Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

ul. Powstańców 46/48, Prądnik Czerwony, Kraków
Indywidualna Praktyka Lekarska Marta Serwin

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu
Kolejowa 31, Nowy Targ
ALLMEDICA

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, + 1 więcej
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

17 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Nie polecam tej Pani. Na początku zostałam poinformowana ze złością że zapukałam w nie te drzwi co trzeba tylko w te gdzie była Pani doktor i drzwi były zamknięte na klucz. Moja dwuletnia córeczka dostawała silnych ataków kaszlu w nocy takich przez które się dusiła Pani doktor została o tym poinformowana a mimo to zapytała się po co przyszłam o godzinie 18 jeżeli wszystkie lekarstwa na kaszel są podawane przed tą godziną a jeżeli szanowna Pani doktor to by było zapalenie to antybiotyk może być podawany o każdej godzinie. Wizyta od samego początku była przeprowadzona w atmosferze niesympatycznej. Nie jestem lekarzem więc szukałam pomocy u pediatry ale osoba pokazująca na wstępie wizyty takie pretensje to mówi samo za siebie.
Pozdrawiam


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani doktor niesympatyczna, zostaliśmy potraktowani jakbyśmy chcieli dziecku krzywdę zrobić. Tam gdzie inni lekarze widzieli przeciwskazania do szczepienia, tam Pani dr uważała to za nasze wymysły. Dodatkowo chcąc szczepic nie zbadala nawet syna dokładnie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ALLMEDICA Inny

Do Pani Doktor zgłosiłam się z powodu zaostrzenia objawów astmy u mojej córki. Pani Doktor była bardzo zaangażowana, pełna empatii i bardzo dobrze zorientowana w temacie astmy. Pierwszy lekarz, który z własnej inicjatywy nie wypisuje recepty na niedostępne aktualnie leki, tylko od razu proponuje inne. Wszystko dokładnie wyjaśniła, a wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Przydałoby się więcej takich lekarzy. Dziękuję w imieniu swoim i mojej małej astmatyczki.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do Pani Doktor trafiliśmy z SOR , (gdzie zostałyśmy zbagatelizowane, córka miała mocny ból brzuszka). Doktor Marta jako pierwsza zareagowała i zdjagnozowała dolegliwości dziecka. Dzięki szybkiej reakcji Pani Doktor uratowała jej życie. Córka przewieziona została do innego szpitala i tam została zoperowana. Powiem tak, stawiam na pierwszym miejscu z pośród wszystkich lekarzy z którymi mieliśmy do czynienia!! Doktorka z niesamowitą wiedzą, spokojem w 100% trafna diagnoza! Pani Doktor ma wielkie serce , jest najlepszym lekarzem na jakiego kiedykolwiek trafiłam. Bardzo dziękujemy za wszystko,
za to
że zawsze mozna na Panią liczyc o każdej porze mimo swojego zmęczenia.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ALLMEDICA Inny

Lekarka z powołania! Pani doktor jest bardzo miła, dokładnie bada malutkich pacjentów i stawia trafne diagnozy. Ma bardzo dobre podejście do dzieciaków! Moja starsza córka mówi że to jej ulubiona Pani dr i z chęcią przychodzi na wizytę :)


I
Użytkownik zweryfikowany

Jestem mile zaskoczona Panią Dr, rzeczowa, zdystansowana, a przede wszystkim słucha rodzica. Mam roczna córeczkę z którą trafiliśmy na całodobowy dyżur, przyjęła nas Pani Dr Marta, zbadala kompleksowo, zleciła leczenie, które przyniosło szybki efekt, a przede wszystkim kazała zrobić badania, z których po konsultacji wynikło, że należy odstawić w zasadzie bezpodstawnie zapisany antybiotyk, który dostaliśmy dzień wcześniej od lekarza rodzinnego. Jak najbardziej polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam 100% !!mój synek ma dopiero 4mies. I wiem ,ze polubił bardzo P.Marte zawsze się uśmiecha jak jest badany :) i wiem ze jest w dobrych rękach.
K&F


N
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor przyjęła nas na świątecznym dyżurze w szpitalu. Może sprawia wrażenie zdystansowanej ale do problemu podeszła rzeczowo, doradziła co można zrobić i pomogła bardziej niż 3 wizyty u rejonowego pediatry, który zbagatelizował przewlekłą biegunkę u niespełna 3-latki.


U
Użytkownik zweryfikowany

Pani Dr Marta Serwin to lekarz, u którego wizyta jest przyjemnością a karą. Mój Jaś mimo, że ma dopiero rok, czuje się w Jej gabinecie świetnie (zresztą tam samo jak i mama!). Pomocna, rzeczowa, sympatyczna,oddana swojej pracy, a przede wszystkim świetny specjalista (nie bez powodów większa część małych pacjentów w mojej rodzinie jest Jej pacjentami). Polecam każdej mamie i każdemu tacie wizytę ze swoją pociechą u Pani Doktor. Urszula Wach


E
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Słucha, analizuje i podejmuje trafne decyzje, dodatkowo ma świetne podejście do dzieci. Zdecydowanie polecam Panią doktor wszystkim rodzicom!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

13 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

mam problem z dzieckiem ktore malo je nawet slodycze nie wchodza w rachube,ma wstred wymiotny ,ma robale ale syropp wypisany przez pediatre ZENTEL zwymiotowal .czy sa moze jakies kropelki na robale czy wogule gdzie udac sie z takim dzieckiem.

Mniej mililitrów ma Pyrantel więc można spróbować

lek. Marta Serwin

Moja córka w tym miesiącu kończy półtora roku.
Podaję jej dwa kubki mleka modyfikowanego Bebilon Pepti DHA dziennie. W 100 mililitrach mleka jest 1,4 mikrogramów witaminy D.
Gdy córka była na piersi podawałam jej dodatkowo 800 jednostek witaminy D.
Teraz po przeliczeniu jednostek biorąc pod uwagę jaką ilość mleka dziennie córka wypija to w samym mleku jest ok 240 jednostek wit D.
Czy suplementacja zmniejszyć z 800 jednostek do 560-600?
Słyszałam dwie różne sprzeczne rzeczy. Jedna że nadmiar wit D może szkodzić dziecku a druga że dziecku w tym wieku można podawać do 1000 jednostek tej witaminy.

Uważam że dawka 600 jest w tym przypadku najlepsza

lek. Marta Serwin

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania