lek. dent.
Marta Szpil-Izdebska
Stomatolog
·
Więcej
O specjalizacjach
Racibórz 2 adresy
Nr PWZ: 3580979
70 opiniiMoje doświadczenie
Odkąd sięgam pamięcią wiedziałam jaki zawód wybiorę i podporządkowałam temu całą ścieżkę kształcenia.
W swoim podejściu biorę pod uwagę to, że ciało jest całością i stan uzębienia wpływa na zdrowie pozostałych narządów. Edukuję pacjentów, że zdrowa jama ustna to także zdrowy układ pokarmowy, odporność, zdrowe jelita, stawy, serce i cała reszta organizmu.
Leczę z myślą o tym, żeby pacjent zachował swoje zęby do końca życia :)
Wykorzystuję najnowszą wiedzę medyczną, nowoczesne metody leczenia i stale się rozwijam.
Pracuję w powiększeniu przy każdym zabiegu (lupy lub mikroskop) oraz w koferdamie. Jest to obecnie najwyższy standard leczenia stomatologicznego.
Zajmuję się:
- leczeniem zachowawczym, czyli leczeniem próchnicy u dorosłych
- leczeniem kanałowym pod mikroskopem i odbudową po leczeniu u dorosłych
- estetycznymi odbudowami w zębach przednich (bonding, licówki)
- odbudową startych zębów
Współpracuję z zespołem specjalistów, aby moi pacjenci byli objęci wszechstronną opieką (chirurdzy, implantolodzy, protetycy, ortodonci, higienistki)
Właściwie zaplanowane leczenie to zdrowa jama ustna. To inwestycja, która pozwala zachować własne uzębienie i utrzymać wysoki komfort życia do późnej starości. Można mieć własne zęby do końca życia i wcale nie trzeba nosić protezy. Taki stan można osiągnąć, a potem utrzymać dzięki regularnym kontrolom i odpowiednim nawykom.
Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym jak mogę pomóc :)
Zapraszam serdecznie!
Zakres porad
- Stomatologia ogólna
- Stomatologia zachowawcza z endodoncją
Główne obszary pomocy
- Próchnica
- Ból zęba
- Braki zębowe
- Choroby miazgi
- Kamień nazębny
- +13 a11y_sr_more_diseases
Pacjenci których przyjmuję
Usługi i ceny
-
Konsultacja stomatologiczna (pierwsza wizyta)
Od 200 zł -
-
Bonding zębów
Od 900 zł -
-
Diagnostyka RTG/CBCT
Od 110 zł -
-
ICON
Od 400 zł -
-
Leczenie kanałowe pod mikroskopem
Od 1 300 zł -
-
-
-
-
-
-
Adresy (2)
Mickiewicza 13b/2a, 47-400 Racibórz
Dostępność
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet
Wodzisławska 202, Niedobczyce, 44-270 Rybnik
Dostępność
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet
Opinie
70 opinii
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
-
K
Katarzyna Krukowska
Wspaniała Pani doktor, bardzo przyjemne wizyty w miłej atmosferze, wszystkie zęby naprawione bez zarzutów, bezboleśnie oraz wszystko szczegółowo wyjaśnione wraz z zdjęciami. Polecam z całego serca!
• Dental Studio Katarzyna Jaremczak • wypełnienie estetyczne •
lek. dent. Marta Szpil-Izdebska
Dziękuję Pani Katarzyno, jest mi niezwykle miło czytać takie opinie :)
-
A
Artur
Leczenie sprawne i bezproblemowe. Pani doktor życzliwa, cierpliwa. Wyczerpująco odpowiadała na pytania. Wszystko w przyjaznej atmosferze. Polecam
• Dental Studio Katarzyna Jaremczak • Inny •
lek. dent. Marta Szpil-Izdebska
Dziękuję bardzo za opinię! Cieszę się, że wszystko przebiegło sprawnie.
-
I
Iwona G.
Ja również z całego serca polecam Panią Doktor. Pierwszy raz trafiłam do niej "z drogi" z bólem, opuchlizną i potężnym stanem zapalnym zęba. Chociaż nie byłam jeszcze wtedy pacjentką Pani Doktor zostałam przyjęta w tym samym dniu i uratowana, za co jestem Pani Doktor Marcie ogromnie wdzięczna .
Pierwszy raz spotkałam się też z takim profesjonalizmem gabinecie stomatologicznym. Pani Doktor ma niesamowitą wiedzę, wszystko cierpliwie tłumaczy, a do tego jest przesympatyczna. W trakcie wizyt udziela mi się jej spokój i dzięki temu każde leczenie przebiega bez stesu. Trafiłam w najlepsze ręce. Dziękuję Pani Doktor za fachową opiekę i szczerze polecam.• Dental Studio Katarzyna Jaremczak • Inny •
lek. dent. Marta Szpil-Izdebska
Bardzo mi miło, Pani Iwono, dziękuję! Naprawdę cieszę się, że zmierzamy w dobrym kierunku - po zdrowie :)
-
A
Ania
Z całego serca polecam tę Panią Doktor. Była niezwykle delikatna, empatyczna i wszystko dokładnie tłumaczyła na każdym etapie wizyty. Po wcześniejszych traumatycznych doświadczeniach u dentystów w końcu znalazłam kogoś, komu naprawdę mogę zaufać. Wizyta przebiegła bez stresu i bólu, w bardzo spokojnej atmosferze. Dawno nie czułam się tak zaopiekowana w gabinecie stomatologicznym, pierwszy raz wyszłam z uśmiechem na twarzy za co bardzo dziękuję. Pełen profesjonalizm i ogromne serce do pacjenta.
• Dental Studio Katarzyna Jaremczak • Inny •
lek. dent. Marta Szpil-Izdebska
Pani Aniu, dziękuję za opinię! To naprawdę cenne, kiedy pacjent daje feedback i chce podzielić się wrażeniami. Doceniam, że znalazła Pani na to czas i chęci. Szczególnie, że taka historia daje nadzieję innym na spokojne leczenie :)
-
I
Iwona
Każdą wizytę u pani Doktor będę kojarzyć z uśmiechem, spokojem, profesjonalizmem, życzliwością, zrozumieniem.... można dopisać jeszcze wiele. Jeśli chce się pokonać lęk przed stomatologiem to w tym gabinecie z tym zespołem gwarantowany sukces.
Dziękuję i polecam.• Dental Studio Katarzyna Jaremczak • leczenie kanałowe pod mikroskopem •
lek. dent. Marta Szpil-Izdebska
Dziękuję Pani Iwono, opinie takie jak te bardzo grzeją moje serce. Jestem dumna z Pani, że zdecydowała się Pani na wizytę i zmieniła Pani zdanie o wizytach u stomatologa :)
-
M
Michał
Pani Doktor to prawdziwa profesjonalistka – kompetentna, opanowana i niezwykle uprzejma. Od pierwszej wizyty czułem się zaopiekowany i spokojny. Wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania z cierpliwością i uśmiechem. Jest punktualna, delikatna i bardzo miła, co sprawia, że nawet stresująca wizyta u dentysty staje się dużo łatwiejsza. Polecam z całego serca każdemu, kto szuka rzetelnego i empatycznego stomatologa!
• Dental Studio Katarzyna Jaremczak • wizyta pierwszorazowa z kompleksowym planem leczenia •
lek. dent. Marta Szpil-Izdebska
Dziękuję serdecznie za szczerą opinię. Cieszę się, że czuł się Pan ze mną dobrze w gabinecie :)
-
Konto zostało usunięte
W lutym tego roku miałam wykonywane leczenie kanałowe pod mikroskopem. Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia do pracy i stoickim spokojem ze strony Pani Doktor, który udziela się pacjentowi w trakcie żmudnego i dwugodzinnego leczenia. Dziękuję za pełen profesjonalizm i zaangażowanie w wyleczeniu mojej siódemki;-)
• Dobras & Dobras Centrum Stomatologii • leczenie kanałowe pod mikroskopem •
lek. dent. Marta Szpil-Izdebska
Bardzo dziękuję za opinię. Jest mi miło wiedząc, że mój spokój udzielił się także Pani i wpłynął na Pani odczucia wobec całego zabiegu :)
-
D
Dominik
Obie Panie bardzo miłe, dbają o komfort i samopoczucie pacjenta, pełen profesjonalizm oraz podziw dla umiejętności. Co najważniejsze leczenie skuteczne, polecam.
• Dobras & Dobras Centrum Stomatologii • leczenie kanałowe pod mikroskopem •
lek. dent. Marta Szpil-Izdebska
Dziękuję w imieniu mojej asystentki oraz swoim za Pana podziw wobec naszej pracy :)
Cieszę się, że moje leczenie przyniosło oczekiwany skutek.
-
A
Alicja
Pani Doktor podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie bez pośpiechu.
Wyjaśnia etapy leczenia ,a także dobiera odpowiednie metody leczenia. Z pacjentem rozmawia w sposób otwarty i przyjazny.
Serdecznie dziękuję i polecam .• Dental Studio Katarzyna Jaremczak • leczenie próchnicy abrazją powietrzną •
lek. dent. Marta Szpil-Izdebska
Dziękuję bardzo za podzielenie się Pani wrażeniami. Rozmowy z pacjentami są nieodłącznym elementem współpracy ze mną. Cieszę się, że Pani to doceniła :)
-
M
Mateusz
Pomimo wymagających korzeni leczenie zakończone pomyślnie, trwało aż 3 godziny natomiast to pokazuje determinację, dokładność i pozytywne chęci wobec pacjentów. Serdeczne podziękowania dla Pani doktor Marty oraz Pani asystent za wytrwałość.
• Dobras & Dobras Centrum Stomatologii • leczenie kanałowe pod mikroskopem •
lek. dent. Marta Szpil-Izdebska
Panie Mateuszu, bardzo dziękuję za docenienie naszej pracy :) Gratuluję równie dużej wytrwałości- nie dla każdego takie wymagające zabiegi są do przejścia. Cieszę się, że zauważa Pan moją chęć do pracy i dokładność.
Odpowiedzi na pytania
12 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Mam problem z zębem, a może "zębami" tu lepiej pasuje. Otóż jakiś rok temu zabrałam się za leczenie
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry,
Pani problem jest złożony, bez dokładnego badania nie jest możliwa odpowiedź. Można się zastanowić nad przyzębiem - silne dolegliwości bólowe mogą świadczyć np. o stanie zapalnym…
Więcej
Mam problem związany z kłujacym bólem policzka, mam go od 2tyg codziennie po kilkanascie razy mnie z
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry,
podała Pani, że ostatni ząb trzonowy (w Pani przypadku ósemka) jest częściowo zatrzymany. Jeśli tak, może powodować wiele dolegliwości. Proszę znaleźć gabinet chirurga stomatologicznego…
Więcej
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
Najczęściej zadawane pytania
-
Jaki jest zakres porad oferowanych przez Marta Szpil-Izdebska?Marta Szpil-Izdebska to stomatolog. Na podstawie swojego doświadczenia i wykształcenia Marta Szpil-Izdebska oferuje usługi takie jak: konsultacja stomatologiczna (pierwsza wizyta), leczenie kanałowe pod mikroskopem, wypełnienie estetyczne, odbudowa estetyczna zębów w odcinku przednim, wizyta pierwszorazowa z kompleksowym planem leczenia, ICON, leczenie próchnicy abrazją powietrzną, Bonding zębów, znieczulenie komputerowe, Powtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem.
-
Gdzie Marta Szpil-Izdebska ma swój gabinet?Marta Szpil-Izdebska przyjmuje pod adresem:
- Mickiewicza 13b/2a Racibórz
- Wodzisławska 202 Rybnik
-
Czy Marta Szpil-Izdebska przyjmuje online, bez konieczności pojawiania się w placówce?Nie, w tym momencie Marta Szpil-Izdebska nie oferuje konsultacji online.
-
Jak Marta Szpil-Izdebska akceptuje płatności po wizycie?Metody płatności, które akceptuje Marta Szpil-Izdebska to: Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, Płatność ratalna, Blik.
-
W jakich językach konsultuje Marta Szpil-Izdebska?Języki, których używa Marta Szpil-Izdebska to angielski, polski.
-
Jak Marta Szpil-Izdebska umawia wizyty?Pod tym adresem Marta Szpil-Izdebska nie podaje swojej dostępności. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, aby poznać dostępne terminy.
-
W jakich godzinach przyjmuje Marta Szpil-Izdebska?Marta Szpil-Izdebska udziela informacji o dostępności przy bezpośrednim kontakcie.
-
Marta Szpil-Izdebska: co mówią pacjenci?70 osób dodało swoją opinię. Marta Szpil-Izdebska ma średnią ocen 5 (na 5 gwiazdek).
-
Jakie ubezpieczenia akceptuje Marta Szpil-Izdebska?Marta Szpil-Izdebska nie przyjmuje w ramach ubezpieczenia, tylko w ramach płatnych wizyt prywatnych. W razie wątpliwości zalecamy kontakt ze specjalistą.