenta. Ciekawa konwersacja z dzieckiem skutkuje tym, że maluch zapomina o tym, że jest w gabinecie lakarskim i zamienia się w przyjazną pogadankę. Lekarz przyjazny dziecku. Polecam bez cienia wątpliwości.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretny lekarz,miły i z bardzo dobrym podejściem do dzieci.Udziela wyczerpujących odpiwiedzi.Z czystym sumieniem polecam.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: szmery w okolicach serca u córki

  Polecam. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Wszystko wytłumaczy po badaniu, odpowie na wszelkie pytania. Bardzo miły Pan doktor, który zna się na swojej pracy.

 • B
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: bilans zdrowia

  Byliśmy na konsultacji tzw.bilans 2 latka.Polecam serdecznie pana doktora. Świetne podejście do dziecka i bardzo dobra komunikacja z rodzicem.Każda wątpliwość wyjaśniona.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: kosultacja pediatryczna

  Bardzo kompetentny specjalista. Na wstępie potrafił zdiagnozować przyczynę nawracających infekcji dróg oddechowych mojego 5 letniego syna. Profesjonalne podejście do małego pacjenta, rzeczowo tłumaczył przebieg dokonywanych badań rodzicowi. Badanie przeprowadzone bardzo dokładnie i szczegółowo, wywiad z rodzicem również. Jako rodzic bardzo polecam Pana doktora wszystkim zatroskanym rodzicom, którzy rozkładają ręce i są bezradni na przypadłości dotykające ich maluszków. Pan doktor dzięki swojej fachowej wiedzy, umiejętnościom, postawie a dodatkowo powołaniu do służenia małym pacjentom na pewno pomoże.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: kosultacja pediatryczna

  Pan Dr bardzo życzliwy, ma świetne podejście do dzieci (byłam z 4-latką). Konkretny, dobry fachowiec, cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania. Rozwiał moje wątpliwości i podpowiedział w kilku kwestiach. Serdecznie polecam - oby więcej takich lekarzy.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: wizyta z chorym dzieckiem

  Świetny kontakt z rodzicem i dzieckiem, bardzo milo i konkretnie, co bardzo cenie podczas wizyt lekarskich. Lekarz bardzo miły i kompetentny, rozwiewa wszelkie wątpliwości, dokładnie i spokojnie odpowiada na wszystkie pytania. Polecam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: konsultacja kardiologiczna (zawierajaca ECHO i EKG ) dzieci od 1 dnia życia do 18 roku

  Profesjonalne podejście do pacjenta, rzetelnie przeprowadzone badanie, krótki termin oczekiwania na wizytę. Polecam.

Pytania pacjentów (6)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Uwaga :Bezpośrednie namiary na mój gabinet znajdziecie Państwo na stronie kardiologdzieciecy.info
  W razie braku miejsca w kalendarzu proszę napisać SMS na podany tam nr telefonu (pracuje na OIOMie noworodkowym i nie zawsze mam możliwość odebrania telefonu...) może uda się przyspieszyć wizytę.

  UWAGA :mieszkańcy Giżycka i okolic jeden raz w miesiącu :mniej więcej w trzecią sobotę miesiąca
  przyjmuje w Centrum Medyczne Vill-med w Giżycku przy ulicy , ul. Wilanowskiej 24
  Konsultacje kardiologiczne (echo serca ) i pediatryczne
  Rejestracja telefoniczna pod nr Villmedu :www.villmed.eu/
  ZAJMUJE SIĘ DZIEĆMI OD 1 DNIA ŻYCIA DO 18 ROKU ;)

  Witam,
  Nazywam się Michał Brożyna. Jestem specjalistą pediatrii i kardiologii dziecięcej. W 2001 roku ukończyłem Akademię Medyczną w Białymstoku. Po stażu podyplomowym w Szpitalu Miejskim w Olsztynie w roku 2008, ukończyłem specjalizację z pediatrii w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym. Równocześnie przez 5 lat zdobywałem doświadczenie w pracy z dziećmi i ich rodzicami w ambulatorium pediatrycznym. W tym czasie zainteresowały mnie problemy kardiologiczne małych pacjentów. Starałem się im pomagać pracując na Oddziałach i w Poradni Kardiologicznej Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. W 2013 roku ukończyłem specjalizację z kardiologii dziecięcej w Klinice Pediatrii i Kardiologii Dziecięcej Uniwersytetu Warszawskiego.
  Chcąc wykorzystać swoje doświadczenie z zakresu kardiologii w leczeniu najmniejszych pacjentów, podjąłem pracę na Oddziale Noworodkowym i Intensywnej Terapii Noworodka Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie jako kardiolog dziecięcy.
  Biorę udział w wielu konferencjach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.
  Stawiam sobie nowe wyzwania. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie. Zdając sobie sprawę, że choroba dziecka dotyka również jego najbliższych, staram się rozwiewać obawy odpowiadając na wszystkie pytania.
  Zapraszam do mojego gabinetu.
  I nie bójcie się pytać :)
  Najczęstsze problemy z zakresu kardiologii dziecięcej: echo serca u dziecka ,wada serca u dziecka, szmery serca (szmer nad sercem),ból w klatce piersiowej,arytmia ,kołatania serca ,kontrolne badanie EKG, Holter EKG,ciśnienie tętnicze
  Oto najczęściej poruszane w moim gabinecie problemy z zakresu pediatrii:
  Choroby okresu noworodkowego i niemowlęcego: żółtaczka, ocena rozwoju dziecka,napięcie mięśniowe, kolka niemowląt, zaburzenia odżywiania, szczepienia, niedokrwistość (anemia), sucha skóra, ciemieniucha, uczulenie na białko mleka krowiego(skaza białkowa),niedobór wagi ciała,wzdęcia.
  Choroby przewodu pokarmowego: biegunka, rotawirusy ,grypa żołądkowo -jelitowa , zaparcia, ulewania ,refluks żołądkowo –przełykowy, choroba refluksowa przełyku, wymioty, bóle brzucha, pasożyty :owsiki,lamblie,glisty
  Choroby układu oddechowego :gorączka, kaszel, duszność ,zapalenie ucha, infekcje górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, nieżyt nosa ,katar, zapalenie gardła, zapalenie migdałków (angina), zapalenie krtani, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc , mykoplazma , mononukleoza zakaźna
  Zakażenia układu moczowego, zapalenie pęcherza moczowego,

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Kardiologia dziecięca

Choroby

 • Choroby okresu noworodkowego i niemowlęcego
 • Choroby układu oddechowego: gorączka, kaszel, duszność ,zapalenie ucha, infekcje górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, nieżyt nosa, katar, zapalenie gardła, zapalenie migdałków (angina), zapalenie krtani, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, mykoplazm
 • echo serca u dziecka, wada serca u dziecka, szmery serca u dziecka (szmer nad sercem), ból w klatce piersiowej, arytmia, kołatania serca, kontrolne badanie EKG, Holter EKG.
 • Choroby przewodu pokarmowego: biegunka, rotawirusy, grypa żołądkowo - jelitowa, zaparcia, ulewania, refluks żołądkowo – przełykowy, choroba refluksowa przełyku, wymioty, bóle brzucha, pasożyty (owsiki, lamblie, glisty).