Umów wizytę 992 odwiedziny w ciągu 30 dni

Uwaga :Bezpośrednie namiary na mój gabinet znajdziecie Państwo na stronie kardiologdzieciecy.info W razie braku miejsca w kalendarzu proszę napisać SMS na podany tam nr… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"

  Marii Zientary-Malewskiej 21
  10-305 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Kosultacja pediatryczna od 150 zł
  Holter ekg dzieci olsztyn od 160 zł
  Leczenie noworodków i niemowląt od 100 zł
  Frenotomia – podcięcie wędzidełka językowego po porodzie od 200 zł
  Konsultacja kardiologiczna (zawierajaca echo i ekg ) dzieci od 1 dnia życia do 18 roku od 160 zł
  Ekg - elektrokardiografia dzieci olsztyn od 50 zł
  Echo serca dzieci olsztyn od 160 zł
  Ocena układu sercowo naczyniowego sportowców od 160 zł

  więcej

 • Gabienet "ECHO "w Giżycku

  ul. Wilanowska 24
  Giżycko, warmińsko-mazurskie

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Echo serca dzieci olsztyn

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
247 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: konsultacja kardiologiczna zawierajaca ECHO i EKG dzieci od 1 dnia życia do 18 roku

  Pan doktor to nie tylko bardzo dobry specjalista, ale także miły i sympatyczny człowiek. W sposób bardzo dokładny i jasny wytłumaczył jak będzie wyglądało badanie, i w ten sam sposób wyjaśnił wynik badania. Polecam gabinet każdemu kto szuka dobrego kardiologa dziecięcego.

 • E
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: ECHO serca

  Bardzo dokładne badania i super podejście do mojej 5 miesięcznej córki. W 100 procentach jestem zadowolona z wizyty

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie z świetnym podejściem do dzieci. Badanie przebiegło sprawnie, zostaliśmy poinformowani o wyniku w sposób zrozumiały i wyczerpujący. Polecam tego lekarza.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"

  Lekarz w 100 %godny polecenia. Ma świetne podejście do małych pacjentów. A przede wszystkim ma czas żeby wszystko szczegółowo wyjaśnić i wytłumaczyć.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: kosultacja pediatryczna

  Moją opinię wystawiam kilku wizytach, z których każdą mogę ocenić na zdecydowanie więcej niż 5 gwiazdek. Przez prawie 6 lat życia mojej córki nie spotkałam tak konkretnego lekarza. Wielkim plusem jest to, że w przeciwieństwie do wielu pediatrów z którymi miałam styczność, odróżnia infekcje bakteryjne od wirusowych i nie wypisuje antybiotyków jak cukierki. Bada bardzo dokładnie i długo. Poza tym potrafi nawiązać kontakt z dzieckiem. Polecam gorąco!

 • M
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"

  Świetny kontakt z rodzicem i dzieckiem, bardzo milo i konkretnie, co bardzo cenie podczas wizyt lekarskich. Lekarz bardzo mily i kompetentny, rozwiewa wszelkie watpliwosci, dokladnie i spokojnie odpowiada na wszystkie pytania, nawet na te z cyklu “przewrażliwieni rodzice pytaja” :). Polecamy!!

 • M

  Wspaniały lekarz z podejściem do dzieci pokazał ,metody o których wcześniej nie słyszałam lekarze z Francji nie umieli pomóc on postawił diagnozę momentalnie i uspokoił dziecko w 3 minuty . Jestem pod wrażeniem polecam .

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: kosultacja pediatryczna

  Polecam.. W naszym przypadku Pan doktor sam nie mógł nam pomóc, natomiast pokierował nas dalej, podał namiary do lekarzy innych specjalizacji, których musimy odwiedzić,. Wcześniej lekarze z którymi mieliśmy kontakt (między innymi lekarz rodzinny) niestety nie potrafili wskazać przyczyny dolegliwości syna i skierować do ewentualnych specjalistów.. Mam nadzieję, że dzięki Panu doktorowi w końcu uda nam się uporać z problemami..

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam doktora. Jest najlepszym specjalistą - kardiologiem w Olsztynie. Kompetentny, rzetelny, przyjazny rodzicom i szanujący ich zdanie.

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscu

  PAN doktor uratował życie mojemu synkowi osiem lat temu.. Wspaniały cudowny lekarz który ma ogromne serce dla małych pacjentów. Do końca życia będziemy wdzięczni Panu doktorowi.

Pytania pacjentów (6)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Uwaga :Bezpośrednie namiary na mój gabinet znajdziecie Państwo na stronie kardiologdzieciecy.info
  W razie braku miejsca w kalendarzu proszę napisać SMS na podany tam nr telefonu (pracuje na OIOMie noworodkowym i nie zawsze mam możliwość odebrania telefonu...) może uda się przyspieszyć wizytę.

  UWAGA :mieszkańcy Giżycka i okolic jeden raz w miesiącu :mniej więcej w trzecią sobotę miesiąca
  przyjmuje w Centrum Medyczne Vill-med w Giżycku przy ulicy , ul. Wilanowskiej 24
  Konsultacje kardiologiczne (echo serca ) i pediatryczne
  Rejestracja telefoniczna pod nr Villmedu :www.villmed.eu/
  ZAJMUJE SIĘ DZIEĆMI OD 1 DNIA ŻYCIA DO 18 ROKU ;)

  Witam,
  Nazywam się Michał Brożyna. Jestem specjalistą pediatrii i kardiologii dziecięcej. W 2001 roku ukończyłem Akademię Medyczną w Białymstoku. Po stażu podyplomowym w Szpitalu Miejskim w Olsztynie w roku 2008, ukończyłem specjalizację z pediatrii w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym. Równocześnie przez 5 lat zdobywałem doświadczenie w pracy z dziećmi i ich rodzicami w ambulatorium pediatrycznym. W tym czasie zainteresowały mnie problemy kardiologiczne małych pacjentów. Starałem się im pomagać pracując na Oddziałach i w Poradni Kardiologicznej Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. W 2013 roku ukończyłem specjalizację z kardiologii dziecięcej w Klinice Pediatrii i Kardiologii Dziecięcej Uniwersytetu Warszawskiego.
  Chcąc wykorzystać swoje doświadczenie z zakresu kardiologii w leczeniu najmniejszych pacjentów, podjąłem pracę na Oddziale Noworodkowym i Intensywnej Terapii Noworodka Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie jako kardiolog dziecięcy.
  Biorę udział w wielu konferencjach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.
  Stawiam sobie nowe wyzwania. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie. Zdając sobie sprawę, że choroba dziecka dotyka również jego najbliższych, staram się rozwiewać obawy odpowiadając na wszystkie pytania.
  Zapraszam do mojego gabinetu.
  I nie bójcie się pytać :)
  Najczęstsze problemy z zakresu kardiologii dziecięcej: echo serca u dziecka ,wada serca u dziecka, szmery serca (szmer nad sercem),ból w klatce piersiowej,arytmia ,kołatania serca ,kontrolne badanie EKG, Holter EKG,ciśnienie tętnicze
  Oto najczęściej poruszane w moim gabinecie problemy z zakresu pediatrii:
  Choroby okresu noworodkowego i niemowlęcego: żółtaczka, ocena rozwoju dziecka,napięcie mięśniowe, kolka niemowląt, zaburzenia odżywiania, szczepienia, niedokrwistość (anemia), sucha skóra, ciemieniucha, uczulenie na białko mleka krowiego(skaza białkowa),niedobór wagi ciała,wzdęcia.
  Choroby przewodu pokarmowego: biegunka, rotawirusy ,grypa żołądkowo -jelitowa , zaparcia, ulewania ,refluks żołądkowo –przełykowy, choroba refluksowa przełyku, wymioty, bóle brzucha, pasożyty :owsiki,lamblie,glisty
  Choroby układu oddechowego :gorączka, kaszel, duszność ,zapalenie ucha, infekcje górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, nieżyt nosa ,katar, zapalenie gardła, zapalenie migdałków (angina), zapalenie krtani, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc , mykoplazma , mononukleoza zakaźna
  Zakażenia układu moczowego, zapalenie pęcherza moczowego,

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Kardiologia dziecięca

Choroby

 • Choroby okresu noworodkowego i niemowlęcego
 • Choroby układu oddechowego: gorączka, kaszel, duszność ,zapalenie ucha, infekcje górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, nieżyt nosa, katar, zapalenie gardła, zapalenie migdałków (angina), zapalenie krtani, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, mykoplazm
 • echo serca u dziecka, wada serca u dziecka, szmery serca u dziecka (szmer nad sercem), ból w klatce piersiowej, arytmia, kołatania serca, kontrolne badanie EKG, Holter EKG.
 • Choroby przewodu pokarmowego: biegunka, rotawirusy, grypa żołądkowo - jelitowa, zaparcia, ulewania, refluks żołądkowo – przełykowy, choroba refluksowa przełyku, wymioty, bóle brzucha, pasożyty (owsiki, lamblie, glisty).