Mateusz Kufieta, stomatolog Wodzisław Śląski

lek. dent. Mateusz Kufieta

Stomatolog więcej

29 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Ks Kubsza 30, Wodzisław Śląski
Mat-dent

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Próchnica
  • Ból zęba
  • Braki zębowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
29 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mat-dent Inny

Szkoda że tak późno trafiłam do Pana Mateusza. Znakomity specjalista ,pełen profesjonalizm 100% zadowolenia.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mat-dent Inny

Z calego serca polecam pana doktora, moj przypadek był trudny ale On świetnie sobie poradził, nie zostawił mnie z bólem. Bardzo mila Pani pomocnik. Pan doktor jest świetnym specjalistą i dobrym człowiekiem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mat-dent Inny

Jestem bardzo zadowolona. Dokładna ocena stanu uzębienia, pełna i zrozumiała dla pacjenta informacja o sposobie leczenia i kosztach, które może nie są najniższe ale za jakość trzeba zapłacić a na zdrowiu nie ma co oszczędzać. Do tego duża dbałość też o komfort pacjenta. Polecam serdecznie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mat-dent Inny

Ubytki usunięte szybko i bezboleśnie. Profesjonalny sprzęt i świetne podejście do pacjenta. Polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mat-dent Inny

Lekarz miły, ale niestety nie to jest najważniejsze. Ceny z kosmosu, wszędzie widziana próchnica, która okazuje się zwykłym przebarwieniem i już do wiercenia. Jeśli skończy się czas to zostaje się odesłanym z kwitkiem.

lek. dent. Mateusz Kufieta

Szanowny Pacjencie, nie podał Pan/Pani swojego nazwiska wiec nie mogę się odnieść do konkretnej sytuacji w gabinecie.
Ocena stanu uzębienia zawsze należy do specjalisty. Niestety to, co dla osoby niedoświadczonej w danym zakresie wydaje się zmianą koloru dla kompetentnego specjalisty świadczy o stanie chorobowym (nie zawsze musi to być ubytek wyczuwalny językiem) Oczywiście, w takim wypadku decyzja o leczeniu zęba na tym etapie chorobowym, zawsze należy do pacjenta. Ja jedynie zalecam wyleczenie zęba na tym etapie, w celu minimalizowania szkód, które mogą powstać w przyszłości, w wyniku próchnicy aktywnej. Jeśli chodzi o zakres cen przyjętych w gabinecie, to są one odzwierciedleniem cen rynkowych, przy uwzględnieniu jakości świadczonych usług, w tym sprzętu i materiału, na którym pracuje, jak również szkoleń i kursów w których stałe uczestniczę.
Niestety, czasami bywa tak, że podczas jednej, zaplanowanej wizyty nie sposób usunąć wszystkich ubytków czy też kompleksowo zakończyć leczenia, natomiast nigdy nie kończymy procedury w połowie. Pozdrawiam i życzę więcej optymizmu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mat-dent Inny

Nie jestem zadowolony z wizyty. Cenna za wyrwanie zaba z kosmosu.Spytalem o wstawienie 4 koronek na co dentysta powiedzial 5500zl i dodal ze jakosc koronek nie bedzie najlepsza. Udalem sie do innego dentysty i wstawienie 4 koronek ze wszystkim kosztowalo mnie 2800zl z bardzo dobrych materialow. Nie polecam

lek. dent. Mateusz Kufieta

Panie Mariuszu, cieszę się, że nie ma Pan technicznych zastrzeżeń do leczenia, a jedynie do kosztów. O cenie usługi pacjent jest każdorazowo informowany przed podjęciem leczenia, co umożliwia mu rezygnację z usługi, jeśli jego zdaniem cena jest nieodpowiednia. Jeśli chodzi o zakres kosztów przyjętych w gabinecie, to są one odzwierciedleniem cen rynkowych, przy uwzględnieniu jakości świadczonych usług, w tym sprzętu i materiału, na którym pracuję, jak również wykształcenia, szkoleń, w których nieprzerwanie biorę udział.

Odnośnie natomiast konsultacji wykonania koron protetycznych. Oczywiście możliwym jest wykonanie usługi za niższą ceną, tak jak Pan uzyskał w innym gabinecie, jednak z całą pewnością jakość świadczonej usługi, w tym użyte do jej wykonania materiały nie będą takie same.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mat-dent Inny

Miły, kompetentny. Dobre podejście do pacjenta a zwlasza do dzieci. Tak jak przebiega wizyta w tym gabinecie powinna wyglądać wszędzie.
Uzywa dobrych materiałów co wiąże się z cenami warto więc dopytać o szczegóły.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mat-dent wypełnienie

Świetny lekarz,miły,wyuczony jak trzeba,profesjonalny,polecam z calego serca.Wszystko tlumaczy od poczatku do końca,widac że zależy na komforcie pacjenta.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mat-dent

Bardzo miły i rzetelny lekarz. Pokazuje obraz zębów na monitorze, człowiek chociaż wie, co trzeba zrobić, widzi też efekt końcowy. Do tego świetne znieczulenie. Widać, że sprzęt jest nowoczesny i że lekarz przykłada się do swojej pracy. I co najważniejsze - czuć szacunek do pacjenta, można Pana doktora o wszystko zapytać bez żadnych obaw. Ząbki zdrowe, wizyta bezbolesna i sympatyczna, więc polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mat-dent problem estetyczny

Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm. Razem z rodziną leczymy zęby u doktor Mateusza i jesteśmy zachwyceni jego podejściem do pacjenta i ogromną empatią. Dodatkowo cały personel bardzo zaangażowany w pracę. Parę miesięcy temu żona wykonywała tam most i efekt przerósł jej oczekiwania. Gdybym wiedział o tym wcześniej to nie zastanawiał bym się tak długo.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Próchnica
  • Ból zęba
  • Braki zębowe
Pokaż wszystkie leczone choroby