Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
Kawaleryjska 10 lok. 5, Lublin
Donna Vita

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
41 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Pani Doktor prowadziła moje dwie ciąże. Zawsze życzliwa i cierpliwa. Uspokajała gdy denerwowałam się czym niepotrzebnie, a gdy była taka potrzeba zlecała leczenie, dodatkowe badania lub kierowała do szpitala. Pani Doktor wyjaśnia wszystkie wątpliwości, tłumaczy czego można się spodziewać dzięki czemu wielokrotnie udało mi się uniknąć dużego stresu, jest kompetentna i profesjonalna, czuję się bezpiecznie pod Jej opieką i zostanę Jej pacjentką na stałe. Bardzo polecam Panią Doktor.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Donna Vita zagrożona ciąża

Do pani doktor trafiłam w 3 ciąży, która była zagrożona z powodu odklejającego się łożyska. Pani Doktor otoczyła mnie troską, życzliwością i zaangażowaniem. Dzięki zapobiegliwości pani Doktor trafiłam do szpitala by dostać leki na przyśpieszenie rozwoju płuc u dziecka, w tym czasie doszło do odklejenia się łożyska. Dziecko urodziło się w 30 tyg. Dzięki temu że byłam w tym czasie w szpitalu dziecko jest całe i zdrowe. Jestem bardzo wdzięczna pani Doktor za troskę i opiekę. Gorąco polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Bardzo zaangażowana lekarka z indywidualnym podejściem do pacjentki. Sprawdziła się zarówno przed ciążą (przy policystycznych jajnikach), przy prowadzeniu bezkomplikacyjnej
ciąży jak i walczyła (z powodzeniem) o moją mocno zagrożoną ciążę podczas gdy inna doktor nawet nie chciała założyć mi karty ciąży twierdząc że jest mała szansa że ciąża przetrwa.
Chodziłam i chodzę do niej na NFZ więc nie można powiedzieć że robi to dla pieniędzy.
Dawała szczegółowe, nawet nadprogramowe badania w trosce o dobro moje i dziecka. Nawet po przeprowadzce do innej miejscowości dojeżdżam do niej na wizyty, bo nie ma lepszego lekarza! Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Donna Vita prowadzenie ciąży

Pani doktor prowadziła moją pierwszą ciążę. Jestem bardzo zadowolona z wizyt, każda odbyła się bez pośpiechu, z należytą dbałością, zaangażowaniem i przede wszystkim indywidualnym podejściem. Zostałam otoczona fachową opieką, pani doktor zlecała wszelkie niezbędne badania, pytała, słuchała i odpowiadała na wątpliwości. Przy tym jest osobą życzliwą i pogodną. Przez całą ciążę, nawet w trudniejszych momentach (zbyt wczesne skracanie szyjki) czułam się bezpiecznie co myślę było jednym z czynników które miały wpływ na moje pozytywne nastawienie i przebieg samego porodu.
Jezeli bedzie to możliwe, kolejną ciążę także powierzę w opiekę pani doktor.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

Moją pierwszą wizytę Pani Doktor rozpoczęła pytaniem - czy jestem umówiona prywatnie czy jest to wizyta w ramach abonamentu pracowniczego. Po odpowiedzi, iż funduje to spotkanie mój pracodawca poprzez abonament, Pani Kosarzycka przystąpiła do badania, które było dosyć szybkie i odniosłam wrażenie, że robione niedokładnie, trochę od niechcenia. Pani Doktor nie zauważyła nadżerki /o której wiedziałam od innego specjalisty/, odniosła się do tego po moim pytaniu, stwierdzając, że "praktycznie nic nie ma". Nie mniej jednak Pani Doktor sprawdziła stan szyjki macicy. Usłyszałam, że warto coś z nią zrobić, bo nie jest "taka mała". Jednak po prośbie o zrobienie cytologii lekarz stwierdził, że była robiona nie cały rok temu i nie ma sensu tak często powtarzać badania.
Mam mieszane uczucia w stosunku do Pani Doktor, z jednej strony zleca sporo badań, zadaje sporo pytań by następnie pokazać swój brak profesjonalizmu - pierwsza wizyta.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Polecam pania doktor ..pelny profesjalzm .pani doktor wszelkie badania zleca .jakie tylko mozliwe sa. , to byla moja 1 ciaza..oczywiscie zanim zaszlam w ciaze byl problem abym mogla wogole byc w ciazy, pani doktor zlecila mi wszystkie badania jakie powinnam zrobic i wreszcie sie udalo, zaszlam w ciaze, i niedawno urodzilam przesliczna coreczke Kornelke i bardzo jestem wdzieczna pani doktor , pozrawiam i jeszcze raz dziekuje Pania doktor


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor bardzo sympatyczna, prowadziła moja pierwszą ciążę. Gdy tylko coś budziło jej niepokój odrazu skierowanie do szpitala. Jednak jak przyszło co do czego Pani doktor nie przekazała mnie, żadnemu znajomemu lekarzowi pod opiekę i w efekcie końcowym w szpitalu zostałam bez lekarza prowadzącego i bez jakiegokolwiek zainteresowania moją osobą.


P
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam! :-)
Pani Marzena jest osobą na właściwym miejscu. Moja pierwsza wizyta u ginekologa przebiegła sprawnie, bez żadnych problemów, spokojnie i BEZSTRESOWO. Początkowo wywiad, następnie badanie + cytologia, to wszystko bezbolesne i zajęło dosłownie 2 minutki. Dodam, że wybór antykoncepcji dopasowany do indywidualnej pacjentki. Jestem bardzo zadowolona. Śmiało polecam wszystkim Paniom, szczególnie tym, które idą pierwszy raz!


M
Użytkownik zweryfikowany

Dla mnie pani doktor jest wspaniała. Prowadzi moja trzecia ciążę od początku były problemy i plamienia. Dzięki zastosowaniu leczenia wszystko potoczyło się dobrze. W kolejnych etapach ciąży pani doktor wychodził przed możliwe dolegliwości i to co może się zdarzyć dając leki zapobiegawczo. Dzięki temu ani razu nie leżałam w szpitalu. Teraz 40 tc ciąży wszystko ok . I będzie upragnioną dziewczynka ;-) taki lekarz to skarb....


I
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie odradzam lekarkę. Zgłosiłam się do niej z pierwszą ciążą, ze względu na bliskość szpitala na Kraśnickich oraz różne pozytywne opinie na tym portalu. Być może jest to kwestia wizyt prywatnych, a nie na NFZ…. Nie czekałam w kolejce pomimo wizyty na NFZ – teraz nie dziwię się dlaczego nie było chętnych. Podejście do pacjenta – „stanąć na wagę”, „usiąść”, zero uśmiechu, zainteresowania, jakiegokolwiek wywiadu i rozmowy. Bałam się tej kobiety o cokolwiek zapytać, bo pomimo braku kolejki, miałam wrażenie, że bierze ona udział w biciu jakiegoś rekordu na ekspresowe pozbycie się pacjenta. Każda wizyta trwała 5, maksimum 7 minut (postanowiłam dać jej szansę, do trzech razy sztuka). Oprócz tego nastraszyła mnie cukrzycą (właściwie po pierwszym badaniu i lekko podwyższonym poziomie cukru, który nadal był w normie), zaczęła krzyczeć na mnie ze jem pewnie cały czas słodycze i to dlatego. Przeraziłam się, zestresowałam, po czym lekarka zmierzyła mi ciśnienie stwierdzając, że mam dodatkowo nadciśnienie. Zmieniłam lekarkę i przestałam mieć cukrzycę, nadciśnienie i wszystko ZAWSZE jest książkowe. Na każdej wizycie czuję się jak pacjentka, której przypadkiem lekarka jest zainteresowana, wyjaśnia mi wiele rzeczy, nie wprowadza stresu i nerwowej atmosfery. Naprawdę nie polecam, a Pani doktor życzę więcej pokory, uśmiechu na twarzy. Pani zadaniem jest pomóc, a nie szkodzić – i nie powinna Pani inaczej traktować pacjentów prywatnych, a inaczej tych z NFZ – świadczy to tylko o Pani – nie tylko jako o lekarce, ale mówi tez wiele na temat tego, jakim jest Pani człowiekiem... Mi Pani swoim okropnym podejściem jedynie zaszkodziła.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania