dr n. med.

Marzena Dębska

Ginekolog

34 opinie +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Adiunkt w Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, zatrudniona w Pracowni Diagnostyki Prenatalnej w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, specjalista… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Adiunkt w Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, zatrudniona w Pracowni Diagnostyki Prenatalnej w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii, ultrasonografii i diagnostyki prenatalnej, zajmuje się patologią ciąży, prowadzeniem ciąż wysokiego ryzyka oraz diagnostyką i terapią wad wrodzonych i chorób płodu. Wykonuje inwazyjne badania prenatalne (biopsja kosmówki, amniopunkcja oraz kordocenteza). Wykładowca na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy, kursach ultrasonograficznych oraz sympozjach naukowych.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Choroby

 • niepowodzenia ciążowe
 • niepłodność

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: podejrzenie wad wrodzonych

  Bardzo serdecznie chcemy z mężem i nasza kochana Zosieńką podziękować Pani doktor za opiekę jaką mieliśmy podczas prowadzenia ciąży.W 20 tyg ciąży okazało się, że nasza córeczka ma wadę wrodzona-wielotorbielowate nerki.Do Pani doktor trafiliśmy z polecenia lekarza,który wykonywał połówkowe badanie USG. Nadmienię,że to nasze pierwsze dziecko i wraz z mężem byliśmy bardzo przybicie całą sytuacją.Po wykonanym telefonie do kliniki,reakcja personelu była natychmiastowa i Pani doktor przyjęła nas w ciągu kilku godzin.W trakcie badań pojawiły się kolejne wady,które dzięki zleconym przez Panią doktor badaniom zostały wykluczone.Lekarze,którzy zajmują się ciężkimi przypadkami takimi jak Pani doktor Marzena Dębska nie tracą po prostu czasu na rozwodzenie się czy nosek jest po mamusi czy po tatusiu.Cieszę się i dziękuję za prowadzenie mojej ciąży, a dodam,że Pani doktor zgodziła się ją poprowadzić po 20 tyg.Nasz Skarb miał najlepszą opiekę w brzuszku i podczas porodu w Szpitalu Bielańskim. Pełny profesjonalizm i kompetencje Pani doktor sprawiły, że możemy cieszyć się nasza córeczka,która jest już z nami w domu☺Życzymy dalszych sukcesów!!!

 • L

  Pojawiłam się u dr Dębskiej razem z mężem na pierwszym usg. Wielka ekscytacja przed wizytą zmieniła w wielkie rozczarowanie. Wizyta była bardzo nieprzyjemna. Pani Doktor nie wiele powiedziała o wynikach badania, poza "wszystko ok“.. przy każdym moim pytaniu była zirytowana. W tak ważnym dniu, kiedy to z wstrzymanym oddechem czekam na wyniki i informację o płci dziecka, oczekuje by lekarz był wrażliwy, empatyczny i życzliwy, dr Dębska nie posiadała tych cech. Z pewnością nie wrócę do tej Pani.

 • N
  Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: prowadzenie ciąży

  Najwyższa wiedza medyczna, ogromne doświadczenie, bycie przy pacjentce na dobre i złe, empatia, cierpliwość, pomocne słowo zawsze kiedy tego potrzebujemy. Do tego uśmiech i ogrom ciepła z dobrego serca. Do pani doktor przyjeżdżają pacjentki z całej Europy - lekarz ten dokonuje cudów tam gdzie inni nie widzą szans. Oddział Patologii Ciąży Szpitala Bielańskiego jest pełen pacjentek wdzięcznych losowi, że na ich drodze pojawiła się pani doktor i pomogła, by maluszki zdrowe przychodziły na świat. Bezcenna wysokospecjalistyczna opieka, poczucie bezpieczeństwa i pewność o dobrym wyborze - to właśnie daje przyszłej mamie opieka pani doktor. Nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego. Dzięki pani doktor za kilkanaście dni na świecie pojawi się mój synek. To dar losu, że 9 miesięcy temu zdecydowałam i wybrałam tego lekarza. Serdecznie polecam każdej mamie.

 • Lokalizacja: Dębski Clinic

  W moim odczuciu pani dr Dębska jest niesympatyczna, mało delikatna, a ceny w klinice wysokie (400 zł za usg). Wizyta trwała krótko, podczas badania usg nie dowiedziałam się prawie niczego. Mąż specjalnie wziął urlop w pracy, aby zobaczyć pierwszy raz usg dziecka i był tak samo zawiedziony jak ja. Usg to szybkie migawki, pani dr Dębska nie wyjaśnia i nie tłumaczy wyników badań. Samo słowo- wszystko ok to moim zdaniem za małe wyjaśnienie dla przyszłych rodziców. Ja osobiście nie polecam i jestem pewna że już nigdy nie skorzystam z usług pani doktor.

 • A
  Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: ciąża

  Pełen profesjonalizm, wiedza i doświadczenie, które idzie w parze z życzliwością i odpowiedzialnością za pacjentkę.

 • A
  Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: ciąża prowadzenie

  Pani Doktor Dębska prowadzi moją pierwszą ciążę. Nie mogłam trafić lepiej. W mojej ocenie to wybitny specjalista. Dziecko jest szczegółowo badane na bardzo dobrym sprzęcie usg podczas każdej wizyty. Jeśli mam pytanie lub problem, Pani Doktor zawsze odpowie na moje wątpliwości, nawet w dni weekendowe lub wieczorem - a przyznaję, potrafię być upierdliwa. Jest konkretna, ciepła, nie panikuje. Myślę, że zostanę u Pani Doktor na wizytach po ciąży, a przy kolejnej na pewno oddam się w ręce tego lekarza.
  Serdecznie polecam.

 • A
  Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani Doktor jest bardzo ciepłą osobą i ma wspaniałe podejście do pacjenta. Wszystko odbyło sie bardzo profesjonalnie i w doskonałej atmosferze . Serdecznie polecam. Wizyta to sama przyjemność.

 • A
  Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: amniopunkcja

  Panią doktor poznałem w Szpitalu Bielańskim , była miła, uśmiechnięta i profesjonalna, do gabinetu były kolejki , ale były też w trakcie przyjmowane stany nagłe ,co trochę wydłużało czas oczekiwania no ale trzeba to zrozumieć , natomiast same zabiegi przebiegały szybko i sprawnie w przyjaznej atmosferze Polecam

 • E

  Dr Marzena Dębska to prawdziwy lekarz z powołania, utalentowana i wszechstronna specjalistka w swoim zawodzie oraz bardzo ciepła i wspierająca osoba.
  Urodziłam z dr Dębską troje wspaniałych dzieci ☺, choć moje wszystkie trzy ciąże były wysokiego ryzyka ! (z uwagi na moje przewlekłe choroby, leki i dojrzały wiek.)
  Dzięki jej profesjonalizmowi (ogromne doświadczenie i wiedza) - wszystkie ciąże i porody zakończyły się terminowo i szczęśliwie.
  Dzięki jej empatii, trosce i wsparciu psychicznemu (w trudnym momencie ciąży dała nam z mężem ogromne wsparcie, nie pozostawiła samych sobie i zawsze będę jej za to wdzięczna) - podjęłam ryzyko trzykrotnie i dziś jestem szczęśliwą mamą trójki dzieci :):):) !
  Darzę dr Dębską ogromnym zaufaniem, szacunkiem, sympatią i jesteśmy jej bardzo wdzięczni za nasze wspaniałe dzieci.
  Każda wizyta u Dr Dębskiej dostarczała nam konkretnych informacji na temat rozwoju naszego dziecka (szczegółowe USG dziecka), przebiegu ciąży, uspokajała nasze "ciążowe" niepokoje i dawała wsparcie psychiczne, gdy było bardzo trudno i bałam się najbardziej w życiu! Dziękuję po raz setny!
  Życzę Pani Doktor dalszych sukcesów zawodowych, a przyszłym mamom, aby trafiły do dr Dębskiej i ze spokojem oczekiwały swojego dziecka na świecie☺
  Moje dwie małe córki również polecę pod opiekę dr Dębskiej, gdy kiedyś w przyszłości będą planowały swoje rodziny:)
  Polecam dr Dębską w 100%. :)))))))

 • R
  Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: prowadzenie ciąży

  Dr Marzena Dębska jest specjalistą światowej klasy, posiada niesamowitą wiedzę i intuicję, a w kryzysowych sytuacjach planuje dalsze leczenie błyskawicznie, tak że pacjent czuje, że jest nad nim roztoczona profesjonalna opieka i nie jest pozostawiony samemu sobie. Dzięki Pani Doktor jestem teraz w 34 tygodniu ciąży, ale po kolei ...
  Do dr Marzeny Dębskiej do przychodni prenatalnej Szpitala Bielańskiego trafiłam (z polecenia innych lekarzy) w czerwcu 2015 roku na badanie biopsji kosmówki w 12 tygodniu ciąży kiedy okazało się, że u naszego dzidziusia stwierdzono uogólniony obrzęk płodu. Stan dzidziusia był krytyczny a Pani Doktor w delikatny sposób przekazała nam tę informację i przygotowała na najgorsze. Postanowiłam wówczas, że przy kolejnych staraniach o ciążę będę już pod opieką Pani Doktor. Doświadczeni poronieniem chcieliśmy robić z mężem szereg badań jednak Pani doktor po dokładnym wywiadzie, badaniu ginekologicznym i usg, nie podzieliła naszej chęci do robienia kosztowych badań gdyż twierdziła, że nie ma ku temu wskazań medycznych. Z perspektywy czasu wiemy, że miała rację gdyż kolejna ciąża pojawiła się w 3 miesiące od rozpoczęcia starań (ciąża biochemiczna) a obecna 2 miesiące później. Ciąża od początku była zagrożona, liczne plamienia, ciągłe bóle brzucha jednak udało się ją utrzymać. Kiedy minął I trymestr odetchnęliśmy z ulgą i wtedy w 17 tygodniu ciąży na badaniu usg nasz świat ponownie się zawalił... Pani Doktor stwierdziła uropatię zaporową, mega cystis, powiększone miedniczki nerkowe czyli w skrócie nasz synek (Pani Doktor określiła płeć już w 12 tygodniu) nie robił do końca siusiu przez co zatrzymany mocz gromadził się w pęcherzu, który urósł do niewyobrażalnych rozmiarów, i cofał się do nerek. Sytuacja krytyczna przy tak wczesnej ciąży, gdyż groziła małowodziem, całkowitym uszkodzeniem nerek oraz płuc i w konsekwencji śmiercią jeszcze w okresie płodowym lub tuż po narodzinach. Byliśmy załamani i oszołomieni gdyż nigdy nie zetknęliśmy się z takim problemem... i tu mała dygresja - proszę się nie dziwić, że są opóźnienia w gabinecie gdyż w takich sytuacjach nie ma szans na szybkie "załatwienie" pacjenta. Szczęściem w tym nieszczęściu było to, że znaleźliśmy się w odpowiednim czasie u najlepszego specjalisty w tym zakresie gdyż okazało się, że Pani Doktor zajmuje się leczeniem tego typu wad wrodzonych metodą konwencjonalną- zakładanie cewników dzidziusiowi- a także opracowała nowatorską w skali światowej metodę udrożnienia cewki moczowej wewnątrzmacicznie, która usuwa przyczynę zastoju moczu a nie tylko jego skutki jak przy cewnikowaniu. Pani Doktor dała nam nadzieję, że jest szansa na przeżycie maluszka a także na uniknięcie skutków zastoju moczu już na etapie prenatalnym- bez operacji po narodzinach itd... Na wizycie od razu przedstawiła plan działania i dała nam kilka dni do namysłu. W tym czasie przeszukiwaliśmy Internet, żeby zgłębić problem i poznać możliwości postępowania oraz rozpytywaliśmy innych lekarzy, znajomych, i to nas przekonało, że nie ma na świecie innej drogi leczenia jak poddać się zabiegowi udrożnienia cewki moczowej zaproponowanemu przed Panią Doktor. Zabieg został wykonany w marcu 2017 w 19 tygodniu ciąży przez Panią Doktor bez żadnych komplikacji, z natychmiastowym efektem - dzidziuś wysiusiał się już w trakcie zabiegu a ostatnie kontrole usg potwierdziły, że układ moczowy (nerki, moczowody, pęcherz) nie odbiega od normy . Dziś jestem w 34 tygodniu ciąży i wszystko jest ok.
  Reasumując dla nas Pani dr Marzena Dębska jest najlepszym specjalistą pod słońcem i będziemy jej wdzięczni do końca życia za uratowanie naszego maluszka.
  Wg nas "w odbiorze" dla pacjenta, który nie zna się na medycynie, jest zrozumiała i rzeczowa, nie straszy kiedy nie potrzeba, nie "naciąga" na niepotrzebne badania, nie robi "wykładów medycznych" jeśli jest wszystko dobrze a kiedy jest źle jest niesamowicie ciepła i czuła a przy tym profesjonalna. Poza tym czuć, że pomaganie małym pacjentom i ich rodzicom to jej pasja.
  Mamy do Pani Doktor stuprocentowe zaufanie w trafność jej diagnoz i dziękujemy Opatrzności, że do niej trafiliśmy bo jesteśmy przekonani, że tylko dzięki Niej będziemy mieli synka.
  Szczerze polecamy!