dr n. med.

Marzena Dębska

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adiunkt w Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, zatrudniona w Pracowni Diagnostyki Prenatalnej w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, specjali... więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Adiunkt w Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, zatrudniona w Pracowni Diagnostyki Prenatalnej w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii, ultrasonografii i diagnostyki prenatalnej, zajmuje się patologią ciąży, prowadzeniem ciąż wysokiego ryzyka oraz diagnostyką i terapią wad wrodzonych i chorób płodu. Wykonuje inwazyjne badania prenatalne (biopsja kosmówki, amniopunkcja oraz kordocenteza). Wykładowca na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy, kursach ultrasonograficznych oraz sympozjach naukowych.

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Choroby

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem w ciąży i pojawiły się problemy ze zdrowiem dziecka. Do Pani doktor w celu konsultacji skierował mnie inny lekarz, ważne było aby zmiany w mózgu ocenił specjalista. Na wizytę do Pani doktor czekałam w szpitalu bielańskim 5,5 h. Pani doktor poświęciła mi dosłownie 5-10 minut,podczas których wielokrotnie powtórzyła, że zawracam jej głowę i że niepotrzebnie przychodzę, właściwie nie zwróciła uwagi na poprzednie badania. Na moje stwierdzenie, że nie jestem specjalistą i potrzebuję fachowej oceny, powiedziała, że nie ma czasu na "oglądanie zdrowych dzieci" ale skoro już przyszłam to sprawdzi inne narządy, żebym się później nie przyczepiła. Poświęciła na to może minutę, po czym stwierdziła, że jest ok. W wyniku badania nie wyszczególniła najważniejszych rzeczy, napisała tylko "w normie", a jednak na fachowym zmierzeniu i podaniu dokładnych wartości najbardziej mi zależało, w tym celu przyszłam i wielokrotnie to powtarzałam. Zostałam właściwie wyproszona z gabinetu z informacją, że wady mogą pojawić się zawsze, a ja zawracam głowę.
  Dostałam wynik badania z błędami, najwyraźniej przepisany po innej pacjentce, gdyż znalazły się tam informacje, które zupełnie mnie nie dotyczą. Badanie zostało przeprowadzone niechlujnie, a ja zostałam potraktowana bardzo niemiło.
  Oczywiście nie mogłam polegać na badaniu przeprowadzonym w taki sposób, dlatego dwa dni później trafiłam do lekarza, który wszystko dokładnie zmierzył i dał mi skierowanie na amniopunkcję, ponieważ znalazł wadę serca, zmiany w mózgu przekroczyły normę, a do tego znacznie wzrosło ryzyko wystąpienia zespołu downa (1:20). Tę diagnozę potwierdził też lekarz wykonujący amniopunkcję.
  Może gdyby Pani doktor przyjęła mnie w prywatnym gabinecie, zostałabym potraktowana inaczej. W każdym razie nie tego oczekuje pacjentka, która boi się o zdrowie dziecka i chciałaby uzyskać jakiekolwiek, dokładniejsze informacje na ten temat.
  Niestety okazało się, że wcale nie zawracam Pani doktor głowy "zdrowym dzieckiem", ponieważ ma ono wady, które zostały przez nią zupełnie zignorowane.
  Słyszałam o Pani doktor opinie, że jest bardzo dobrą specjalistką, niestety z własnego doświadczenia muszę powiedzieć, że najwyraźniej nie jest, skoro przeoczyła takie wady, które jednak inni lekarze potrafili wyłapać. Być może w prywatnym gabinecie Pani doktor zachowuje się inaczej, jednak nie tego oczekuje się od profesjonalisty. Zdecydowanie nie polecam.

 • S
  Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: USG

  Pani Doktor w aparycji niby sympatyczna a w rzeczywistosci niemiła. Robiac usg nic nie tlumaczyla i nic sie nie odzywala. Komentarze Pani Doktor sa nie na miejscu cyt.: "jest Pani za gruba i przez to dziecko jest za male". Na koniec to pacjent musi zapytac czy wszystko ok, bo Pani Doktor nie raczy nic wytlumaczyc. Na sile wmusza test Pappa. Jedyne slowa ktore wypowiedziala to na 80% wszystko ok ale jesli zrobi Pani u nas test pappa to bede wiedziala na 100%. Wizyta u Pani Doktor jestem zniesmaczona i nie polecam nikomu.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo konkretna, ale przy tym przesympatyczna i empatyczna osoba! Dzisiaj robiłam USG i bez zawahania powiedziała wszystko co i jak. Polecam i 100%.

 • K

  Świetna lekarska z ogromnym doświadczeniem! Pani Doktor prowadziła moją ciążę, wcześniej do niej przygotowując. Niestety nie zawsze zajście w ciążę przychodzi łatwo, a dzięki wsparciu medycznemu i psychicznemu Pani Marzeny wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. To kobieta na która moża zawsze liczyć, fachowość i precyzja w wykonywanych przez nią badaniach to cechy, które wyróżniają ją na tle innych lekarzy. Zawsze dostępna, z dużą empatią, chętnie odpowiada na zadane pytania.
  To prawda, że w gabinecie czasami są opóźnienia, ale drogie Panie czy znacie dobrego specjalistę do którego nie byłoby kolejek?
  Dziś śmiało mogę powiedzieć, że dzięki Niej mam zdrowego, ślicznego Synka, a następne ciąże na pewno będę prowadzić pod Jej opieką.

 • M

  Trafiłam do dr Dębskiej kiedy okazało się, że z moim dzieckiem jest źle i może nie doczekać do końca ciąży. Niestety nie udało się córki uratować, ale dr Dębska robiła wszystko co mogła żeby dać jej jak największe szanse na przeżycie. Jest świetnym lekarzem, ale też wspaniałą osobą, która walczy o dziecko dopóki jest chociaż najmniejsza szansa na pozytywne zakończenie ciąży. Odpowiada rzeczowo i konkretnie na zadawane pytania a jednocześnie potrafi niepomyślne wiadomości przekazać w sposób delikatny. Wykazuje dużą empatię w stosunku do pacjentki. Jeśli zajdę w kolejną ciążę to będę ją prosić o prowadzenie.

 • Znakomita lekarka i wybitna specjalistka. Do tego wyjątkowo życzliwa, troskliwa i serdeczna osoba. Dawała mi poczucie bezpieczeństwa przez całą ciąże. Wiedziałam, że nic nie przeoczy, w razie potrzeby szybko zareaguje, a jednocześnie nie będzie bez sensu panikować. Najprawdopodobnie dzięki niej, moja córka nie jest skrajnym wcześniakiem, tylko urodziła się równo w 40 tygodniu ciąży. Myślę, że w dużej mierze zawdzięczam jej też ekspresowy poród. Poza tym, bardzo cenię to, że p. Doktor troszczy się nie tylko i wyłącznie o dziecko, ale również o kobietę. Bardzo odpowiada mi też jej sposób bycia i poczucie humoru. Jeżeli zdecyduję się na drugie dziecko, kolejną ciążę również chciałabym prowadzić u niej. ZuzannaR

 • K

  Bylam dzis pierwszy raz u Pani Doktor, żeby powtórzyc badanie genetyczne i jestem bardzo zadowolona. Naszczęście okazało sie że lekarz, który mi je robił wcześniej nie miał racji. Polecam p. Doktor każdemu - bardzo miła, sympatyczna i z dużą empatią do pacjenta!! co jest bardzo ważne, szczególnie gdy kobieta jest w ciąży. Bardzo dokładnie i szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania i widać że jest to wysokiej klasy specjalistą!

 • M

  Pani Doktor prowadzi moją pierwszą ciąże od początku i jestem bardzo bardzo zadowolona. Może nie jest wylewna, ale rzeczowa, dokładna i przede wszystkim nie pozwala się stresować głupotami, które usłyszymy lub wyczytamy w internecie. Jest specjalistką i skoro z moim dzieckiem jest wszystko w porządku to nie należy panikować. Ja rozumiem, że są kobiety, które potrzebują nie wiadomo jakich dokładnych historii i zaleceń, ale ja wolę być po prostu spokojna jeśli nie ma wskazań do paniki :) Oczywiście cokolwiek mi trzeba extra typu jakieś lepsze zdjęcie itp to zawsze się postara. Prowadziła też ciąże bratowej mojego męża oraz konsultacje mojej przyjaciółce. Wszystkie jesteśmy więcej niż zadowolone.

 • Podczas badania USG w poradni prenatalnej Pani Doktor powiedziała w mojej obecności do swojego asystenta, że moja ciąża nadaje się do terminacji. Dziecko miało poważną wadę rozwojową z przemieszczeniem serca, jednak w innym szpitalu podjęto się opieki nade mną i dzieckiem, przeprowadzono operację i dziecko ma obecnie 11 miesięcy i pomimo długiej hospitalizacji dobrze się rozwija. Może czasem warto się zastanowić, zanim się posłucha takich rekomendacji nawet od najlepiej wykształconych lekarzy.

 • J

  Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Pani Doktor jest zaangażowanym, dociekliwym specjalistą z ogromnym doświadczwniem i wiedzą. Jest też wspaniałą, ciepłą i empatyczną Osobą. Dzięki Jej wsparciu przyszedł na Świat mój zdrowy synek a dwa lata później córeczka. Pomimo problemów z pierwszą ciążą zawsze czułam się spokojnie - wiedziałam, że jesteśmy z dzieckiem pod najlepszą opieką. Z całego serca polecam Panią Doktor każdej kobiecie. Bardzo chciałabym aby chociaż niewielka część specjalistów- ginekologów miała podobną wiedzę oraz podejście do pacjentki. Ja jestem szczęśliwa, że trafiłam do takiej Osoby.