Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Ul. Gałczyńskiego 2, Czyżyny, Kraków
Gabinet lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam dr M.Stępień. Dzięki niej syn przestał wreszcie chorować. Jesteśmy na etapie
odczulania. Pani Doktor jest konkretna, zawsze wysłucha i szczerze odpowie. Bardzo cenię szczerość. Nie oddałabym syna pod opiekę innego lekarza, jest godna zaufania.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

U Pani doktor leczę się już od 2008 roku, nie mogłam lepiej trafić. Pani doktor jest dokładna, konkretna i co najważniejsze pomogła mi się uporać z objawami astmy oraz alergii. Z ręką na sercu mogę polecić Panią doktor, od kilku lat już nie mam objawów i czuje się świetnie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Po kilku wizytach poddajemy się i zmieniamy lekarza. Powód: brak empatii w stosunku do małego wystraszonego pacjenta; obcesowe zachowanie - można zrozumieć takie traktowanie klienta raz, można zrozumieć zły dzień etc. ale u P. M. Stępień jest to niestety standardem. Nie oceniamy tutaj skuteczności, bądź nie - leczenia, ze względu na zachowanie lekarza współpraca jest na bardzo niskim poziomie.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski

Pani Marta leczy mnie praktycznie od urodzenia, jako jedyny lekarz byla w stanie pomóc kiedy dwu letnie dziecko (ja) się dusiło lekarze rozkładali ręce aż moi rodzice cudem trafili do Pani Marty . Trafna szybka diagnoza i specjalistyczna opieka to z pewnością zalety Pani Marty. Szczere polecam Adam Strzałka

lek. Marta Stępień

Dziękuję bardzo.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski Niedroznosc dróg oddechowych

Profesjonalna, konkretna pani doktor, u której lecze się od ponad 10 lat. Jako jedyna z wielu lekarzy u których byłem, trafnie zdiagnozowala mój przypadek, dzięki czemu na dzień dzisiejszy zazywam coraz mniej lekarstw. Szczerze polecam :)

lek. Marta Stępień

Dziękuję bardzo


M
Użytkownik zweryfikowany

Ja w kwestii okołoleczniczej. Ta pani była bardzo nie miła, a do 3 letniego dziecka odzywała się jakby nie lubiła dziecka. w czasie badania stwierdziła zapalenie ucha i przepisała od razu antybiotyk, natomiast w kwestii wypisania opieki na rodzica był już problem. Pani doktor nie zabrała bloczku, bo zostawiła w domku. Kazała z chorym dzieckiem iść do swojego lekarza rodzinnego żeby on wypisał opiekę. Nie chciała wypisać w następnym dniu bo gdzie indziej pracuję chociaż można wypisywać do 3 dni do tyłu. Może Ta Pani była taka nie miła bo z NFZ byliśmy. Nie polecam i napewno złoże skargę do placówki MEDDIM w Krakowie. Szkoda więcej pisać


E
Użytkownik zweryfikowany

Ja też byłam u Pani doktor. Pani doktor była bardzo miła a ponadto jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem, wiem bo zalecenia przynoszą efekt. Byłam z dzieckiem na NFZ w Meddim na ul. Wielickie 25. Przychodnia bardzo ładna, personel miły. Mam wyznaczoną kolejną wizytę. Termin w rejestracji odległy, ale tak już jest w całym Krakowie na NFZ. Mogę jednak w razie potrzeby skorzystać z odpłatnej wizyty. Przystępna cena wizyty. Polecam.


N
Użytkownik zweryfikowany

Zwróciłam się po prywatną i płatną pomoc do p. doktor ponieważ córkę od 2,5 miesiąca męczył przewlekły kaszel. Pani doktor po wywiadzie bez badań od razu stwierdziła u mojej 3-letniej córki astmę oskrzelową i zapisała całą siatkę leków (w tym b.silny encorton...) oraz powiedziała, żeby najlepiej w ogóle nie wychodzić z domu i pozamykać okna a na pewno się poprawi. Córce po lekach oczywiście bardzo się pogorszyło ponieważ nie ma astmy oskrzelowej tylko jak się okazało zapalenie zatok i spuchnięte małżowiny nosowe, które utrudniają normalne oddychanie i przyczyniają się do kaszlu. Wytarczył jeden lek w areozolu do nosa i córka oddycha normalnie i nie kaszle. Po uzyskaniu diagnozy dzwoniłam do Pani doktor ale ona nadal upiera się, że córka ma astmę. Odradzam wizyty u Pani doktor.


W
Użytkownik zweryfikowany

Mój syn jest leczony przez panią doktor od 9 lat i nie mam żadnych wątpliwości że wybrałam dobrego lekarza. Kończymy odczulanie a syn od roku nie przyjmuje leków. Spotykam się z panią doktor tylko na gruncie nfzowskim i naprawdę jestem zadowolona a mój syn ma dobry kontakt z lekarzem. Nie mieszkam w Krakowie i mój lekarz rodzinny nie znając pani doktor w pełni akceptuje i popiera dotychczasowe leczenie. Uważam że pani doktor jest godna polecenia


W
Użytkownik zweryfikowany

Leczę mojego syna u pani dr Stępień już 9 lat i jestem bardzo zadowolona Właśnie kończymy odczulanie a mój syn od roku nie przyjmuje żadnych leków Nigdy nie byłam na prywatnej wizycie i nie mam zastrzeżeń co do kontaktów z panią doktor na gruncie "nfzowskim" Nie jestem z Krakowa i mój lekarz rodzinny nie znając pani doktor w pełni akceptuje metody leczenia i również jest zadowolony z postępów


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania