Adres

Polskiej Organizacji Wojskowej 21 lok 12 III piętro, Śródmieście , Łódź
Gabinet Psychologii Głębi

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Przelew na konto

Konsultacja psychologiczna • 100 zł

Psychoterapia indywidualna • 100 zł

Psychoterapia partnerska • 100 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Psychoterapia w nurcie Psychologii Głębi C. G. Junga, której istotą jest dotarcie i usunięcie przyczyn problemów ukrytych w nieświadomości. W oparciu ...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Polskiej Organizacji Wojskowej 21 lok 12 III piętro, Łódź

100 zł

Gabinet Psychologii Głębi

Pozostałe usługi

Psychoterapia indywidualna


Polskiej Organizacji Wojskowej 21 lok 12 III piętro, Łódź

100 zł

Gabinet Psychologii Głębi


Psychoterapia partnerska


Polskiej Organizacji Wojskowej 21 lok 12 III piętro, Łódź

100 zł

Gabinet Psychologii Głębi

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologii Głębi psychoterapia indywidualna

Dziekuje Ci Marto za Twoje zrozumienie, słuchanie, akceptacje i wsparcie, za to o czym zapomniałam a jeszcze moglabym tu dodać.Dziękuję, ze pojawilas sie w moim życiu i dzieki Tobie ucze sie je swiadomie przeżywać. pozdrawiam cieplo i polecam z głębi... spotkania z Martą:)

mgr Marta Zielke

Dziękuje za te miłe słowa, cieszę się że mogłam Ci towarzyszyć w rozwoju Paulino! Wszystkiego dobrego:)


K
Użytkownik zweryfikowany

Kiedy pierwszy raz przyszedłem do Marty czułem się naprawdę bardzo źle. Od samego początku czułem, że rozpoczęcie terapii będzie bardzo dobrym pomysłem i nie zawiodłem się. W ciągu ostatnich 15 miesięcy Marta pomogła mi rozwiązać wiele problemów, z którymi sam nie byłem w stanie sobie poradzić.

Marta to osoba bardzo miła, uśmiechnięta, a nade wszystko posiada bardzo duże doświadczenie oraz jest bardzo mądra i empatyczna.

Bardzo polecam!


L
Użytkownik zweryfikowany

Jak najbardziej polecam- lekarz godny zaufania. Doskonale wczuwa się w sytuację pacjenta, udziela cennych wskazówek, nie ocenia. Podczas każdej wizyty można dowiedzieć się o sobie czegoś nowego, poznać nowe emocje i zrozumieć gdzie tkwi błąd. Polecam wszystkim niezależnie od stanu psychicznego.


J
Użytkownik zweryfikowany

For anyone who is seeking therapy in English in the Lodz area, I would recommend Miss Zielke. I find her to be very professional, empathetic and I know she is always 100 per cent focused on me during the session. She seems to feel the pain which I sometimes feel. It is no bad thing that I have become interested in all-things psychology - reading and absorbing information, and analysing theories and relating them to my own life and my own life to them. In no way does Miss Zielke force her opinions and beliefs on me. She rather mentions concepts which she is familiar with, and, by analysing them, I am confident that I can continue my self-development in between sessions. I am usually difficult to please. However, I consider myself fortunate to have found this psychologist.


A
Użytkownik zweryfikowany

Spotkałyśmy się dzięki przychylności losu. Obie strony były na to przygotowane.
Kim byłam i kim jestem? Ciągle z tym samym przeczuciem nieskończoności, z różnicą jednak – już się jej nie boję, nie udaję, że nie ma, bo inni, bo wszyscy.....
Jestem Ja, pośród spokoju, pustej przestrzeni.
I mimo zamętów, niepokoju, wszak jestem człowiekiem, znajduję małą czerwoną kuleczkę – przyciąganie ziemskie. Nie uciekam.
Dziękuję losowi, że pozwolił na to spotkanie.


S
Użytkownik zweryfikowany

Hi, This is my experience, I hope it can help you:
If you are just pretending to wish happiness, do not attend Marta Zielke’s therapy, because she is really able to help you healing your wounds and walking toward happiness and personal realization.
Certainly she is very professional, but it is not simply that; she has a special gift: she is very emphatic and she is able to adapt the psychological practice to your special needs and your specific life story.
I warmly recommend Marta, she helped me to change my life in 2009 and I still come to Poland to have her advice. Regarding myself, I never met anyone like her, either in Italy, Spain or England. Greetings and wish you the best


K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam. Choc nie spotykamy sie dlugo - od kilku miesiecy i nie zawsze regularnie, milo mi gdy staje w sytuacji ktora kiedys mogla by byc dla mnie problematyczna dzis juz nie jest :) Czuje Sie lepiej, i blizej siebie. Sama tez moge ucze sie kontynuować prace nad soba gdy Marty nie mam w zasiegu, jak sobie zyc najlepiej i swiadomie w zgodzie z uczuciami ;)


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam, uczęszczałam na terapię ponad rok. Jeśli ktoś jest zdecydowany na zmiany w swoim życiu i już nie potrafi dłużej żyć w dotychczasowy sposób to P. Marta potraktuje każdą osobę bardzo poważnie. Tak było w moim przypadku, chociaż chodziłam z zamiarem zmian ponad pół roku. Zostałam potraktowana bardzo indywidualnie, czułam że wszystko to co mówię jest bardzo istotne i ważne. Nauczyłam się tak wielu rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałam. Profesjonalizm, odpowiedzialność za osobę w terapii to cechy P. Zielke! Polecam z głębi serca!


B
Użytkownik zweryfikowany

Warto. Bardzo dobra specjalistka. Każda minuta u niej ma swoją WARTOŚĆ! Rzeczywiście jest bardzo dobrą psycholożką. Bez nie wielu rzeczy bym nie dostrzegła. Potrafi tak prowadzić coaching , że żadne trudy tego świata mnie nie zaniepokoją.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam. Byłam u pani Marty Zielke na terapii przez 1,5 roku (3 lata temu) i muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się zaczynając z nią pracę, że moje samopoczucie może ulec aż tak radykalnej poprawie. Pani Zielke kieruje się niewzruszonymi zasadami etycznymi w pracy o czym miałam możliwość przekonać się wielokrotnie. Psychoterapia u niej to nie tylko rozmowa ale (jeżeli oczywiście ktoś ma na to ochotę) możliwość nauczenia się technik relaksacyjnych bo p. Zielke proponuje różne ćwiczenia do domu. Polecam jeśli ktoś szuka dobrego psychologa.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Psychoterapia w nurcie Psychologii Głębi C. G. Junga, której istotą jest dotarcie i usunięcie przyczyn problemów ukrytych w nieświadomości. W oparciu ...

Zobacz pełen opis