lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

Stomatolog · Więcej O specjalizacjach

Racibórz 2 adresy

Nr PWZ: 3580979

70 opinii

Moje doświadczenie

Jestem pasjonatką zdrowej jamy ustnej - to cel jaki chcę osiągać z każdym pacjentem.
Odkąd sięgam pamięcią wiedziałam jaki zawód wybiorę i podporządkowałam temu całą ścieżkę kształcenia.

W swoim podejściu biorę pod uwagę to, że ciało jest całością i stan uzębienia wpływa na zdrowie pozostałych narządów. Edukuję pacjentów, że zdrowa jama ustna to także zdrowy układ pokarmowy, odporność, zdrowe jelita, stawy, serce i cała reszta organizmu.
Leczę z myślą o tym, żeby pacjent zachował swoje zęby do końca życia :)


Wykorzystuję najnowszą wiedzę medyczną, nowoczesne metody leczenia i stale się rozwijam.
Pracuję w powiększeniu przy każdym zabiegu (lupy lub mikroskop) oraz w koferdamie. Jest to obecnie najwyższy standard leczenia stomatologicznego.

Zajmuję się:
- leczeniem zachowawczym, czyli leczeniem próchnicy u dorosłych
- leczeniem kanałowym pod mikroskopem i odbudową po leczeniu u dorosłych
- estetycznymi odbudowami w zębach przednich (bonding, licówki)
- odbudową startych zębów

Współpracuję z zespołem specjalistów, aby moi pacjenci byli objęci wszechstronną opieką (chirurdzy, implantolodzy, protetycy, ortodonci, higienistki)

Właściwie zaplanowane leczenie to zdrowa jama ustna. To inwestycja, która pozwala zachować własne uzębienie i utrzymać wysoki komfort życia do późnej starości. Można mieć własne zęby do końca życia i wcale nie trzeba nosić protezy. Taki stan można osiągnąć, a potem utrzymać dzięki regularnym kontrolom i odpowiednim nawykom.

Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym jak mogę pomóc :)
Zapraszam serdecznie!
więcej O mnie

Zakres porad

  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli (Tylko pod niektórymi adresami)

Usługi i ceny

  • Konsultacja stomatologiczna (pierwsza wizyta)

    Od 200 zł

  • Bonding zębów

    Od 900 zł

  • Diagnostyka RTG/CBCT

    Od 110 zł

  • ICON

    Od 400 zł

  • Leczenie kanałowe pod mikroskopem

    Od 1 300 zł

Adresy (2)

Marta Szpil-Izdebska
Dental Studio Katarzyna Jaremczak

Mickiewicza 13b/2a, 47-400 Racibórz

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

70 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • K

    Wspaniała Pani doktor, bardzo przyjemne wizyty w miłej atmosferze, wszystkie zęby naprawione bez zarzutów, bezboleśnie oraz wszystko szczegółowo wyjaśnione wraz z zdjęciami. Polecam z całego serca!

     • Dental Studio Katarzyna Jaremczak wypełnienie estetyczne  • 

    lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

    Dziękuję Pani Katarzyno, jest mi niezwykle miło czytać takie opinie :)


  • A

    Leczenie sprawne i bezproblemowe. Pani doktor życzliwa, cierpliwa. Wyczerpująco odpowiadała na pytania. Wszystko w przyjaznej atmosferze. Polecam

     • Dental Studio Katarzyna Jaremczak Inny  • 

    lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

    Dziękuję bardzo za opinię! Cieszę się, że wszystko przebiegło sprawnie.


  • I

    Ja również z całego serca polecam Panią Doktor. Pierwszy raz trafiłam do niej "z drogi" z bólem, opuchlizną i potężnym stanem zapalnym zęba. Chociaż nie byłam jeszcze wtedy pacjentką Pani Doktor zostałam przyjęta w tym samym dniu i uratowana, za co jestem Pani Doktor Marcie ogromnie wdzięczna .
    Pierwszy raz spotkałam się też z takim profesjonalizmem gabinecie stomatologicznym. Pani Doktor ma niesamowitą wiedzę, wszystko cierpliwie tłumaczy, a do tego jest przesympatyczna. W trakcie wizyt udziela mi się jej spokój i dzięki temu każde leczenie przebiega bez stesu. Trafiłam w najlepsze ręce. Dziękuję Pani Doktor za fachową opiekę i szczerze polecam.

     • Dental Studio Katarzyna Jaremczak Inny  • 

    lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

    Bardzo mi miło, Pani Iwono, dziękuję! Naprawdę cieszę się, że zmierzamy w dobrym kierunku - po zdrowie :)


  • A

    Z całego serca polecam tę Panią Doktor. Była niezwykle delikatna, empatyczna i wszystko dokładnie tłumaczyła na każdym etapie wizyty. Po wcześniejszych traumatycznych doświadczeniach u dentystów w końcu znalazłam kogoś, komu naprawdę mogę zaufać. Wizyta przebiegła bez stresu i bólu, w bardzo spokojnej atmosferze. Dawno nie czułam się tak zaopiekowana w gabinecie stomatologicznym, pierwszy raz wyszłam z uśmiechem na twarzy za co bardzo dziękuję. Pełen profesjonalizm i ogromne serce do pacjenta.

     • Dental Studio Katarzyna Jaremczak Inny  • 

    lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

    Pani Aniu, dziękuję za opinię! To naprawdę cenne, kiedy pacjent daje feedback i chce podzielić się wrażeniami. Doceniam, że znalazła Pani na to czas i chęci. Szczególnie, że taka historia daje nadzieję innym na spokojne leczenie :)


  • I

    Każdą wizytę u pani Doktor będę kojarzyć z uśmiechem, spokojem, profesjonalizmem, życzliwością, zrozumieniem.... można dopisać jeszcze wiele. Jeśli chce się pokonać lęk przed stomatologiem to w tym gabinecie z tym zespołem gwarantowany sukces.
    Dziękuję i polecam.

     • Dental Studio Katarzyna Jaremczak leczenie kanałowe pod mikroskopem  • 

    lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

    Dziękuję Pani Iwono, opinie takie jak te bardzo grzeją moje serce. Jestem dumna z Pani, że zdecydowała się Pani na wizytę i zmieniła Pani zdanie o wizytach u stomatologa :)


  • M

    Pani Doktor to prawdziwa profesjonalistka – kompetentna, opanowana i niezwykle uprzejma. Od pierwszej wizyty czułem się zaopiekowany i spokojny. Wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania z cierpliwością i uśmiechem. Jest punktualna, delikatna i bardzo miła, co sprawia, że nawet stresująca wizyta u dentysty staje się dużo łatwiejsza. Polecam z całego serca każdemu, kto szuka rzetelnego i empatycznego stomatologa!

     • Dental Studio Katarzyna Jaremczak wizyta pierwszorazowa z kompleksowym planem leczenia  • 

    lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

    Dziękuję serdecznie za szczerą opinię. Cieszę się, że czuł się Pan ze mną dobrze w gabinecie :)


  • W lutym tego roku miałam wykonywane leczenie kanałowe pod mikroskopem. Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia do pracy i stoickim spokojem ze strony Pani Doktor, który udziela się pacjentowi w trakcie żmudnego i dwugodzinnego leczenia. Dziękuję za pełen profesjonalizm i zaangażowanie w wyleczeniu mojej siódemki;-)

     • Dobras & Dobras Centrum Stomatologii leczenie kanałowe pod mikroskopem  • 

    lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

    Bardzo dziękuję za opinię. Jest mi miło wiedząc, że mój spokój udzielił się także Pani i wpłynął na Pani odczucia wobec całego zabiegu :)


  • D

    Obie Panie bardzo miłe, dbają o komfort i samopoczucie pacjenta, pełen profesjonalizm oraz podziw dla umiejętności. Co najważniejsze leczenie skuteczne, polecam.

     • Dobras & Dobras Centrum Stomatologii leczenie kanałowe pod mikroskopem  • 

    lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

    Dziękuję w imieniu mojej asystentki oraz swoim za Pana podziw wobec naszej pracy :)
    Cieszę się, że moje leczenie przyniosło oczekiwany skutek.


  • A

    Pani Doktor podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie bez pośpiechu.
    Wyjaśnia etapy leczenia ,a także dobiera odpowiednie metody leczenia. Z pacjentem rozmawia w sposób otwarty i przyjazny.
    Serdecznie dziękuję i polecam .

     • Dental Studio Katarzyna Jaremczak leczenie próchnicy abrazją powietrzną  • 

    lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

    Dziękuję bardzo za podzielenie się Pani wrażeniami. Rozmowy z pacjentami są nieodłącznym elementem współpracy ze mną. Cieszę się, że Pani to doceniła :)


  • M

    Pomimo wymagających korzeni leczenie zakończone pomyślnie, trwało aż 3 godziny natomiast to pokazuje determinację, dokładność i pozytywne chęci wobec pacjentów. Serdeczne podziękowania dla Pani doktor Marty oraz Pani asystent za wytrwałość.

     • Dobras & Dobras Centrum Stomatologii leczenie kanałowe pod mikroskopem  • 

    lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

    Panie Mateuszu, bardzo dziękuję za docenienie naszej pracy :) Gratuluję równie dużej wytrwałości- nie dla każdego takie wymagające zabiegi są do przejścia. Cieszę się, że zauważa Pan moją chęć do pracy i dokładność.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

12 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

ODPOWIEDŹ LEKARZA:

lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

Dzień dobry,
Pani problem jest złożony, bez dokładnego badania nie jest możliwa odpowiedź. Można się zastanowić nad przyzębiem - silne dolegliwości bólowe mogą świadczyć np. o stanie zapalnym… Więcej


ODPOWIEDŹ LEKARZA:

lek. dent. Marta Szpil-Izdebska

Dzień dobry,
podała Pani, że ostatni ząb trzonowy (w Pani przypadku ósemka) jest częściowo zatrzymany. Jeśli tak, może powodować wiele dolegliwości. Proszę znaleźć gabinet chirurga stomatologicznego… Więcej


Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania