Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 12 lat
Gotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna
32 735..... Pokaż numer


Warszawska 1, Jastrzębie-Zdrój
Heliosz Med Centrum Stomatologiczno-Specjalistyczne

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
32 735..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Odkąd sięgam pamięcią wiedziałam jaki zawód wybiorę i podporządkowałam temu całą ścieżkę kształcenia. Już w trakcie studiów zostałam dwukrotnie nagrod...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Próchnica
 • Ból zęba
 • Braki zębowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Znajomość języków

Angielski, Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Broniewskiego 20, Rybnik

od 150 zł

Galeria UśmiechuBroniewskiego 20, Rybnik

od 150 zł

Galeria Uśmiechu

Wizyta polega na badaniu jamy ustnej, wykonaniu RTG i jego wstępnej ocenie oraz na omówieniu problemów z jakimi zgłasza się pacjent.

Pozostałe usługi


Warszawska 1, Jastrzębie-Zdrój

Heliosz Med Centrum Stomatologiczno-SpecjalistyczneBroniewskiego 20, Rybnik

od 245 zł

Galeria Uśmiechu

Wizyta polega na wstępnym badaniu i leczeniu 1 zęba, jeśli nie ma do tego przeciwwskazań.Broniewskiego 20, Rybnik

od 400 zł

Galeria Uśmiechu

po leczeniu kanałowym i wcześniejszej kwalifikacjiBroniewskiego 20, Rybnik

od 1 000 zł

Galeria Uśmiechu

Odbudowa startych zębów na jednej wizycie - po wcześniejszym zakwalifikowaniu pacjenta

Opinie

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Galeria Uśmiechu Inny

Profesjonalizm, delikatność, zaangażowanie, indywidualne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam.

lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

Dziękuję za konkretną opinię, pozdrawiam :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Heliosz Med Centrum Stomatologiczno-Specjalistyczne Inny

Serdecznie polecam Panią doktor. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, cierpliwie tłumaczy problem i odpowiada na wszystkie pytania. Sposób leczenia jest skuteczny. Mam za sobą kilka wizyt i zawsze wszystko przebiegało bezboleśnie i bezstresowo. Na pewno wrócę na kontrolę :)

lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

Dziękuję Pani Karolino, gratuluję wytrwałości w procesie leczenia :)
Cieszę się, że jest Pani zadowolona, pozdrawiam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Galeria Uśmiechu leczenie próchnicy

Serdecznie polecam Panią Doktor :) Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, jest bardzo rzetelna i dokładna w swojej pracy. Wszystko tłumaczy krok po kroku, wizyty są bezbolesne i ja sama nawet byłam w szoku, że kompletnie nic nie czuję podczas zabiegu. Pani Doktor jest również bardzo uprzejma. Dosłownie aż się chce odwiedzać jej gabinet :)

lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

Pani Agnieszko, jest mi niezmiernie miło czytać to co Pani napisała. Czuję, że moja praca ma sens kiedy widzę taką opinię :)
Pozdrawiam!


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Galeria Uśmiechu leczenie próchnicy

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Bardzo ważne było dla mnie, aby leczenie było bezbolesne, ponieważ wcześniejsze wizyty u dentysty nawet mimo znieczulenia kończyły się mniejszym lub większym bólem. Tym razem było inaczej i nie bolało nic. Wizyta odbyła się punktualnie, o umówionej porze. Polecam każdemu :)

lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

Dziękuję bardzo za miłe słowa, cieszę się, że jest Pani usatysfakcjonowana


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Galeria Uśmiechu konsultacja stomatologiczna (kolejna wizyta)

Jestem jak najbardziej zadowolony z wizyty podejście profesjonalne, fachowi specjaliści jak najbardziej polecam.

lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

Dziękuję bardzo Panie Mariuszu, za niedługo będzie Pan się mógł cieszyć nowym bielszym uśmiechem :) Pozdrawiam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabient Lekarsko- Dentystyczny Beata Prudel leczenie kanałowe pod mikroskopem

Polecam Panią Doktor, jest rzetelna w swojej pracy i bardzo zaangażowana, wszystko dokładnie tłumaczy, cierpliwie odpowiada na pytania. Jest dobrze zorganizowana, potrafi uspokoić pacjenta, jest bardzo uprzejma. Uważam, że jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem.

lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

Dziękuję uprzejmie Pani Mario, cieszę się z naszej udanej współpracy :)


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam panią doktor wszystkim a w szczególności tym którzy dotąd mieli złe doświadczenia i boją się dentysty. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy nawet najmłodszym pacjentom i jest bardzo wyrozumiała dla największych "straszków". Leczenie na prawdę nie boli bo pani doktor bardzo dba o to aby pacjent nie odczuwał bólu. Miła, uprzejma i co się bardzo rzadko zdarza jest bardzo punktualna. Nie zamierzam zmieniać lekarza i chodzimy do niej całą rodziną a "straszków" u nas nie brakuje .

lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

Dziękuję serdecznie Pani Iwono, za taką opinię i zaufanie :)


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Heliosz Med Centrum Stomatologiczno-Specjalistyczne Inny

Mój ząb po wizycie u Pani doktor wygląda fatalnie ,cały czas słyszałam tylko ,że mam dużo wypełnień.Mam 50 lat prawie i tylko jeden ubytek.Nie polecam nikomu.

lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

Szanowna Pani, ponieważ nie widnieją tutaj Pani dane nie mogę się odnieść do konkretnego przypadku. Przykro mi, jeśli wizyta nie spełniła Pani standardów. Zapewniam, że dokładam wszelkich starań, aby wykonywane przeze mnie prace były dokładne i estetyczne. Jeżeli nie jest Pani zadowolona z wyglądu wykonanej pracy to zapraszam serdecznie na konsultację, aby ocenić jak mogę ją poprawić. Podczas badania informuję pacjenta o jego stanie i tym co jest widoczne w badaniu, stąd zapewne informacja o ilości wypełnień. Używam często kamery wewnątrzustnej, aby zobrazować to o czym mówię. To pacjent decyduje czy podejmuje się proponowanego leczenia, czy nie. Ma również prawo wyboru gabinetu oraz lekarza. Dziękuję za opinię, pozdrawiam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabient Lekarsko- Dentystyczny Beata Prudel konsultacja stomatologiczna

Byłam na wizycie kilkakrotnie pod koniec ubiegłego i na początku bieżącego roku. Jestem bardzo zadowolona. Doceniam duże zaangażowanie, cierpliwość i wnikliwość w leczeniu. Pani doktor zawsze miła i uśmiechnięta!!

lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

Dziękuję Pani Anno, bardzo się cieszę, że jest Pani zadowolona z naszej współpracy :)


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Poleciła mi Panią doktor moja koleżanka i faktycznie miała rację.Byla to moja pierwsza wizyta po długim czasie i nie przyjemnych wizytach u stomatologa.Mam poczucie że trafiłam na odpowiedniego lekarza. Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta,nawet takiego dla którego to prawdziwe wyzwanie. Polecam absolutnie każdemu.

lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

Cieszę się, Pani Urszulo, czytając Pani opinię :) Dziękuję bardzo za zaufanie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

12 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam problem z zębem, a może "zębami" tu lepiej pasuje. Otóż jakiś rok temu zabrałam się za leczenie mojego uzębienia- prywatnie (nie mam zaufania do stomatologów na NFZ). Ok fajnie, coś do leczenia na górze po prawej stronie, więc leczymy sobie najpierw 5 i 6 (któraś z nich niemiłosiernie bolała, a ja nie umiałam do końca stwierdzić która, a że były obydwie do roboty no to poszło). W 5 jednak próchnica była większa.Następnie przechodzimy na dół- również piąteczka do roboty. Wyczyszczone- plomba wstawiona, gra gitara. No i się zaczęło- górna szóstka (tak mi się wtedy wydawało) mimo leczenia nadal boli. Wizyta- wkładamy jakieś lekarstwo, które ma się wyzbyć z niej nadwrażliwości. Po 1 dniu lekarstwo się odrywa kawałkiem- znowu boli, trzeba jechac włozyć i tym razem utwardzić aby się trzymało. Jest ok nawet znośnie- po jakichś 2 tygodniach przestaje boleć- czyszczenie i znowu plomba. Historia zatacza kolo- po jakichś 2 tygodniach ból wraca, ale jest ciężki do zlokalizowania- nie wiem czy to 5,6 czy 7. Zmieniam dentystę, bo ten nie widzi nic do roboty. Sugeruje w międzyczasie zrobienie pantomogramu, a tam widać, że po tej stronie mam ósemkę do dłutowania, wbijającą się dosłownie w 7. Ok, wyrywam, ale te pozostałe nadal bolą. Nowy dentysta twierdzi, że rozwierci ponownie 5 i 6, ale myśli że bardziej 5 będzie coś miała do roboty- rozwierca i nie widać tam nic szczególnego. Na rtg 5 i 6 również nic- znowu plomby włożone i oczywiście boli dalej. I tak boli mnie to już ponad rok z przerwami- najczęściej po kilka dni z rzędu. Spróbuję opisac ten ból- pojawia się zazwyczaj po myciu zębów, bądź jedzeniu, ale nie tylko, czasem boli sam z siebie. Raz boli przez 15 minut, teraz to juz potrafi naparzać z małymi przerwami nawet i caly dzień. 5 i 6 reagują na przykładanie tego zimnego wacika z jakimś specyfikiem, ale 5 zdecydowanie mocniej. Mój dentysta rozkłada ręce. Mówi, ze jest to zapewne zapalenie miazgi, ale nie wiadomo w którym zębie. Bardziej obstawia górną 5, bo w 6 nie było tak głębokiej próchnicy. Od czasu do czasu pobolewa mnie również 6 na dole, gdzie jest duże- już dosc stare wypełnienie i dentysta twierdzi, że tam tez mogło sie wydarzyć. Co ja mogę zrobić? W tym momencie jest to juz od 4 dni ból towarzyszący mi przez cały dzień, w końcu w jakąś depresję popadnę :(
Zacząć od górnej 5 i przeleczyć kanałowo, po kolei wszystkie te zęby? Jest jakieś inne rozwiązanie? Strasznie się męczę :( Dodatkowo- jestem w tym momencie W 5 MIESIĄCU CIĄŻY, więc zrobienie rtg, czy nowego pantomogramu odpada. Proszę o podpowiedz, bo powoli zaczynam wariować! :(

Dzień dobry,
Pani problem jest złożony, bez dokładnego badania nie jest możliwa odpowiedź. Można się zastanowić nad przyzębiem - silne dolegliwości bólowe mogą świadczyć np. o stanie zapalnym kieszonki dziąsłowej. W ciąży ze względu na zmianę gospodarki hormonalnej możliwe są stany zapalne dziąseł i dolegliwości z tym związane. Czasem ból może pochodzić z dolnego łuku zębowego, a pacjent odczuwa go w górnym. Być może jest to silna nadwrażliwość - pytanie także jaką technikę szczotkowania Pani stosuje, jakiej pasty używa, skoro dolegliwości pojawiają się po szczotkowaniu. Być może pasta na nadwrażliwość mogłaby pomóc. Trudno bez dokładnego wywiadu i badania jednoznacznie określić co należy zrobić, wyżej podałam jedynie sugestie. Warto zapisać się ponownie na wizytę, może skonsultować się z innym lekarzem.
Pozdrawiam

lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

Mam problem związany z kłujacym bólem policzka, mam go od 2tyg codziennie po kilkanascie razy mnie zakłuje policzek, jest to bardzo męczące. Bylam u stomatologa i po prawej stronie, gdzie bol występuje mam wyleczome zeby. Mam ósemke która jest w polowie wyrznięta, stomatolog zalecila usunac, ale nie wiem czy to moze byc od owej ósemki? Nie mam sił... kiedyś ból występował z 3 miesiące temu ale to było z 2 dni i przestawało. Ósemka sama w sobie mnie nie boli, tylko w policzku jakby po wewnętrznej stronie mnie kłuje trwa to około sekundy..Chciałabym jeszcze zaznaczyć ze pol roku temu mialam plombowana 7 ale mnie pobolewała jak jadlam po tej stronie, gdzie boli policzek i jadłam pol roku po lewej stronie, ostatnio mialam antybiotyk i ząb już nie boli. Co to możne być? Byłam u rodzinnego, wykluczył niby neuralgie nerwu trójdzielnego. Pomóżcie:(

Dzień dobry,
podała Pani, że ostatni ząb trzonowy (w Pani przypadku ósemka) jest częściowo zatrzymany. Jeśli tak, może powodować wiele dolegliwości. Proszę znaleźć gabinet chirurga stomatologicznego lub szczękowo-twarzowego i udać się na konsultację i badanie.
Pozdrawiam

lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Odkąd sięgam pamięcią wiedziałam jaki zawód wybiorę i podporządkowałam temu całą ścieżkę kształcenia. Już w trakcie studiów zostałam dwukrotnie nagrod...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Próchnica
 • Ból zęba
 • Braki zębowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Staże

 • Beata Prudel NZOZ Rybnik

Znajomość języków

Angielski, Polski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania