dr n. med.

Marzena Dębska

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adiunkt w Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, zatrudniona w Pracowni Diagnostyki Prenatalnej w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, specjali... więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Adiunkt w Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, zatrudniona w Pracowni Diagnostyki Prenatalnej w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii, ultrasonografii i diagnostyki prenatalnej, zajmuje się patologią ciąży, prowadzeniem ciąż wysokiego ryzyka oraz diagnostyką i terapią wad wrodzonych i chorób płodu. Wykonuje inwazyjne badania prenatalne (biopsja kosmówki, amniopunkcja oraz kordocenteza). Wykładowca na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy, kursach ultrasonograficznych oraz sympozjach naukowych.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Choroby

Ocena pacjentów:

22 opinie

 • Świetna lekarska z ogromnym doświadczeniem! Pani Doktor prowadziła moją ciążę, wcześniej do niej przygotowując. Niestety nie zawsze zajście w ciążę przychodzi łatwo, a dzięki wsparciu medycznemu i psychicznemu Pani Marzeny wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. To kobieta na która moża zawsze liczyć, fachowość i precyzja w wykonywanych przez nią badaniach to cechy, które wyróżniają ją na tle innych lekarzy. Zawsze dostępna, z dużą empatią, chętnie odpowiada na zadane pytania.
  To prawda, że w gabinecie czasami są opóźnienia, ale drogie Panie czy znacie dobrego specjalistę do którego nie byłoby kolejek?
  Dziś śmiało mogę powiedzieć, że dzięki Niej mam zdrowego, ślicznego Synka, a następne ciąże na pewno będę prowadzić pod Jej opieką.

 • MP

  Trafiłam do dr Dębskiej kiedy okazało się, że z moim dzieckiem jest źle i może nie doczekać do końca ciąży. Niestety nie udało się córki uratować, ale dr Dębska robiła wszystko co mogła żeby dać jej jak największe szanse na przeżycie. Jest świetnym lekarzem, ale też wspaniałą osobą, która walczy o dziecko dopóki jest chociaż najmniejsza szansa na pozytywne zakończenie ciąży. Odpowiada rzeczowo i konkretnie na zadawane pytania a jednocześnie potrafi niepomyślne wiadomości przekazać w sposób delikatny. Wykazuje dużą empatię w stosunku do pacjentki. Jeśli zajdę w kolejną ciążę to będę ją prosić o prowadzenie.

 • Znakomita lekarka i wybitna specjalistka. Do tego wyjątkowo życzliwa, troskliwa i serdeczna osoba. Dawała mi poczucie bezpieczeństwa przez całą ciąże. Wiedziałam, że nic nie przeoczy, w razie potrzeby szybko zareaguje, a jednocześnie nie będzie bez sensu panikować. Najprawdopodobnie dzięki niej, moja córka nie jest skrajnym wcześniakiem, tylko urodziła się równo w 40 tygodniu ciąży. Myślę, że w dużej mierze zawdzięczam jej też ekspresowy poród. Poza tym, bardzo cenię to, że p. Doktor troszczy się nie tylko i wyłącznie o dziecko, ale również o kobietę. Bardzo odpowiada mi też jej sposób bycia i poczucie humoru. Jeżeli zdecyduję się na drugie dziecko, kolejną ciążę również chciałabym prowadzić u niej. ZuzannaR

 • KF

  Bylam dzis pierwszy raz u Pani Doktor, żeby powtórzyc badanie genetyczne i jestem bardzo zadowolona. Naszczęście okazało sie że lekarz, który mi je robił wcześniej nie miał racji. Polecam p. Doktor każdemu - bardzo miła, sympatyczna i z dużą empatią do pacjenta!! co jest bardzo ważne, szczególnie gdy kobieta jest w ciąży. Bardzo dokładnie i szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania i widać że jest to wysokiej klasy specjalistą!

 • MB

  Pani Doktor prowadzi moją pierwszą ciąże od początku i jestem bardzo bardzo zadowolona. Może nie jest wylewna, ale rzeczowa, dokładna i przede wszystkim nie pozwala się stresować głupotami, które usłyszymy lub wyczytamy w internecie. Jest specjalistką i skoro z moim dzieckiem jest wszystko w porządku to nie należy panikować. Ja rozumiem, że są kobiety, które potrzebują nie wiadomo jakich dokładnych historii i zaleceń, ale ja wolę być po prostu spokojna jeśli nie ma wskazań do paniki :) Oczywiście cokolwiek mi trzeba extra typu jakieś lepsze zdjęcie itp to zawsze się postara. Prowadziła też ciąże bratowej mojego męża oraz konsultacje mojej przyjaciółce. Wszystkie jesteśmy więcej niż zadowolone.

 • Podczas badania USG w poradni prenatalnej Pani Doktor powiedziała w mojej obecności do swojego asystenta, że moja ciąża nadaje się do terminacji. Dziecko miało poważną wadę rozwojową z przemieszczeniem serca, jednak w innym szpitalu podjęto się opieki nade mną i dzieckiem, przeprowadzono operację i dziecko ma obecnie 11 miesięcy i pomimo długiej hospitalizacji dobrze się rozwija. Może czasem warto się zastanowić, zanim się posłucha takich rekomendacji nawet od najlepiej wykształconych lekarzy.

 • JW

  Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Pani Doktor jest zaangażowanym, dociekliwym specjalistą z ogromnym doświadczwniem i wiedzą. Jest też wspaniałą, ciepłą i empatyczną Osobą. Dzięki Jej wsparciu przyszedł na Świat mój zdrowy synek a dwa lata później córeczka. Pomimo problemów z pierwszą ciążą zawsze czułam się spokojnie - wiedziałam, że jesteśmy z dzieckiem pod najlepszą opieką. Z całego serca polecam Panią Doktor każdej kobiecie. Bardzo chciałabym aby chociaż niewielka część specjalistów- ginekologów miała podobną wiedzę oraz podejście do pacjentki. Ja jestem szczęśliwa, że trafiłam do takiej Osoby.

 • UZ

  2 tygodnie temu urodziłam 3 synka. Ciąża z bardzo szczęśliwym rozwiązaniem mimo problemów, tak jak poprzednie, dzięki zaangażowaniu i wiedzy lekarza prowadzącego oraz szybkiej reakcji. Każdą ciążę prowadziła Pani Doktor Dębska

  W każdej ciąży pojawiało się ryzyko przedwczesnego porodu. Szyjka skracała się, a ja nie czułam skurczy. Pierwsza ciąża była najtrudniejsza. Szyjka spłaszczyła się ok 25 tygodnia, plamienia, ale dzięki sprawnej i skutecznej reakcji Pani Doktor Dębskiej, urodziłam w 34 tygodniu zdrowego synka. Bez opieki Pani Doktor, zapewne nie dotrawiałabym aż do 34 tygodnia. W kolejnych ciążach pojawiał się ten sam problem. Ciążę drugą donosiłam do 37 tygodnia, a trzecią – do 36 tygodnia.

  Bardzo cenię wsparcie i empatię Pani Doktor. Gdy mówiła, jest dobrze, stres mijał, bo jak wierzyć to tylko lekarzowi z takim doświadczeniem

  W klinice Debski Klinik, pomiędzy planowanymi/pełnymi wizytami korzystałam z możliwości pomiaru szyjki (bezpłatna wizyta pomiędzy pacjentkami gdzie Pani Doktor dokonywała pomiaru szyjki)

  Bardzo polecam prowadzenie ciąży u Pani Doktor.

 • MP

  Polecam bardzo serdecznie! Wprawdzie cenowo raczej "wysoko", ale biorąc pod uwagę nie tylko kompetencje pani doktor, ale także sprzęt i komfort w gabinecie, warto. Byłam u niej gościnnie, bo ciąże prowadziłam w ramach NFZ- wybadała mnie bardzo dokładnie i z pełnym zaangażowaniem wyjaśniała wszelkie moje wątpliwości. Dodatkowo: to bardzo ciepła, miła kobieta.

 • KO

  Do Pani Doktor trafiłam z banalnym babskim problemem. Okazało się jednak, że czujne oko i nieprzeciętna intuicja znacznie wykraczają poza zakres typowej wizyty u ginekologa. Pani Doktor zaniepokojona moją nienaturalną bladością wymusiła na mnie (tłumaczenia, że tak po prostu mam, na nic się nie zdały) zrobienie badań. Wyniki okazały się delikatnie mówiąc dramatyczne. Dzięki Jej wstawiennictwu bardzo szybko trafiłam do szpitala i otrzymałam fachową pomoc. Gdyby nie to pewnie jakaś karetka zgarnęłaby mnie nieprzytomną z ulicy z niewydolnością któregoś z organów.