lek.

Mateusz Gąciarz

Ortopeda, Chirurg

42 opinie +dodaj

Umów wizytę 36 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie pracy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz Oddziale Urazowo-Ortopedycznym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne 4M Plus

  Profesjonalny Lekarz! Człowiek ten jest żywym przykładem ze Lekarzem jest się z powołania ! Szczerze przyznał ze zostałem zle skierowany i sam osobiście zarejestrował mnie do odpowiedniego specjalisty nie zadając żadnej zapłaty Za wizytę mimo iż sprawdził co mi dolega i udzielił porady! Dziekuje raz jeszcze !

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne 4M Plus

  Pod opieką Pana Doktora jestem już od blisko roku i zdecydowanie mogę stwierdzić, że mam poczucie iż znalazłam się w bardzo dobrych rękach. Wizyty wywołują zawsze poczucie pełnego profesjonalizmu, wykonywane zabiegi nie stresują, a jednocześnie - dzięki osobowości Pana Doktora - przebiegają one w bardzo przyjaznej, sympatycznej atmosferze, w której pacjent czuje się partnerem w rozmowie. Pan Doktor chętnie odpowiada na wszelkie nasze wątpliwości dotyczące dolegliwości czy przebiegu leczenia i nigdy nie odniosłam wrażenia by był tymi pytaniami zniecierpliwiony i co również ważne - przyjęcia pacjentów przebiegają zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Nie mam wątpliwości, że pan Doktor jest lekarzem z powołania, pełnym pasji i pragnącym w jak najlepszy sposób pomóc pacjentowi i za to wszystko bardzo serdecznie Mu dziękuję. Anna G.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne 4M PlusUsługa: USG ścięgna Achillesa

  Bardzo dobry lekarz. Dba o swojego pacjenta . Mamy kontakt telefoniczny doradza mi co mam robić. Z nim czuje że mogę wygrać z kontuzją.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja ortopedyczna

  To była moja pierwsza wizyta u Pana doktora. Nie zawiodłam się Pan dr. M Gąciarz wysłuchał mnie , zbadał i postawił diagnozę. Nareszcie merytoryczna rozmowa i plan jak ulżyć mojemu cierpieniu. Serdecznie dziękuję Panu doktorowi

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne 4M Plus

  Pan doktor jest niezwykle profesjonalnym, skrupulatnym i opiekuńczym lekarzem. W wyjątkowo rzetelny sposób przeprowadził wywiad oraz późniejsze badanie. Zasugerował dodatkową diagnostykę, która pozwoliła dotrzeć do przyczyn bólu. Dziękuję za opiekę i pomoc.

 • P
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: artroskopia stawu kolanowego

  Bardzo dobry lekarz. Konkretny w swym działaniu, bez zbędnego lania wody. Ma się wrażenie że każda kolejna wizyta to milowy krok do wyznaczonego celu.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne 4M PlusUsługa: konsultacja ortopedyczna, USG

  Bardzo rzeczowy lekarz z jakim się spotkałem i świetny fachowiec. Na USG zauważył wszystko co potwierdził potem rezonans. Bardzo polecam.
  Pacjent Komorowski Grzegorz

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne 4M PlusUsługa: Ból kolana

  Nigdy nie spotkałem lekarza, który z taką troską , rzetelnością i tak profesjonalnie dba o zdrowie swoich pacjentów. Jeżeli masz problem ortopedyczny gorąco polecam doktora Mateusza Gąciarza. To jest lekarz z powołania.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne 4M Plus

  Pan doktor jest bardzo skoncentrowany na pacjencie, szczegółowo przeprowadza wywiad i badanie. Wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam każdemu kto potrzebuje kompetentnego ortopedy.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest niezwykle sympatyczny. Badanie prowadzi bez pośpiechu. Wszystko jest konkretnie wyjaśniane. Zaproponowane leczenie naprawdę przynosi pozytywne efekty, jeżeli przestrzega się planu leczenia i zaleceń lekarza. Mój problemu ze stopami został rozwiązany. Jak najbardziej polecam wizytę u doktora Gąciarza.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie pracy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz Oddziale Urazowo-Ortopedycznym SP ZOZ MSW w Krakowie, w którym jest zatrudniony do chwili obecnej. W jego praktyce ważną rolę odgrywa diagnostyka ultrasonograficzna narządu ruchu. Ukończył kursy Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii "Diagnostyka USG narządu ruchu" oraz Centrum Diagnostyki Ultrasonograficznej CEDUS "Ultrasonografia w ortopedii i reumatologii". Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwerystet Jagielloński

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie za wyróżniający wynik egzaminu specjalizacyjnego z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

Znajomość języków

 • angielski