dr n. med.

Maysam Bacher

Chirurg

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Studiował w Lublinie. Podczas studiów dostał trzy nagrody za dobre wyniki w nauce. Posiada I i II stopień specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej. Obronił pracę doktorską z zakre... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studiował w Lublinie. Podczas studiów dostał trzy nagrody za dobre wyniki w nauce. Posiada I i II stopień specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej. Obronił pracę doktorską z zakresu chirurgii ogólnej w Lublinie. W latach 2011– 2012 pracował na oddziale chirurgii ogólnej w Irlandii.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Znakomity chirurg, świetny lekarz, a przede wszystkim cudowny człowiek o wielkiej kulturze osobistej .( Dzisiaj rzadko spotykany) Posiada ogromną wiedzę medyczną, popartą dużym doświadczeniem. Bardzo zyczliwy, bezinteresowny, naprawdę godny polecenia.Ogromny szacunek Panie Doktorze.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz. Posiada niesamowitą wiedzę medyczną. Lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem, bezinteresowny. Godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, z duza i fachowa wiedza. Interesuje sie pacjentem i prowadzi doskonala diagnostyke, a nie tylko palcem kreci, robi badania i stawia diagnoze jak Pan Bóg przykazaø.

 • bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz profesjonalny i przede wszystkim z wielkim sercem dla pacjenta, oby wszyscy lekarze byli choć w połowie tacy jak dr Maysam

 • bardzo dobry

  Super lekarz. Ludzki, miły i pełen profesjonalizmu. Posiada niesamowitą wiedzę medyczną. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Pan doktor Bacher jest znakomitym chirurgiem. Spotkałam się z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do pacjenta. Lekarz z dużą wiedzą i praktyką, rzeczowy, bezinteresowny, o wysokiej kulturze osobistej.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Ryszard Adach

chirurg,  onkolog

Umów się