Dr n. med.

Marzena Dębska

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: prowadzenie ciąży

  Do Dębski Clinic trafiliśmy po niepowodzeniu przy prowadzeniu pierwszej ciąży. Od pierwszej wizyty zostaliśmy otoczeni troskliwą opieką oraz czuliśmy wsparcie. Dr Dębska to bardzo sympatyczna a zarazem konkretna osoba. Za każdym razem rzeczowo odpowiadała na nasze pytania, rozwiewała nasze obawy i wątpliwości. Każde usg wykonywała z ogromną dokładnością. Dzięki bacznej obserwacji szybko zauważyła nieprawidłowości zagrażające naszemu dziecku i skierowała nas na szybkie cesarskie cięcie. Dziś wraz z naszą córką chcielibyśmy podziękować Pani Doktor za troskliwą opiekę i okazać wdzięczność za prowadzenie ciąży od pierwszych tygodni.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Adiunkt w Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, zatrudniona w Pracowni Diagnostyki Prenatalnej w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii, ultrasonografii i diagnostyki prenatalnej, zajmuje się patologią ciąży, prowadzeniem ciąż wysokiego ryzyka oraz diagnostyką i terapią wad wrodzonych i chorób płodu. Wykonuje inwazyjne badania prenatalne (biopsja kosmówki, amniopunkcja oraz kordocenteza). Wykładowca na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy, kursach ultrasonograficznych oraz sympozjach naukowych.

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Choroby

  Usługi

  Dębski Clinic

  Ul. Sokratesa 5 lokal U2, Bielany, 01-909 Warszawa, mazowieckie

  Zwykła wizyta
  Prowadzenie ciąży
  Test papp-a
  Diagnostyka prenatalna
  Terapia prenatalna
  Kordocenteza
  Leczenie niepłodności
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  36 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: prowadzenie ciąży

   Do Dębski Clinic trafiliśmy po niepowodzeniu przy prowadzeniu pierwszej ciąży. Od pierwszej wizyty zostaliśmy otoczeni troskliwą opieką oraz czuliśmy wsparcie. Dr Dębska to bardzo sympatyczna a zarazem konkretna osoba. Za każdym razem rzeczowo odpowiadała na nasze pytania, rozwiewała nasze obawy i wątpliwości. Każde usg wykonywała z ogromną dokładnością. Dzięki bacznej obserwacji szybko zauważyła nieprawidłowości zagrażające naszemu dziecku i skierowała nas na szybkie cesarskie cięcie. Dziś wraz z naszą córką chcielibyśmy podziękować Pani Doktor za troskliwą opiekę i okazać wdzięczność za prowadzenie ciąży od pierwszych tygodni.

  • Z
   Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: Niezależna opinia o stanie ciąży

   Chcąc zasięgnąć niezależnej opinii dotyczącej ciąży, udaliśmy się do Pani doktor, kierując się świetnymi opiniami oraz rekomendacją znajomych.
   Pani doktor przeprowadziła badanie, lecz dalsza część wizyty pozostawiła wiele do życzenia... Krytyka naszego postępowania, krytyka postępowania naszego lekarza prowadzącego; zrozumienie i empatia to obce uczucia dla Pani doktor.
   Nie otrzymaliśmy także zapisu badania połówkowego na nośniku, wbrew informacjom na www kliniki, a raczej zszokowani nie mieliśmy odwagi się upomnieć.
   Zero profesjonalizmu.
   Szczerze odradzam.

  • J
   Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: podejrzenie wad wrodzonych

   Bardzo serdecznie chcemy z mężem i nasza kochana Zosieńką podziękować Pani doktor za opiekę jaką mieliśmy podczas prowadzenia ciąży.W 20 tyg ciąży okazało się, że nasza córeczka ma wadę wrodzona-wielotorbielowate nerki.Do Pani doktor trafiliśmy z polecenia lekarza,który wykonywał połówkowe badanie USG. Nadmienię,że to nasze pierwsze dziecko i wraz z mężem byliśmy bardzo przybicie całą sytuacją.Po wykonanym telefonie do kliniki,reakcja personelu była natychmiastowa i Pani doktor przyjęła nas w ciągu kilku godzin.W trakcie badań pojawiły się kolejne wady,które dzięki zleconym przez Panią doktor badaniom zostały wykluczone.Lekarze,którzy zajmują się ciężkimi przypadkami takimi jak Pani doktor Marzena Dębska nie tracą po prostu czasu na rozwodzenie się czy nosek jest po mamusi czy po tatusiu.Cieszę się i dziękuję za prowadzenie mojej ciąży, a dodam,że Pani doktor zgodziła się ją poprowadzić po 20 tyg.Nasz Skarb miał najlepszą opiekę w brzuszku i podczas porodu w Szpitalu Bielańskim. Pełny profesjonalizm i kompetencje Pani doktor sprawiły, że możemy cieszyć się nasza córeczka,która jest już z nami w domu☺Życzymy dalszych sukcesów!!!

  • L

   Pojawiłam się u dr Dębskiej razem z mężem na pierwszym usg. Wielka ekscytacja przed wizytą zmieniła w wielkie rozczarowanie. Wizyta była bardzo nieprzyjemna. Pani Doktor nie wiele powiedziała o wynikach badania, poza "wszystko ok“.. przy każdym moim pytaniu była zirytowana. W tak ważnym dniu, kiedy to z wstrzymanym oddechem czekam na wyniki i informację o płci dziecka, oczekuje by lekarz był wrażliwy, empatyczny i życzliwy, dr Dębska nie posiadała tych cech. Z pewnością nie wrócę do tej Pani.

  • N
   Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: prowadzenie ciąży

   Najwyższa wiedza medyczna, ogromne doświadczenie, bycie przy pacjentce na dobre i złe, empatia, cierpliwość, pomocne słowo zawsze kiedy tego potrzebujemy. Do tego uśmiech i ogrom ciepła z dobrego serca. Do pani doktor przyjeżdżają pacjentki z całej Europy - lekarz ten dokonuje cudów tam gdzie inni nie widzą szans. Oddział Patologii Ciąży Szpitala Bielańskiego jest pełen pacjentek wdzięcznych losowi, że na ich drodze pojawiła się pani doktor i pomogła, by maluszki zdrowe przychodziły na świat. Bezcenna wysokospecjalistyczna opieka, poczucie bezpieczeństwa i pewność o dobrym wyborze - to właśnie daje przyszłej mamie opieka pani doktor. Nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego. Dzięki pani doktor za kilkanaście dni na świecie pojawi się mój synek. To dar losu, że 9 miesięcy temu zdecydowałam i wybrałam tego lekarza. Serdecznie polecam każdej mamie.

  • Lokalizacja: Dębski Clinic

   W moim odczuciu pani dr Dębska jest niesympatyczna, mało delikatna, a ceny w klinice wysokie (400 zł za usg). Wizyta trwała krótko, podczas badania usg nie dowiedziałam się prawie niczego. Mąż specjalnie wziął urlop w pracy, aby zobaczyć pierwszy raz usg dziecka i był tak samo zawiedziony jak ja. Usg to szybkie migawki, pani dr Dębska nie wyjaśnia i nie tłumaczy wyników badań. Samo słowo- wszystko ok to moim zdaniem za małe wyjaśnienie dla przyszłych rodziców. Ja osobiście nie polecam i jestem pewna że już nigdy nie skorzystam z usług pani doktor.

  • A
   Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: ciąża

   Pełen profesjonalizm, wiedza i doświadczenie, które idzie w parze z życzliwością i odpowiedzialnością za pacjentkę.

  • A
   Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: ciąża prowadzenie

   Pani Doktor Dębska prowadzi moją pierwszą ciążę. Nie mogłam trafić lepiej. W mojej ocenie to wybitny specjalista. Dziecko jest szczegółowo badane na bardzo dobrym sprzęcie usg podczas każdej wizyty. Jeśli mam pytanie lub problem, Pani Doktor zawsze odpowie na moje wątpliwości, nawet w dni weekendowe lub wieczorem - a przyznaję, potrafię być upierdliwa. Jest konkretna, ciepła, nie panikuje. Myślę, że zostanę u Pani Doktor na wizytach po ciąży, a przy kolejnej na pewno oddam się w ręce tego lekarza.
   Serdecznie polecam.

  • A
   Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Pani Doktor jest bardzo ciepłą osobą i ma wspaniałe podejście do pacjenta. Wszystko odbyło sie bardzo profesjonalnie i w doskonałej atmosferze . Serdecznie polecam. Wizyta to sama przyjemność.

  • A
   Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: amniopunkcja

   Panią doktor poznałem w Szpitalu Bielańskim , była miła, uśmiechnięta i profesjonalna, do gabinetu były kolejki , ale były też w trakcie przyjmowane stany nagłe ,co trochę wydłużało czas oczekiwania no ale trzeba to zrozumieć , natomiast same zabiegi przebiegały szybko i sprawnie w przyjaznej atmosferze Polecam